DOZ S.A.

Opinie o DOZ S.A.

New

Czy ktoś się orientuje jakie firma proponuje benefity? Jakie auto służbowe oraz jakiej są wynagrodzenia na stanowisku menadżerskim? Słyszałam od znajomego, że firma planuje zmianę benefitów oraz wymianę samochodów na lepsze.

@New

z benefitów jest karta sportowa, prywatna opieka medyczna, prezenty na święta, fundusz socjalny, wyprawki dla dzieci i tyle na ten moment mi przychodzi do głowy, może coś jeszcze jest, ale to niech ktoś inny się wypowie

@New

a no i jeszcze oczywiście premie zależne od wyników są

@New

a co do samochodu, to nie wiem jaka marka, bo akurat mojego stanowiska to nie dotyczy, ale też już od kilku osób słyszałam, że mają być wymieniane, niestety nie potwierdzę tego na 100%, może ktoś inny się znajdzie tutaj i wypowie

ina
@monka

a na co idzie ten fundusz socjalny?

@ina

klasycznie według prawa pracy i tak jak chyba wszędzie, świadczenia urlopowe dla rodzin, pomoc w trudnych sytuacjach i z tego co wiem to dofinansowanie żłobka chyba też

ina
@monka

czy jak wszędzie to nie wiem, ale podobnie jak w mojej poprzedniej firmie

Jak wygląda praca na magazynie a dokładniej na stanowisku brygadzista? Pojawiła się oferta pracy i się nad nią zastanawiam. Jak wyglądają zarobki przy systemie 4 brygadowym?

zazakk
@Kandydat

pewnie po prostu wymagające, bo ludzie to myślą, że nic w robocie nie będą robić i hajs dostawać

Żart
@zazakk

Akurat widziałem jak ludzie z brygadzisty rezygnują bo mimo najlepszych chęci i wypruwania sobie flaków ostatnie o czym marzą to dostać od kierownika ochrzan że za mało robią. Wymaganie robienia w trzech miejscach na raz to nie jest zdrowe podejście ani motywacyjne dla pracownika więc daruj sobie teksty że pewnie ludziom się nie chce. Akurat tych co im się nie chce nigdzie dalej nie biorą.

Czemu do kadr non stop jest prowadzona rekrutacja ? Zła atmosfera, potrzeba powiększenia zespołu ?

@Kandydat

W całej tej firmie jest zła atmosfera. Nie ważne w którym dziale więc ludzie uciekają i wciąż szukają nowych.

damo

nie zgadzam sie z tym

@damo

uu ktoś się nie zgodził to już smutna buźka, bo to tak nie można

@Alf

więc uwaga... też się nie zgadzam

niesamowite prawda?

damo

jestem pod wrażeniem

@Nejana

Nie ma żadnej smutnej buźki więc nie wiem o czym mówisz. Chyba że trochę wyolbrzymiasz. Podziel się swoją opinią proszę.

@Alf

Nie sądzę, żeby tu była zła atmosfera, bo tu pracuję i dla mnie jest okej, spoko ludzie

@Alf

Dla mnie trochę ty przesadzasz, bo pracując w jednym dziale nie możesz wypowiadać się o wszystkich i tak uogólniać swojej opinii

@Nejana

Ale mam kontakt z różnymi osobami i jestem świadkiem wielu sytuacji. W większości są nieprzyjemne.

@Alf

Jest, dosłownie pod tamtym postem

@Alf

Nadal jest to dowód anegdotyczny. Okej, masz takie doświadczenia, to zrozumiałe, ale nadal jest to uogólnienia, a te bywają krzywdzące dla reszty.

@Alf

I masz prawo do swojej opinii, jak najbardziej, po prostu mówienie o każdym dziale jest mało miarodajne.

@Alf

No, ale to tyle ode mnie, więcej się nie wtrącam.

