Opinie o TaxUnit Sp. z o.o. w Kraków

"TAX UNIT” – to połączenie profesjonalizmu, wysokiej jakości usług doradczych, księgowości oraz indywidualnego podejścia do Klienta. Jesteśmy firmą consultingową działającą na terenie Krakowa od kilku lat. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach księgowości. Z równą biegłością zajmiemy się wsparciem małych, rodzinnych interesów, jak i dużych przedsiębiorstw. Klientów zagranicznych wspieramy, świadcząc usługi w językach obcych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TaxUnit Sp. z o.o. w Kraków

Dora

Widzę, że nie tylko ja mam tak negatywne odczucia po pracy w Tax... Aż dziwne, że ciągle jeszcze znajdują chętnych do pracy i na bezpłatne staże. Omijać szerokim łukiem!!!! Ta firma nie na przyszłości, bo Pani Prezes nie panuję nad sytuacja w swojej firmie. Brak szacunku dla pracownika, chwalenie się osiągnięciami sprzed kilku lat a obecnie brak kasy, braki kadrowe. Nie polecam!!! Z plusów: niezła kawa :)

A
@Dora

Dora, a napiszesz też czemu dostałaś wypowiedzenie?

Dora
@A

Sama się zwolniłam :) pozdrawiam.

A
@Dora

Ostatnie wypowiedzenie ze strony pracownika było w lutym 2016. Ten komentarz na pewno nie pochodzi od osoby, która rok temu to wypowiedzenie składała...

KZ

Ja też byłam ostatnio na rozmowie, ludzie wydają się bardzo sympatyczni. Odpowiedź dostałam, niestety negatywną, ale dostałam i to w obiecanym czasie.

PANAZ

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i też nie dostałam mimo zapewnień odpowiedzi. Ogólnie miła, życzliwa atmosfera.

Smutna

Szkoda tylko, że nie dajecie odpowiedzi negatywnej po rozmowie kwalifikacyjnej tak jak obiecujecie tylko człowiek żyje w niepewności.......

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TaxUnit Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadowolona

Większość tych opinii to kompletna bzdura. Przez biuro TaxUnit nie przewinęło się aż tylu stażystów ilu tutaj się "rzetelnie" wypowiada. A już na pewno nie było tylu niezadowolonych. Sama jestem po stażu w tej firmie i mogę śmiało stwierdzić, że w żadnym innym biurze rachunkowym nie nauczyłabym się tak wiele w tak krótkim czasie. Wszyscy praktykanci, których spotkałam podczas swojego zatrudnienia byli naprawdę zadowoleni z przebiegu stażu i jedyny motyw ich negatywnych komentarzy, jaki mi teraz przychodzi do głowy, to chęć "zemsty" za niezatrudnienie po stażu lub zwolnienie w przypadku niekompetentnego wykonywania swoich obowiązków. Wiadomo, że na stażu dostaje się różne zadania i owszem, dekretowanie i opisywanie dokumentów jest jednym z nich ale na pewno nie tym podstawowym. A już poniżanie przez głównych księgowych jest kompletnie wyssane z palca. Osoby, które tak uważają oczekują chyba, że podczas stażu ktoś będzie stał nad nimi przez 6 godzin dziennie i z uśmiechem na ustach pokazywał palcem gdzie ma kliknąć. To jest staż, na którym (po wytłumaczeniu podstaw) oczekuje się choćby odrobiny kreatywnego myślenia i samodzielności. Jeśli tylko ktoś jest na to gotowy i chce w 3 miesiące nauczyć się prowadzić pełną obsługę tych prostszych firm - mogę szczerze polecić.

Niesia

Potwierdzam post "nie_polecam"! Nie dajcie sie zwiesc obietnica pracy po stazu! Wszystko ladnie wyglada tylko na spotkaniu rekrutujacym. A jesli juz pojawisz sie w biurze to glowny ksiegowy zamiast uczyc traktuje cie jak "cos" co zawadza mu pod nogami. Dziekuje bardzo za taki staz! Strata czasu bo jedyne na co mozecie tam liczyc jako praktykanci to zadania ktore was niczego nie naucza bo numerowac faktury itp. to umie nawet gimnazjalista.

