Opinie o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Atos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Atos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos Sp. z o.o. w Łódź

Strona

Co tam słychać w sprawie pomiędzy ZUS Łódź vs Atos(Silesia)?

Konkretny
@Strona

Sprawy sadowe silesia wykonczona.nie istnieje

Taki sobie
@Strona

Jednak widać jestes zwykłym cięciem. Samemu sobie odpowiadać to słabe. A z tą Silesia itd to ty nic a nic nie kumasz. Nie jesteś pracownikiem ochrony z życiowego wyboru ale z przymusu. Pewnie chciał być mieć na wszystko wpływ tyle że jakoś nikt nie docenia twojej wiedzy. Jest tyle firm ochrony w każdej kilkudziesięciu szefów , koordynatorów i dyrektorów jakie te firmy mało mądre że zatrudniają na tych stanowiskach innych a nie tak mądrego jak Ty.

Wiesiek

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych ludzi? Jaka atmosfera?

Grzegorz
@Wiesiek

Tak. W Gliwicach. Stawka wysoka. Atmosfera bardzo fajna. Obiekt jest dobry.

Konkretny
@Grzegorz

Chyba jesteś przy korycie pracowałem tam nedzne placa,nie polecam

Czy Atos Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Rex

W Gliwicach Atos to może i dobra firma ale zatrudniają osoby nieodpowiednieba stanowiska. Koniec miesiąca brak grafików, jak się wykłucisz to dostaniesz na 3 lub 4 dni. A kodeks pracy mówi jasno i wyraźnie. Łamią zasady, ci co rządzą na obiekcie nie szanują pracowników. Dlatego ludzie dobrzy zwalniają się a inni przychodzą i nie kwapią się do pracy. Tu powinna zjawić się inspekcja pracy.

@Rex

Czyli rozumiem, że w Atos są problemy z ustalaniem grafików. Wydaje mi się, że warto poruszyć ten temat, np. z przełożonym w pracy. A czy pracujecie też w weekendy i święta?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zasady

Znów nie udało się zaatakować Atosa, każdy kto tam pracuje bardzo dobrze zna stawki. Atos to jedna z najlepszych jak nie najlepsza firma ochrony w kraju, nowoczesna i pilnująca realizacji umów. Próby jej szkalowania nie były i nie będą skuteczne. Mam nadzieje, że szczególnie w związku ze stanem okresowego wzmożonego nadzoru nad cyberbezpieczeństwem pisanie anonimowe :) jest ………. . Pozdrawiam i do rychłego zobaczenia.

Zatrudniony
@Zasady

W których to wpisach jest "ten atak na firmę" - bo jakoś nie dostrzegam a opisane sytuacje to fakty nie paszkwile - stawki są takie jakie są, praca jak w każdej innej firmie raz lepiej raz gorzej, ale skoro jest tak dobrze jak piszesz to widocznie tak jest - tylko dlaczego mają ciągłe braki w zatrudnieniu.

Krótki
@Zatrudniony

Bo pilnują? Jak na poważną firmę przystało.

Renata

Widziałam, że firma poszukuje osób na stanowisko Pracownik Ochrony zarówno w Łodzi, jak i Warszawie: http://www.atosochrona.com.pl Nie ma informacji o zarobkach, ale widzę, że pisaliście, że znacie stawki. Na jaką stawkę można liczyć na początek? Czy jest szansa na otrzymanie podwyżki? Liczę na szczerą odpowiedź.

Kumaty

Rysuje się obraz! Dziunia ala Ludwik XV bierze udział w grupie, czy nieświadomie w swojej głupocie liczyła na zgromadzenie paszkwili na nas , a wasz koleżka miał to podrzucić ? Tak dobra firma Atos, powinien się tym zająć od strony prawnej.

Informator

Powiem więcej , uwaga na jednostkach Toszek i Andersa i gdzie indziej też montują kamery ochroniarska braci. Czas się brać do roboty , albo zwijać i MOPS- a liczyć. P.S. Ciekawe dlaczego akurat teraz atak na Atos na Śląsku ?

