Opinie o Opomarket (Boma Bogdan Nowak) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BOMA Bogdan Nowak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOMA Bogdan Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMA Bogdan Nowak w Katowice

Warto tam iść na rozmowę o pracę

Roman
@Kornel

Na kilka stanowisk była rekrutacja,o obowiązkach dokładnie opowiedziano,nie wszystko zawarte było w ogłoszeniu.Pytano o doświadczenie,dyspozycyjność, i zadeklarowali,że dadzą odpowiedź po wybraniu kandydata i nic..cisza.

Niektórzy niezbyt dobrze wypowiadali się tu o atmosferze, a powiedzcie jak sprawa się ma na stanowisku pracownika obsługi klienta sklepu internetowego? W tym dziale trochę lepiej jest? W ofercie piszą o "młodym zespole", zawsze mnie jedna rzecz zastanawia czytając coś takiego. Mało jest pracowników z długim stażem pracy w firmie? Aha no i wysyłając ofertę chciałabym zawrzeć tam oczekiwania finansowe. Jakie widełki byłyby ok na tym stanowisku w firmie?

OlaX Nowy wpis

Dramat, kamery za plecami, kamery wszędzie. Kontrola, problemy jak sie zachoruje, szczucie. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam przez 20 lat, omijać.

Warto tam iść na rozmowę o pracę

Lasy

Nie

@Michał

Jeśli masz do siebie szacunek to poszukaj czegoś gdzie będziesz czuł że cie szanują pracodawca to tyran i cwaniak stosunek do ludzi zero jest dużo firm gdzie zarobisz więcej i nie będziesz traktowany jak potencjalny złodziej i pańszczyźniany

Roman
@Michał

Rozmowa ok,ale brak informacji zwrotnej o przebiegu rekrutacji,co źle świadczy o firmie. Osoba poszukująca pracy wydaje pieniądze na dojazd i tak samo poświęca czas na spotkanie jak pracodawca.

Kornel Nowy wpis
@Roman

Na jakie stanowisko robili rekrutacje i czy podali widełki płacowe oraz jakie byłyby obowiązki? Czy to wszystko już w ogłoszeniu zawarli? Pytanie też, co dokładnie chcieli od Ciebie wiedzieć i czy mówiono na spotkaniu, że - spodziewaj się info zwrotnego?

Roman Nowy wpis
@Kornel

Marcela

Trochę tu marudzą klienci na jakoś usług. A ja chciałam zapytać czy doświadczony mechanik może tu w serwisie dobrze zarobić? Tata szuka pracy a na robocie się dobrze zna. Dajcie znać to go podeślę do firmy z dokumentami

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie BOMA Bogdan Nowak? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
wymiana oleju

po serwisie sprawdzajcie sobie auta jak tam jedziecie to dla waszego spokoju

serwis olejowy

bardzo dziękuje za obsługe mojego auta miałem wymieniane filtry serwis roczny są po urywane zaczapy w kabinie za puźno to zobaczyłem to tylko daje opinie jak mi na przykład w aucie jak są drgania plastyki odpadują przy filtrze gdzie jest na paragonie był wymieniany mam na to dowód bo tylko u was serwisowałem dopiero teraz odpadają z pod schowka zaczepy . gratuluje fachowców

Firma BOMA Bogdan Nowak szukała pracowników na stanowisko Księgowa w mieście Katowice. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

dorota

No cóż, do profesjonalizmu to im trochę brakuje. Podjechałam do serwisu (sobota koło godz 12 co prawda za godzinę zamykali) złapałam tzw. "kapcia" prosiłam o załatanie opony lub ewentualnie zmianę na koło dojazdowe bo jakoś muszę wrócić do domu. Prosiłam. Usłyszałam ,że mają bardzo dużo pracy bo jest sezon wymiany opon. Zgadzam się z tym, nie neguję nie byłam zapisana ale myślę że do profesjonalnego serwisu nie było by to skomplikowane powiedzieć klientowi proszę zaczekać wymienimy koło po ostatnim kliencie, przecież za godzinę zamykali i klientów już tyle nie było. Takie podejście świadczy o firmie, ale widocznie Boma ma dość klientów i jej nie zależy. Często korzystałam z usług ale tylko na zapisy i już wiem że z drogi klienta nie przyjmą. Najwyższy czas znaleźć serwis profesjonalny !.

