DOZ S.A.

Wow

O co kaman?

Lupus
@Wow

Nie dowiemy się. Ale może to i lepiej, nie bez powodu pewnie znikneło.

Danuta

Nie polecam tego sklepu internetowego , kontakt zdrowo, bez uzasadnionego powodu anulują zamówienia mimo opłacania. Skrzynka mailowa pełna. Nigdy nie skorzystam, z pełna odpowiedzialnością piszę, że są oszustami.

hamer

Witam po raz kolejny byłam w aptece na Paderewskiego 47 i niestety miałam do czynienia z Panią magister która jest niekompetentna .Jest nowa w tej placówce.Po raz kolejny wyśmiała mnie w pytaniu o nowe leki.Nie słucha co się do niej mówi,kpi z klienta.Prosze o jakąś reakcje.Reszta Pan magister super.

kostko
@hamer

Pisząc o tym na goworku, reakcji się nie spodziewaj. To nie jest ścieżka zgłaszania takich problemów.

lampion

A co takiego robi jeśli można wiedzieć?

!!

Witam chcę się zatrudnić w waszej firmie ale chciałbym się dowiedzieć bo czy to prawda że pracuje się po 12 godzin ,weekendy no i w niektóre święta czy po prostu mój znajomy mnie zniechęca do podjęcia pracy w tej firmie

Anda

Moja opinia w przeciwieństwie do większości jest dość zrównoważona. Nie mówię, że nie mamy na co narzekać, są pewne sprawy, poruszane tu na forum, z którymi się zgadzam, ale są też powody dla których dalej tu pracuję i nie szukam aktualnie innej pracy. Warto spojrzeć na sprawę z obu stron. Prawda że DOZ jest dużą spółką i co za tym idzie mamy cele sprzedażowe, ale z drugiej strony mam o wiele większą stabilność zatrudnienia niż w innych aptekach w których wcześniej pracowałam. Nic nie jest czarno białe, więc moim zdaniem nie ma co jednoznacznie oceniać, jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam samemu zobaczyć, przyjść i się przekonać. Jak się spodoba no to super, a jak nie to trudno, nikt na siłę nikogo tutaj nie trzyma.

@Anda

ja właśnie się zastanawiam nad aplikacją, a ogólnie to od kiedy tu pracujesz? z jakim doświadczeniem tu zaczęłaś pracę?

@sokół

wkrótce stuknie mi rok. Doświadczenie miałam trochę ponad 5 lat jak zaczynałam

@sokół

ale są też miejsca dla osób z niewielkim doświadczeniem jakby co, jeśli to cię interesuje.

@Anda

no to w sumie trochę już w zawodzie jesteś jakby nie patrzeć, ja zaczynam (2 lata niecałe), ale czeka mnie przeprowadzka do większego miasta i muszę się rozglądać powoli za pracą..

@Anda

ogólnie polecasz jakaś konkretną lokalizację?

oregano

gdzie mieści się centrala? można ewentualnie pracować zdalnie?

zubik

Pewnie zależy od stanowiska. A centrala jest w Wawie

KurierPoranny
@oregano

Zdalnie mozna ale nie na wszystkie stanowiska wiadomo

KurierPoranny
@oregano

Wlasciwie to bardziej nie niz tak

@KurierPoranny

a powiedzcie mi czy słyszeliście o jakiś przyjęciach po nowym roku?

@KurierPoranny

jakie stanowiska zdalnie?

@oregano

Nie można pracować zdalnie i to jest temat tabu w tej firmie. Nawet stanowiska które moglyby z powodzeniem pracować zdalnie, nie mogą, nie ma na to absolutnie zgody. Pracownik ma być codziennie w pracy, żeby się waliło, paliło. Pracownikowi się nie ufa.

edeek

macie tu jakieś szkolenia? możliwości rozwoju? szczególnie chodzi mi o stanowiska specjalistów

Gogogofoof
@edeek

W zależności od działu. Częściej rzadziej coś się trafia. Na pewno stricte IT ma szkolenia.

