Atos Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Atos Sp. z o.o.

Harry Portier 2017-07-21 11:28
Dlaczego Skarżysko nie napisze o dobrych zmianach? Teraz możecie odetchnąć pełną piersią.
Luz blues 2017-07-21 12:46
Piszemy. Teraz w Skarżysku panuje pełny luz. Mamy wszyscy zagwarantowania pracę ( no chyba że kogoś zwolnią bo jest nas trochę duzo), możemy się zdrzemnąć ( w domu przed służba, będzie coraz mniej godzin więc można pospać wiecej) możemy sie spoznic albo wyskoczyć na chwilę ( to wyskoczymy na stałe i koledzy będą mieli więcej godzin, jak wyskoczy 10 osób to może bez Gliwic będziemy mieli normę). I bez castingu każdy dostanie się do filmu ( rejestrator na 1, Nowe kamery na 1 i 2 placu. Taki tam letni luz.
Bezpiecznik 2017-07-21 13:08
Niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie więcej niż 12 godzin ! Jeszcze bardziej niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie 12 godzin a potem jedzie samochodem (busem rejsowym) wioząc ludzi i dzieci, jedzie po drodze publicznej w ruchu samochodów i pieszych. Ja zrobię na złość wam, ale przecież wy nie jesteście tacy źli i nie powiadomicie ITD.
Pan kierowca 2017-07-21 17:13
Bezpiecznik i reszto ukrywajaca sie pod jakimis smiesznymi pseudo nickami. Żal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska ze mam dodatkowe papiery a nie tylko ksiazeczke do broni i umiem cos wiecej niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w fotele na posterunkach jak Wy? Dlaczego zaden sie nie odwazy podejsc i powiedziec prosto w oczy co mysli? Wszyscy myslicie ze to dzieki mnie jest taka a nie inna sytuacja...dobre...tylko co ja na tym zyskuje...nic....a nie przepraszam utracony spokoj w lesie ktory mialem do tej pory...piszecie ze Czeslaw ukrywal ze jezdze na busie ze skrecona noga..takie cos to czyste pomowienia...zapraszam do firmy w ktorej niby dorabiam...mozecie sie zapoznac z lista kiedy ile i czy wogole tam pracuje tam tez jest cos takiego jak grafik.. bo to ze nie chodze na zlecenia wcale nie musi znaczyc ze non stop na busie jezdze... Szczegolnie w okresie zwolnienia lekarskiego. Wy o tym pewnie nie wiecie( bo lepiej jest pierd...lic cos w sieci niz samemu sprawdzic ) ale kazdy dzien pracy kierowcy musi byc rejestrowany bez wzgledu czy wozi swinie do ubojni czy ludzi. Najlepiej jest cos pisac na kogos nie znajac faktow i budowac swoje wirtualne ego pod jakimis smiesznymi nickami....
Luz blues 2017-07-21 19:26
Właśnie złożymy skargę do ITD oni dokładnie sprawdza i jeszcze gorzej jakby udało Ci się załatwić że na Mesku będziesz kierowcom. Nie rzucaj się wszyscy jednakowo do nadzoru.
sefie 2017-07-22 11:01
Żal mi tych co serię po pracy piją gdzie i do kogo pójdą podpierdalacze zal komu się wyłączać
portier 2017-07-28 23:45
Mnie też jest żal"człowieczka", który przez te wszystkie lata, mial nas za idiotów i kretynów. Wprowadził ferment wśród zalogi i kłamstwo i obietnice , których nigdy nie dotrzymywał.Doprowadzi, że podstawowe warunki socjalne w tych czasach wyglądały jak w średniowieczu. Może teraz to się zmieni i ludzie zaczną pracować w normalnych warunkach.
likwidator 2017-08-03 10:07
PGZ nie potrzebuje pomocy Atosa, wręcz przeciwnie - tylko, że to PGZ decyduje kto, co i komu a nie jakaś mało znana firemka o nazwie Atos
finansik 2017-08-03 13:47
Oj likwidator, jakie ty masz pojęcie? Mało znana "firemka" ma do zaorania pozostałe poza PGZ 99,9% ochrony w Polsce. Pomoże jej kaska której nie będą płacić takim d.. jak ty. O ile jakieś rzeczy się dzieją i na ile dzianie się tych rzeczy zwalnia ochroniarzy od wykonywania obowiązków. Bądź czujny Atos jeszcze nadzoruje !!!
