DOZ S.A.

Łódź

Opinie o DOZ S.A.

mija

Niestety trochę się zawiodłam na firmie. Przy procesie rekrutacji brak informacji zwrotnej o etapie naboru. Szanujące się firmy powinny znaleźć czas na rozesłanie informacji, że np. dziękują za zainteresowanie ofertą, ale w chwili obecnej nie są zainteresowani zatrudnieniem i tego typu bzdety. Niby niewiele to kosztuje, a jednak świadczy o firmie.

Olga

Pracowałam w DOZ S.A. 2 miesiące - jako specjalista ds. komunikacji wewnętrznej. Przede mną w ciągu roku na tym stanowisku były ponoć 4 osoby. Wymagana praca w licznych nadgodzinach, szefowa (wiceprezes) obraża się na pytanie o to, jak rozpisać nadgodziny płatne z domu. Wdrożenia w stanowisko miałam niby 2 tygodnie, z czego w większości były to spotkania z ludźmi, z którymi bezpośrednio nie miałam współpracować. Na wdrożenie w najważniejszy obowiązek poświęcono 10-15 minut. Dużo wyjazdów służbowych (w samym wrześniu miało być ich 7). Atmosfera pracy zła, bardzo nerwowa (szefowa lubi krzyczeć). Na plus - niezłe stawki, karta sportowa, opieka medyczna po okresie próbnym, dostęp do licznych ziołowych herbat obecnych w portfolio firmy. Czyli to, co oferuje każde korpo.

olga
@KaroLina 29.10.2017 08:48

Tak. Rekruterka mimo, że bardzo zapracowana, bardzo profesjonalna i rzeczowa. Niestety od osoby nadrzędnej nie dostała wszystkich niezbędnych informacji, więc mimo pełnego profesjonalizmu przedstawiła mi nieco inny obraz stanowiska niż był w rzeczywistości. Lecz ogólnie muszę powiedzieć, że pełna profeska przy rekrutacji.

olga
@KaroLina 29.10.2017 08:48

Zygmunt

Totalne dno !!!

Zostaw opinię o DOZ S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOZ S.A.