Opinie o Progress Sport w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Progress Sport. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Progress Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Sport w Wrocław

Dostawca Nowy wpis

Absolutnie, nie polecam !!! Jesteśmy dostawcą z przytoczonej wcześniej inwestycji w Charłupi Wielkiej. Współpraca, to ciągła walka o zapłatę za materiał. Na dzień dzisiejszy, kierujemy sprawę na drogę sądową. Proponuję BARDZO UWAŻAĆ jeśli ktoś jest wystarczająco szalony, by po przeczytaniu tych wpisów, skusić się na współpracę...

Paweł Słaba Nowy wpis
@Dostawca

Trzeba było dostarczać to co zamówiłem a nie teraz płakać. Proponuję na przyszłość czytać umowy

Zainteresowany Nowy wpis

Firma ma bardzo dobra opinię. Zaskoczenie takimi wpisami jest!!

Oszukany Nowy wpis

OSTRZEGAM w imieniu kilkunastu firm z Sieradza i okolic . Firma lada chwila przestanie funkcjonować!!! W sądzie jest już kilkanaście pozwów o niezapłacone faktury podwykonawcom i dostawcą materiałów . Popłynęli przy budowie szkoły byli o 40% tańsi od kolejnych ofert złożonych w przetargu. Nie płaca już od ponad pół roku żadnemu dostawcy i podwykonawcy. Szef jest niewiarygodny i oszukuje ludzi nie dajcie się nabrać. Współpraca tylko i wyłącznie za gotówkę.

Dostawca z inwestycji Charłupia Wielka

Firma to złodzieje i oszuści nie płacą nikomu za nic. Przestrzegam przez złodziejem Pawłem Słabą krętacz, oszust, złodziej

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Progress Sport? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
prv

Firma na stronie pisze o wykonaniu kompleksu sportowego w Sułoszowej. Skandal nie wykonanie !!! Zapraszam do obejrzenia. Firma nie ma nawet łopaty na stanie a bierze się za wykonawstwo. Wszystko podwykonawcy. Niektórym do dziś nie wypłaciła całości. A szczytem było wykonanie nawierzchni, podwykonawca nie miał najmniejszego pojęcia jak zakłada się nawierzchnię i jak pielęgnuje. Boisko powinno być użytkowane od ponad roku a jeszcze nie da się na nie wejść.

@dasl w takim razie czy możesz powiedzieć coś więcej na temat systemu premiowego? Jakiej wysokości jest i za jakie działania? Zainteresuje to na pewno osoby, które myślą nad złożeniem cv do firmy, którym zależy na premiach.

dasl

No i bardzo dobrze teraz jest, szczególnie dzięki tym premiom

produkcyjny

jak pracujesz i sie angazujesz to jest dobrze. sa premie sa zaliczki jest urlop :)

czin

ta firma cały czas działała na rynku nie była zawieszona, tylko robili mniejsze roboty.

Piotr B

Firma progress sport zrobiła dla mnie przydomową ściankę tenisową, jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Miałem pewne obawy zlecając robote tej firmie, bo na internecie nie ma zbyt wiele informacji o ich realizacjach, nie ukrywam ze przekonala mnie do tego niska cena w porownaniu z konkurencja. Ale koniec koncem jestem bardzo usatysfakcjonowany i chetnie polece tą firmę wszystkim znajomym.

dostawca

Współpracuję z tą firmą od jakiś 3 lat jako dostawca materiałów budowlanych na terenie całej Polski i z czystym sumieniem polecam jako klienta. Pieniądze zawsze na czas, przyjacielska i otwarta atmosfera w firmie. w przypadku problemów zawsze można się dogadać z właścicielem. Mało jest takich firm.

dostawca
@dostawca

To ciekawe, bo ta firma wznowiła działalność jakiś rok temu ...

g.g
@dostawca

Łżesz , wpuszczasz ludzi wkanał.

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Sport - Wrocław

Progress Sport
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Księcia Witolda 49 lok. 15
    50-202 Wrocław