Opinie o Opomarket (Boma Bogdan Nowak) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BOMA Bogdan Nowak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOMA Bogdan Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMA Bogdan Nowak w Katowice

NaprawdeKrótkiJacek

Wiemy. Teraz sezon oponiarski. Nie bedzie czasu na rekrutacje i szkolenia. Jestes naprawde dobry? Podrzuc CV do kogos z kierownictwa. Bankowo sie odezwa. Cenia tu Ludzi madrych, pracowitych, wyksztalcenie tez nie bez znaczenia. O terminowosci wyplat bylo tyle razy w tym watku ze zal sie powtarzac. Firma na rynku oponiarskim znana. Doswiadczenie zawsze jest cenne.

Rudy102
@NaprawdeKrótkiJacek

Skoro jest tak (usunięte przez administratora) to dlaczego jest taka rotacja personelu

Edyta

Czy są na forum aktualni pracownicy? Jak wygląda sytuacja w firmie w tym momencie? Firma BOMA Bogdan Nowak poszukuje pracowników: http://www.gowork.pl/praca/boma-bogdan-nowak;pr, dlatego na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu świeżych informacji o firmie. Są tu osoby, które mogą się wypowiedzieć na temat tych stanowisk?

Loco
@Edyta

Nie polecam tą firmą jest dramat wykonujesz więcej obowiązków niż powinno się praca 8godz Marzenie 10 12 standard kodeks pracy to tylko teoria pieniądze marne naprawdę podaj maila prywatnego to ci napisze jak to wygląda pozdrawiam

@Loco

Zgadza się, 100% prawdy. Kasa większa w Biedronce czy Lidlu i pracownik bardziej jest szanowany. W tej firmie każdy jest uważany za krętacza i "właściciel" myśli, że ludzie tam pracujący skończyli co najwyżej podstawówkę, a pracujący tam w większości ludzie są wykształceni lepiej niż on. Oszczędności na ludziach na każdym kroku. Jeden pracownik robi wszystko, jest kierowcą, pracuje na magazynie, przychodzi na inwentaryzację. Panie na myjni pracują za śmieszne grosze a są jednocześnie sprzątaczkami. Właściciel nawet zabiera je do własnego domu aby w czasie pracy mu sprzątały. Na Boże Narodzenie w prezencie dostaje się reklamówkę z artykułami spożywczymi min. puszka brzoskwiń, kawa, bombonierka, pierniczki, nutella. Wartość ok. 100 zł. Żałosne.

Oponka
@Loco

Cała prawda. Kodeks pracy w tej firmie nikogo nie obowiązuje. Wyciskają człowieka jak cytrynę i to za marne grosze.

mechanik

Pracuję parę lat i polecam. W sezonie wymiany opon praca ciężka, dużo dobrych bryk, klient wymagający. Zarobki mogłyby być większe ale jak się ma dobry przerób to da się wyżyć.

rudy 102
@mechanik

ile ci zapłacili za ten bajer (usunięte przez administratora)

bla bla

No i wypuszczająca Edyta - może gdyby pracodawca zamieścił reklamę na goworku to Edyta przestałaby podpuszczać :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie BOMA Bogdan Nowak? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
ble ble ble

Czy Was to wszystko już nie nudzi. Jedno i to samo. Pracodawca be, pracownik - biedaczek. Tego się już czytać nie da. Same ble ble ble...

Edyta

@Pracownik ale piszesz teraz o stanowisku magazyniera? Czy na oba stanowiska nie miałeś kwalifikacji? Może nie trzeba mieć badań lekarskich na to stanowisko. Czy orientowałeś się w temacie?

Edyta

@Pracownik rozumiesz, że miałeś kwalifikacje na kierowcę, ale ze względu na ich zbyt dużą ilość firma BOMA Bogdan Nowak zaproponowała Ci stanowisko magazyniera? Czy Ty się zgodziłeś na taką zamianę?

Edyta

@Loco a nie możesz napisać tutaj swoich wszystkich doświadczeń z firmą BOMA Bogdan Nowak? Bo jednak chciałabym, żeby na forum było jak najwięcej informacji o firmie dostępnych dla wszystkich potencjalnych pracowników. A czy nadgodziny, które wykonywałeś były dodatkowo płatne?

dasdsa

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie, i od nie jednej osoby słyszałem że to (usunięte przez administratora).

Edyta

@Bodzio dziękuje za informację i rady. A powiedz mi oprócz ciężkiej pracy masz jeszcze jakieś minusy? Atmosfera czy brak benefitów? Coś jeszcze składa się na Twoją opinię?

Edyta

@Myślący ... ale czemu nie jest niegodna polecenia? Co to jest równoważny system pracy? Mógłbyś wytłumaczyć wszystkim użytkownikom zainteresowanym pracą w BOMA Bogdan Nowak. Własnie szukają kasjera (http://www.gowork.pl/praca/sprzedaz;b/katowice;l?oferta_opinie=gratka.pl3835353). Jak wygląda ta praca? Pracowaliście na tym stanowisku?