Zorientowany 2017-08-03 13:51
Atos nie ma żadnej aktywnej umowy z PGZ!
Pacynka bez główki 2017-08-03 13:58
Ale PGZ zgodnie z reformą sądownictwa przejmuje kompetencje sądów i ma prawo rozwiązać umowy pomiędzy różnymi spółkami w Polsce, a może na świecie, a może we wszechświecie. A w toalecie ochroniarza gdzie mieści się jego intelekt?
Ochotnik 2017-08-03 14:07
Ludzie co wy piszecie, nie odnoście się do rzeczy które są ponad, ponad wami. Atos płaci wam za robotę? robi to terminowo? czym wy się zajmujecie jakimiś ambicjami, może premierem któryś jest?
Co to mysz obchodzi jak wysoko wróbel fruwa?
Co wy opisujecie? niech ktoś powie jeżeli maja być zmiany w tym PGZ to co ja ochroniarz z ....... zyskam. Dostane umowę o prace na 2400 brutto i zakaz pracy gdzie indziej? To odpowiada kierowcy busa, a nie mnie. Mamy zagwarantowane takie netto zarobki jak teraz i czy dotyczy to każdego z nas? Napisz jak wiesz i podpisz się komu skopa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak będzie inaczej. Dzisiaj mam tyle godzin ile chce, mam na utrzymaniu dzieci i kredyt powiedzcie czy mam sobie szukać pracy gdzie indziej bo samo 2400 brutto mnie nie urządza.
Ochotnik 2017-08-04 13:21
Teraz każdy pracuje ile chce żeby zarobić ile mu potrzeba, czy takie netto dostaniemy wszyscy jak teraz?
Nie mądruj się g..ju ty chcesz żeby było dobrze dla ciebie a inni. Nikt nie wie co będzie i tylko krzykacze zmiana takiej firmy zmiana s..akiej firmy co to ma wspólnego z pracą i z moją kasą na koniec miesiąca dasz pieniądze mojej rodzinie? Co mnie obchodzą zmiany jak stracę to ?
Ochotnik 2017-08-04 13:28
Niezła jazda, w.... nierobie do Gliwic. To jak "dalej pracuj sobie chętnie próżniaku", czy ty kierowca to tylko pisać umiesz, czy czasem czytasz co napisałeś?
Mala 2017-08-04 17:45
Poszukuja prac przy budowie obwodnicy,to idz dorob,po nocy masz 2 dni wolne,a Ty masz 2 lewe rece Ha Ha
obiektywny 2017-08-04 20:18
Na mesko puenta jest taka-kowal zawinił a cygana powiesili.
obiektywny 2017-08-04 20:18
Na mesko puenta jest taka-kowal zawinił a cygana powiesili.
Analfabeta 2017-08-04 20:24
Dlaczego bus? Bo jak się słabo czyta to trzeba koło komina bo dalej to trzeba czytać drogowskazy itd! I jak się słabo czyta to tylko dwie lewe można wymyslislic, bo oczytany to się nie jest. Zobaczymy co będzie z pracą i zarobkami. Nu zajac pogaduchy!!!
likwidator 2017-08-05 13:30
Biuro się wypowiada?
likwidator 2017-08-05 16:34
Sądząc po wywodach "finansika", można ulec wrażeniu, że PGZ, PHO i cały Polski przemysł zbrojeniowy jest uzależniony finansowo od firemki Atos, magnata finansowego z Łodzi. Cóż, te upały....
