Atos Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Atos Sp. z o.o.

Papaj 2017-06-05 08:50
O tym, że firma ATOS wypada ze zbrojeniówki mówi się już oficjalnie, a ich sztandarowy produkt czyli kamerka na kiju nie ma wzięcia-totalna porażka. Ciekawych odsyłam do artykułów publikowanych w necie. Kto chce na pewno znajdzie.
Kijek samobijek 2017-06-05 09:25
Sadzać po tekście jesteś około 3 lat na aucie, albo słuchasz opowieści gościa z wiedza z przed co najmniej 3 lat. Jesteś tez leniem bo nawet nie zaglądasz na stronę. Dzisiaj Atos wrócił z Targów w Ostródzie pokazywali kompletny system współpracy kilku dronów z łącznością cyfrowa ( radyjka ) z obiektów. Ubiegły rok to system Twierdzą X nagroda Lider innowacyjności na Targach Służb mundurowych. Przekazana do KGP - Sztab generalny czerwiec 2016. 2015 to ASOO zaawansowana analityka obrazu itp. 2014 to rzeczywistość rozszerzona i projekt Perseusz nominowany do nagrody Defender na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. Nie wiem co masz na myśli, mówiąc o kamerkach na kiju to pewnie jakaś rzecz będąca twoim maximum kompetencji. Co do zbrojeniowki tez masz jakieś bardzo ogólne mgliste pojęcie pewnie nie odróżniasz firm i grup kapitałowych. Kim jesteś odpowiedz sobie sam bo narazie to nie wiesz. ;)
Pp 2017-06-05 09:31
A ja wiem, kto ma firmie na złość i nie ma pojęcia o nowoczesnych technologiach. Wywalili go między innymi za to.
Papaj 2017-06-05 11:03
Ci z biura to mają gadane. Owszem, nie przeczę, były jakieś wyróżnienia za innowacyjność ale co z tego jak produkt nie wychodzi na rynek, nie ma chętnych na takie "cuda" OBROwej roboty. Kraków też nie od razu zbudowano, trwało to kilkaset lat - możliwe, że i Wy się przebijecie na rynek za kilka... , za jakiś czas. Powodzenia życzę.
Biurwa 2017-06-05 11:16
To potwierdza twoja wiedzę na temat firmy i tego co robi. Nie wiesz nic konkretnego i nasi pracownicy nie są tacy głupi żeby dać się nabrać. Nie tyko pracownicy z biura łatwo zauważa twój polot i wiedzę.
Papaj 2017-06-05 12:17
Trochę więcej szpinaku radzę zamiast bujania w obłokach absurdu i samozadowolenia. Spora grupa i tak wie o co chodzi a Wy możecie sobie mówić co tylko chcecie. Tym razem bez powodzenia.
Biurwa zdrowa 2017-06-05 12:48
A i jeszcze, uwierz tylko takie wyjątki jak ty, myślą ze ochrona zmierza w kierunku bambusowego kija i to bez kamerek.
Biurwa 2017-06-05 12:50
A i jeszcze 2, jaki produkt nie wchodzi w życie ? Atos to firma usługowa!
Papaj 2017-06-05 13:13
Ale żeś się rozgadał(a) Biurwo dwojaka. Wszystkiemu zaprzeczasz i starasz się ośmieszyć. Nic to jednak nie zmieni...... Wiemy swoje!
perseusz 2017-06-05 14:35
Jednak coś kręcą!!! Może podać im brzytwę?
Biurwa 5 2017-06-05 15:05
Nie ośmieszaj czekam na jakieś merytoryczne zdanie z twojej strony , nieważne jakim nickiem się posłużysz tym razem. Np. O czym pisze wskazując projekty chociaż po jednym systemie z każdego z nich. Bo może są na obiektach ale nie wiesz o co chodzi. Pozostaje jeszcze możliwość wskazania rozwiązań które w tym czasie opracowała inna firma ochrony i te z kolei wskażesz ze pracują. ???
Papaj 2017-06-05 17:11
Znudziła mnie już ta Twoja rozpaczliwa natarczywość. Piszesz, że to ja ukrywam się pod różnymi nickami - tu akurat jest na odwrót - to Ty jako Biurwa wszelkiej maści, Ciekawy lub Geniusz usiłujesz mnie rozgryźć. Powiem Ci coś - Twoje chore ego musiało użyć jakiegoś lotnego słowa - GENIUSZ - tak o sobie możesz myśleć tylko Ty. A z tytułami wymienionymi przez Ciebie jakie Atos zdobył tu i tam, jest tak jak z facetem, który został wpisany do księgi Guinnessa za zjedzenie największej ilości pączków. I co z tego ma? Pączki już dawno wysrał, nadal jest głodny a w kieszeni pusto. Tak samo jest z Waszymi "super wynalazkami" - macie tylko tytuły i nic więcej. Te zabawki są tyle warte, że nikogo nie interesują oprócz Was samych. I tak niech pozostanie. Same ambicje nie wystarczą...... GENIUSZU......., a może TW PIOTRZE???
