Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Konik

Czyścik Ty jesteś po prostu cieć. Niebieski Quad stoi w środku w szklanej klatce wejsciowej przy drzwiach przesuwnych widać to z ulicy. Po co nie wiem. Co to za dziwy że przyjechał ktoś z Warszawy dwa tygodnie temu też było terenowe BMW i Superb i jeszcze BMW osobowe. Wiem nawet kto to ale lepiej nie pisać. Pisz lepiej czy i jaka będzie robota. Podobno wygraliśmy duży przetarg na państwową firmę w całej Polsce w Łodzi też. Pokrence się to może coś lepszego. Jak się dowiem to napiszę.

Konik

C.d. lipa jeepow nie przybywa szt. 2 remont na dole budują ścianki i malowanie, malowanie klatki 2 i 3 piętro, kadry i ochrona w tym samym miejscu. Remont i malowanie budynek USI. Ciekawostka QUAD stoi w przeszkleniu przy wejściu? Szukają szefów regionów kilku na całą Polskę. Lipa, będę za tydzień to puszczę witke, przepraszam to znaczy wici bo ta lipa tak mnie wkurza. Dostałem podwyżkę ale trochę mało bo wiem ile goli Warszawka.

Czyścik
@Konik

Troche kłamiesz poza malowaniem i ścianką reszta to udajesz że dużo wiesz. Jak chcesz wiedzieć to nie ma żadnej witryny ani motoru w środę były 3 Jeepy dwa EL i jeden na warszawskich numerach pewnie lizing. Pod kriokomorą stało BMW terenowe takie jak prezesa tylko czarne i skoda Super b na numerach WU tylko że nie od nas. Poszłem do dżwigów to w skodzie siedział kierowca trochę starszy a w BMW dwóch młodych facetów w wszyscy w garniturach. Po południu samochody z Warszawy pojechały i odjechał Jeep z pierszego postoju został jeden EL i z warszawy. I co łyso

Orient expres

Ka swoje wiem. Wiem co było wiele razy w sądach i nie tylko przegrane zabolało i ja wolę cicho i z boku. Jak Atos zostawi sprzęt to dla mnie jasny sygnał . 9.02 Rada nad Zarządem PGZ pewnie coś wiedzą i zostawiają sobie sprzęt bo jak mają to oo co budować znowu.

PHO-Mesko potęga. Wczoraj wybuchła akcja na Pionkach Atos założył wszystkie systemy jakie są na zakładzie, Atos odchodzi i jest słabo. Nie sprzedają systemów zabierają bo podobno już za jakieś nie dostali kasy mimo tego że była umowa i faktura. Potęga chciałaby za darmo coś od Atosa bo jej nie stać. Nieźle.

Lupa
@Warszawa

Kolega podpadł? No to rzeczywiście M nie odpuszcza, nie jeden się przekonał. Kiedyś ktoś pisał ile kasy utopii Atos w zbrojeniowce. Systemy w Pionkach montować jeszcze Kaczor i do dzisiaj dbali o to. Co to (usunięte przez administratora) w górze nosić jak PHO zobaczymy za jakiś czas jak to będzie wyglądało.

Były

Gorszych bredni nie słyszałam. Ten człowiek nie wie co to jest honor. Potrafi tylko manipulować ludźmi wyciągając dla siebie korzyści

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ochrona

Atos Warszawa coś Wam opowie : wynegocjowalismy podwyżki i cieszymy swoje pyszczki. Dzisiaj dowiedziałem się że w PHO daje 1878 zł miesięcznie na rękę. Nadgodzin nic to daje 11.20 na godzinę. Kpina z ochroniarzy ???? Ile dostają od WZL. Miało być tak że PHO dostaje dużo bo będzie dbać o ludzi . Dzisiaj pytanie o których ludzi nowych dyrektorów? Starych i nowych dyrektorów ?

