Opinie o FORTRESS Gaming Technologies S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FORTRESS Gaming Technologies S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FORTRESS Gaming Technologies S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTRESS Gaming Technologies S.A. w Kraków

Mariusz Nowy wpis

Czytałem opinie, które sugerowały, że Fortress już nie funkcjonuje, ale nie wiem ile w tym prawdy. Wiecie może co się stało? Może posiada ktoś jakieś wiarygodne źródło? Będę wdzięczny za informacje.

Nick Nowy wpis
@Mariusz

Mariusz, Firma nadal działa. Wbijaj do nas choćby jutro. Czekamy na Ciebie.

Maja

To oni jeszcze działają? Czy te odejścia z FORTRESS mają coś wspólnego z zamknięciem firmy? Ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

łysy_cwaniak_i_korponiziołek_
@Maja

Mają coś wspólnego z osobami, które walczyły o tytuł wielkiego architekta, a po wyślizganiu go uznały, że jednak managiement tojeto.

Maja Nowy wpis
@łysy_cwaniak_i_korponiziołek_

Mógłbyś wyjaśnić? Twoja opinia niewiele mówi osobie, która nie zna sytuacji w firmie. Czy wciąż zatrudniają ludzi do pracy?

nie Nowy wpis
@Maja

Nie, nie zatrudniają. Ta firma już nie istnieje.

churchill

Przez ostatni rok odeszła ponad połowa składu. przypadek ;)?

vxczvxz
@churchill

Nie sądzę :D

Maja

@churchill dziękuję za odpowiedź. Czy w związku z odejściem takiej liczby osób, firma będzie potrzebowała nowych pracowników? Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca pracy.

mm
@Maja

Cały czas rekrutują. Połączyli się z ATSI i nazywają się teraz Novomatic Technologies

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.? Czy kandydat na stanowisko Technik RTG poszukiwany praca w Bielsku Białej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Maja

@churchillco takiego było powodem odejścia tak dużej liczby pracowników?

churchill
@Maja

kasa stoi w miejscu już dłuższy czas, deadline często są zupełnie nierealne(a nadgodziny darmowe ale mile widziane), firmą rządzą bardzo trudni ludzie.

Maja

@stary wyga jesteś obecnie pracownikiem firmy? Chętnie usłyszymy Twoją opinie na temat pracy w firmie.

robcio

high a możesz napisać co sprawia konkretnie tą atmosferę i układanie się pozytywnie tych relacji w firmie?

i

+mi się calkiem podoba, projekty są zupełnie inne niż dotychczasowych pracach. Za firmą jest duży miedzynarodowy holding więc kasa jest i zawsze jest na koncie mimo wielkości start-upowej. Umowy NDA nie pozwalają za dużo powiedzieć na forum publicznym :) fajny zespół -nie ma nadgodzin ale nie ma też obowiązku ich brania

stary wyga

Wejdź na ich stronę to się dowiesz. Ludzie kochani wykażcie się minimalną własną inicjatywą jak chcecie się gdzieś zatrudnić, jeśli już uważacie, że jest to firma twoich marzeń, lub przynajmniej na dzień dzisiejszy może być.

trololo
@stary wyga

Rozmawiasz z botami człowieku :D Niekonkretne wpisy na gowork to boty, albo opłacane wpisy, które mają zachęcić do aplikowania. "Bardzo dobrze to napisałeś, poszukują speców, a więc musisz mieć kilka lat doświadczenia w programowaniu."

stary wyga

Oni cały czas szukają. Odpowiedz sobie jednak na pytanie czy chodzisz do pracy bo biuro jest fajne, czy aby zarobić pieniądze i mieć za nie fajną chatę - najlepiej na Malediwach ;)

stary wyga

Tak patrzę na te wasze posty i nikt nic konkretnego nie pisze... Nie dziwi Was robaczki, że nie ma ani jednego co by coś miał do napisania? Wnioski są dwa. Albo nie ma nikogo kto by coś miał ciekawego do napisania o tej firmie, albo ci co mają coś ciekawego do napisania mają podpisany jakiś dziwny papier, że nie mogą nic pisać. Decyzja należy do Was w co wierzycie i na co się godzicie. Jeśli rzeczywiście jest papier, to na pewno się o nim dowiecie po zatrudnieniu. Z mojego doświadczenia jak firma jest dobra to raczej ją ludzie chwalą. A jak nikt nic nie mówi, to coś jest nie tak, albo firma jest kompletnie nowa. A ta się ponoć chwali, że parę lat działa. Powodzenia w aplikowaniu:)

booo

Albo im się trafił kontrakt albo im się trochę ludzi zwolniło. To tak z mojego doświadczenia w chodzeniu po różnych firmach. Oczywiście na rozmowie się tego nie dowiesz, chyba, że masz w tym doświadczenie i wiesz jakie pytania zadawać;) PS. Ocena z palca wyssana;)

memento

zblizamy sie do czasow kiedy rozmawiac z soba beda tylko boty...

admin

Wiesz coś o rekrutacji w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o FORTRESS Gaming Technologies S.A. - Kraków

FORTRESS Gaming Technologies S.A.
2.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Krakowska 368
    32-080 Kraków
  • NIP: 9442017723 KRS: 0000009952

FORTRESS Gaming Technologies S.A.