Baca

Atos jak to atos - dla pracownika z bronią 10 złotych na godzinę netto a wymagania istny kosmos, nie wiem skąd biorą takich orłów skoro okoliczne firmy płacą 15 - 18 złotych netto. Nie mój cyrk nie moje małpy nic mi do tego... Byłem popatrzyłem i zobaczyłem ten etos ludzi odrzuconych z innych firm - przynajmniej tak jest na Śląsku... motto zatrudnionych w tej firmie jakie usłyszałem ... "w domu za spanie nie płacą" mówi samo za siebie.

Clon
@Baca

czego spodziewasz się po ludziach, którzy pracują po 500 a nawet 600 godzin, to nie są robocopy - firma nie ma ludzi więc robi dobrą minę, ludkom to pasuje i wszyscy zadowoleni.

@Clon

Z Twojej opinii wynika, że praca w Atos Sp. z o.o. wiąże się z dużą liczbą nadgodzin. Nie piszesz jednak, czy sam byłeś pracownikiem tej firmy, ani jakie były twoje osobiste doświadczenia. Być może duża liczba przepracowanych godzin jest kwestią dobrowolną, albo zdarza się jedynie w wyjątkowych okresach?

Były

A co to było niedawno na poligonie w gliwicach. Dwie zakochane parki chciały byc razem. Ale posterunki się nie zgadzały. To jedna para zabrała sie i pojechała...niespotykane żeby ochraniarze rządzili. Ale tak tylko w firmie Atos

Maja

@Dynamika, o czym dokładnie piszesz? Ma to jakiś szczególny związek z pracą w firmie Atos? Chciałabym, żebyś opisał to bardziej precyzyjnie, aby rozwiać wątpliwości co do tej wypowiedzi. Pamiętaj, że są tutaj czytelnicy, którzy nie mają wiedzy o pracy w tej firmie, dlatego niektóre zagadnienia mogą być dla nich niezrozumiałe.

Dynamika

Fajne zdanie na komentarzach PHO, to chyba odnosi się do opisywania ( dlaczego nie pokazu) antymzofita w wydaniu dla szczytowego sezonu letniego z opcją publikacji komunikatów w łączności PMR. Tanie w zakupie drogie dla odbiorcy ale czy dobry ważne że kompatybilny czyli ? Z każdym Walkie-talkie dziecka sąsiada! Atos gora!!!

Romek

Można do woli źle pisać o firmach, a nie można prezentować swoich wątpliwości co do uwarunkowań prawnych miejsca na którym rozmawiamy.

Maja

@IQ02, dziękuję za sprecyzowanie. Zapraszam do dalszej dyskusji osoby, które mają najświeższe informacje o tym, jak obecnie wygląda praca w firmie Atos. Ciekawi mnie, czy nastąpiły jakieś istotne zmiany, które można opisać w tym wątku.

@Maja

Myślę, że puszczają nerwy nicku Maja. Zmieniło się w jakim zakresie na lepsze bo było źle, na gorsze bo było dobrze? Istotne zmiany w odniesieniu do ? Chyba przekraczamy granice jeżeli jesteśmy przedstawicielami administratora kochana Maju, a jeżeli udajemy administratora to tym bardziej przegięcie. Wnoszę o opamiętanie leży to bardziej w interesie gowork niż setek pracodawców pomawianych na tym forum. Po wprowadzeniu RODO prezentacja nr IP jest wykluczona, ale można blokować wielokrotne wpisy z tych samych IP bez ich ujawniania. Wystarczy jedna osoba na tysiąc która wykorzysta stworzone przez Was warunki do psucia wizerunku firmy ( a niektóre warte są dziesiątki milionów złotych ) jako wydawca i administrator nie jesteście w stanie weryfikować prawdziwości opinii, czyli z założenia realizować obowiązków publikatora. Zbiorowy pozew poszkodowanych firm?

Lola
@:)

Można wprowadzić system rozpoznajacy IP każdy numer może mieć jeden Nick. Numeru IP nie pokazuje wszyscy widza kto ile razy pisze.

