Opinie o kraksport.pl - R-GOL Marcin Radziwon sp. k. w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak w Kraków

Magazyn Nowy wpis

Zmarnowane pół życia na słabiutkiej polskiej pensji. Praca w miarę okey ale pensja dramat. Tak to jest jak się człowiek zasiedzi i boi się ruszyć z miejsca

Kraksport Sp.J. Kraków czyli jak zrobić fajną atmosferę i płacić ledwo ledwo. Typowy przykład przedsiębiorcy, który czegoś się dorobił, a nie chce płacić jakiś normalnych pieniędzy. Wypłatę rzędu 2500 zł w 2019-2022 r. to dziękujemy. Praca w zasadzie przez cały dzień (10-18) plus soboty, na magazynie bez soboty do 17, a wypłata marna jak nie wiem i chłop jedzie na tym samym wózku czyli zrobić atmosferę w pracy, nie przypierdzielać się za bardzo ale są mrówki to będą zapierd...ć na wypłatach rzędu 2500 zł i da 100 zł do koperty za sobotę żeby się czasem Fiskus nie dojeb..ł, czasem bilet na Wisłe żeby sobie pracownik myślał "ale (usunięte przez administratora) firma". Prawda jest taka, że marne zarobki.. po roku spodziewaj się podwyżki rzędu 200 zł, jeśli jesteś dobry o ile w ogóle dostaniesz.. Nie polecam chyba że masz 20 lat zero doświadczenia i chcesz mieć jakieś pieniądze żeby przeżyć. Takie wypłaty to na bazarze się więcej zarobi handlując mięsem.

Weronika Nowy wpis

No niby tak, chociaż handel na bazarze mięsem jest chyba nieco bardziej ryzykowny, bo towar dość szybko może się popsuć? ;p Tu faktycznie zarobki nieco słabe jak na sporą ilość roboty, bo z tego co piszesz to dużo tego? W sumie to co konkretnie się robi?

Były pracownik Nowy wpis
@Weronika

Sama praca nie jest zła ale zarobki są bardzo słabe. Praca jak każda inna. W sklepie obsługujesz klientów, dbasz o dostawy, magazyn i sprzątasz codziennie przed robotą, a na magazynie wysyłki do klientów, przyjęcia towaru, standardowe rzeczy jak na magazynie. W Krakowie wypłata rzędu 2500-3000 zł to jest porażka na takie czasy

Weronika Nowy wpis

Aj no tak, może w jakiejś mniejszej miejscowości jeśli chodzi o koszty utrzymania to by nawet fajnie mogło się to zgrać. Tutaj to raczej perspektyw nie ma, żeby zaczęli więcej płacić? Nawet za kolejne obowiązki?

Darek

Zamieszczajcie opinię o pracodawcy a nie o waszych pękniętych i śmierdzących butach o których nie mam zamiaru nic wiedzieć.

Izabela
@Darek

No też właśnie liczę na opinie o pracodawcy. A ty się tu starałeś o pracę czy coś? Może ty coś na temat firmy powiesz?

Dagmara

Czy wiecie kto w firmie jest odpowiedzialny za reklamowanie ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Przemo

Nie polecam nikomu tego sklepu, ponieważ przy zakupie butów piłkarskich za kwotę prawie 500zł kiedy oddałem je na reklamację po 10 miesiącach z czego użytkowane były może 5 miesiecy. Potraktowano mnie całkiem obojętnie, reklamacji nie uznano bo stwierdzono ze ich nie konserwowałem czy źle suszyłem co jest kompletną bzdurą. Tak że był to mój ostatni zakupiony produkt w tej firmie.

piotr

Obsługa super. Przy zwrocie żadnych problemów. Paczkę nadałem we wtorek, już w piątek kasa była na koncie.

luk

Na pewno już nie kupię nic u nich. Kupiłem NIKE po roku pękły mi na materiale i mi nie uznali gwarancji. Nie polecam sklepu

Kujata

PRzesyłka zamówiona wczoraj o 14, a w pojawiła się dzisiaj o 10 w Warszawie. Kupuje któryś raz i polecam zawsze! Towar zgodny z zamówieniem w najniższej cenie na rynku

Magdalena

Paczkę zamówiłam tydzień temu , jak państwo twierdza z Kraksport na stronie powinna byc następnego nia (24h) po napisaniu dopiero do "was" dowiedziałam się, że paczka jest do przesyłkki, która była zamawiana na paczkomat. Nie polecam żadnemu z państwa takiego długiego oczekiwania na paczke. Prezent urodzinowy sie nie udał za powodu opuźnienia...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak A. Piętak
  • Al. Pokoju 32