DOZ S.A.

Łódź

DOZ S.A.
2 10

Opinie o DOZ S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marek

@Kandydatooo, na jakie warunki można liczyć na tym stanowisku? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to proszę Cię o zamieszczenie informacji na forum. Jesteś pracownikiem DOZ S.A.? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Zachęcam Cię do wypowiedzi, będzie ona ważna dla innych użytkowników, interesujących się tą firmą pod kątem przyszłej współpracy.

Skonfundowany

Cześć, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. pracy w tej firmie na stanowisku Młodszego Redaktora? Na ile możliwe jest wyrobienie się z napisaniem danej liczby tekstów zakładanej przez zwierzchnictwo?

Kandydatooo
@Skonfundowany 13.06.2018 21:12

Redaktor jest trochę mylny. Poszukują osoby do edycji / obrabiania tekstów na stronę doz.pl. Fajny zespół i praca biurowa 8 -16.

ISTOTA

Prawdziwą wartościa firmy sa jej pracownicy -Stary jak świat slogan ale jakże daleko tej firmie i szefowi infolini do tej jednak Madrości. Totalny bałagan ,przepisy interpretowane zgodnie z punktem odniesienia do uniesienia stanu psychicznego Menagera-nie polecam tej pracy

Ciekawy

Hej, możecie coś napisać o warunkach pracy? Znalazłem kilkanaście ofert pracy. Co jest tego przyczyną? W jakich godzinach się pracuje? Plusy, minusy pracy w DOZ łódź?

...
@TajemniczyEK 01.06.2018 17:12

Niestety muszę przyznać 100% racji do opinii wyżej. Nie bez powodu ogłoszenie na stanowisko pracownika infolinii widnieje na różnych stronach od kilku miesięcy. Nikt nie ma żadnego szacunku do pracowników infolinii i nie liczy sie z ich zdaniem. Pracownicy nie dają sobą pomiatać dlatego coraz więcej się zwalnia.

nonsens

Pracownicy infolinii traktowani są jak parobki. Zero szacunku, wieczne donoszenie i pretensje o wszystko. Nieważne ile kto zrobi i tak będzie źle i za mało. O jakimkolwiek wsparciu od Managera nie ma mowy, gdyż nie ma pojęcia o niczym! Znalazł sobie służących, którzy wszystko za niego wykonują a sam udaje, że świetnie sobie radzi! Nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania z zakresu pracy infolinii. Prezes przynajmniej o połowie akcji nie ma pojęcia. Ktoś przy Prezes zadał "nieodpowiednie" pytanie to jeszcze pracownikowi oberwało się po co takie pytania zadaje (przecież było ryzyko, że taki pracownik zacznie za dużo mówić prawdy :-) ... ) Pracownicy masowo się zwalniają, gdyż jest tak fatalna atmosfera, że nie da się pracować w takich warunkach. Nie wspominając już o śmiesznym wynagrodzeniu... jednym słowem CYRK!!

ISTOTA

Infolinia - Totalne szkodzenie Menagera (brak kompetencji) Firmie .Szanowanie pracownika na poziomie Zero. Płaca można opowiadać jako dobry dowcip .Atmosfera - system donoszenia prac na prac Polecam dobra praca charytatywna dla osób pozbawionych ETYKI

Marek

Wiele Waszych wpisów na tym forum odnosi się do procesów rekrutacyjnych, w których braliście udział. Po przeanalizowaniu ich widzę, że nie jesteście zadowoleni z ich przebiegu. Rekrutacja jest ważnym aspektem, ponieważ jest to pierwszy kontakt pracodawcy z przyszłym pracownikiem i na odwrót. Jak pomimo tego mankamentu, moglibyście ocenić inne aspekty zatrudnienia w DOZ?

...
@Edi 24.04.2018 16:27

Zgadzam się! Głownie przez koszmarną atmosferę i brak jakiegokolwiek wsparcia zwolniło się bardzo dużo pracowników... Paranoja co się tam wyprawia.

mija

Niestety trochę się zawiodłam na firmie. Przy procesie rekrutacji brak informacji zwrotnej o etapie naboru. Szanujące się firmy powinny znaleźć czas na rozesłanie informacji, że np. dziękują za zainteresowanie ofertą, ale w chwili obecnej nie są zainteresowani zatrudnieniem i tego typu bzdety. Niby niewiele to kosztuje, a jednak świadczy o firmie.

Osa
@mija 19.12.2017 09:04

Brałam tez udział w rekrutacji ponad miesiąc temu z panią dyrektor hr. Szkoda ze do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi ale tak dla wiadomości tak jak traktujecie kandydatów tak oni będą was traktować

Olga

Pracowałam w DOZ S.A. 2 miesiące - jako specjalista ds. komunikacji wewnętrznej. Przede mną w ciągu roku na tym stanowisku były ponoć 4 osoby. Wymagana praca w licznych nadgodzinach, szefowa (wiceprezes) obraża się na pytanie o to, jak rozpisać nadgodziny płatne z domu. Wdrożenia w stanowisko miałam niby 2 tygodnie, z czego w większości były to spotkania z ludźmi, z którymi bezpośrednio nie miałam współpracować. Na wdrożenie w najważniejszy obowiązek poświęcono 10-15 minut. Dużo wyjazdów służbowych (w samym wrześniu miało być ich 7). Atmosfera pracy zła, bardzo nerwowa (szefowa lubi krzyczeć). Na plus - niezłe stawki, karta sportowa, opieka medyczna po okresie próbnym, dostęp do licznych ziołowych herbat obecnych w portfolio firmy. Czyli to, co oferuje każde korpo.

Tom
@olga 13.11.2017 10:56

Ja ostatnio byłem na spotkaniu z panią dyrektor hr. Totalny brak profesjonalizmu, noc nie wiedziała i nic nie była mi w stanie powiedzieć o franczyzie. Skąd oni biorą taki brak profesjonalizmu na takim ważnym stanowisku. Po etapie rekrutacji wiem ze nie chce tam pracować choć jak widzę mogę nawet nie dostać informacji zwrotnej

Pracownica

Na pewno nie polecam pracy w centrali w Łodzi, warszawska centrala też nie robiła na mnie pozytywnego wrażenia. Pracowałam tam kilka miesięcy. Są osoby bardzo profesjonalne i starające się nadrabiać i robić dobre wrażenie, ale im wyżej w strukturze tym gorzej. Rzeczywistość niestety okazała się odległa od wizji prezentowanych na etapie rekrutacji (typu "Dla nas najważniejsi są ludzi", "dbamy o każdego pracownika" to bajki). Nowy czajnik w socjalnym to nie może być szczyt osiągnięć działu HR.

Zygmunt

Totalne dno !!!

Zostaw opinię o DOZ S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOZ S.A.