NN
@Lola

System rozpoznający IP? A o dynamicznym przydzielaniu adresów IP ktoś słyszał? Tym samym nie da się przyporządkować IP do Nicku. Jedynie Admin może stwierdzić, że w tych a tych h było to takie a takie IP i nic poza tym. (jedynie operator dalej może stwierdzić, kto to był ale to już na wniosek odpowiednich organów.) (Nie wspomnę jak sprawa się komplikuje przy użyciu trasowania cebulowego., ale raczej nikt z tego nie korzysta do zwykłego pisania na forum.) Jedynym wyjsciem jest pełna rejestracja z uwierzytelnieniem w celu użytkowania forum/komentowania.

Bulwa
@NN

Masz racje, przejrzystosc w internecie to obowiazek odpowiadajacego za konkretne medium. Odmienna sytuacja jak ktos pisze do mnie na moja strone lub adres spolecznosciowy ja to czytam bo jest mi to przypisane. Ale publiczne miejsca to nie tylko obowiazek adresata, oczekiwanie że będzie reagował pomówiony jest błędem interpretacji przepisów. A jeśli pomówiony nie czyta tej strony to można to szkalować?

Maja

@RiAZ, w końcowym rozrachunku firma Atos zdecydowała się na zakup tego pojazdu? Widzę, że firma Atos w dalszym ciągu poszukuje pracowników na wolne stanowiska http://www.atosochrona.com.pl Ktoś z Was zastanawia się nad wysłaniem swojej aplikacji i udziale w procesie rekrutacyjnym do pracy w tej firmie?

IQ02
@Maja

Maju to konkurencja "wyprodukowała" tą bezużyteczną biżuterie. Atos sam buduje pojazdy i przeczytaj co o nich pisałem. Wysiadam ta dyskusja z Toba jest zasmucająca, przyłóż się do pracy bardzo proszę. W takich sytuacjach pocieszam się, że sztuczna inteligencja przegrywa z ludźmi bo nie potrafi abstrakcyjnie myśleć, ale czy pocieszające jest korespondowanie z piszącym abstrakcyjnie?

Maja

@RiAZ, zgadzam się z Tobą, że na pewno lepiej jest pracować w firmie innowacyjnej niż zacofanej. Podsumowując Twoją wypowiedź to proszę, abyś napisał czy praca w firmie Atos jest w szczególności, dla osób które chcą rozwijać się zawodowo w tej branży? Można nabyć potrzebne umiejętności, które przydadzą się w przyszłości?

@Maja

Potwierdzam poprzedni wpis jako w pełni uzasadniony. Wczoraj miałem okazję oglądać samochód - mobilne zabezpieczenie imprez masowych. Mercedes Sprinter szalenie drogi i moim zdaniem model wyłącznie letni. Kamery monitoringu obserwują dookoła wyłącznie pojazd nic dalej. Zamontowano przeswietlarka RTG bagażu i bramke wykrywacz metalu. Trudno sobie wyobrazic prace tego urzadzenia zima do przeswietlarki bagaz ok, ale jak wyjąć wszystko z kieszeni na dworze ( w tym pasek od spodni ) stojąc na dworze przed przejściem przez bramkę. Ciężko trzymać spodnie w garści i wspinać się po schodach do środka, potem wyjść i dopiero np. Na 20 stopniowym dworze się ubierać i pakować rzeczy. Nawet jak się uda magikowi, to sprawdzenie jednej osoby trwa tyle że kilkanaście i impreza może się skończyć. Przez caly rak watpliwe : Rozpoznawanie twarzy wykonywane jako skan ? A jak porównać z bazą osób niepożądanych itp. Skoro brak informacji i wiedzy obslugi co do systemu zdalnej komunikacji z taka baza. Poza tym jakie musialo by być to łącze żeby szybko weryfikować, chyba że na porównanie czekamy. Mamy wtedy wybór - trwa to B długo i znów kolejka stoi, albo najpierw wpuszczany potem sprawdzany i tylko po co po fakcie. A nasz MZOFiT zupelnie inny praltyczny szersze możliwości zastosowania i działa bo sprawdzony. Cena 1/10 . Czy to wystarczy ?

