FORTRESS Gaming Technologies S.A.

Kraków

Opinie o FORTRESS Gaming Technologies S.A.

admin 2015-08-21 17:18:02
Wiesz coś o rekrutacji w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.
memento 2016-04-22 18:36:01
zblizamy sie do czasow kiedy rozmawiac z soba beda tylko boty...
booo 2016-07-25 21:22:07
Albo im się trafił kontrakt albo im się trochę ludzi zwolniło. To tak z mojego doświadczenia w chodzeniu po różnych firmach. Oczywiście na rozmowie się tego nie dowiesz, chyba, że masz w tym doświadczenie i wiesz jakie pytania zadawać;)
PS. Ocena z palca wyssana;)
stary wyga 2016-07-25 21:36:07
Tak patrzę na te wasze posty i nikt nic konkretnego nie pisze... Nie dziwi Was robaczki, że nie ma ani jednego co by coś miał do napisania? Wnioski są dwa. Albo nie ma nikogo kto by coś miał ciekawego do napisania o tej firmie, albo ci co mają coś ciekawego do napisania mają podpisany jakiś dziwny papier, że nie mogą nic pisać.
Decyzja należy do Was w co wierzycie i na co się godzicie. Jeśli rzeczywiście jest papier, to na pewno się o nim dowiecie po zatrudnieniu. Z mojego doświadczenia jak firma jest dobra to raczej ją ludzie chwalą. A jak nikt nic nie mówi, to coś jest nie tak, albo firma jest kompletnie nowa. A ta się ponoć chwali, że parę lat działa.
Powodzenia w aplikowaniu:)
stary wyga 2016-07-27 21:13:19
Oni cały czas szukają. Odpowiedz sobie jednak na pytanie czy chodzisz do pracy bo biuro jest fajne, czy aby zarobić pieniądze i mieć za nie fajną chatę - najlepiej na Malediwach ;)
stary wyga 2016-07-28 07:13:36
Wejdź na ich stronę to się dowiesz. Ludzie kochani wykażcie się minimalną własną inicjatywą jak chcecie się gdzieś zatrudnić, jeśli już uważacie, że jest to firma twoich marzeń, lub przynajmniej na dzień dzisiejszy może być.
trololo 2016-07-28 21:11:10
Rozmawiasz z botami człowieku :D Niekonkretne wpisy na gowork to boty, albo opłacane wpisy, które mają zachęcić do aplikowania.
"Bardzo dobrze to napisałeś, poszukują speców, a więc musisz mieć kilka lat doświadczenia w programowaniu."
i 2016-09-02 12:43:13
+mi się calkiem podoba, projekty są zupełnie inne niż dotychczasowych pracach. Za firmą jest duży miedzynarodowy holding więc kasa jest i zawsze jest na koncie mimo wielkości start-upowej. Umowy NDA nie pozwalają za dużo powiedzieć na forum publicznym :) fajny zespół

-nie ma nadgodzin ale nie ma też obowiązku ich brania
robcio 2016-09-02 12:47:21
high a możesz napisać co sprawia konkretnie tą atmosferę i układanie się pozytywnie tych relacji w firmie?
Zostaw swoją opinię o FORTRESS Gaming Technologies S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.