Opinie o Wojciech Staniek Stan-Trans w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojciech Staniek Stan-Trans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojciech Staniek Stan-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Staniek Stan-Trans w Kraków

sawek89 Nowy wpis

Bardzo jasne warunki pracy, możliwość rozwoju, elastyczne podejście do pracownika. Na wejściu bogaty program szkoleniowo-wdrożeniowy, zrobiony profesjonalnie i z głową. Przyjazna atmosfera, młody zespół, pełen energii. Dużo okazji do integracji, w tym fajne wyjazdy organizowane przez firmę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Wojciech Staniek Stan-Trans odbywa się w siedzibie firmy?

Stan-Trans Wojciech Staniek Nowy wpis

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się głównie w siedzibie firmy na ul. Ujastek 7, czasami odbywają się również online.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie od ponad 3 lat, jestem bardzo zadowolony z współpracy. co bardzo ważne, atmosfera w pracy jest rewelacyjna co wyróżnia firmę na tle innych w których dotychczas miałem okazje pracować. Stan-Trans dał mi dużą szanse rozwoju i na co dzień pozwala bawić się tym co robię. Dzięki firmie, mogę śmiało powiedzieć że lubię swoją pracę :) Ł.

Aleksandra

Pracuję tutaj 8 miesięcy, zaczęłam od stażu, a teraz jestem spedytorką - oferowano mi w tym czasie wiele praktycznych szkoleń, bym mogła się rozwijać. Zespół jest naprawdę bardzo zgrany, każdy sobie pomaga zamiast rywalizować. Poza tym organizowane są różne kursy (ostatnio było np. z dziedziny gotowania) oraz wyjazdy (np. survival na Puszczy Błędowskiej lub w góry). Współpracownicy decydują się razem często na wyjścia po pracy, które pozwalają zacieśniać relacje. Chętnie korzystam również z bezpłatnych lekcji języka angielskiego. Naprawdę polecam! :)

Emilia
@Aleksandra

jak dostalas sie na staz? wystarczy wyslac cv nawet jak nie ma takiej oferty czy jednak trzeba czekac az sie pojawi ? na jakie wynagrodzenie mozna liczyc na takim stazu ?

Aleksandra
@Emilia

Dostałam się wysyłając CV, nie było wtedy oferty na stronie, więc zawsze warto spróbować :) Przełożeni każde CV biorą pod uwagę. Kwestia wynagrodzenia jest dość indywidualna, bo ja będąc na stażu miałam zarówno umowę z Urzędem Pracy jak i pracodawcą. Byłam i nadal jestem zadowolona z wynagrodzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wojciech Staniek Stan-Trans spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

W firmie Stan Trans pracowałam około 10 lat temu, zrezygnowałam ze względu na wyjazd Polski. Najlepszym dowodem, że firma jest godna polecenia to jest chęć powrotu do niej. Jestem tu od marca i bardzo sobie chwalę współpracę. Łatwość porozumienia z właścicielem i personelem zarządzającym, miła i wesoła atmosfera w pracy -wszystko to sprawia, że chętnie przychodzę codziennie do pracy. Jeśli ktoś szuka stabilności i dobrych warunków pracy to gorąco polecam

Emilia
@Kasia

czy łatwo się do tej firmy dostac do pracy ? czy po prostu udało ci sie bo w niej juz kiedys pracowalas?

Jestem pracownikiem już dobrych kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Atmosfera extra, ludzie super, nawet jak jest jakiś problem to zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie pomoże. Szef z tak zwanej górnej półki; zasadniczy ale wyrozumiały. Nikt nikomu nie próbuje udowodnić, że jest od kogoś lepszy czy szybszy. Stan-Trans to taki zgrany team, który wspiera wszystkich pracowników w codziennych wyzwaniach zawodowych. Nie żałuję ani jednego dnia przepracowanego w tej firmie.

Prawdomówny

Jestem świeżo po okresie próbnym, całkiem nowy w branży. Muszę zwrócić uwagę na profesjonalizm w zakresie szkolenia nowych pracowników. Początkowy stres nowymi tematami zniknął, gdy doświadczyłem zrozumienia, empatii i cierpliwości ze strony zespołu. Poza tym, jeśli ktoś szuka stabilizacji i firmy o solidnych i ludzkich fundamentach, to polecam. To drugie w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Firma jest poukładana, każdy wie co do niego należy, stawia się tu na dialog oraz zawsze wychodzi na przeciw potrzebom pracownikom. Zachęcam tych z doświadczeniem w transporcie oraz bez obaw tych bez niego.

Jestem pracownikiem w Stan-Trans od 15lat i dobrze mi tu :) Moim marzeniem jest pracować w tej firmie do końca świata a może i dzień dłużej. A to o czymś świadczy.... Ludzie wspaniali , atmosfera przyjazna, wszytko na 6+, naprawdę polecam . :)

W firmie Stan-Trans jestem już od ponad 4 lat - świetna atmosfera - dużo raźniej wstaje się rano gdy wiesz, że w biurze spotkasz przesympatycznych ludzie, z którymi można i porozmawiać na poważne tematy i pośmiać się z głupot. Szef otwarty na nowe pomysły i sugestie, zawsze chętny do pomocy. Tu nie ma wyścigu szczurów - jesteśmy jak jedna wielka rodzina - i jak w rodzinie - nawet jeśli czasem są spięcia to szybko je kończymy, bo jesteśmy tu po to, by się wzajemnie wspierać i pracować na wspólny sukces.

Pracuję w tej firmie od 13 lat i nie zmieniłabym pracy na żadną inną. Pracodawca jest zawsze otwarty na rozmowę. Bierze pod rozwagę wszystkie pomysły pracowników. Mamy owocowe poniedziałki, bezpłatne lekcje języka angielskiego, imprezy i wyjazdy firmowe. Atmosfera w pracy jest super, jak trzeba to się wspieramy a na co dzień jest (usunięte przez administratora) śmiechu:) Takiego pracodawcy i takiego miejsca pracy ze świeczką szukać!

Firma zapewnia ubezpieczenie ?

@Adam

Tak- ma dodatkową opiekę medyczną dla wszystkich pracowników

Czy Wojciech Staniek Stan-Trans ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, wszyscy pracownicy biurowi pracują od godziny 08:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku.

Krzysztof

Polecam współpracę z firmą Stan-Trans. Pracownicy mili i zawsze chętni do pomocy. Wiele razy zlecałem im transport i nigdy się nie zawiodłem. obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Eryk

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja i czy ciężko ją przejść?

Paweł Sz.

Współpraca na wysokim poziomie. Profesjonalna firma na każdym szczeblu. Polecam

Często współpracujemy z firmą Stan-Trans. Wysoki poziom usług, zawsze sprawnie i na czas. Świetny kontakt z biurem firmy, jak i z kierowcami. Polecam!

Klientt

Zadowolony klient, daję 5 gwiazdek! Bez problemu skorzystałem z usług transportowych

Januusz

Atrakcyjne ceny, profesjonalne usługi. Na Stan Trans można liczyć

Leszek

Często korzystamy w naszej firmie z usług Stan Trans, wywiązują się z obietnic, rzetelni i profesjonalni

Jerzy

Stan Trans ma super ofertę! Jeśli chodzi o transport, można zaufać właśnie im

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Staniek Stan-Trans - Kraków

• Jak się pracuje w Wojciech Staniek Stan-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Staniek Stan-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Staniek Stan-Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Staniek Stan-Trans
  • Wąwozowa 34B