Orka
@Gogogofoof

a mógłbyś podać jakie konkretnie były/są organizowane? można poddawać swoje pomysły czy to odgórnie jest przydzielane?

miriasz
@Orka

mógłby mi ktoś powiedzieć co to jest profil farmaceuty?

Yuti
@Orka

to na tyle duża firma, że raczej organizacja przebiega odgórnie

Kacpi
@Orka

Raczej nikt takich statystyk na przestrzeni lat nie sporządza, żeby ci wszystko dokładnie wymienić. Zwłaszcza, że jak powiedział, to jest zależne od danego stanowiska

Orka
@Kacpi

nie no jasne luz, ciekawiło mnie to po prostu

Mała Mi

Firma DOZ. W swojej nazwie literka Z dawno już straciła swoje znaczenie jako "zdrowie". Obecnie można z czystym sumieniem uznać, że bardziej jest to "zysk". Dlaczego ? Prosta sprawa. Od jakiegoś czasu nikt tam nie przejmuje się zdrowiem pracownika. Wprowadzono tam z tego co słyszałam system 4 brygadowy który nijak ma się do jakości świadczonych usług. Dlatego raczej mimo że chciałam złożyć tam CV będę unikała tej firmy jak ognia i odradzała ją swoim znajomym.

Mary
@Mała Mi

śmiała opinia o atmosferze w pracy jak na klienta...

Wolfgang Amadeusz Mozart
@Mary

Prawdziwa opinia. Firma ma gdzieś głęboko ludzi. Tu jest podobnie jak w Rossmanie. Najpierw przyjmują ludzi przed świętami potem ich zwalniają i tak w koło Macieju. Znam stamtąd kilku ludzi i tyrają za głodową pensje na 4 brygady bo firma nie chciała płacić za nadgodziny

@Wolfgang Amadeusz Mozart

halo, ale przecież na ten okres zawsze tak jest... ja pracowałem w jednej apteko/drogerii i też zleceniówa i potem adios a mówią że zależy im na zwiększeniu zespołu a tutaj to jesteś chroniony umową o prace więc no i tak jest stabilniej i na dłużej

Kuba

Cześć, czy ktoś się orientuje jakie są stawki brutto na stanowiska specjalistów?

@Kuba

Stanowczo za małe

@Kuba

nikt ci tu nie poda ile zarabia.... pogadaj z rekruterami...

Anka
@daniel

Przecież wiadomo że nikt nie napisze ile zarabia... Kolega chciał wiedzieć zapewne jakie są mniej więcej widełki. Osobiście wolałabym wiedzieć takie rzeczy przed rozmową niż dowiadywać się w trakcie że mogę np zarabiać mniej niż dotychczas - wtedy to szkoda czasu dla mnie i dla rekrutera :)

Młodszy Menedżer ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej - jakie godziny pracy? długo trwa proces rekrutacyjny? ile etapów?

cola
@Anonim

a to jest praca w centrali?

cola

z tego co. kiedyś gdzieś czytałam to chyba 3/4 napewno ale nie jestem pewna

Tak, centrala

@cola

O, to by mi bardzo pasowało, nawet bardziej niż bardzo ;)

@cola

A kojarzysz gdzie widziałaś tę informację?

aas
@Anonim

o rekrutacji masz po lewej zakładkę to poczytaj, niby ogólnie, ale myślę, że to do każdego stanowiska tak wygląda

@aas

Dzięki, to wiem, bardziej chodziło o jakies realne relacje jak to faktycznie wyglądało i czy pokrywało się z tym ramowym schematem

andrew
@aas

na wszystkie stanowiska będzie mniej więcej podobna rekrutacja czy np do centrali będzie trudniej/łatwiej niż do apteki?

