Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Hajer

Atos wczoraj nocą wziął kolejne 3 obiekty MON i to nie siłą. Jak do tej pory kasa w terminie. Uciekają z jednej takiej firmy, co ma mieć straszną stratę na koniec 2017 to pewnie terminowość wypłat się utrzyma. Życze w Nowym Roku wszystkim Ochroniarzom zdrowia i pieniążków.

Max

pho lepsze od Atosa?

Chajer

Jak wiem o co chodzi, to Ty się spytaj Naszych Kijosek Ruchu co to trzeba ochraniac jest z Zagłębia nie ze Śląska.

Maryjanna

A ja mam zagadkę : czym się różni mobilny i ruch? Odpowiedź : tym samym co MZOFiT Atosa od Kiosku Ruchu na Śląsku. Ha Ha Ha

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Einstein

Kto wie ile jednostek wojskowych, obiektów należących do MON i ile firm zbrojeniowych ochrania przyjaciel? Kto wie jaki przychód z ochrony za rok 2017 ( duże duże stawki mają ) będzie miał przyjaciel MON i jaki procent tego przychodu stanowią wynagrodzenia netto szeregowych pracowników ochrony? Gdzie reszta?

Zdegustowany

,,Dobra Zmiana" wkracza do Grodu nad Brdą - Bydgoszczy. Zaprzyjaźnione z Mon-em PHO bierze wszystko co spotka na swojej drodze...

Mistrz
@Zdegustowany

Robert nie żartuj wzięte 1,2 przedsiębiorstwa. Potęga. A MON to wie że ma takiego przyjaciela? bo na pewno o tym nigdy nie mówił.

Mama

Rany co tu piszecie jakie sprawy. Są cebulę co po sądach chodzą całe życie a Prezes i Mecenas się ciesz. Wariaci

Madra

Czytać że zrozumieniem, poproś dziecko z 5 albo 6 klasy niech Ci przeczyta Pismo z ZUS i z Silesia. Sam doniose że oczerniasz że Silesia czegoś nie zapłacił a bo twojej bystrosci nie da się znieść.

Inteligentny

Gdzie się podział zawistny komentator spraw Atosa. Głupio tak nie ma po co zaglądać na forum nic się nie dzieje.

WieloNICK
@Inteligentny

No cóż, jestem. Szczerze mówiąc na razie nie mam co komentować, ponieważ/ i tu sprostowanie-RACZEJ OBIEKTYWNY NIŻ ZAWISTNY/ ostatnio niewiele się wydarzyło w ATOS-ie. Stawki ogólnie do przyjęcia, wypłaty na czas, wymagania dostosowane do specyfiki obiektu i cała reszta /poza przerostem ambicji pana D./ jest OK. Ostatnie problemy z ZUS-em i rozpaczliwe wołanie i prośby o pomoc kierowane nawet do "wrogów" świadczą jedynie o braku ambicji i determinacji obecnego "prezesa" firmy SILESIA. Więc co mam komentować? Pozdro.

BUC
@WieloNICK

Ja też dostałem takie pismo ale rozumie troche inaczej, kłopoty z zus to nie problem tego czy tamtego prezesa. To kłopoty nas, ja nie mam nic na kupce i będzie ciężko. Popytaj co jest w innych firmach to zrozumiesz. Jak to ty, czy inni mądrzy nas wrobili, to nogi wiesz skąd powyrywamy. Wiesz ? to szykuj się. Pracujesz w innej firmie i widzisz jak sie zarabia więc tym bardziej nogi do wyrwania.

WieloNICK
@BUC

A dostawałeś co miesiąc paski z SILESI?, te na których było wyszczególnione ile zarobiłeś i ile składek i jakich odprowadzono? NIE!, a jak nie dostawałeś to jak mogą Cię obciążać za coś o czym byłeś przekonany, że firma odprowadza/bo oczywistym jest, że powinna odprowadzać/, a jeśli tego nie robiła to całość kosztów jakie są do pokrycia obciąża SILESIĘ. Jedno co wynika z tego pisma to to, że prezio się wystrachał i chce tym pisemkiem wywrzeć na cieciach jakąś uległość wywołaną strachem przed ponoszeniem kosztów po połowie. Olej tą korespondencję tak jak ja i się nie przejmuj - i tak będą musieli zapłacić całość.

