DOZ S.A.

Opinie o DOZ S.A.

Miraż

Na swój dział nie mam prawa narzekać - wspaniały kierownik i zgrany team. Każdemu mogę życzyć takich ludzi. A pracownikom infolinii życzę powodzenia i wytrwałości. Lub zmiany pracy.

@Miraż 08.08.2018 13:59

Pozostaje chyba tylko zmiana pracy bo wytrwałość i cierpliwość pracowników infolinii skończyła się

Marcepolo
@Miraż 08.08.2018 13:59

Ja również nie mam co narzekać.Pracuje tu prawie od początku istnienia zakładu .Wszystko mi pasuje.Na początku zarobki były do bani ,bo zarabiało sie od 1.500 do max 2.000. Ale gdzieś od ok. roku można wyciągnąć naprawdę sporo.

Marekoniarek

Minusem pracy na magazynie jest cokwartalny konieczny do wykonania planu obrót. Wtedy praca po 10 h a zdarzało się nawet pracować od 16 do 2. Ale do rozwozu pracowników był podstawiony bus,który odwoził bezpośrednio do domów. Po za tym mankamentem praca ciekawa w klimatyzowanych pomjeszczeniach i bez wyśrubowanych norm. Przerwa na posiłek to aż 30 minut bez konieczności odrabiania.

słownik
@Marekoniarek 24.09.2018 15:21

Nie NA magazynie tylko W magazynie! Pracujesz NA dachu magazynu?? Czy W środku w budynku magazynu...?

Tikitaki

Myślę o podjęciu pracy na magazynie (kompletach towaru) na Nowym Juzefów ie. Jestem ciekawa opinii????

Komik

No ładnie. Żebyście jeszcze tyle pieniędzy na pracowników i warunki na infolinii przeznaczali, ile wydajecie tutaj na usuwanie komentarzy ;)

Marek

@Kandydatooo, na jakie warunki można liczyć na tym stanowisku? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to proszę Cię o zamieszczenie informacji na forum. Jesteś pracownikiem DOZ S.A.? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Zachęcam Cię do wypowiedzi, będzie ona ważna dla innych użytkowników, interesujących się tą firmą pod kątem przyszłej współpracy.

Skonfundowany

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. pracy w tej firmie na stanowisku Młodszego Redaktora? Na ile możliwe jest wyrobienie się z napisaniem danej liczby tekstów zakładanej przez zwierzchnictwo?

Kandydatooo
@Skonfundowany 13.06.2018 21:12

Redaktor jest trochę mylny. Poszukują osoby do edycji / obrabiania tekstów na stronę doz.pl. Fajny zespół i praca biurowa 8 -16.

Ciekawy

Hej, możecie coś napisać o warunkach pracy? Znalazłem kilkanaście ofert pracy. Co jest tego przyczyną? W jakich godzinach się pracuje? Plusy, minusy pracy w DOZ łódź?

TajemniczyEK
@Ciekawy 17.05.2018 17:23

-Warunki? Tragedia.. Non stop telefony, po 8 godzinach nie pamiętasz jak się nazywasz. -Niekompetentny menedżer, nie ma pojęcia o pracy infolinii.. -Przyczyną jest rotacja pracowników, pracownik na zlecenie to chłam do zastąpienia. -Praca jest całodobowa. -Plusy: klimatyzowane pomieszczenia oraz własne stanowisko. -Minusy: pieniądze, warunki, rozwój, stres, obowiązki itd. wszystko na minus

...
@TajemniczyEK 01.06.2018 17:12

Niestety muszę przyznać 100% racji do opinii wyżej. Nie bez powodu ogłoszenie na stanowisko pracownika infolinii widnieje na różnych stronach od kilku miesięcy. Nikt nie ma żadnego szacunku do pracowników infolinii i nie liczy sie z ich zdaniem. Pracownicy nie dają sobą pomiatać dlatego coraz więcej się zwalnia.

Marek

Wiele Waszych wpisów na tym forum odnosi się do procesów rekrutacyjnych, w których braliście udział. Po przeanalizowaniu ich widzę, że nie jesteście zadowoleni z ich przebiegu. Rekrutacja jest ważnym aspektem, ponieważ jest to pierwszy kontakt pracodawcy z przyszłym pracownikiem i na odwrót. Jak pomimo tego mankamentu, moglibyście ocenić inne aspekty zatrudnienia w DOZ?