Super laska 2017-06-05 21:27
Pomyłka nie ma kobiecej odmiany tego imienia , próbuj dalej.
Babochlop 2017-06-05 21:35
Nasz dyletant techniczny ma także kłopot z kultura. Autoprezentacja ci nie wychodzi. Firmy powinny oczyszczać się z takich jak ty. Niebawem wprowadza urządzenia wykluczające czatowanie po alkoholu. Kolejny krok to czat tylko dla prawdziwych pracowników.
Geniusz Prawdziwy 2017-06-05 22:01
Każdego pracownika interesuje rozwój firmy. Jeżeli firma w której pracuje rozwija się i zarabia to i pracownik ma szanse zwrócić się o podwyżkę i ja uzyskać. Marzenie o tym by firma traciła w ustach pracownika jest co najmniej zastanawiające - jaka może mieć z tego korzyść ? Czy firma lider ( to znaczy najlepsza) ma większe szanse zarabiać i dawać zarobić? Na tym forum powinno się pisać o tym jaka to firma, co otrzymują ludzie itd. W Atosie jak pracownicy chcą podwyżki to spotykają się z Zarządem jak dotychczas zawsze udawało się dogadać. W Atosie pracują rozsądni pracownicy i Zarząd się z nimi dogaduje. Mniejszy sens ma wykorzystywanie związków zawodowych pracownicyaja prawo i wole należeć do takich organizacji których w firmie jest 5 wtedy tez się dogadujemy, pracownicy i tak nie dostają więcej bo to dyktują możliwości. Firma upatruje zasadności udziału związków w negocjacjach dopiero jak są kłopoty z dogadaniem. Od opluwania firmy nie uzależnia się podwyżek, tak w Atosie i pewnie w innych firmach tez, napewno za wpisy na tym forum nikt podwyżki nie otrzymał. Opluwany Zarząd tez mniej chętnie dogaduje się z ludźmi. W czyim imieniu i jakim celu tak nierozsądne wpisy?
Hajer 2017-06-07 21:21
Niektórzy próbowali na tym forum osmieszac Atosa i kłamiąc ze idą za chlebem na Toszek albo Andersa. Mam nadzieje, ze taka postawę potwierdza pod koniec czerwca. O ile już nie wiedza co się dzieje.
Fircyk 2017-06-08 23:43
A co się dzieje?
Hajer 2017-06-09 08:46
Są podobno powody , ze spółka ochrony opuści w trybie pilnym strzeżone obiekty wojskowe i podobne.
Proza życia 2017-06-10 08:15
Umów należy dotrzymywać. Więc chyba nie tak szybko się to stanie.
Hajer 2017-06-10 09:54
Mysle ze w tym przypadku umowy są mało ważne. W tle korupcja itp.. Podobno w maju jedna z ważnych służb cofnęła im uprawnienia. Kto zatrudnia kierowcę bez prawka nawet jak jest umowa . Jak wybuchła afera z łapówkami dla PZPS właścicielem udziałów tej firmy była inna znana śląska firma ochrony mieli 70% udziałów. Teraz będą pytali jeszcze o nich jaki nadzór i jakie korzyści z tego wszystkiego. Gadali z nami z TV pewnie będą tez na innych obiektach.
Alpaka 2017-06-10 16:50
No, no ciekawe, ciekawe ile w tym prawdy a ile pobożnych życzeń
G 2017-06-10 18:45
Piszecie o wszystkim tak obok. A może ktoś chce pracować w Atosie? Bo po to prowadzona jest ta strona, są wolne miejsca.
judasch 2017-07-03 21:30
Dzisiaj na Mesko dwie wizyty z Łodzi, ktoś musiał pod...lić , że nie ma stanu, bo ludzie są w Gliwicach.
Ale na MESKO dają radę Terminatory, nie wychodzom z roboty po 36 godzin.
Taki dobry szef potrafi zmotywowac kazdego do pracy. Ale co on moze, biedny, Łódź karze a on biedny nie ma wyjscia. Az szkoda czlowieka..
