Opinie o Strima w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Strima, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Strima o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strima w Poznań

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy w Strima pracuje się na open space?

Joan Nowy wpis

Zastanawiam się czy jest sens aplikować do firmy? Do tego jeszcze taki spokój na forum, dziwne.

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Strima?

margiel Nowy wpis

Może wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radek

Ważne, że to dobra firma i dobrze się pracuje. Czasami szczerość jest potrzebna.

Onegdaj
 Rekomendacja

Szczerość do bólu, ale pełna uczciwość i brak zagrywek za plecami. Tyle w temacie.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w Strima?

Mały szefik Paweł;-)

Właśnie zwolniliśmy dwie panie, które zamiast solidnie pracować za znakomite, jak na nie pieniądze, plotkowały i obgadywały w czasie pracy. Obrażały przełożonych i kolegów z pracy uważając się za najmądrzejsze stworzenia chodzące po tej marnej planecie. Wszyscy i wszystko wokół im przeszkadzało, tylko one były wspaniałe. Między sobą pogardzały firmą, koleżankami i kolegami. Zachowywały się, jak dwa trutnie. Przypuszczam, że ostatnie dwa wpisy Karoliny i Mirosława to ich dzieło. Mogę się nawet założyć, która co wpisała. Z litości nie wymieniam jeszcze ich imion i nazwisk. Żadna Karolina u nas nie pracuje, żaden Mirosław nie otrzymał umowy i nie zrezygnował. To znaczy, że po raz kolejny Gowork pozwolił oczernić naszą firmę anonimowo.

Iwona
@Mały szefik Paweł;-)

biedna firma, taka oczerniana... z nadętym wielkim ego prezesem

co jest grane

Paweł

Poniżej komentarz do opinii, którą zamieścił Karol 2014-12-29. Panie Karolu. Osoby, które prowadziły z Panem rozmowę kwalifikacyjną nie komentowały dotychczas Pańskiego braku zdecydowania, Pańskich wad i przyczyn rezygnacji z Pana usług. Nikt Panu nie imputuje, że nie potrafił Pan podjąć samodzielnej decyzji. Nie opisujemy kandydatów do pracy na tym forum, ponieważ uważamy, że proces rekrutacji wymaga szczerości i dyskrecji, obu stron. Moglibyśmy napisać, że pan Karol , na przykład, Brzeziński, znając wszystkie parametry, nie potrafił podjąć samodzielnej decyzji, bez rozmowy z żoną. Dopóki Pan nas nie wywołał do tablicy i nie obraził, nie uczyniliśmy tego. Jednakże Pański tekst świadczy o niezrozumieniu języka polskiego i jest oszczerczy. Osoba o której Pan pisze nigdy nie używa sformułowania, że ktoś "zgodził się robić" w sensie pracować. Wykonywać robotę? Tak, ale "robić", to już Pańska terminologia. Napisał Pan: "Właściciel obgadywał przede mną osoby pracujące w dziale eksportu, prześmiewał się, że ktoś z rosyjskim ( jakaś dziewczyna ze Wschodu de facto) zgodziła się "robic" za marne grosze, że ktoś inny jest głupi itp." Osoba, o której powiedziano Panu, że rozpoczynając pracę oczekiwała niższego wynagrodzenia, aniżeli otrzymała była i jest pozytywnym przykładem wyłącznie. Podczas rozmowy o wynagrodzeniu, podano Panu przykład tej osoby, która przychodząc oczekiwała 2.000 netto, a została zatrudniona za 3.000 brutto, mimo, że to jest znacznie więcej aniżeli 2.000 netto. Powiedziano również, że właśnie ta osoba, w krótkim czasie doszła do wynagrodzenia dwukrotnie wyższego. Nie zrozumiał Pan, albo słabo liczy. Skąd się Panu wzięło sformułowanie "prześmiewał się"? Wszyscy w firmie wiedzą, że osoba, o której była wówczas mowa jest bardzo ceniona i ma olbrzymi szacunek u właściciela (skoro tak go Pan określa). Napisał Pan: "Właściciel chciał abym na rozmowie podjął decyzje czy chce pracy cze nie i nie mogłem przemyśleć tego w domu. Bardzo duży niesmak." Tak, rzeczywiście, oczekiwaliśmy od Pana wyraźnej deklaracji. Przedstawiliśmy parametry i warunki, pokazaliśmy firmę, poświęciliśmy dużo czasu na rozmowę, poprosiliśmy o szybką decyzję. Poszukiwaliśmy niezależnych handlowców z silnym charakterem. A Pan powiedział, że musi zapytać żonę o zdanie. Wówczas Panu podziękowaliśmy i zrezygnowaliśmy z Pana usług. Swoją frustrację wylał Pan tutaj w sposób bezkrytyczny. To właśnie budzi "bardzo duży niesmak". Nasze rekrutacje są czasami nietypowe, wiele osób jest pozytywnie zaskoczonych, dziękują za szczerość i ciekawe spotkania. Inni nie rozumieją, lub interpretują inaczej. Pan wyraźnie nie nadążył za tokiem myślenia i kompletnie przeinaczył sens wypowiedzi uczestników tego spotkania. O słomie wystającej z butów "i to konkretnie" nie wspominając. Praca w naszej firmie wymaga kilku istotnych cech, najbardziej pożądane są inteligencja i polot. W kontekście Pańskiego rozumienia wydarzeń, przyczyn i skutków, nie żałujemy, że Pana z nami nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Strima - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.