@aas

Ale i tak teraz to mi najbardziej zależy na informacji, jak to z tym wymiarem godzinowym

aas
@andrew

trudno powiedzieć, w sumie to nie wiem, bo ja to do apteki planuje startować i na inne stanowisko, ale no wydaje mi się, że schemat powinien być podobny, chyba, że będzie coś bardziej rozbudowany, ale to takie luźne spostrzeżenia

ciociakrysia
@Anonim

jesli chodzi o centrale to mamy powiedzmy elastyczny czas pracy (rozpoczęcie/koniec)

@ciociakrysia

na jakiej zasadzie? planuje startować do rekrutacji...

ligua

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń HR, ktoś mi może powiedzieć czy na to stanowisko potrzebne jest jakieś wykształcenie kierunkowe?

tymn
@ligua

nic o tym nie piszą w ogłoszeniu, ale doświadczenia wymagają

as
@tymn

wydaje mi się, że posiadając wykształcenie kierunkowe może ci być łatwiej dostać tu pracę, ale to moje spostrzeżenie

pzor
@as

z drugiej strony, skoro to MŁODSZY specjalista to raczej nie powinni też mieć jakichś wygórowanych wymagań

pzor
@tymn

no i też właśnie, moim zdaniem bardziej liczy się doświadczenie niż wykształcenie. w każdym razie co ci szkodzi spróbować złożyć cv

i jak
@ligua

wysłałeś to CV? kontaktowali się może już?

grafix

hej, widziałem ogłoszenie o poszukiwaniu grafika, ogólnie interesuje się fotografią i grafiką, byłem w szkole grafiki w krakowie, teraz przenosze się z powrotem do łodzi, nie mam jeszcze dużego doświadczenia i zastanawiam się czy aplikować mimo to. jest tu może ktos kto jest na tym stanowisku już zatrudniony i odpowie mi na pare pytań?

syty
@grafix

wiesz co jako grafik to najbardziej liczy się, portfolio i doświadczenie, więc jeśli tak owe posiadasz to nic nie stoi na przeszkodzie ja co prawda nie jestem na takim stanowisku ale jak chcesz dowiedzieć się ogólnie czegoś o firmie to pytaj śmiało

@syty

wysłałem, ale chciałbym się dowiedzieć czy wiesz w jakich godzinach, się pracuje i czy na moim stanowisku jest np opcja hybrydowa?

@syty

i może jeszcze jedno wiesz ile z reguły jest etapów rekrutacji bo przeczuwam że może ich być więcej niż normalnie do apteki? są jakies zadania?

goop
@grafix

a w sumie czemu miałoby być jakoś więcej? do apteki też muszą porządnie zlustrować kandydata

goop
@grafix

nie wiem czy jest hybryda, w ofercie piszą że praca w biurze, ale może na rozmowie uda się coś wynegocjować

feli
@goop

co do procesu rekrutacji to masz ogólnie opisany tu na stronie po lewej

feli
@grafix

jak nie masz dużego doświadczenia, to możesz dostać zadania, ale to nie jest reguła, jak masz jakieś dobre projekty, portfolio to może się przydać według mnie

@feli

dziekuje bardzo za odpowiedzi w jakimś stopniu rozwiały moje wątpliwości

Dero

Wypowiadają się tu osoby z magazynu? Mam pytanie, jakie godziny pracy?

@Dero

Teraz 3 zmiany. Lada moment 4 brygady

Dero
@Buba

Jest zamiar wprowadzenia rozumiem?

ite
@Dero

a gdzie mają magazyn? jeden jest czy kilka?

fexter
@Buba

wiesz od kiedy konkretnie?

walny
@Buba

wow skąd takie słuchy?? myślałem że są tylko 3 zmiany i magazyn w Łodzi, nie wiedziałem że się tak rozrastają.

Lol
@Buba

Na farmaceutycznym od dawna są 4 brygady, także już wiemy skąd jesteś :)

Ult

Najlepiej zatrudniać za minimalna + 100 zł brutto osoby z najlepszym doświadczeniem. Pprogramistów za minimalna + 300, niech maja cos od życia Byli pracownicy Pgf non stop patrzą Ci na ręce. Tylko w czym oni są lepsi ? Rada dla pracujących: zwolnij się zanim sam zostaniesz zwolniony. Gwarantuję, że nie będziesz wiedzieć z jakiego powodu.

api

przenosił się ktoś z was do apteki w innym regionie? nie było z tym problemów tutaj?

