Kraksport Sp.j. Hurtownia Sprzętu Sportowego

Kraków

Opinie o Kraksport Sp.j. Hurtownia Sprzętu Sportowego

piotr

Obsługa super. Przy zwrocie żadnych problemów. Paczkę nadałem we wtorek, już w piątek kasa była na koncie.

luk

Na pewno już nie kupię nic u nich. Kupiłem NIKE po roku pękły mi na materiale i mi nie uznali gwarancji. Nie polecam sklepu

Kujata

PRzesyłka zamówiona wczoraj o 14, a w pojawiła się dzisiaj o 10 w Warszawie. Kupuje któryś raz i polecam zawsze! Towar zgodny z zamówieniem w najniższej cenie na rynku

Magdalena

Paczkę zamówiłam tydzień temu , jak państwo twierdza z Kraksport na stronie powinna byc następnego nia (24h) po napisaniu dopiero do "was" dowiedziałam się, że paczka jest do przesyłkki, która była zamawiana na paczkomat. Nie polecam żadnemu z państwa takiego długiego oczekiwania na paczke. Prezent urodzinowy sie nie udał za powodu opuźnienia...

Zostaw opinię o Kraksport Sp.j. Hurtownia Sprzętu Sportowego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kraksport Sp.j. Hurtownia Sprzętu Sportowego