@Sid

Dziękuję za kulturalną odpowiedź z szacunkiem i zrozumieniem.

niki
@Kandydat

Zła atmosfera to jest wszędzie, co dział to lepsze historie. A ogólnie to HR i kadrach często wymieniają ludzi. Podczas mojej krótkiej współpracy miałem tyle kadrówek że ciężko zliczyć tyle ich było.

ula

Witam, w ofercie pracy na kierownika zmiany widzę, że w obowiązkach piszą o współpracy z działami e-commerce, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym to mniej więcej polega? Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim na podobnym stanowisku

ula
@ula

i czy wymagane jest doświadczenie w e-commerce, bo tak jak mówię, wcześniej się z tym nie spotkałam i nawet nie za bardzo wiem co to?

@ula

pasowałoby branżę znać skoro jest z nimi ścisła współpraca

@ula

ale grunt to orientować się w temacie terminowej wysyłki zamówień

@ula

a obowiązki to są chyba w ofercie wypisane

zyx
@ula

Zapomnij o doświadczeniu i normalnym zakresie obowiązków. Masz być, pracować na pełnych obrotach przez cały dzień i dostać słabą pensje. Ja bym spróbował gdzieś indziej na twoim miejscu.

!!

Witam chcę się zatrudnić w waszej firmie ale chciałbym się dowiedzieć bo czy to prawda że pracuje się po 12 godzin ,weekendy no i w niektóre święta czy po prostu mój znajomy mnie zniechęca do podjęcia pracy w tej firmie

była stażystka

Byłam w aptece w Łodzi na stażu, później poszłam do innej firmy i żałuję, tutaj było zdecydowanie lepiej. Jak będzie jakaś rekrutacja to na pewno będę aplikować.

moniq
@była stażystka

A nie ma teraz przypadkiem jakichś ofert do Łodzi?

moniq
@była stażystka

Wydaje mi się, że widziałam jak przeglądałam ogłoszenia o pracy

@moniq

zgadza się, są tam teraz oferty

Mambo
@była stażystka

Byłaś na stażu i nie zaproponowali ci oferty pracy?

@Mambo

Zaproponowali, ale nie przyjęłam, bo nie miałam wtedy możliwości czasowych aż tak. A potem poszłam do innej, żeby mieć porównanie.

Bobo
@była stażystka

Spróbuj złożyć CV na specjalistę ds administracji IT. Jest to nowe stanowisko w spółce Doz It. Z tego co wiem szukają fajnej osoby, chętnej do pracy ;)

@Bobo

dzięki, ale mnie interesuje praca w aptece, a nie w IT. No ale może komuś innemu przyda się taka informacja

@Bobo

i jakie mają wymagania względem tego stanowiska?

Bobo
@sindi

Z tego co wiem to wymagana jest znajomość Word, Excel, Niby wyższe ale to nie jest warunek konieczny. Trochę wiedzy z dziedziny księgowości

@Bobo

hmm, to w zasadzie wszystko spełniam. przemyśle to, dzięki za cynk ;)

Bon
@sindi

3500 zł brutto. Nie warto. Wszędzie indziej dostaniesz więcej.

@Bon

o pieniądzach będę rozmawiała z osobą, która mnie będzie zatrudniać, i zobaczymy

Bbababansn
@Bon

3500 brutto to dostawało się dwa lata temu xDD

Żart

Aplikowałem na stanowisko PHP developer. Generalnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami to robota za która powinno się dostać z 12 tys.oni szukają jelenia który będzie robił za 4 tysie. Jak powiedziałem że chce 8 czyli już sporo mniej niż powinien dostać kandydat to rekruter dosłownie zaśmiał mi się w twarz. Żart po prostu żart.