Waterloo 2017-08-05 17:45
Znów Himalaje geniuszu! O czym ty piszesz jakie uzależnienie i jaka firemka? Gdzie tu w tym wszystkim praca ochroniarzy, gdzie koszty i skąd pieniądze? Masz pojęcie o transakcjach gospodarczych? NIE!!! Więc jeżeli jesteś ochroniarzem to napisz o tym, gdyby była taka zmiana co to oznacza dla nas pracowników? Ile da się wyciągnąć na rękę? I nie pisz o zmiana sr..nach, chyba ze jesteś głupkiem z poza firmy albo nic nie rozumiesz. To nie jest forum szpitala psychiatrycznego a ty Napoleon jak twoi koledzy z kolejki nie opowiadasz o tym co ci dolega. Jakie płace do ręki i czy każdy zachowa prace. A Atos za to szczucie powinien podać cie za stalking Napoleonie, to i tak nic.
Roman 2017-08-11 19:03
Chciałem zapytać czy w Pionkach kwitnie miłość trzeciego wieku?
kierowca 2017-08-11 19:12
To znaczy milicja obywatelska na emeryturze? Gdyby gość tyle czasu poświęcał np. na układanie kostki to już do Radomia jeździlibyśmy traktem , a tak tylko w oczka.
Harry portier 2017-08-12 00:08
To weź się do pracy normalnej, a tylko cieciować. Kazdy ma rodzinę i jakieś zobowiązania.
Robert 2017-08-12 09:52
No to jak z miłością w Pionkach, to miało poważny wpływ na pracę. Podpis pod biurem był fałszywy?
Dorian 2017-08-12 10:00
W moim dziecięcym wieku słyszałem dużo dowcipów na temat "inteligencji milicjantów. Patrzę jak MO ma nadzieję że uzyska korzyści za czasów PIS to wiem że to nie dowcipy tylko prawdą. Prac w Atos byłaby lepsza gdyby nie ten Pan.
Też emerytowany 2017-08-12 13:39
Zadawał na budowie i tylko miłostka, powinni to wywalić to czekali. Dowalal się do ludzi a telewizora się boi . Myśli że teraz zrobią to kierownikiem i obiecuję ludziom pracę że to od niego zależy. To byłby największy dowcip obrabianie tyłka Łodzi, pracownikom i Lidce tak mu się odbije czkawką że nawet się nie spodziewa. Kochas, swoją drogą to może nieprawda że w Fabi taki sztywniak wygiety.
Czas 2017-08-13 15:59
Wiejski milicjant czuwa w Pionkach tylko świat się zmienia a on o tym nie wie
Obiecanki Cacanki a głupiemu radość 2017-08-16 06:56
Serdeczne podziękowania dla pani prezes oraz całego zarządu
za obiecany dodatek funkcyjny dla dowódców
po raz kolejny pokazaliście swoje prawdziwe oblicze
DZIĘKUJEMY
Pacynka bez główki 2017-08-16 08:47
Ale odzew. Kto kamufluje wyczyny milicji itp. ?
Lolek 2017-08-16 08:54
NOOOO! Dowódcy upominają się o swoje w internecie , Zarząd wypłaci wirtualne wynagrodzenie.
Słaba obrona winnych naszego upokorzenia. Drżymy o swoją przyszłość, prace i zarobki bo co. Bo coś się zmieni? Dla kogo na dobre dla kogo na złe? Zarząd i Właściciel dadzą sobie rade i śmieją się z naszych głupków piją kawkę z Zarządami spółek i szukają nowych kontraktów kosztem wichrzycieli. TAK TRZYMAC GŁOS LUDU ZAJMUJE SĘ ZMIANAMI FIRM ŚMIECH PRZEZ ŁZY.
Robert 2017-08-16 09:11
A milicjant wiejski mówił że już ma umowę, pewnie słowna dala mu jakas Pani. Będzie kierownikiem i ręcznikiem.