Bodzio
@Edyta

Nie chcę się wdawać w dyskusję, ale miałam do czynienia z firmą Boma. Edyta, jeśli szanujesz swoje zdrowie i siebie to zaufaj mi, praca na stanowisku kasjerki w tej firmie nie jest najlepszym wyborem. W okresie szczytu sprzedaży, tj. w okolicach od końca listopada do stycznia oraz od maja do czerwca musisz liczyć się z tym, że będziesz maksymalnie eksploatowana. Z tego co wiem to rotacja wśród kasjerek w Bomie ma chyba najwyższy wskaźnik. Jest taka jedna, która co prawda się tam trzyma od lat. Swego czasu zastanawiałam się czy to może ta osoba nie potrafi skutecznie przekazać wiedzy, czy rzeczywiście ta praca jest taka trudna, ale tak czy inaczej, praca na kasie w bomie to nie najlepszy pomysł, jeśli się szanujesz.

iwi

no dobra w takim razie na jakich stanowiskach w tej firmie jest oferowana umowa o pracę i ewentualnie jak ją zdobyć konkretnie? z tego co piszesz wnioskuję że się jednak da

ktoś tam

Ostrzegam - nie dajcie się 'wkręcać' w umowę zlecenie w tej firmie, jeżeli już chcecie tam pracować to dobrze radzę -tylko i wyłącznie UMOWA O PRACĘ.

Tak, jest oferta pracy dla magazynierów i pomocników mechanika.

Robi

Szukam pracy magazyniera, mam uprawnienia na wózki, mogę pracować w soboty. Czy poszukują jeszcze magazynierów?

****

" Przepraszam wlasciciela firmy BOMA Bogdana Nowaka za nieprawdziwe, krzywdzace go i obrazliwe stwierdzenia zawarte we wpisie umieszczonym przeze mnie w dziale " Opinie o BOMA Bogdan Nowak" w dniu 2 maja 2014 roku o godzinie 13:03:43 pod nickiem Gall Anonim. Kamil Czarnecki".

gall anonim
@****

hahahahhahaha tylko ze to ja pisałem a nie kamil boma dalej tylko bzdury wypisuje

dobrze poinformowany
@gall anonim

z tego co wiem to Kamila policja wyłowiła, chyba miał nawet w sądzie sprawę o zniesławienie.

magazynier

Przyjmują nadal magazynierów?

wik
@magazynier

Musisz zapytać na miejscu,szczególnie jeśli masz uprawnienia na wózki.Przed sezonem zawsze przyjmują dodatkowych magazynierów.

madzia

Będąc na L-4 zawsze tracisz bo dostajesz tylko 80% średniej z 12-stu miesięcy, no chyba że miałeś wypadek w pracy wtedy masz 100%.

pikus

Kasia wal z tym do PIP-u jak możesz pracować 5-6 sobót w miesiącu skoro są przeważnie 4, no a żeby Ci nie płacili premii za L-4 to już jest skandal!!!

kasia

Witam, no to chłopcy ja wam powiem jak jest w tej firmie.. nie bede sie rozpisywala bo nie ma sensu kilka prawdziwych faktów: 1. za nadgodziny nie płacą (oddaja w wolnym) 2. za soboty nie placa (oddaja w wolnym) 3. w sezonie jazda od 8 do 19-20 po 30-40 punktów 4. w sezonie w soboty "musisz" przyjsc i to przewaznie robi sie po 5-6 sobot. 5. na umowie wypisza ci stała kwote a tak naprawde twoja wyplata jest uzalezniona od premi. czyli ile rozwiozles i jak dlugo jezdziles. 6. jak za wczesnie skonczysz to musisz sie kryc po stacjach benzynowych bo kierownik i szef zaraz sie doczepia. 7. o zalatwieniu wlasnych spraw tzn pojscie do dentysty czy do urzedu ZAPOMNIJCIE. 8. Pojdziecie na L4 zapomnijcie o premi czyli wyplaty jakies 1500zl dostaniecie jak nie mniej. (usunięte przez administratora) 10. Jesli cie okradna lub napadna rowniez ty odpowiadasz za pieniadze.

basia
@kasia

Ty Kasia ale jeśli masz wolne za nadgodziny i soboty to dlaczego wtedy nie idziesz do dentysty czy urzędu? no i nie pisz głupot o kryciu się po stacjach bo jeszcze dyrekcja w to uwierzy, przecież w autach są gps-y i ciągle nas obserwują, oczywiście dla naszego bezpieczeństwa. HA,HA...

Zostaw merytoryczną opinię o BOMA Bogdan Nowak - Katowice

• Jak się pracuje w BOMA Bogdan Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy BOMA Bogdan Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMA Bogdan Nowak?

BOMA Bogdan Nowak
2.9/5 Na podstawie 171 ocen.
  • ul. Krakowska 160 lok. 2
    40-393 Katowice