Bezimienna

Z ta umowa o prace to racja - jest.Ale tylko wtedy gdy nie jesteś studentem do 26 roku życia.W przeciwnym razie CEO nie przepuści okazji by nie płacić ZUSow.A drugie ale jest takie,ze wynagrodzenie na um o prace jest żałosne.Słyszałam narzekania dziewczyn,które były wtedy na stażu(nie wiem czy nadal są),ze na spotkaniu rekrutacyjnym obiecują um o prace po zakończeniu stazu.A smutna prawda była taka,ze miały zlecenia na 8 zł... Druga sprawa,która mi się nie podobała w tej firmie to obgadywanie i wyśmiewanie byłych pracowników szczególnie przez tych postawionych wyżej w firmie.

Obiektywna

Byłam tam raz na praktykach, ale podziękowali mi w drugim miesiącu, bo powiedzieli, że nie widzą szans na dalsze zatrudnienie. Na początku byłam zła, bo nie uważam, zebym cos konkretnie zawaliła a nie powiedzieli konkretnie dlaczego mi dziękują. Ale w sumie uczciwie postawili sprawę. Szybko potem dostałam inną fajną ofertę, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ofert jest mnóstwo, wystarczy się rozejrzeć! Poza mną była jeszcze jedna osoba na stażu i ona została i pracuje nadal, z tego co widzę na stronie internetowej.

nie_polecam

Nie polecam stażu w tej firmie. Krótko mówiąc, zatrudnienie po stażu to tylko zachęta, żeby rzeczywiście wytrzymać tam te 3 miesiące, bo łatwo nie jest ze względu na podejście osób czuwających nad twoją pracą. Mnie osobiście bardzo rozczarowała ta firma, a osoby prowadzące mój staż były kompletnie do tego nieprzygotowane i zachowywały się nieprofesjonalnie. Staż jest bezpłatny, w wymiarze 6/8 h dziennie, zatrudnienia po stażu nie ma, bo firmy na to nie stać. Zadania, jakie będziecie, wykonywać na stażu niewiele was nauczą, bo jest to np. porządkowanie segregatorów. Wiele mogłabym jeszcze tutaj dodać, dlatego naprawdę wam odradzam, myślę, że biorąc pod uwagę, iż jest to staż bezpłatny, można znaleźć coś lepszego.

Psotka Margotka

to z tej firmy da się wylecieć? z komentarzy wynika ze ludzie sami uciekają. w zasadzie to nie rozumiem osób które rozważają staż darmowy. przeciez jest tyle ofert platnych stazy w Krk. wolicie tyrać za darmo czy jak? byłam kiedyś na spotkaniu rekrut w tej firmie które trwalo kilka godz i uważam ze wszytko to przerost formy nad treścią. ja 8 zl to mam na dzień dobry na stażu w innym biurze rachunkowym.

marta1994

Dzieki za odp TS! A co z faktem, ze praktycznie cały czas poszukują stażystów?? Ciężko uwierzyć ze wszyscy się nie sprawdzają.. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?? Ciężko??

marta1994

Ale jak jest z ta praca po stażu w końcu? To prawda czy tylko zacheta by przerobić 3 miesiące za darmo?? Bo co jakiś czas wystawiają nowe ogłoszenie ze poszukują stazystow... Niech ktos konkretny odpowie. Bylam juz dwa razy na stażu za darmo i obietnica pracy nie byla spełniona.. Wiec???

TS
@marta1994

Jesli tylko zobaczą w tobie potencjał to zostaniesz zatrudniona. Gwarancji nikt nie daje ale chyba warto sie starac...? Nauczysz sie tu wiecej niz w innych firmach.

