Opinie o Grafton Recruitment w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grafton Recruitment. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grafton Recruitment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafton Recruitment w Poznań

dari Nowy wpis

hej, kiedy Grafton przesyla wynagrodzenia? (umowa tymczasowa u nich)

Sylwia Nowy wpis
@dari

hej Dari, w zależności jaką masz informację w umowie. Albo na koniec miesiąca, albo do 10-tego kolejnego miesiąca. Zawsze możesz dopytać Angeliki, gdybyś nie mogła znaleźć informacji :)

Zainteresowany Nowy wpis

Dzień dobry Czy mógłby ktoś przybliżyć mi obecną sytuację w firmie (księgowość)? Pozdrawiam

Klaudia Nowy wpis

Miałam okazję współpracować z firmą Grafton kilka miesięcy temu. Konsultant z tej firmy odezwał się do mnie na jednym z portali i choć na początku wydawał mi się wręcz namolny, muszę przyznać, że sam proces rekrutacji był profesjonalny. Przed pójściem na rozmowę rekrutacyjną otrzymałam wszystkie informacje, kontakt z rekruterem zarówno podczas rekrutacji, jak i po jej zakończeniu był rewelacyjny. Okazane wsparcie jak i życzliwość to dwie sprawy, które zapamiętałam ze współpracy. Pomimo początkowej rezerwy, muszę przyznać, że firmę oceniam pozytywnie, bowiem dzięki tej współpracy zmieniłam pracę na lepszą:)

oceniacz

Bardzo szybki kontakt, już po paru godzinach od złożenia aplikacji zadzwoniła do mnie pani z tej agencji. Była sympatyczna, niestety nie znała zbyt dokładnych szczegółów oferowanego stanowiska, obiecała dopytać. Do końca stycznia miałem otrzymać odpowiedź niezależnie od wyniku, niestety nic takiego już nie nastąpiło.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grafton Recruitment? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Patrycja

@wiktor a dlaczego uważasz ze to dobry pracodawca ?

Czy konsultanci Graftona odpowiadają na każde zgłoszenie kandydatów? Jestem trochę zawiedziona, ponieważ wysłałam CV i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi/próby kontaktu. W dobrym zwyczaju jest poinformować kandydatów jeśli nie kwalifikują się z jakiegoś powodu na stanowisko. :)

Wiktor

Myślę, że są osoby które zawsze będą szukać czegoś złego. Grunt, że firma jest dobrym pracodawcą, polecam.

Brałam udział w rozmowie, była na dobrym poziomie. Niestety mimo "przechwałek" rekruterki że ona jest "doradcą" i daje feedback, że nie jest rekruterem. Tylko opiekuje się kandydatem od początku do końca. Realia? Dostałam sms że nie mam tej pracy i .. tyle. No i feedbacku nie było ;) Na maila tez mi Pani nie odpisała... Zatem doradcą ta Pani była zapewne dla osoby która dostała tą pracę.

opinia

Człowiek przesyła aplikację na jedno stanowisko, Pani rekruterka dzwoni i mówi, że co prawda wysłałam aplikację na to stanowisko, jednak tej oferty nie ma na ten moment....ale jest całkiem inne, oczywiście jakaś masakra. Ręce opadają normalnie..

@opinia

Rozumiem, że możesz być rozczarowany zaistniałą sytuacją, ale chyba sam zgodzisz się ze mną co do tego, że tego rodzaju wpadka może zdarzyć się każdemu. I nie świadczy to o tym, iż firma Grafton Recruitment jest nieprofesjonalna. Jakim stanowiskiem byłeś właściwie zainteresowany?

dorian

Ale przecież to jest forum dla pracowników a nie na uwagi do firmy!!

Prawie Klient

Miałem zawodowo do czynienia z "Konsultantami/tkmi" z Grafton - starali się podpisać z nami umowę na świadczenie usług rekrutacyjnych. Z tak niskim poziomem kompetencji jeszcze się nie spotkałem - brak podstawowej nawet wiedzy o rynku pracy, branżach , specyfice poszczególnych zawodów , nieumijętność posługiwania się specjalistycznym słownictwem z zakresu HR. Długo by wyliczać, ale najśmieszniejsza jest w tym wszystkim niedojrzałość poszczególnych "konsultantek" - obrażanie się, strojenie fochów. Co to ma znaczyć, czy tak w kontaktach biznesowych zachowują się dorosłe osoby ? Zupełna amatorszczyzna, dzieciaki ledwie co po studiach, udające ekspertów, na dodatek bez wychowania.

Unika

Może wiecie czy firma potrzebuje kogoś teraz do pracy?

Uważajcie na GRAFTON

Uważajcie na Graftona. Wrzucili mnie na firmę minę. Firma się już rozsypywała i szukali kozła ofiarnego, który zastąpi managera. Wypłaty z miesięczny opóźnieniem. Ludzie, którzy zostali zrekrutowani w rozsypce, bo mieli bardzo dobrą pracę i z niej zrezygnowali,ponieważ naobiecywano im złote góry, a teraz muszą żebrać o wypłatę, żeby móc wyjechać na zaplanowany urlop. Pani HR z tej firmy i Pani rekrutująca z Grafrtona to były koleżanki, więc raczej wymieniły się informacjami co się tam dzieje.

Maja

@Marian Zdzierski, w jaki sposób kontaktowałeś się z firmą Grafton Recruitment? Może wysłałeś wyłącznie zgłoszenie? Czasami warto poczekać dłuższy czas. Zdarza się, że firmy zlecające rekrutację zamykają ją dopiero po nawet dwóch czy trzech miesiącach.

Marian Zdzierski

Słaby kontakt. Choć wystawiają ogłoszenia na które mam kwalifikację, pomimo zapytań z mojej strony --- cisza. Więc może to test wyboru na "piękne oczy"???

Ilona

Nie szukałam pracy, ale najpierw dostałam od nich maila a potem odbyłam rozmowę telefoniczną. Przedstawili mi ciekawą ofertę, odbyłam kilka spotkań w sprawie zmiany pracy i od tygodnia jestem w nowym miejscu. Jak na razie jest ok. Proces rekrutacji był konkretny i nie mogę nic im zarzucić.

Xzanthia

Nie polecam. Zero profesjonalizmu i szacunku dla kandydata.

illum

Bardzo bardzo słaby kontakt z opiekunem, mam wrażenie, że wysyłam moją aplikacje w przestrzeń kosmiczną, a nie do firmy rekrutującej, nie ma informacji od firmy np o zakończeniu procesu, podziękowaniu za uczestnictwo w procesie, jak by mieli kandydatów kompletnie w du... mam wrażenie, że ta firma to tylko spęd przypadkowych ludzi bo zamiast cos proponować czy odpisywać na maila i się starać znaleźć prace swoim kandydatom bo przecież to tez ich interes to pierdzą tam w stołki i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Grafton Recruitment - Poznań

• Jak się pracuje w Grafton Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Grafton Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafton Recruitment?

Grafton Recruitment