Maja

@RiAZ, z Twojej poprzedniej wypowiedzi w żaden sposób nie wynika, iż miałbyś pisać o pracy w firmie Atos. Pamiętaj, że wątek przeglądają osoby, które nie mają doświadczeń związanych z tą firmą, więc oni również mogą mieć trudności w zrozumieniu zagadnień, które są związane z tą firmą, dlatego proszę, o bardziej zrozumiałe wypowiedzi. @Buc, czy Twój komentarz ma jakieś ukryte przesłanie, które chciałeś przekazać? Sprecyzuj, proszę, co napisałeś w swoim poście.

@Maja

Mylisz się Maju. Pisząc o MZOFiT pisałem o projekcie który stworzyła Atos w 2012 roku i o tyle wyprzedziła nie tylko branże, ale i służby że dopiero dzisiaj niektórzy próbują tworzyć jego kopie bardziej lub mniej udane i o wiele mniej potrafią. MZOFiT 2 generacji z 2018 elektronika i organizacja funkcjonowania znów przewyższa wszystko podobne na rynku o lata. Czy Ty Maju chciałaś byś pracować w firmie innowacyjnej czy zacofanie? Praca ma także aspekty inne niż wynagrodzenie , a jeżeli i wynagrodzenie jest ok a otacza Cię wyjątkową myśl techniczną innowacyjną to tylko lepiej, czy nie?

Rak

Bez różnicy tyle samo godzin dyzuruje ;)

Maja

@Buc, a jak wygląda kwestia świadczeń dodatkowych i motywacyjnych za prace w firmie Atos? Pracodawca motywuje w jakiś sposób swoich pracowników np. poprzez jakieś okresowe nagrody bądź premie za wydajną pracę? Możesz przedstawić, jak wygląda ten aspekt pracy? @RiAZ, zastanawia mnie, jaki związek ma Twój komentarz z pracą w firmie Atos? Mógłbyś to jakoś sensownie wyjaśnić?

@Maja

No teraz to przeszłaś samą siebie :). Co ma Atos do pracy w Atosie? Jakie to głębokie. Jestem za lekkim ukabaratowieniem tej strony Maja rzuciłaś mi rękawice, tylko czemu taka zawoalowana? Rozumiem inteligentnie miało być...

RiAZ

To może ja? Toyoty to MZOFiT wersja 2. Poza nowym pojazdem bazowym (były Amarok, Dustery i Camper) Teraz nowe to Toyota Hilux, wyciągarki, wzmocnienia , płyty, pomosty itd. Najważniejsze to elektronika, więcej, lepiej i jeszcze nowocześniej. Na pewno 4 szt. bo tyle zakupione. Targi to system elektronicznego ostrzegania i automatycznej ochrony fragmentów miast przed atakami o wszelkim podłożu ( Kryminalnym, terrorystycznym, z przyczyn technicznych i losowych) przy użyciu różnych pojazdów. Zapewnia swobodny dostęp pojazdom swój blokada obcy. Czytelny system powiadamiania zgromadzonych w celu unikania paniki i skutecznej ewakuacji. I coooooooooo?

Maja

@Buc, widzę, że zdecydowałeś się wspomnieć o tym, iż otrzymałeś wynagrodzenie za pracę w firmie Atos zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, które posiadasz na temat pracy w tym miejscu? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Zachęcam do dalszej wypowiedzi. @Orient expres, samochód, który wspominasz w komentarzu należy do firmy Atos? Jest to jakiś nowy zakup, który zrealizowała firma? Sprecyzuj to, co napisałeś na ten temat.

Buc
@Maja

Pracuje długo w Atos i wynagrodzenie zawsze jest na czas. Kwota jak umówiona, zdarzyła się pomyłka wyjaśnienie jden dzień i kasa w dwa dni wyrównana. Terminowość od wielu lat, stawki średnie ale nie najgorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Atos Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Atos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos Sp. z o.o.