logo Grupa Onet.pl SA

Grupa Onet.pl SA

Kraków

Opinie o Grupa Onet.pl SA

admin 2015-08-21 13:26
Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Grupa Onet.pl SA? Wypowiedz się na naszym forum.
slash51 2016-03-25 02:03
Nie wiem czy internet mówi prawdę o ONET, ale wiem że ONET sam z siebie rzadko mówi prawdę
Electro 2016-08-19 18:17
DreamLab oraz Onet to od zawsze kuźnia kadr dla innych firm i korporacji. Dobra na początek kariery i daje solidną naukę, ale później nie docenia pracowników i nie oferuje nic co mogłoby człowieka zatrzymać. Wiecie ile zarabia doświadczony Product Manager zajmujący się serwisem odwiedzanym przez miliony? Ok 2.5 -3 na rękę!!! Dlatego tak szybko odchodzą do innych korporacji mających swoje centra R&D w Krakowie.
mik 2017-06-21 14:03
Firma chwali się na spotkaniach prezesów z pracownikami sukcesami i wysoką rentownością, ale pracownicy dostają z tego figę. Pieniądze i podwyżki to jeden wielki temat tabu. Może dostaniesz podwyżkę jeżeli zmieniasz stanowisko lub jeżeli złożysz wypowiedzenie. Naturalnie jeżeli pracujesz w zespole w którym jest określona ścieżka kariery.

Do tego psuje się atmosfera co już przelewa czarę goryczy i ludzie, którzy nawet za psie pieniądze pracowali tu lata, oddali serce za produkty którymi się zajmują i mają ogromne doświadczenie odchodzą a na ich miejsce przychodzą osoby bez doświadczenia w online lub pociotki i odrzuty z innych korpo.

Onet to firma, która nie szanuje i nie dba o długofalowy rozwój oraz zadowolenie pracownika. Jest dobra na początek, aby poznać technologie, metodyki i zasady pracy w korpo. Później niestety nie potrafi zatrzymać wykształconego i ogarniętego pracownika. Wpis w CV robi wrażenie na rekruterach innych firm i to jest niezaprzeczalny bonus pracy w Onet.
Zostaw swoją opinię o Grupa Onet.pl SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Onet.pl SA