Maja 2017-07-04 09:48
Przypominam, że komentarze nie mogą naruszać zasad regulaminu. Wątek ten służy między innymi do zostawiania ocen na temat tego jakim pracodawcą jest firma Atos Sp. z o.o., nie jest to miejsce na kłótnie i wzajemne wyzwiska.
@Geniusz Prawdziwy
Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do niej?
Jasio 2017-07-05 22:16
Tak to prawda ten kierowca busa bardzo wielu skrzywdzil...masz racje kolego...Krzywde zrobil ze sie odezwal pare lat temu i dzieki temu ja czy i Ty robisz na umowe o prace a nie zasrane zlecenie jak i wielu innych. Skad pewnos ze to on podpier..lil co? Dziwne bo w skarzysku z osob oddelegowanych nikt cieplo i radosnie sie nie wyraza o sytuacji z Gliwicami wszyscy z checia i duma dzielnie pakuja torby aby wyruszyc na jakze cudowna sluzbe w tamtym miescie. Z tego co.wiem gosc juz dawno moglby to zrobic ale ma wyje...ane na ta co sie dzieje i nie poszedlby do mesko z placzem ze w atosie zle sie dzieje tylko duzo wyzej tak aby nie mozna bylo tego zamiesc pod dywan. Nie robcie z niego kozla ofiarnego bo dzieki niemu i Solidarnosci macie umowy. Kazdy kto jezdzi na Gliwice i mu cos nie pasuje moze sie zglosic do PIPu w czym problem? Tylko ze kazdy z Was sie boi to zrobic. Masz racje dowodca dobry i uczuciowy bo wyslal w konwoj goscia nie patrzac na to ze w placu ma braki...jakiez to szlachetne...powinni mu Nobla za to dac albo chociaz pomnik postawic...Szef zmeczony? To na emeryture niech idzie sam narobil balaganu puszczajac dowodcow na samopas to do kogo miec tu pretensje.... Radom i Pionki nie jezdza do Gliwic a tez dorabiaja.... kiedys bylo inaczej...
Wszyscy w skarzysku sa zastraszeni mozliwoscia bezrobocia wiec szefostwo robi z nimi co chce a dowodcy pomagaja....
Lolek 2017-07-06 12:09
Panie kierowca może odrobine szczerze nikt z nas nie chce z tobą być na zmianie dlaczego. Dlaczego nie chciałeś iść na zmianę tego dowódcy? Nie pisz sam w swojej obronie. Bronił cie nasz szef a ty na niego plujesz jak polecisz wszyscy się ucieszą. Przeczytaj Kodeks Pracy i zrozumiesz jak jest z oddelegowaniem mogą kazać nam jeździć i nie płacić za paliwo a tym bardziej za auto. Sam idź do inspekcji tylko spojrzyj w portfel przed i po. Ty nigdy nie zmądrzejesz. Nie wiem czy jeżdzą z tamtych obiektów to ich sprawa, policz sobie ilu nas będzie potrzeba jak przestaniemy jeździć i na zwolnienia nie dadzą chodzić. A tak szczegółowo to Czesiek ukrywał gdzie jeździsz na busach ze skręconą nogą powinieneś mu dziękować nie zawsze się czepiasz chłopa wstydż się obrońco uciśnionych. Gadaj za siebie, mnie możesz pocałować z tym podpuszczaniem. To że napiszesz nie zmieni tego jaki jesteś i my o tym wiemy. Idź to PIP-u jak napisałeś i czekaj efektów. Jutro porozmawiam z chłopakami i niech cie zabierają do Łodzi my nie chcemy twojej osoby. Pensje miałeś na czas, kto chciał dorobił sobie pare złoty jak to zniszczysz to wiesz .....
Pan kierowca 2017-07-06 19:34
Lolus nie bede sie znizal do Twojego poziomu.... Jak Cie to tak boli powiedz mi w oczy hehe i pokaz mi dowod na to ze to ja podpierdolilem...no tak na to trzeba miec odwage. Zeby o czymkolwiek pisac trzeba miec tego podkladke...ja na wszystkie powtarzam wszystkie Twoje argumenty mam. Przyjdz to Ci udowodnie w jakim bledzie jestes....