Edi
@Marek 23.04.2018 18:15

Atmosfera koszmarna niejasne zakresy obowiązków słabe zarobki

...
@Edi 24.04.2018 16:27

Zgadzam się! Głownie przez koszmarną atmosferę i brak jakiegokolwiek wsparcia zwolniło się bardzo dużo pracowników... Paranoja co się tam wyprawia.

mija

Niestety trochę się zawiodłam na firmie. Przy procesie rekrutacji brak informacji zwrotnej o etapie naboru. Szanujące się firmy powinny znaleźć czas na rozesłanie informacji, że np. dziękują za zainteresowanie ofertą, ale w chwili obecnej nie są zainteresowani zatrudnieniem i tego typu bzdety. Niby niewiele to kosztuje, a jednak świadczy o firmie.

Antonina
@mija 19.12.2017 09:04

Również brałam udział w dwóch rekrutacjach na specjalistę (Łódź) i po obu spotkaniach otrzymałam informację zwrotną.

Elżbieta
@mija 19.12.2017 09:04

Ja miałam prawie miesiąc temu rozmowę z panią dyrektor hr i miałam dostać informacje zwrotna w ciągu 7 dni. I nadal nie dostałam po tym co przeczytałam wiem ze jaka dyrektorka taka firma - nie stać ich na maila do kandydata zero szacunku

Osa
@mija 19.12.2017 09:04

Brałam tez udział w rekrutacji ponad miesiąc temu z panią dyrektor hr. Szkoda ze do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi ale tak dla wiadomości tak jak traktujecie kandydatów tak oni będą was traktować

Olga

Pracowałam w DOZ S.A. 2 miesiące - jako specjalista ds. komunikacji wewnętrznej. Przede mną w ciągu roku na tym stanowisku były ponoć 4 osoby. Wymagana praca w licznych nadgodzinach, szefowa (wiceprezes) obraża się na pytanie o to, jak rozpisać nadgodziny płatne z domu. Wdrożenia w stanowisko miałam niby 2 tygodnie, z czego w większości były to spotkania z ludźmi, z którymi bezpośrednio nie miałam współpracować. Na wdrożenie w najważniejszy obowiązek poświęcono 10-15 minut. Dużo wyjazdów służbowych (w samym wrześniu miało być ich 7). Atmosfera pracy zła, bardzo nerwowa (szefowa lubi krzyczeć). Na plus - niezłe stawki, karta sportowa, opieka medyczna po okresie próbnym, dostęp do licznych ziołowych herbat obecnych w portfolio firmy. Czyli to, co oferuje każde korpo.

KaroLina
@Olga 23.08.2017 12:41

A czy mozesz mi powiedziec jak wygladala rekrutacja??

@KaroLina 29.10.2017 08:48

Tak. Rekruterka mimo, że bardzo zapracowana, bardzo profesjonalna i rzeczowa. Niestety od osoby nadrzędnej nie dostała wszystkich niezbędnych informacji, więc mimo pełnego profesjonalizmu przedstawiła mi nieco inny obraz stanowiska niż był w rzeczywistości. Lecz ogólnie muszę powiedzieć, że pełna profeska przy rekrutacji.

Tom
@olga 13.11.2017 10:56

Ja ostatnio byłem na spotkaniu z panią dyrektor hr. Totalny brak profesjonalizmu, noc nie wiedziała i nic nie była mi w stanie powiedzieć o franczyzie. Skąd oni biorą taki brak profesjonalizmu na takim ważnym stanowisku. Po etapie rekrutacji wiem ze nie chce tam pracować choć jak widzę mogę nawet nie dostać informacji zwrotnej

Pracownica

Na pewno nie polecam pracy w centrali w Łodzi, warszawska centrala też nie robiła na mnie pozytywnego wrażenia. Pracowałam tam kilka miesięcy. Są osoby bardzo profesjonalne i starające się nadrabiać i robić dobre wrażenie, ale im wyżej w strukturze tym gorzej. Rzeczywistość niestety okazała się odległa od wizji prezentowanych na etapie rekrutacji (typu "Dla nas najważniejsi są ludzi", "dbamy o każdego pracownika" to bajki). Nowy czajnik w socjalnym to nie może być szczyt osiągnięć działu HR.

Zygmunt

Totalne dno !!!

Zostaw opinię o DOZ S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOZ S.A.