Ekibia

Szukałam pracy zaraz po studiach farmaceutycznych, do tego jestem młodą mamą i bałam się że z tego powodu ciężko będzie mi cokolwiek znaleźć, że pracodawcy będą na to krzywo patrzeć. Udało mi się dostać do apteki w Łodzi i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Co prawda pracuje się na zmiany, przez co czasem ciężko zaplanować opiekę nad dzieckiem, ale to jak w każdej aptece. Firma zapewnia naprawdę super wsparcie dla kobiet z dziećmi, dostaję dofinansowanie do żłobka i z tego co wiem, to synek mojej koleżanki z pracy, który ma wadę kręgosłupa dostaje wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Jedyne co, to że trzeba pracować w weekendy i na dyżurach nocnych i nie za bardzo można sobie układać grafik, no ale taka specyfika tej pracy.

Lemi
@Ekibia

Na wszystkich aptekach są dyżury nocne?

@Lemi

nie na wszystkich, bo pracowałam do tej pory w dwóch miejscach i nie było tam nocek, więc to pewnie jakieś wybrane

OlNa
@monka

zgadza się, tylko wybrane apteki są na nocki

OlNa
@Lemi

ale to można spokojnie na mapach sprawdzić

Lemi

A, rozumiem, dziękuję :)

@OlNa

a gdzieś na ich stronie tego nie ma może?

@OlNa

bo te mapy to nie zawsze jakoś aktualne i szukam pewniejszego info

Witam Jestem zainteresowany pracą jako młodszy menadżer regionalny. Czy warto zmieniać pracę? Jak zarobki? Czy ktoś uchyli rąbek tajemnicy?

ELA
@Kandydat

Proszę zapomnij o tej pracy...jesteś młody?ambitny?chcesz być poważnie traktowany i doceniany? zapomnij o tej firmie...byłem pracowałem i nie będę się rozpisywał, po prostu...ZAPOMNIJ.

@ELA

A może niech sam oceni?

Szok
@abcde

A czemu do tego namawiasz? Co ci złego zrobił?

@Szok

Nawet człowieka nie znam, więc o co ci chodzi?

@Szok

A to, że ja mam zakładam odmienną opinię od twojej to twierdzę, że powinien sam też sobie taką wyrobić

Wojt.k
@Kandydat

Odradzam pracę na tym stanowisku, wyciągną z Ciebie wszytko co się da a jak będziesz mało efektywny to Cię zwolnią. Marne pieniądze, marne narzędzia pracy oczywiście dyrektorzy opływają w luksusach przynajmniej tak się to prezentuje a tak naprawdę to menedżer tyra aby wszytko grało i na koniec jeszcze cię opiernicza ze można lepiej. Jeśli lubisz pracować po 12h dziennie i więcej płatne za 8h to ta praca jest dla Ciebie. Dostaniesz telefon służbowy marny samsung, laptopa starego i samochód służbowy focusa bo po co lepszy ciesz się ze to wszytko masz - jak miska ryżu

Szok
@abcde

A po co ten spam? Nie można tego było zawrzeć w jednym komentarzu? Z reszta ten wyżej dobrze wyjaśnia dlaczego nie warto. A ty żadnych argumentów tylko próbujesz zwięść człowieka mimo że sam przynałeś że go nie znasz. Masakra!

@Szok

Tak jakbyś ty, czy też inna osoba z forum go znała, a też mu podkładacie swoje opinie pod nos. Też mam prawo się wypowiedzieć i to uczyniłem. Po drugie po prostu szybciej piszę niż myślę jak ktoś na mnie naskakuje

ELA
@abcde

@abcde nie komentuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Zadał pytanie jak jest w firmie, więc skoro pracowałem i wiem jak jest odradzam tam iść każdemu...oczywiście może tam iść nikt mu nie karze siedzieć w domu...ja zdania jednak nie zmienię firma tak ZJEBANANA jak mało która na rynku łódźkim...przy okazji pozdrawiam dziewczyny z HR...uczcie się je kochać tak szybko odchodzą xD:D

@Wojt.k

A jak to jest z tymi autami? Na rozmowie słyszałem że są leasingowane do 150 tys i wymiana. Prawda to?