@dorota

Zgadzam się jest to firma prowadzona przez człowieka który nie ma szacunku do pracownika rotacja pracowników niewolnicza praca tylko ludzie o tym nie piszą wynagrodzenie najniższa średnia krajowa umowa próbna następna na rok potem wypad jeśli chodzi o obsługę jaki pracodawca tacy pracownicy

Izabela
@Kris

To najniższa czy średnia krajowa? Bo to spora różnica. I czym się objawia ten brak szacunku? I czemu określasz w ten sposób tą pracę?

@Izabela

Najniższa krajowa ,pracujesz 10 gdzie nadgodziny nie są wypłacane tylko do wybrania jak wolne ,dla pracodawcy jesteś nikim gdy tylko ciś nie spodoba się pracodawcy to podziękuje ci za prace jest duża rotacja brak szacunku do pracownika zazwyczaj umowa próbna potem ewentualnie na rok i wypad bo po co dawać komuś umowę na stałe jak można przyjąć nowego i tak interes się kręci

waldek
@Kris

@Kris, ty na pewno byłeś pracownikiem firmy BOMA? jestem tu już trochę czasu i rotacja owszem jest, ale wśród osób, które chciałyby posiedzieć i zebrać kasę a nie pracować, specyfika branży niestety reguluje sezonowość ilości pracy, więc trudno mieć żal o to że w sezonie każdy zasuwa, a poza nim jest luźniej. Ile czasu pracowałeś? dlaczego zrezygnowałeś, a może to z Ciebie zrezygnowali ...

Joanna

Polecacie aplikować na Pracownika obsługi klienta sklepu internetowego? Bo widziałam ofertę w sieci, ale w sumie zarobków nie podali. Wiecie ile można mieć na takim stanowisku? Jak w ogóle atmosfera w biurze i czy pracodawca pozwala na pracę zdalną?

Warto tam pracować

Naprawdę ludzie leniwi i cwoki nie mają tam czego szukać , wystarczy pracować i wszytsko będzie ok polecam pracuje tam od dawna i będę tam pracował zawsze ;)

popracuj....
@Warto tam pracować

najpierw tam popracuj ..... nie było żle ,ale do czasu .

@Warto tam pracować

Tak będziesz tam pracować do czasu gdy pracodawca powie ci wypad akurat będą się przejmować czy masz z czego żyć a ty dalej wychwalają pracodawcę jaki to zbawiciel bo trzyma cie bo na korzyści nie życzę ci byś chorował ale w życiu bywa różnie i byś nie musiał twoich pochwał odkręcać

Obecny

Pracuję w tej firmie, można mieć wątpliwości co do atmosfery w pracy ale w większości przypadków atmosferę psują sami pracownicy. Jak w każdej firmie musisz realizować powierzone zadania, a możesz liczyć na ustaloną premię. To jak szybko wdroży się nowy pracownik zależy wyłącznie od jego chęci i predyspozycji. Szacunek dla pracownika podkreślony każdorazowo per Pan. Każdemu malkontentowi niech da do myślenia fakt iż firma rozkręcona niemal od zera, w niełatwej mocno sezonowej branży utrzymuje zatrudnienie na wysokim poziomie - można zaufać właścicielowi bo wie co robi. W okresie spadku obrotów z powodu pandemii nie został zwolniony ani jeden pracownik, każdemu daje się dwie, trzy szanse pracy w innych działach oczywiście pod warunkiem odpowiednich predyspozycji. Na przestrzeni czasu mogę polecić, ale najważniejsze to nie zniechęcać się po miesiącu pracy a jeszcze gorzej słuchać ludzi którzy każdego nowego traktują jak zagrożenie własnej premii i/lub ciepłego stanowiska.