Bucok
@WieloNICK

Dalej nie rozumiesz, dostajesz przelew i co ma pasek do tego. Wziąłeś kasę? Przeczytaj kilka razy Pismo z ZUS i od prezia albo od razu poproś kogoś kto umie czytać że zrozumieniem. Silesia zapłaciła i to za dużo. Masz pomysły, tylko że weryfikacja będzie nas bolała udowodnisz że to nie twoje konto? Sprawdza ile na koncie ile w ZUS i mają wyliczone. Trzeba było zapytać kogoś mądrzejszego wcześniej teraz poszukamy sposobu żeby pieniądze oddał ten co chciał takich zmian.

Arek z Jelonek.

Dziadostwo.

Bury

Znalazłem : "Mesko SA, potentat z branży zbrojeniowej, na koniec roku może mieć nawet 50 mln zł straty. To efekt przede wszystkim opóźnień w realizacji wartego ok. 240 mln zł kontraktu na dostawę amunicji do czołgów Leopard 2."

Stary Ciec

Poczytajcie prasę Mesko będzie miało stratę w roku 2017 i to 50 mln złotych. Atos chyba zdazyl przed klopotami tylko co z nami? Będą nam płacić pensję na czas?

Informator

Chodzą takie słuchy, że to gra z Impel w tle. Kto dla nich pracuje i za ile?

Emeryt mentalny

Zona Maxia ma na imię ZUS ia, zabiera mu kupę kasy a w zamian zdradza go z urzędnikiem. Wyliczenie koszt pracodawcy 2774,03 zł z tego 474,03 pracodawca wpłaca do ZUS zostaje 2300 brutto z tego Maxiowi pracodawca potrąca kolejne 630,95 zł i wpłaca do ZUS. Maxiowi zostaje 1669,05 zł. Pracodawca wypłaca 2774,03 Maxiu dostaje 1669,05 ZUS dostaje 1104,98 zł. Maxiu pracuje co najmniej 30 lat to powinno się odłożyć 397.792,80 zł. Maxiu dostanie jakiś 1.000,00 zł emerytury miesięcznie to Polak żyje średnio 98 lat? Koś powie ale jeszcze składka zdrowotna, tak płacimy ją z każdej umowy, a dwa razy szybciej nie dostajemy się do lekarza każdy wie że jak nie posmaruje to kiepsko. Renty ZUS odbiera zwolnienia kontroluje i zabiera. Wałesa ma mi oddać obiecane 100.000,00 zł ktoś podał go do sądu i okazało się że nie musi. Kogo podamy do sądu za te dwie setki ZUS, który bankrutuje zasilany jest z budżetu ( mimo wielu podwyżek dla pracowników i wielkich biur nie brak ) . Głośno się mówi że ZUS ma być " zrestrukturyzowany" a emerytury wypłaci budżet to gdzie pójdą nasze składki np. 1104,98 zł Maxia co miesiąc?

Bolek
@Emeryt mentalny

emerycie mentalny zapomniałeś, że pieniądze na emeryturę czekają latami i ZUS nimi obraca to jeszcze trochę odsetek nam się należy.

Dobry

Kto to jest " Maxiu"? Czy jest tak durny ochroniarz? Za rok dowiemy się że zarobki w ochronie wzrosły o 30 może 40 % , tylko że te pieniądze trafia do budżetu a nam zostanie niewiele. Kto to ogłosi ten co dzisiaj daje nam niby podwyżki? Zlikwidować śmieciowej to my chcemy nie po to żeby tylko budżet zarobił. Liczny pieniądze na koncie nie na wirtualnej umowie.

maxiu

2300zl brutto : 168godz w miesiącu = ok 14zl/h

Rysio
@maxiu

2300 to Brutto z tego zus. Zostaje tylko 1669 godz to 9.9 zlocisza do ręki. W SK związki nie bardzo o nas walczyły . Atos się postawił i wygrał ale tylko 23 KP. Kasę dostaje PHO i oni dzielą związku zabierają składki i mają nas za towar

Rysio
@maxiu

Jak nie zadbamy o siebie sami to zostanie nam 1700 i koniec

Rysiu

Z druga umową są problemy ZUS łapie i tak każe dopłacać, będzie słabo 168 godz to marna pensja.

Łapka

Pytanie czy zakaża pracy gdzie indziej? Jak masz gdzie dorobić to dobrze by było, płacą cały ZUS to inni wezmą chętnie. U nas nic SUFO nie ma więcej to kiepsko jak choroba.

Łapka

9,90 na reke dają

Slazak

jak pensje pod nową firmą? różne plotki krążą...tak jak "Bury byk" 1700 PLN

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.