DOZ S.A.

Łódź

DOZ S.A.

Opinie o DOZ S.A.

Marek

Wiele Waszych wpisów na tym forum odnosi się do procesów rekrutacyjnych, w których braliście udział. Po przeanalizowaniu ich widzę, że nie jesteście zadowoleni z ich przebiegu. Rekrutacja jest ważnym aspektem, ponieważ jest to pierwszy kontakt pracodawcy z przyszłym pracownikiem i na odwrót. Jak pomimo tego mankamentu, moglibyście ocenić inne aspekty zatrudnienia w DOZ?

Edi
@Marek 23.04.2018 18:15

Atmosfera koszmarna niejasne zakresy obowiązków słabe zarobki

mija

Niestety trochę się zawiodłam na firmie. Przy procesie rekrutacji brak informacji zwrotnej o etapie naboru. Szanujące się firmy powinny znaleźć czas na rozesłanie informacji, że np. dziękują za zainteresowanie ofertą, ale w chwili obecnej nie są zainteresowani zatrudnieniem i tego typu bzdety. Niby niewiele to kosztuje, a jednak świadczy o firmie.

Osa
@mija 19.12.2017 09:04

Brałam tez udział w rekrutacji ponad miesiąc temu z panią dyrektor hr. Szkoda ze do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi ale tak dla wiadomości tak jak traktujecie kandydatów tak oni będą was traktować

Olga

Pracowałam w DOZ S.A. 2 miesiące - jako specjalista ds. komunikacji wewnętrznej. Przede mną w ciągu roku na tym stanowisku były ponoć 4 osoby. Wymagana praca w licznych nadgodzinach, szefowa (wiceprezes) obraża się na pytanie o to, jak rozpisać nadgodziny płatne z domu. Wdrożenia w stanowisko miałam niby 2 tygodnie, z czego w większości były to spotkania z ludźmi, z którymi bezpośrednio nie miałam współpracować. Na wdrożenie w najważniejszy obowiązek poświęcono 10-15 minut. Dużo wyjazdów służbowych (w samym wrześniu miało być ich 7). Atmosfera pracy zła, bardzo nerwowa (szefowa lubi krzyczeć). Na plus - niezłe stawki, karta sportowa, opieka medyczna po okresie próbnym, dostęp do licznych ziołowych herbat obecnych w portfolio firmy. Czyli to, co oferuje każde korpo.

Tom
@olga 13.11.2017 10:56

Ja ostatnio byłem na spotkaniu z panią dyrektor hr. Totalny brak profesjonalizmu, noc nie wiedziała i nic nie była mi w stanie powiedzieć o franczyzie. Skąd oni biorą taki brak profesjonalizmu na takim ważnym stanowisku. Po etapie rekrutacji wiem ze nie chce tam pracować choć jak widzę mogę nawet nie dostać informacji zwrotnej

Pracownica

Na pewno nie polecam pracy w centrali w Łodzi, warszawska centrala też nie robiła na mnie pozytywnego wrażenia. Pracowałam tam kilka miesięcy. Są osoby bardzo profesjonalne i starające się nadrabiać i robić dobre wrażenie, ale im wyżej w strukturze tym gorzej. Rzeczywistość niestety okazała się odległa od wizji prezentowanych na etapie rekrutacji (typu "Dla nas najważniejsi są ludzi", "dbamy o każdego pracownika" to bajki). Nowy czajnik w socjalnym to nie może być szczyt osiągnięć działu HR.

Zygmunt

Totalne dno !!!

Zostaw opinię o DOZ S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOZ S.A.