Opinie o TaxUnit Sp. z o.o. w Kraków

"TAX UNIT” – to połączenie profesjonalizmu, wysokiej jakości usług doradczych, księgowości oraz indywidualnego podejścia do Klienta. Jesteśmy firmą consultingową działającą na terenie Krakowa od kilku lat. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach księgowości. Z równą biegłością zajmiemy się wsparciem małych, rodzinnych interesów, jak i dużych przedsiębiorstw. Klientów zagranicznych wspieramy, świadcząc usługi w językach obcych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TaxUnit Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w TaxUnit Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tomasz Nowy wpis

Prowadzę firmę w branży IT. Na księgowości się nie znam, więc skontaktowałem się z Tax Unit. Dzięki darmowej konsultacji wiedziałem co i jak, więc podjąłem współpracę. Po roku, mogę polecić tą firmę. Kontakt przebiegał sprawnie, nie musiałem się martwić o żadną papierkową robotę.

xyz

Czy 3 miesięczny staż jest płatny i czy po stażu dostaje się ofertę pracy?

Pracownik Nowy wpis
@xyz

Zwykle tak :)

Pracownik Nowy wpis

Firma bardzo konkretna i atmosfera jest super. Polecam! :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TaxUnit Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy w TaxUnit Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

A

Zewnętrzne i wewnętrzne owszem bywają

@e czyli dopasowane do pracownika?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TaxUnit Sp. z o.o.?

E

Elastyczne

Natalia

@klient a w jakich godzinach pracują ?

klient

Profesjonalnie prowadzona księgowość. Dziękuję i polecam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TaxUnit Sp. z o.o.?

Staże trwają z reguły 3 miesiące, potem przechodzi się na umowę o pracę. Jeśli ktoś miał już wcześniej jakieś doświadczenie można to przyspieszyć.

Czy w TaxUnit Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Ksiegowa1

Nic z tych rzeczy.

Julia
@Ksiegowa1

To szkoda. Myślałam, że w TaxUnit można liczyć na takie rzeczy. Wiem, iż osoby, które poszukują doświadczenia w pracy w księgowości, mogą tam odbyć trzy miesięczny staż. A czy po odbyciu tego stażu istnieje możliwość pozostania tam na dłużej? Można liczyć na stałą umowę?

@Julia

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli zapraszamy na staż, to tylko licząc na dalszą współpracę. Aktualnie trwa rekrutacja, także serdecznie zapraszamy do wysyłki CV na rekrutacja@taxunit.pl.

Księgowa

Pracowałam tam. Księgowi maja tyle firm ze nie są w stanie tego przerobić. Nie chodzi o to ze nie są kompetentni są!! Ale nadmiar pracy powoduje to ze w biurze jest haos i bałagan. Klienci czasem przynosili dokumenty i nikt ich nie obsugiwal bo nikt nad tym nie panuje. Ceny oczywiście niskie ale jakość tez. Podsumowując : jeśli chcesz mieć papiery powiecmy zrobione to przyjdź, ale jeśli chcesz mieć je naprawdę zrobione i nie mieć problemów nie przychodź. Ps. Adam bardzo kompetentny był ułożony i rzetelny, co z tego jak biedny musiał pracować na 5 etatach w 8 h;( nikt nie jest w stanie tak pracować w biurze rachunkowym. Pozdrawiam ;)

@Księgowa

hahaha

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy TaxUnit Sp. z o.o.?

Tak. Masakra....

@

Aż tak jest źle?ile na głowe księgowa ma klientów że się nie wyrabia?to chyba kwestia zorganizowania własnej pracy?

Księgowa

W tej firmie musi dziać się bardzo źle, skoro jest aż tak ogromna rotacja pracowników (ciągle kogoś szukają). To aż przerażające.

Waldi

Może niektórzy po prostu nie nadają się do takiej pracy?

Kaśka

Widocznie nie jest wspaniała jeśli ludzie mają zastrzeżenia-złote słowa! P.S.nie wierze że nie macie ani jednej "pani księgowej" ha ha..totalna bzdura!