Xoxo
@Nowy

Niby tak ale auto możesz użytkować do 3 lat.

zusia
@Xoxo

:) najelepsza firma świata - Spokojnie ogarniesz tematy w 6g - dyrektor i prezes zawsze dobrym słowem i pomysłem wspierają - wszyscy za dobre rzeczy doceniają - bardzo dobrze również wynagradzają - zarabiasz więcej niż twoi podwładni zatrudnieni na pół etatu - jesteś ambitny i się starasz dostaniesz awans

Były i szczęśliwy

Drogi zarządzie firmy Doz. Tą 4 brygadowka która wprowadzacie nie polepszycie jakości pracy w firmie. Aaaaa zapomniałem.. tu nie chodzi o jakość tylko o to żeby ludzie nie mogli sobie dorobić na nadgodzinach bo przy 4 brygadach nie musicie za nie płacić. Zawsze lepiej było wykorzystać człowieka jak maszynę niż dać mu godziwie zarobić.

NN_n

Aplikowałam na stanowisko Menadżera Regionalnego, byłam na rozmowie co prawda jakiś czas temu i proponowane warunki finansowe są żenujące! Przy takich oczekiwaniach widełki płacowe 6000-6500 zł brutto. Nie powiem, że może firma zewnątrz wyglada na interesująca ale wewnątrz to gorzej niż w branży odzieżowej. Pakiet benefitów mało atrakcyjny No może dla kogoś po ukończeniu studiów. Samochód służbowy Ford Focus - żenujące przedstawiciele handlowi jeżdżą lepsza klasa i lepszymi modelami, na rozmowie trzeba było wydusić co oferują bo to dopiero informacja podczas podpisywania umowy ale udało się.

Klakson
@NN_n

Zgadzam się w 100% że narzędzia i benefity słabiutkie. Dziwni mnie Że Tobie zaproponowali 6 tys a mnie 10 brutto

Fixi
@Klakson

ciekawa wiadomość - bo obecni pracownicy tyle nie mają no może przy dobrych wiatrach z premią

@NN_n

Benefity w tej firmie to je jest zapewne atrakcyjny dodatek do stanowiska pracy. To prawda firma mało dba o dobre narzędzia pracy - ciekawe dlaczego. Flota samochodowa też porażka teraz fordy focusy ale będzie zmiana, wymiana na małe WV golfy - i jak tu myśleć o prestiżu i komforcie pracy w tej firmie

Gogogofoof
@Fixi

Obecni w życiu, ale nowi jak najbardziej...

AdC

Firma duża, są plusy i minusy jak wszędzie ale niestety wynagrodzenia są marne w porównaniu do rynkowych na tych samych stanowiskach. Dodatkowo, ubogi pakiet benefitów, to prawda narzędzia pracy nie są w tej firmie dobre - słabe stare telefony komórkowe, komputery nie najnowsze, samochody służbowe fakt dyrektorzy maja forda mondeo ale w tych czasach tego typu autami z segmentu jeżdżą już menadżerowie czy przedstawiciele. Menadżerowie jeżdżą focusami to prawda szkoda. Słyszałem od koleżanki że będą zmiany na WV a menadżerowie dostaną WV golfa - żenujące to fakt! Jak się nie dba o ludzi to ich często się szuka.

mag

na magazyn ile etapów ma rozmowa kwalifikacyjna?

@mag

Na magazyniera? Żadna. Ja wysłałem aplikacje do pracy i zadzwonili żebym przyszedł pracować xD

Teoś

szybka piłka przynajmniej i się nie musisz zastanawiać jak będzie

Teoś

może to zależało od jakiegoś doświadczenia czy czegoś w sumie

Kaj

Na te najniższe stanowiska to biorą praktycznie każdego bez żadnej rozmowy. Nie oszukujmy się, to nie jest praca która wymaga jakiś specjalnych umiejętności. Wszystko jest do nauczenia na miejscu w parę minut.

