Opinie o DsMax Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DsMax Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DsMax Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DsMax Polska w Poznań

an0nim

Haha nie wiem jaki idiota to pisze , że nie ma kasy. Jak sie chce pracowac to sie pracuje i z tego jest super kasa. Jak ktoś chce czyścić toalety , bo jest mało ambitny to wybór tej osoby .

mechu

mała poprawka: Zawodzie 16

dsmax matka

hahahhaa. "matka" pozostałych!!!!!! hahahahaaaaaa ludzie czerpią wiedze tylko z internetu czy bywają tacy, którzy zabierają głos znając sprawę? To taka polska przypadłośc - gadać, żeby gadać. Nie ważne, że bez sensu...

juicmen

W Bydgoszczy na Poznańskiej pracowałem,ale szef tylko do roboty gnał,żeby mógł rodzinę utrzymać...Ludzie,którzy pracowali byli ok,ale atmosfera menagerów była beznadziejna,więc ludzie odchodzili.Kasę było można zarobić,ale kasa to nie wszystko.Życzę aby syn szefa miał takiego pracodawcę jakim on był:). Firma DS MAX już od kilku lat nie istnieje!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DsMax Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

m_f_p@wp.pl - 2010-08-03 07:41:06 Trenera, zatrudnię na bardzo dobrych warunkach finansowych. Jesteśmy siecią dystrybucji, w 2004 odłączyliśmy się od Activ Netu, zaczynaliśmy w Dywizji Muzycznej. W chwili obecnej poszukujemy osoby która zajmie się sprzedażą Telewizji Cyfrowej N 792400450 783899010

Następny bajkopisarz z bożej łaski..Kilka klubów,pubów,salonów...a następnie wielki "come back" do korzeni:P A masz może fimę w Nowym Jorku,bo obiło mi się o uszy,że tam obecnie działa jeden z najlepszych Juicemanów z DS-MAX;)))Osobiście proponuję zmianę profesji-i dzieci będą słuchały,i mamom będzie się dobrze czytało:)Good Luck,Rockefeller!

dominikkkkk29

pracowalem dla DC MAX to byla dla mnie paranoja naciagac ludzi dlatego odszedlem bo mi sumienie nie pozwalalo oklamywac ludzi tani chihski towar ktort kosztowal moze ze 100 razy wiecej niz jego koszt produkcji i ta sciema ze mozezsz zarobic pieniadze tak duze ze sie w pale nie miesci to takie pranie mozgu nie wierzcie w to co mowi wasz niby manager to tylko sciema DC MAX to najbardziej klamiaca firma jaka znam nie dajcie sie robic w bambuko

hqhhh

jasne jasne ambitne osoby omijaja tą firmę szerokim łukiem pracowałam tam i byłam niby taka super już trener już wszyskoidzie wdobrym kierunku i co i sie rozmyło... tam jest tylko dobra atmosfera z praca nadaje sie jedynia jako wakacyjna przygoda i tyle..nikt normalny nie zwiąże sie z ta firma na dłużerj

m_f_p@wp.pl

Dawaj do nas kolego, zarobisz 10000,oo na m-c 792400450

wyprany hehe

idzcie na etat do biedronki, bo ktoś musi jezdzić mercedesem, a ktoś inny rowerem, taki świat

animo

Powiem krótko unikajcie tych firm to typowa akwizycja. UWAGA na te firmy!: ARTEMIDA B-WORLD OPENLINE POLMAX DSMAX Ta ostatnia to firma matka pozostałych!

niolka

Zaproszono mnie na rozmowę. Chciałam zostać sekretarką. Obiecywano mi, że będę mieć stałe zatrudnienie. Po rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowano mi 8 godzin PRÓBNYCH ZA DARMO. Jeszcze osoba, która do mnie dzwoniła była bardzo zdziwiona, że nie chcę! Byłam dwa razy na rozmowie, dlatego, że firma zmieniła nazwę w Łodzi i nie wiedziałam, że to to samo.

uwaga

ludzie nie zaczynajcie pracy w tej firmie wciągną was , wypiorą mózg póżniej tylko leczenie u psychologa . moj mąż pracował tam 5 lat codziennie pracował 14 godzin , pieniędzy z tego nie było wcale żadnych . Udało się wyrwać go z tego bagna ale rodzina na tym ucierpiała strasznie . NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TA PRACE BO ZGINIECIE

juice! :)

sluchajcie! ciekawa jestem dlaczego akurat osoby ktore tak naprawde nie maja pojecia o co w tej firmie chodzi maja najwiecej do powiedzenia.. mi to samych bzdur!! wydaje mi sie ze pisza to osoby ktore po prostu nie dostaly sie do firmy bo.. sa do niczego.. a poza tym z zazdrosci.. pracuje w tej firmie od 3 miesiecy.. mam juz 3 osoby w grupie.. niedlugo otwieramy biuro w niemczech.. firma prosperuje w wielu krajach ale to dopiero poczatek.. jestem zadowolona z tej pracy i nie zamienilabym jej na zadna inna.. bo jaka praca daje mi dziennie 300 zl wyplaty i szybki awans.. dodatkowo firma stawia na rozwoj mlodych ludzi.. chcesz byc kims?? to postaw sobie cele i daz do nich!! a ta firma ci w tym pomaga!! ci co pisza te wszystkie bzdurne opinie to poprostu ludzie bez ambicji!! juice dla wszyskich co sa dumni z tego ze moga nosic znaczek NC ds-max logic!!!!!!!!!!!

polecam kazdemu - nie chodzi o zarobki lecz o przelamanie wlasnych wewnetrznych barier... nikt nikogo nie naciaga - kazdy sprzedaje tak jak umie - jeden dziala na szoku cenowym ale niektorzy robia "show" i sprzedaja jak leci niewiedzac czesto co sprzedaja!! to czego mozna sie nauczyc w tydzien w DSMAX zostaje na cale zycie i tego nie dostanie sie na zadnym szkoleniu, w zadnej szkole!! ps. ds-max - ksiazki warszawa i gdynia - zarobki od 1k juz na czysto wzwyw 5 lat temu.... trener przez 13 miesiecy!! ale znudzilem sie juz bieganiem a nasz menago nie byl skory do otwarcia nowego biura wiec trzeba bylo si eprzekwalifikowac ale nie zmienilbym tego co robilem nigdy!!

ktos

Ta firma jeszcze istnieje????

Ds max... powiem tak jesli masz sumienie zeby naciagac ludzi na np paste do zebow ktora sprzedajesz im za 20 zl a niby ona kosztuje 50 ... gdzie tak naprawde pewnie mozna ja dostac w jakiejs biedronce za 2.99, to prosze... chociaz w wiekszosci przypadkow to i ci sprzedajac(usunięte przez administratora) warta praca.. radze zajac sie czyms bardziej dochodowym i przyjemnym niz chodzenie od drzwi do drzwi...

Zostaw merytoryczną opinię o DsMax Polska - Poznań

DsMax Polska