Właściciele TAX UNIT Sp. z o.o.
@Kaśka

Szanowni Państwo, Najwyższy czas na komentarz ze strony właścicieli firmy TAX UNIT Sp. z o.o. Ze zdziwieniem odbieramy fakt, że jak na krótką historię istnienia naszej firmy i stosunkowo niewiele ludzi w niej zatrudnionych, na forum trwa bardzo jednostronna dyskusja, obfitująca w tak dużą ilość komentarzy. Jest ich zdecydowanie więcej niż liczba osób, które nasza firma kiedykolwiek zatrudniała. Znaczącą część wpisów da się powiązać z ich autorami, dlatego pozwólcie, że odniesiemy się do nich bezpośrednio. Do byłych pracowników Amadiana, Dory oraz kilku innych osób które odbyły staże zawodowe – przykre jest, że opisujecie rzekomo fatalne warunki pracy po tym, jak to my podziękowaliśmy Wam za współpracę. Rozumiemy, że do tego momentu warunki były do zniesienia, tak? Zakładając naszą firmę mieliśmy ambicje kreować ją według naszego pomysłu m.in. pracować z uczciwymi i kompetentnymi ludźmi, dlatego pozwólcie, że do naszego zespołu będziemy wybierać tylko najlepszych i tylko tych, z którymi dobrze się pracuje. Nie bez znaczenia pozostaje oczywiście dla nas też umiejętność odnalezienia się w zespole, a tym samym bycie przez zespół zaakceptowanym. Powyższe założenia nie pozwalały nam na kontynuację współpracy z Wami. Negatywne komentarze są wyrazem osobistego zdania – do którego oczywiście wszyscy mamy prawo – jednak prosimy, aby ich sztucznie nie mnożyć za pomocą wpisów opatrzonych kolejnymi pseudonimami autorów. Przez takie zachowanie osoby postronne mogą wywnioskować, że nasza firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, podczas gdy zespół nigdy nie liczył więcej niż kilkunastu pracowników. Prosimy również o niepodszywanie się pod klientów firmy… Pragniemy podziękować za wszystkie merytoryczne komentarze - pozytywne oraz te negatywne – ze wszystkich wyciągamy wnioski na przyszłość. Najserdeczniej dziękujemy jednak tym, którzy mają odwagę, aby wszelkie uwagi zgłosić nam bezpośrednio w rozmowie osobistej – takie osoby zasługują na szczególny szacunek. PS. Biorąc pod uwagę, że zamieszczanie nieprawdziwych i obraźliwych komentarzy jest działaniem naruszającym nasze dobra osobiste, postanowiliśmy podjąć kroki prawne wobec ich autorów na mocy art. 212 & 2 k.k. Warto pamiętać, że w internecie nikt nie jest anonimowy... Z wyrazami szacunku Anna oraz Barbara

konstruktywna krytyka nie boli

Czy mi się zdaje czy jedne pozytywne komentarze o tej firmie pisze jedna i ta sama osoba? Notorycznie te same argumenty ''nigdzie nie nauczysz się więcej itp.'' Jesteście najlepsza firmą w Polsce, która uczy stażystów? Bo z opinii negatywnych, które nie nakładają się na siebie tak jak pozytywne niczym kalka na papier wynika, że nie bardzo... To jest portal do wyrażania opinii o pracodawcach, więc nie wiem po co pod każdym komentarzem pytania (pewnie by zbadać, który pracownik czy były pracownik / stażysta mógł to napisać), a następnie tłumaczenia się i obrona oraz przekonywanie w stylu - jaka to nasza firma jest wspaniała. Widocznie nie jest jeśli ludzie mają zastrzeżenia.

Przykra sprawa

z ciekawości czytam ostatnio komentarze , bo powierzyłam w ręce tego biura księgowość swojej firmy. Niestety już wiem z czego wynika fakt, że moja 'księgowa?' jest niestety niekompetentna i zadając jej pytania nigdy nie mam odpowiedzi na tak zwane 'już'... Trochę mnie to denerwuje i martwi, bo mam wrażenie, że sprawy księgowe nie są w dobrych rękach. Tym samym boję się, że zaczną wychodzić jakieś błędy, które będą mnie kosztować :/

Manager Biura Tax Unit
@Przykra sprawa

Szanowna "Klientko", od jakiegoś czasu to mężczyźni obsługują klientów Tax Unit. Chyba zaszła jakaś "pomyłka". W razie wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Klaudia

u....uhhhu...chyba Pani Prezes we własnej osobie wzięła się za ratowanie wizerunku Taxunit. P.s. myślę że nie ma takiej potrzeby,bo po to jest ten forum żeby pisać prawdę o zatrudnieniu,zarobkach,warunkach i td. Ale niestety ROTACJA (!)pracowników robi swoje....

Zostaw merytoryczną opinię o TaxUnit Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TaxUnit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TaxUnit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TaxUnit Sp. z o.o.?

TaxUnit Sp. z o.o.