@Kaj

no okej, ale chyba trzeba by jakoś ogarniętym itd., raczej nie jest tak, że każdy sobie poradzi bez problemu

@Kaj

jakaś rozmowa telefoniczna jest jak dzwonią jak się wyśle cv?

@Teoś

Trochę ogarniętym zawsze trzeba być wiadomo. Do mnie zadzwonili czy jestem aktualnie dostępny. Jak powiedziałem, że tak to powiedzili żebym przyszedł od jutra na 6 bo tak zmiana wypadała i tak zacząłem pracę od następnego dnia.

spoko, dzięki za odp

Weksel
@Teoś

skoro dzwonią, to naturalnie musicie o czymś rozmawiać...więc tak, następuje wtedy rozmowa telefoniczna.

@Weksel

trochę zagmatwałem faktycznie hah, ale nie o to mi chodziło, bo to logiczne. Tylko czy dopytują o coś więcej, a nie tylko zapraszają na rozmowę

Weksel

szczerze, nie pamietam już

xx
@Teoś

to pewnie zależy czy do danej osoby mają jakieś wątpliwości np, więc może się zdarzyć

mag

Jak wygląda rekrutacja na magazyn ?

@mag

No i rozmowa , o co pytają ?

Buba
@mag

Jak jesteś z Ukrainy to wchodzisz tam z buta ????

@Buba

Nie o to pytałem jakbyś nie zauważył

@Buba

Moglibyście sobie darować takie wpisy bez sensu

Lami
@Buba

No to zabłysnąłeś, ohoho.

Melon
@mag

Krótkie oprowadzenie po hali i pytanie czy jesteś zainteresowany i czy możesz zacząć od jutra. I tyle.

Buba
@mag

Jakie bez sensu ? Tutaj z Ukrainy można zacząć pracę od zaraz ale dla Polaka to jest cały zestaw rozmów kwalifikacyjnych i innych bzdetow a pracy i tak nie dostaniesz co widać. 99 procent ludzi na magazynie to Ukraina

Aaaaa

Arnold czy Ty musisz znowu tyle donosić swojej szefowej?

Arnold
@Aaaaa

Ale o co ci chodzi?

Były i szczęśliwy

Firma bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego idąca w kierunku takich wyzyskiwaczy jak Amazon, ale cały czas chwaląca się że po raz piąty zdobyła laur najlepszego pracodawcy. Najpierw wyrzucili kilka naprawdę wartościowych i pracowitych osób. Kilka z tych osób odeszło samych, mając dość głównego kierownika oraz kolejnych przychodzących. Obecnie jest ich trzech !!! Przez miesiąc osłabiona obsada musiała tyrać ponad siły a ci jeszcze wręcz wymuszali nadgodziny. Teraz po niecałym miesiącu znowu są przyjęcia ale raczej tylko dla Ukrainy. Bo Polak gorszy ??? Bo nie chce tyrać za liche stawki i jest okradany z premii??? Mało tego. Wprowadzili znowu 3 zmiany bo się podobno nie wyrabiamy !!! Może byśmy się wyrabiali gdyby nie zwolniono tyłu osób i nie popełniano tyłu błędów wynikających z ignorancji oraz niewiedzy kierownictwa.

Zu
@Były i szczęśliwy

Bardzo prawdziwa opinia

xxx
@Były i szczęśliwy

Brak szacunku do dobrych pracowników,liczy się tylko Ukraina bo chcą zapieprzać po 12 godz. Gdy pracowali tylko Polacy nie było tylu błędów jak teraz,każdy starał się bo miał motywację a teraz nie wie za jakie pieniądze pracuje, czy dostanie premię. Praca w ciągłym strachu i groźbach.

DD

Cześć, W dzisiejszym czasie polecam tym, którzy mogą zrobić Big Quit. Bez względu na wszystko i tak sobie poradzicie. Jedynie takie działanie da możliwość oddechu. Pozdrawiam

@DD

ale wiesz, że jak sprawdziło się to na twoim przykładzie, to nie jest to prawda objawiona?

