Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Maja

@BYŁY, o jakiej aferze wspomniałeś w swoim komentarzu? Czy firma Atos posiada jakieś spory z instytucją ZUS? Mógłbyś napisać coś bliżej w tym temacie? W ostatnim zdaniu zawarłeś informację odnośnie problemów z otrzymaniem odpowiednich ubrań, co przez to rozumiesz? Pracodawca w ogóle nie zapewnia ubrań roboczych? Sprecyzuj, proszę, kwestię o których wspomniałeś w swoim komentarzu.

Domownik

Do pytania Mai - Atos płaci terminowo wynagrodzenia to bardzo pozytywne w branży ochrony. Zawsze ktoś krytykuje firmę, bo myśli że w internecie jest bezkarny. Ja opinie o Atosie mam dobrą ( jak na firmy ochrony ) co pewien czas natykam się tutaj na wpisy raczej jednej i tej samej osoby bardzo negatywne bez konkretów. Czy to zmieni prawdę pewnie nie, czy psuje wizerunek Atosa może trochę, najbardziej pokazuje poziom "wpisywacza" . Czyta, że kupują MZOFiTy dostaje skrętu kiszek i próbuje opluć, widać że nie ma na ten temat zielonego pojęcia.

BYŁY
@Domownik

Sorki ale ja się nie zgadzam,Atos jest firmą którą nie ma za co chwalić,ci którzy zostali wplątani w aferę ZUS vs Atos plus Silesia powinni się odezwać,poziom wpisywacza jest taki sam jak poziom tej ochrony,wspomnę tylko o ciuchach o które trudno się doprosić a resztę przemilczę

Maja

@Domownik, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Atos. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz proszę coś na ten temat. @Janik, z Twojej wypowiedzi wynika, iż posiadasz spory staż pracy w firmie Atos. Czy możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami w temacie zmian jakie dostrzegłeś na przełomie tych lat w których pracujesz w tej firmie? Czy firma przez ten czas rozwinęła się w odpowiedni sposób? Zachęcam do podzielenia się swoimi informacjami na ten temat.

Jaś Fasola

Widziałem filmik, rzeczywiście ciekawe. Dyskretnie fotografowali , a sami byli w oku kamer z każdej strony. Jakie fajtlapy, dajcie spokój.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Konik

25.06.2018 roku o godz. 12.08 spółkę Atos odwiedzili bohaterowie filmu "Szpiedzy tacy jak my". Zebrany materiał fotograficzny kultowy. My mówimy na takich kształtnych panów z bęcami "siłka na wynos". Atos to bardzo dobra firma.

Orient expres

To jest ten przetarg co to co uniewaznili bo jakieś PHO dało zbyt wysoka cenę? Atos ceny zawsze miał niższe ! To byłaby jazda Atos ma dodatkową gałąź ? Dostali sporo kasy od spółek mają czym rządzić .

Jajcaż

Jak tam skręt kiszek z SK, dzisiaj jest Toyota Haillux już zabudowana na MZOFiT. ISUZU to była ściema. W wojsku przetarg na 800 takich aut. Czyżby?

Orient expres

Wesołek masz rację ten wróg naszego kochanego Atosa to jakiś straszny tempak jest!

Prancuje, prancuje i za kazym razem gdy nie wpisuję nicka wychodzi anonimus ale tak moze każdy czy tylko ja

Wesolek

Wiecie że rakieta kosmiczna to tylko taka rura? Wiecie że okręt podwodny to tylko parę zespawanych blach? A samochod to szkoda gadac, takie prostactwo że ze szwagrem to robilibysmy lepsze tyle że szkoda czasu

Janik

Potwierdzam. Atos płaci w terminie, wszystkie kwoty otrzymuje się w następnym miesiącu. Umowy o pracę 08, 14 zlecenia. Tak było zawsze nawet jak klienci nie płacili i nie placa spółce za usługi. Pracuje ponad 10 lat.

Bambus

Ciekawa zależność. Jak coś się sypie w konkurencji to hit "kamerki na kiju". Czytelne, jak czytelne... Płakać i płacić.

Laska

Po wyrzutów kilku i karach dla następnych gdzieś 5 lat temu słyszałem podobne teksty. Przegrany nie mający pojęcia o niczym. Myślę że może jakiś konkret sprzętu by się przydał. Tak jak marka butów w PHO. Jak się nie znam to po co pisze anonimus (usunięte przez administratora)

Konik

Ty chyba nie masz pojęcia o technice jesteś cwok dawno Ci mówiłem. Napisz chociaż słowo co jest w MZOFiT. Geniusz z koziej. Jakoś dziwne rzeczy piszesz o działa technicznym. Sam w nim pracuje Ha Ha Jesteś sporo nie mądry .

Były

Konik nie masz pojęcia o technice tak samo jak pierwsze stołki w tej firmie . To wszystko to kit z okna i bajer dla tych co się nie znają .Atos już nie ma działu technicznego i ludzi którzy się znają .A pseudo MZOFiT to lipa do potęgi N tej z niskiej jakości sprzętem. Jak chcesz pisać o technice to się trochę podszkol.

@Były

To kto jeździ w tych samochodach technicznych? Mają choć kwalifikacje do obowiązkowej ochrony. Przecież sprzęt techniczny jest podobno objęty tajemnicą. Więc jak może być słabej jakości ? Coś tu nie pasuje...

Konik

Niezła kicha wybrali ISUZU. Czarne mamy zbudować 5 szt. Takich jak na Amaroku tylko zabudowa masztu z atrakcjami. Mirek mówi że ma dosyć.

Cieć

Ty Maja o czym mówisz? Dodatkowe benefity ? Bilet do teatru i na siłownie na poligonie w Drawsku, albo na wsi w świętokrzyskim? Karnet do przychodni odległej kilka lub kilkanaście kilometrów? Cena takiej zabawy to 50-100 zł miesięcznie i wykorzystują ją biurowi. Nikt nie chce to biurowi chodzą z rodzinami. Benefity.....

Konik

Atos realizuje swoje zobowiązania wobec pracowników bez uwag. Oczywiście nie oderwie się od branży i stawek na rynku, żeby zapewnić wodotryski. Spółka w której pracuje w ochronie wiele lat, odchodziłem i wracałem kilka razy powoduje że wracam. Rozwijają jakiś innowacyjny projekt, prawdopodobnie z wojskiem stąd duże zakupy samochodów takich jak MZOFiT. Prowadzą różne projekty, jako jedyni jeżdżą na targi do Kielc i inne mimo to wypłata jeszcze nigdy się nie opóźniła. Ja oceniam to bardzo dobrze. Mam potrzebę nie do końca związaną z pracą i dlatego bywam w biurowców kilka razy w miesiącu i widzę różne rzeczy i tak sobie pisze. Nie powiem po co przychodzę bo bym się zdekonspirował. Napisze, że jest dwóch nowych dyrektorów, jeden stary nowy, drugiego znam z innej firmy z poza ochrony. Ja chwale.

Maja

@Konik, o czym dokładnie mówisz? Czy mógłbyś przybliżyć sytuację osobom niezwiązanym z firmą Atos? Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Atos z Łodzi? Jakie warunki oferuje? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

konik

Znów był na jazdach próbny, ten ISUZU czarny taki jak Amarok ?

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.