Opinie o Opomarket (Boma Bogdan Nowak) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BOMA Bogdan Nowak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOMA Bogdan Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMA Bogdan Nowak w Katowice

Ludwik

Jestem z Katowic i za mniej jak dychę to bym się z domu nie ruszył.

trutulek

Witam a jakie są przedzialy zarobkowe?

Wyderka

Najlepsi pracownicy i co mądrzejsi pracownicy odchodzą sami z tej firmy, nieroby są zwalniane. Szef ma na wszystko oko, ale już nie jest w stanie sam nad tym zapanować i o wielu rzeczach nie wie co się dzieje mimo wszelkiego monitoringu i nagrywania rozmów. Często jego decyzje są spowodowane wyrwaniem z kontekstu pewnych sytuacji, nie zawsze sprawiedliwie ocenianych. Kasa naprawdę niewielka na ilość pracy i stres jaki się z tym wiąże, ale zawsze na czas. Za soboty są dni wolne i za nadgodziny też (może oprócz magazynu). Ogólna nerwówka. Niestety jeden z dyrektorów chwycił by się pracy, bo nie robi nic i na niczym się nie zna, wprowadza chaos, drugi tak na dobrą sprawę wszystko trzyma w ryzach jeśli chodzi o dostawców. Właściciel ma "łeb na karku", ale już go to chyba przerasta. Szkolenia od czasu do czasu są i wyjazdowe (do tych trzeba lojalki podpisywać), i wewnętrzne. Umowy w zależności od stanowiska są różne, ale nie nazwałbym ich śmieciowymi - są adekwatne do stanowiska i zapotrzebowania w danym momencie (z uwagi na sezon). Jak widzę wypowiedzi typu "gdzie się firma znajduje, w której części Katowic, bo nie wiem jak z dojazdem" to od razu Ci mówię - miejsca tam nie zagrzejesz - tam trzeba myśleć, a jakbyś pomyślał i wbił w interneta kilka danych firmy to Ci się i strona otworzy z adresem, mapy Googla i inne, więc jeśli sobie nie radzisz z tak prozaicznymi przypadkami to nie szukaj pracy w tej firmie - może Cię jako górnika to podupadających kopalń przyjmą - tam nie trzeba za dużo myśleć. Ogólnie pracownicy są OK, ale w każdym stadzie kilka czarnych owiec się znajdzie, są pracownicy, którzy wyżej sr_ją niż mogą, np. kierownik hurtu oraz przyszły kierownik detalu (nie piszę tego z zawiści). Osobiście szukam czegoś lepszego, lepiej płatnego i mniej stresującego, jak znajdę, to co do odejścia zastanawiać się nie będę. W końcu trzeba czasem zaryzykować. Ogólnie firmę można polecić, ale ze świadomością, że wiele nie wymagasz, a wiele dajesz. Wiele też można nabyć wiedzy o ile ktoś nie jest na nią odporny.

klient

Z tego co widzę to jeden tam awansował i jest teraz moim przedstawicielem. Wcześniej jeździł do mnie jako kierowca z towarem, teraz jeździ jako przedstawiciel handlowy. Fajny, miły i kulturalny chłopak, a do tego słowny. Także chyba się da awansować, bo z tego co mi opowiadał jest zadowolny i nikt go nie rzucił na głęboką wodę. Miał wsparcie i szkolenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie BOMA Bogdan Nowak? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
klient

Pl

Dzięki Łuki , niestety tam gdzie są przyjęcia to zawsze daleko ode mnie ;/ chodzi mi tylko jaka to część Katowic jest to będe wiedział nie więcej na czym stoję ; p

Pl

Witajcie jestem z Rudy Śląskiej może mi ktoś napisać jaki jest najbliższy przystanek by tam dojechać ? chciałbym aplikowac ale nie wiem czy do jade pracy się nie boję pozdrawiam .