Ochotnik 2017-08-17 09:24
Główny komentator na urlopie, odcięty od internetu czy wystraszony konsekwencjami zmian?
luna 2017-08-17 20:34
Jak ochroniarze ze Skarżyska poczuli smak zmiany, nawet jeszcze nie nastąpiła.
Cmin 2017-08-26 14:03
PHO dało ogłoszenie że szuka ludzi na Skarżysko ale nie napiasali za ile może ktos wie co proponują
sztywny pal azji 2017-08-26 16:37
potrzebują doświadczenia w MO - koniecznie. My w Skarżysku wiemy wszystko. Ha ha
kadrowa 2017-08-26 16:44
Nie śmiej się z Andrzejka. Dobra nasza szukają os 1 sierpnia i 3 raz powtarzają ogłoszenie pewnie brakuje chętnych. Treść pisał nie ochroniarz. Szukają do SUFO, a nie trzeba mieć uprawnień na broń i umiejętność posługiwania ŚP i Bronią mile widziana. Z czasem się na uczą ale na razie rura im mięknie szukali ze średnim teraz niekoniecznie. Zobaczymy jak dalej zniżą loty.
Lala nie głupia 2017-08-28 08:13
W Skarżysku PHO chce 50% podwyżki - to my też dostaniemy minimum 3000 zł netto?
Zleceniowiec 2017-08-28 08:27
Zaraz Zaraz, taka podwyżka to byłaby u prywaciarza w państwowym musi być lepiej. Witamy dużo w górę , nie mają wyjścia muszą się zgodzić. Czas gra na naszą korzyść. Umowa ok a co z narodzinami, dodatek do świątecznych i Social też na święta i wakacje. Social taki jak w Mesko.
Grzesio 2017-08-31 11:14
I jak sytuacja w Skarżysku? Już coś wiecie o zmianach?
stary 2017-08-31 20:32
nic się nie zmieni oprócz pracodawcy i osób zarządzających.
wampir 2017-09-01 09:04
a WSO miało być? to było przecież pewne? może niech pisze ktoś zorientowany i szczery. Zmiana nie jest pewna nie ma podpisanych umów. Nie może być godzin nadliczbowych!!!
Japa 2017-09-03 12:58
A ogłoszenie PHO?
Robert 2017-09-03 18:33
Jak Mesko będzie stało twardo to grozi im utrata uprawnień i sprawa.
Developer 2017-09-04 13:23
Atos nie polecam. Obiecują premię że będą za miesiąc mija pół roku gdzie powinna być już druga premia a tu cisza. Nikt nie ma odwagi powiedzieć że nie ma premii. Podwyżki - żart. Projekty padają bo najlepsi odchodzą. Pracowałem tam 3lata. Dawne AMG to była firma ale nawet najlepsza firmę można zepsuć przez zle decyzję. Ktoś naprawdę się musiał postarać.
Analfabeta 2017-09-05 06:05
Informatyk oczekuje podwyżki a myli fora ;)
A 2017-09-08 10:18
Ciec zawsze jest wyszczekany ????
B 2017-09-08 21:25
Śpi na nockach, jak się wyspie rano ma sens. Ale co to wnosi?
Mateuszek 2017-09-09 14:07
Analfabeta to jakiś automat. W PHO w Warszawie umowa o prace 15 - 16 zlotych brutto 168 godz, nie ma nadliczbowych i zakaz konkurencji . W terenie zeta nizej i dalej szukaja ze srednim. Zatrudnili sztab kontrolerow i administracji zeby sprawdzac co robimy. Mysla ze jak dadza 15 to wystarczy 168 godzin i każdy się będzie pchal a oni będą przebierać.
Maja 2017-09-11 16:48
@Developer widzę, że byłeś niezadowolony z pracy. Czy nie rozmawiałeś z pracodawcą o podwyżkach, co powiedział? Nie było możliwości awansowania? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Atos Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atos Sp. z o.o.