Konik

Właśnie wchodzę do Atosa. Rzeczywiście lipa, zamiast jednego dwa Jeepy po firma, od 7 lat pierwszy raz malowanie klatek i pokoi, kadry siedzą gdzie siedziały. Pani Prezes Nowy pokój z tv, księgowa siedzi w Zarządzie. Na dole Pani Asia jak zwykle na dole, pytana co się dzieje mowi ze sie dzieje porzadki i porzadki. Lipa jak skurczybyk. Szukają szefów na 9 miast wojewódzkich. A już miałem się zwolnić. Bosze

Konik

Słyszał inaczej. Zatrudniają ludzi z górnej półki. Grupy już dawno nie mieli . Po co masz szukać pracy juz ci wylaliczy czujesz? Podwyżki Śląsk i Warszawa. Biuro podwyżki. Ja się trzymam może fucha w kontroli słyszałem że taki dział ma zastąpić USI i dodatkowo działać w terenie . Będę grzeczny zostanę a matolstwo wreszcie się skończy.

Agencik

Ponoć w Łodzi Atos od kilku miesięcy nie ma swojej grupy interwenc. Biurowiec będzie gdzieś przenoszony "na podwórko" trochę liiipa. Niczego nie można się dowiedzieć.... Trza poszukac pracygdzie indziej

Były szef

Pracowalem kiedyś w Pionkach, ale jak inni miałem kłopot z pewnym panem. Zadzwonili i zaproponowali pracę powiedzieli że ten pan pracuje do ostatniego stycznia. Dostałem propozycję na dwa obiekty od marca i na stare obiekty Atosa od kwietnia. Kto nie kiwal Atosa niech dzwoni stawka B. Dobra ale jest zakaz mówienia. Można dużo wyciągnąć.

Radom

Atos szuka ludzi w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Krakowie i Radomiu rozpuścili wici. Wszyscy SUFO ? Ktoś wie coś bliżej? Na jakie obiekty w okolicach Radomia?

Maryjanna

Maryjusz 13.01.2018 14:17 - to wpis proroka? Odwołano wiceministra z Bydgoszczy. Czekamy na spełnienie kolejnych części. Co to będzie z ochrona . Ha ha

Maryjusz

Jakieś dziwne rzeczy. Orędownik ochrony PHO odchodzi z MON. PGZ wychodzi z MON w Atos to cwaniaki Mesko w sytuacji zmian może mieć problemy z wynikiem i pieniędzmi pisały o tym gazety. Pytałem dyr Jacka , ale nic nie wie.

Radom

Ktoś wiarygodny z Meska twierdzi że to Atos wypowiedział umowy na Pionki i Lubiczów, może ktoś wie o co chodzi?

Max

co jest z PHO nie tak że do Skarżyska szukają nadal chętnych ,marna kasa czy wymagania ?

Poldecki
@Max

pewnie chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie

Jak się pracuje w dobrej firmie to może trzeba to szanować?

Mrówa zasuwaczka

Jest super!!!! Straszą że mają po dwóch na miejsce każdego i co to znaczy - utrzymają się przymilni lubiący zamordyzm targo..czanie. Zmiany, zmiany, zmiany za ile zmiana firmy ochrony? i co wtedy ??? Nie całe 2 tysiące na rękę i wystarczy a ile dla dyrektorów ? Ja sobie siedze na posteruneczku w Atosie i zmiany mam wiecie gdzie. Czy taki czy inny minister stawki ustalone nie narzucone. Nie ma obawy że przyjdzie następny Minister czy przeniosą firmę do innego ministerstwa i będzie rozpierdo.... . Pozdro kapucyny twardogłowe. A i ja zarabiam a wam podobno dają :)

Hajer

Chodzi o zebranie z konkurencją Atosa?

Mis

Chłopaki i dziewczyny niezły cyrk. Jesteśmy górą jeden pan dyrektor co to ma nami zarządzać chwalił się że pracował i teraz jazda w Briksie potem że G4 a teraz że w Konsalnecie. Nikt go w tych firmach nie zna. To jak muszą się takim wymyślam chwalić to rozumiecie. Jazda jazda płacą i płaczą.

Tomasz

Atos zgłosił się do przetargu na jednostkę wojskową , wszyscy tutaj mówią że wygra bo mają jakieś dodatkowe punkty. Ja pracowalem kiedyś w Atosie i było dosyć dobrze. Jak jest teraz? Ile płacą na godz i czy wypłata w terminie.

Mastiv

No to patrzcie jak się złożyło całą grupą PGZ ma ochronę za 20 tylko "wiodaca" w zysku spółka Mesko ma za 30 ! Ciekawe jak się wytłumaczą, to rzeczywiście sukces bo innych brak. Wołać kasy ochroniarze niech płacą to My rządzimy. 3 tysiaki netto albo spad... .

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.