chesio

wiem że ogłaszali się na portalu gratka i w biurze pracy co do warunków to zależy na jakie stanowisko co do atmosfery trzeba się przekonać samemu podkreślam to zależy na jakie stanowisko

chesio

sorki Franuś cofam pytanie źle przeczytałem

chesio

heh panie F to już tam nie pracujesz (tak wnioskuje po twoim nicku ) co do fałszywych ludzi z hurtu to bym się zastanowił bo nie ocenia się całej grupy na 100% i ktoś tam piszę że pozostają tylko najlepsi tylko kolega zapomniał dodać że Ci najlepsi sami się pozwalniali także nie wypisujcie głupot miejskie choć trochę godności i odwagi to o czym piszecie a nie udajecie że jest miozdio (jedynie z czym się z godzę że dla obiboków nie ma tam miejsca )

gość

Szkoda czasu na czytanie tych bzdur.

mechanik

Robimy i zapraszamy.

driver

Mam pytanie,czy robicie doważanie na samochodzie?

były magazynier

Witam. Na wstępie od razu powiem że faktem jest że wypłata jest na czas i tu nie ma sie co kłócić. Ale schody zaczynają sie co do przepracowanych godzin!!! Masakra nie ogarnięta firma strasznie, z zewnątrz firma fajna ale w środku?? Ludzie walą takie nadgodziny że głowa boli, a jak przychodzi do wypłaty to dają ci podstawę a nadgodziny możesz sobie wybrać poza sezonem czyli w zimie. Wiadomo są karierowicze w tej firmie nie będe mówił po nazwiskach bo każdy kto tam pracuje wie o kogo chodzi, no chyba że te osoby sie zmieniły w co wątpie!! gość pracuje tam pare lat i wysługuje sie pracownikami bo udało mu sie coś osiągnąć w tej firmie tak zwanym podlizywaniem się, a drugi po znajomości. Ma podstawowe wykształcenie a robi z siebie boga. Stres bardzo duży, praca ciężka i męcząca jak na kase którą ci dają ;/ rotacja jest duża bo nikt nie wytrzymuje, i nie nastawiajcie sie że możecie sie umówić z kimś po pracy bo raczej nie będziecie wiedzieć o której skończycie bo po 8h to sie tam nie pracuje!!

Magazynier
@były magazynier

Moze i mam wyksztalcenie podstawowe ale wiem co to jest rownowazny system pracy.

Myślący ...
@Magazynier

Równoważny system pracy został wprowadzony podobno na czas kryzysu. Został wprowadzony przez nieuczciwych pracodawców, którzy nie zamierzają zapłacić za uczciwą pracę po godzinach. Stąd wiem, że praca w firmie Boma jest niegodna polecenia.

riko

Nabór robią. Byłem na rozmowie, ale się nie załapałem.

ccc

Nierobom mówimy stanowcze - NIE!

aaa

To prawda na hurcie ludzie są fałszywi też tam kiedyś pracowałem

bbb
@aaa

Bzdura ja tu pracuję i nie jestem fałszywy.Ludzie wokół mnie to fajna ekipa. Pozdrawiam wszystkich z Bomy.

słaba firma, umowy śmieciowe, na hurcie ludzie fałszywi, trzeba się pilnować

pracownik hurtu

Jaki pracownik taka umowa. Musiałeś być cieniutki skoro nie miałeś stałej umowy. Zresztą Twój wpis mówi wszystko o Tobie, wiele nie masz do powiedzenia po odejściu. Cóż pozostała Ci tylko frustracja, że się nie sprawdziłeś, bo warunki przyjęcia na okres próbny chyba znałeś.

Franek

Złodziejom ręce łamać a nie z roboty zwalniać.

tiger

Wypuszczasz, czy jesteś z zewnątrz, nie wiesz że opony ginęły a już nie giną. Co by nie powiedzieć wykrywacz zadziałał. Teraz lepiej się pracuje jeśli nikt nikogo nie podejrzewa. Bez paru " starych " jest o wiele lepsza atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o BOMA Bogdan Nowak - Katowice

• Jak się pracuje w BOMA Bogdan Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy BOMA Bogdan Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMA Bogdan Nowak?

BOMA Bogdan Nowak
2.9/5 Na podstawie 171 ocen.
  • ul. Krakowska 160 lok. 2
    40-393 Katowice