@api

Problemów nie było, ale w aptece, do której planowałam się przenieść akurat były braki kadrowe, więc w zasadzie sytuacja była obopólnie korzystna

@api

Nie jestem w stanie przewidzieć, czy w każdym przypadku będzie to do zrobienia, bo jak dany punkt ma komplet pracowników, to czystki na twoje przybycie nie zrobią

@api

Także to już trzeba dogadywać bezpośrednio mając jakieś konkrety

zazakk
@api

na pewno kwestia wolnego miejsca w tej aptece, do której chcesz się przenieść

heraa
@Ell

też miałam taka sytuację, ale akurat przeprowadzałam się do większego miasta i było wolne stanowisko, więc noo wszystko zależy

piguła
@api

musisz próbować roznosić cv i gadać z kierownikami apteki, bo napewno będą woleli przyjąć koś kto już ma pojecie o firmie

imir

widzę ofertę pracy na programistę i jest to praca zdalna, nie wie ktoś czy rozmowa rekrutacyjna też będzie zdalnie?

zazakk
@imir

jak praca to pewnie i rekrutacja zdalna

@zazakk

zdziwiłbyś się, że wcale to nie jest takie oczywiste w niektórych firmach

@zazakk

no ale nic, zobaczę sam, już wysłałem cv

devolay
@imir

Ja na ten przykład aplikując o pracę, która finalnie miała być stacjonarna, to rekrutację miałem zdalną, więc myślę, że w tym przypadku tym bardziej powinno tak być

fima
@devolay

na pracuj widzę, że w kilku ofertach, które przeglądałem jest rekrutacja zdalna, więc chyba można obstawiać, że tu też taka będzie

@fima

okej, dzięki wszystkim za odpowiedzi, już wiem na co się nastawiać w takim razie

imir

dzięki za opinie, ale to już sam ocenię

Koleżanka
@imir

pewnie pierwszy etap jest zdalnie potem pewnie drugi etap juz face2face daj znać jak poszło. ja szukam ofert i też atakuje….

ryy
@Koleżanka

teraz wpadło trochę nowych ofert pracy, może zobacz czy coś dla Ciebie by nie było

Jk

Hej, może ktoś powiedzieć więcej o pracy na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia? Jakie zarobki, godziny pracy, czy warto aplikować, jaka atmosfera? To samo co do - asystent do spraw logistyki

Patrykjaki
@Jk

3500 brutto

Teoś

Jakie zmiany są na magazynie?

Kaj
@Teoś

6-14, 14-22, 22-6

@Kaj

po ile osób na zmianie?

@Kaj

duży ten magazyn ogólnie mają?

@Teoś

Od listopada system 4 brygadowy po 12 godzin

Zazo

A jak jest obecnie?

@Buba

okej czyli taka zmiana wchodzi niedługo

poki

na magazynie dają te same dodatki co dla innych?

@poki

i jakieś premie zdarzają się?

walny
@poki

podbijam pytanie!! z tego co słyszałem mają ogólny duży pakiet benefitów karta sportowa, opieka medyczna, wyprawki dla niemowlaka i pierwszoklasisty, jeszcze parę innych, natomiast czy są takie same jak u góry to z chęcią też się dowiem

Zazo
@poki

Właśnie, bo też się nad tym zastanawiałem, czy jest faktycznie to wszystko, co w zakładce benefity tu na profilu

Zaciekawiony

Dobry, Zauważyłem rekrutacje na HR Business Partnera. Orientujecie się, czy to nowe stanowisko, czy wakat po kimś? Wiecie jak wygląda zespół HRBP- ile osób, jak wyglada podział na obszary?

pokodaka
@Zaciekawiony

szczerze pewnie rekrutacja będzie wiedziała wszystko

pokodaka
@Zaciekawiony

bo nie wiem czy ktoś z tego rejonu się tu wypowiada

@Zaciekawiony

myślę, że jak to jest oferta dla jednej osoby to dość mało prawdopodobne, żeby poprzednik ru zajrzał, więc tak jak wyżej - radzę kontaktować się z rekrutacją po takie info

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.