Lolek 2017-07-07 11:46
Chciałeś umowy bo zasuwasz na busie bez zusu i chciałeś żeby Atos bulił. Jak byś był w porządku to byś do dzisiaj był dowódcą. Masz kolegów w nosie tych którzy chcą zarobić jak pracują w ochronie. Zobaczymy czy nam się poprawi dzięki twojemu zagraniu. A ty spał w pracy nie będziesz BO TO JEST NIEZGODNE Z PLANEM OCHRONY wszyscy tego dopilnujemy.
myślący 2017-07-07 13:54
Ludzie nie bądźcie naiwni , to że mamy umowy to nie zasługa jakiś tam związków tylko tego że w tamtym momencie była nas duża grupa
A związki mogą co najwyżej potrącić ci składkę
Wyklęty 2017-07-07 21:25
Atos to kukułcze jajo a dlaczego je podrzucono to za 100lat w książkach napiszą o historii Mesko.Zgoda buduje a Gliwice rujnują skarżysko.Ludzie przekażcie sobie znak Polski Walczącej ido boju.
idzi 2017-07-08 11:22
NOOOO nie potrzebny pracodawca Atos, nie potrzebne związki ??? Nowe idzie, nie trzeba będzie pracować. Wszyscy dostaną pieniądze i to dużo. Nie będzie kierownika i przychodzić na godzinę do roboty. Mesko zapłaci za spanie i takie tam. Tylko po czyjej kontroli polecą głowy, była jedna i już nie będzie?
A POLSKĄ WALCZĄCĄ GĘBY NIE WYCIERAJ !!!
Strzelba 2017-07-10 08:09
Od kiedy to związki stoją po stronie pracodawcy a nie po stronie pracowników?Czy to nie EWENEMENT?!
Nenad 2017-07-10 08:12
Pozdrowienia panie O..., BiH tam w latach 90-tych mówili na pana wulkan. Czy pan stracił jaja? Niech wulkan się wreszcie odezwie.
Normalny 2017-07-10 11:09
Jak kierowca spakowany do Łodzi?
kasia 2017-07-13 10:47
Teraz to w Skarżysku będzie zajebiście
Zamiast broni każdy dostanie przed rozpoczęciem służby ćwiartkę spirytusu
Atos Sp. Z o.o. 2017-07-13 11:12
Informuję Admistratora, że treść wiadomości z 13.07.2017 roku pod Nickiem Kasia narusza dobra osobiste osob i Atos stanowi przestepstwo i bez wskazania sprawcy obciaza Wydawce. Proszę o pilny kontakt że spółką Atos Sp. Z o.o pod adresem atos@atos.pl. w celu dokonania przez Państwa stosownej archiwizacji do celów wdrozonego dziś postępowania sądowego karnego w tym zakresie.
Normalny 2017-07-13 11:27
Wyjdzie na jaw kto chciał osiągnąć awans działaniem na szkodę spółki Atos. Dobrze że się nie udało bo osoba ta zasługuje na coś zupełnie odwrotnego i mam nadziej że go to spotka. Miałeś nadzieję że uda się odpuścić Zarząd Mesko? Załatwię Atosa i udając uczciwego załatwię sobie robotę, dobra posadke?
Zleceniowiec 2017-07-13 11:31
Ch..lera wyszło na jaw że Atos daje umowy o pracę i to prawdziwe z obowiązującym czasem pracy i oddelegowaniami. Na umowach zleceniach Atos nie potrafiła za braki w umundurowania i podobne teraz nie potrafią za ubranie i wyposażenie.
Potępiony wyjec niezamożny 2017-07-16 17:48
Cóż, Warszawa żegna Atosa pozostawiając w geście szczodrości pewną restaurację z jej wyśmienitymi zlewkami. He, he
Rycho 2017-07-16 18:06
Witam, widzę, że są na tym forum również posty o Warszawie więc może ktoś coś mi podpowie na temat wynagrodzeń w stolicy? Mam 45 lat, sporo praktyki w ochronie, poświadczenie "poufne", książeczkę broni i chęci do pracy. Jakich stawek netto mogę się spodziewać i czy Atos ochrania imprezy zbiorowe, bo mam papiery w tym zakresie? Proszę o szczere i konkretne odpowiedzi. Dziękuję. Rycho.
CCC 2017-07-16 23:21
Oj chłopie, chłopie gotowość do zmiany to jeszcze nie wszystko. Kasa będzie się liczyć czyli kto da mniej.
finansik 2017-07-17 08:12
Jaka dobrą firma jest Atos usłyszałem w zeszłym tygodniu, podsłuchałem i to nie jest ładnie ile kasy wkładają w długi PGZ. Jak rozwiążą umowy nie będą finansować ogromnych należności, a PGZ będzie musiał bulić ze swoich, w mojej ocenie to co zarabiają to potrzeba z 20 lat żeby zarobić kasę którą zamrozili. Zobaczymy kto będzie uważał się za szczęściarza?