@DD

nie kademu musi się to sprawdzić. niech każdy decyduje za siebie i tyle.

@.

Dlatego kolega wyżej napisał, że poleca. Beż takich nerwów bo jakąś chorobą się to skończy.

@,

o moje nerwy się nie martw, radzę sobie

@.

Właśnie widzę.

Praca spoko. Pensja nie najgorsza. W innych dużych firmach w których pracowałem było dużo gorzej. Może z czasem coś się zmieni ale po kilku tygodniach pracy jestem zadowolony że tu pracuje. Oby tak pozostało.

dodo
@Nowy

na jakim stanowisku?

tak wygląda

Kadrowa

Czy ktoś się orientuje jak jest tam w kadrach? Warto podjąć się tam pracy?

Kaspi
@Kadrowa

nie wiem czy tu ktoś z kadr się wypowiadał, a w sumie jak nie spróbujesz sama to i tak nie będziesz wiedziała jak tam jest

kej

Jaka umowa i czy pierwsza typowo na 3 mies?

kaj
@kej

Mi dali wybór. O pracę albo zlecenie co wolisz. Ja chciałem normalną o pracę na czas określony i dostałem na 3 miesiące. Potem na rok. Ale podobno każdego indywidualnie traktowali. Niektórzy na rok czy dwa lata na dzień dobry dostawali.

Blossom
@kaj

a to klasa, że możesz wybrać.

poli
@kaj

ale to chyba zależnie też od doświadczenia itp tak?

@poli

Nie. Przyszedłem bez doświadczenia. I od razu tak. Potem tylko się dowiedziałem, że pewnie tak dają żeby przyciągnąć pracowników na dłużej. Bo fakt faktem rotacja pracowników jest ogromna. Więc pewnie chcą przyciągnąć kogoś żeby za szybko nie uciekł ;).

poli
@Kaj

ale rozumiem, że pracujesz tu dalej?

Janusz
@Kaj

Skoro rotacja jest tak duża to ciekawi mnie czy wielu jest tam pracowników którzy mają dłuższy staż pracy? Bo załóżmy ktoś popracuje więcej niż 2-3 lata to ciekawe czy może awansować wyżej.

@poli

Tak, ale rozglądam się za czymś innym.

@Janusz

To jest bardzo różnie. Są pracownicy którzy siedzą tu prawie od początku czyli ok. 7 lat. Ale jak pytam poszczególne osoby to większość rok może dwa albo krócej. Pracuję tu jakieś pół roku i w międzyczasie była grupka ludzi którzy przyszli po mnie i już ich nie ma. Jak chodzi o awanse wyżej to możesz na początku starać się zostać trenerem albo brygadzistą. Ale ludzie raczej się nie garną bo to oznacza niewiele wyższe wynagrodzenia a obowiązków o wiele więcej. Dlatego zainteresowanie awansami średnie. Bo zanim cokolwiek uda się osiągnąc to trzeba długo siedzieć i wypruwać sobie flaki. W mojej opinii nie warto.

Łomianki klient

Obsługa jest dramatyczna, to sieciòwka ale wpływa na całą markę, tak złego podejścia do klienta w żadnej aptece nie widziałem. Pani jest nie miła, wręcz niegrzeczna, nie ma tam wprowadzonego żadnego standardu obsługi, jeśli chce ktoś zobaczyć jak wygląda najbardziej dramatyczna obsługa klienta warto tam pójść tak z ciekawości:) jeśli chcesz położyć biznes zniszczyć markę sieciową, to to idealny przykład jak to się robi, chodź ciekawe że centrala nic z tym nie robi, bo jak widać po opiniach to standard, ale może szefowi odpowiedzialnemu za sprzedaż w sieci nie zależy na wynikach i wizerunku. Warto pamiętać że jak ludzie mieszkają w Łomiankach też kupują w Warszawie i będą omijać sieć, nie mówiąc o internecie, więc jak będziecie mieli słabe wyniki to wiecie dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 6 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.