Magdalena

czyli staz za darmo (3 mies) a potem 8 zl ("TYLKO" przez 3 mies)? jesli tak to jest to SMIECH NA SALI

Artur121

Słyszałem dużo o tej firmie jak pewnie wiele osób bo pani prezes nie ma lojalnych pracowników. Zacznijmy od tego ze stażyści robią to czego nie chce się robic księgowym. Staż nie nauczy was niczego konkretnego bo jego przebieg jest na żenująco niskim poziomie. Jest bezpłatny. Później jak oczywiście zdolasz wytrwać to masz 8 zl na godzinę oczywiście na smieciowce. Następnie nie masz żadnych szans na umowę o prace tylko kolejna smieciowka i tak w kółko. Przez ta firmę przewinelo sie mnóstwo ludzi, którzy jak szybko przybyli tak szybko zniknęli.

noname
@Artur121

Ciekawe od kogo to słyszałeś - może od kogoś kto wyleciał? 8 zł się zgadza, ale tylko przez 3 m-ce, potem jest umowa o pracę na 2 lata. Także pod tym względem jest ok, ale zobaczymy. Ofert z korpo nie brakuje, więc może się przeniosę

Zniesmaczona

Pani prezes chyba przyjmuje Pani pracowników z ulicy… Czekając przy drzwiach na spotkanie miałam niemiłą okazję słyszeć dobiegające z kuchni wulgaryzmy jednej z pracownic w rozmowie z innymi. Nie wiem jak się nazywa i jaką funkcję pełni w tej firmie, ale to długowłosa, ciemny blond dziewczyna, która w ustach zamiast kwiatków ma śmietnik. Czy zostając waszą klientką rozmowy przeprowadzane byłyby na takim samym poziomie? PS. „dosunięcie” drzwi niestety nie pomogło. I jeszcze mała rada – czas najwyższy chyba wprowadzić trochę dyscypliny.

pytanie
@Zniesmaczona

Taka dość wysoka? Nie wiem czy mogę tu pisac imiona, ale opis pasuje do mojej księgowej i mam wielka nadzieje ze mówimy o dwóch różnych osobach, bo nie mam zaufania do wulgarnych ludzi, a w końcu w księgowej rękach leży dobro mojej firmy... Ogólnie to polecam to biuro nie mam zastrzeżeń. No może tylko jesli chodzi o to ze jesli cos pytam księgowej to ona jakby musi dopiero sprawdzić zanim mi odpowie na jakies pytania.

kometka

byłam na praktykach 3 miesiące i było bardzo fajnie, Pani Prezes mnie osobiście nie przeraziła, jest konkretna i w zasadzie tyle chyba jak to prezes. Atmosfera fajna sami młodzi ludzie ja nauczyłam się sporo.

ollala
@kometka

czy staż jest płatny? jeśli tak to jaka wysokość wynagrodzenia?

ania
@ollala

Staż jest bezpłatny przez okres trzech miesięcy. Nauczysz sie tyle co nic bo przeciez ktos musi odwalic czarna robotę :-)

też ania
@ania

Ania, ale byłaś na tym stażu czy to taka Twoja obiegowa opinia?

ciekawski12

Jest ktoś w stanie powiedzieć na jakim poziomie kształtują się zarobki w tej firmie?? Czy 'Nieznajomy' moze powiedzieć coś więcej na temat wyzysku??

amadian
@ciekawski12

Z teamu, który pierwotnie zakładała pani CEO niestety, pozostały 2 osoby.Reszta się ultoniła do korporacji, gdyż umowa cywilna i płaca była niewystarczająca do pracy. Overload tasks, i nadgodziny też nie zakontraktowane. Staraj się dostać do korporacji a nie małych firemek, które nic nie dają, bo miła atmosfera przeradza się potem wymagania, których nie jesteś w stanie sprostać. Powodzenia

Nieznajomy

Nie polecam.(usunięte przez administratora). Tyle w temacie.

admin

Wiesz coś na temat firmy TaxUnit Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o TaxUnit Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TaxUnit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TaxUnit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TaxUnit Sp. z o.o.?

TaxUnit Sp. z o.o.