Młyny sprawiedliwości mielą powoli ale skutecznie 2017-07-17 09:25
Do puki co to kasę wyciągną od nas wszystkich, podatki, paliwo itp.. Wywalą grube miliony i będą czekali aż przyjdzie Zdzicho i rozliczy towarzycho. Prezesi co nigdy niczym nie zarządzali, dyrektorzy organizacyjni co to nigdy nie pracowali w korporacjach, dyrektorzy bezpieczeństwa od ochrony co nawet jednego dnia doświadczenia w tym nie mają. Eksperci od ochrony którzy nigdy nie napisali planu ochrony obiektu specjalnego i ani jednego dnia nie odpowiadali za bezpieczeństwo obiektu ze zbrojeniówki itd. . Zacznie się oj zacznie ciekawe czy za 2 lata czy za 6 lat. Przedawnienie minie dopiero za 10 latek, a dla niektórych czynów zgodnych z "misją" to nawet za 15. Działanie na szkodę nie tylko firm ale wręcz interesu publicznego. Wszystko zostaje w papierach i pamięci ludzi. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Lizusostwo zostanie "nagrodzone".
PS Do niektórych: co to za szpiedzy co nie pamiętają postawy Canarisa który wolał zginąć tragiczną śmiercią niż zgodzić się z szalonym Hitlerem.
Analfabeta 2017-07-18 06:48
Gąsior czy jak ci tam, to uwłacza naszej inteligencji. Nie i bliżej sobie a mnie tj bardziej.
Harry Portier 2017-07-21 11:28
Dlaczego Skarżysko nie napisze o dobrych zmianach? Teraz możecie odetchnąć pełną piersią.
Luz blues 2017-07-21 12:46
Piszemy. Teraz w Skarżysku panuje pełny luz. Mamy wszyscy zagwarantowania pracę ( no chyba że kogoś zwolnią bo jest nas trochę duzo), możemy się zdrzemnąć ( w domu przed służba, będzie coraz mniej godzin więc można pospać wiecej) możemy sie spoznic albo wyskoczyć na chwilę ( to wyskoczymy na stałe i koledzy będą mieli więcej godzin, jak wyskoczy 10 osób to może bez Gliwic będziemy mieli normę). I bez castingu każdy dostanie się do filmu ( rejestrator na 1, Nowe kamery na 1 i 2 placu. Taki tam letni luz.
Bezpiecznik 2017-07-21 13:08
Niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie więcej niż 12 godzin ! Jeszcze bardziej niebezpieczne jest jak ktoś pracuje w ochronie 12 godzin a potem jedzie samochodem (busem rejsowym) wioząc ludzi i dzieci, jedzie po drodze publicznej w ruchu samochodów i pieszych. Ja zrobię na złość wam, ale przecież wy nie jesteście tacy źli i nie powiadomicie ITD.
Pan kierowca 2017-07-21 17:13
Bezpiecznik i reszto ukrywajaca sie pod jakimis smiesznymi pseudo nickami. Żal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska ze mam dodatkowe papiery a nie tylko ksiazeczke do broni i umiem cos wiecej niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w fotele na posterunkach jak Wy? Dlaczego zaden sie nie odwazy podejsc i powiedziec prosto w oczy co mysli? Wszyscy myslicie ze to dzieki mnie jest taka a nie inna sytuacja...dobre...tylko co ja na tym zyskuje...nic....a nie przepraszam utracony spokoj w lesie ktory mialem do tej pory...piszecie ze Czeslaw ukrywal ze jezdze na busie ze skrecona noga..takie cos to czyste pomowienia...zapraszam do firmy w ktorej niby dorabiam...mozecie sie zapoznac z lista kiedy ile i czy wogole tam pracuje tam tez jest cos takiego jak grafik.. bo to ze nie chodze na zlecenia wcale nie musi znaczyc ze non stop na busie jezdze... Szczegolnie w okresie zwolnienia lekarskiego. Wy o tym pewnie nie wiecie( bo lepiej jest pierd...lic cos w sieci niz samemu sprawdzic ) ale kazdy dzien pracy kierowcy musi byc rejestrowany bez wzgledu czy wozi swinie do ubojni czy ludzi. Najlepiej jest cos pisac na kogos nie znajac faktow i budowac swoje wirtualne ego pod jakimis smiesznymi nickami....
Luz blues 2017-07-21 19:26
Właśnie złożymy skargę do ITD oni dokładnie sprawdza i jeszcze gorzej jakby udało Ci się załatwić że na Mesku będziesz kierowcom. Nie rzucaj się wszyscy jednakowo do nadzoru.
sefie 2017-07-22 11:01
Żal mi tych co serię po pracy piją gdzie i do kogo pójdą podpierdalacze zal komu się wyłączać
Zostaw swoją opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atos Sp. z o.o.