@Obecny

Kolego ile dostałeś za tą opinie ,pracowałem tam i atmosfera jest taka na jaka pozwoli właściciel jesteś traktowany jak zero szacunku do pracownika duża rotacja kończy się umowa i wypad wiem co mówię za nadgodziny nie dostajesz wynagrodzenia pieniądze słabe ,co do utrzymania pracowników w okresie pandemii to nie opowiadaj bzdur zapytaj właściciela ile przytulił od państwa zapewniam cie ze zarobił na tym i to grubo, jestem w temacie i co ciekawe stosunek właściciela do obecnej władzy jest bardzo zły ale kasę przytulił ciekawe ile pracownicy dostali ,wiem tylko jedno jest tak jaki właściciel taka firma dla mnie cwaniak który patrzy na ludzi z góry i tak ich traktuje

Witam Serdecznie :)) Bardzo polecam Myjnie .Panie które Myją autka robią to bardzo dokładnie i profesjonalnie:) i wprowadzają miłą atmosferę;) szczerze polecam:)

Bastard
@Michał

Tak myjnia Super. Ale co kobiety na niej pracujące maja znacznie więcej obowiązków i to nie związanych z pracą.

@Bastard

Kobiety na myjni to tania siła robocza od rana do wieczora orka za psie pieniądze ,na dodatek panie z grupą niepełnosprawności tak żeruje pracodawca na ludziach i państwie korzystając z ulg na osoby niepełnosprawne ,miałem okazje rozmawiać z tymi paniami i nie pozostawiają suchej nitki na pracodawcy(usunięte przez administratora)pracownik jest nikim

Jaka atmosfera panuje w firmie BOMA Bogdan Nowak? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 12 grudnia. Czy jest rotacja?

Kris

Dokładnie tak jest to firma która nie szanuje pracowników ,przyjmują na okres próbny ewentualnie umowa na rok gdy jest ruch w interesie potem przysłowiowy kop w tyłek by nie dawać umowy na stałe i szukają następnego pracownik w tej firmie jest nikim znam z doświadczenia nie polecam tej firmy.

Tadzio

Śmieszą mnie te bezsensowne opinie! Ludzie najwidoczniej jak piszecie tak też pracujecie! Ja pracuję w Bomie 15 lat. Praca bez zastrzeżeń , a teraz już w pięknych nowoczesnych budynkach , na nowiutkim sprzęcie. Jestem zadowolony. Ja polecam!

taki który miał dość
@Tadzio

ciekawe jak tyle pracujesz i jest ci dobrze jak wytrzymujesz psychicznie poza tym nie pamiętam żadnego tadzia który tam pracował .... a pracowalem tam długo ....

@taki który miał dość

dość długo czyli w zasadzie ile? brzmi to tak jakby warunki były dla Ciebie nieadekwatne, więc czym miałby być umotywowany tego typu staż?

po co ci ta wiedza ?
@Joanna

automat odpisuje ciekawe ?

PLASTUŚ

Lolek nie przeginaj i nie obrażaj takimi opiniami ciężko i sumiennie pracujących ludzi, których tak naprawdę nie znasz. Jeżeli nie nadajesz się do pracy fizycznej to stój dalej w kolejce w pośredniaku z błaganiem o zasiłek. Praca nie jest łatwa i tylko ludzie posiadający odpowiednią wiedzę [znajomość bieżników, przeznaczenia opon itd.] mogą ją wykonywać. Takie pobieżne poglądy wyrażaj wobec ludzi, których znasz. Ubiegałeś się o pracę w magazynie opon a nie w perfumerii więc nie wymagaj zapachu konwalii. Anglia stoi przed Tobą otworem.

Lolek
@PLASTUŚ

Nie bezpodstawnie tą opinię napisałem. Zwiedzając magazyn z panem "ciężko i sumiennie pracującym kierownikiem", minęliśmy świerzo zatrudnionego chłopaka, który szukał jakichś opon do odbioru przez klienta, a nie od razu do nich trafił. Zauważywszy to, głównodowodzący niby pomocnie wskazał pracownikowi, gdzie leży towar. Pomyślałem sobie- fajny gościu, lecz za chwile to wrażenie prysnęło, bo odwrócił się do mnie, mówiąc "TAKICH TU NIE POTRZEBUJEMY"!? Chciałem wielkiemu kierownikowi uświadomić, że to jest bardzo duży magazyn z mnóstwem różnego rodzaju asortymentu i że pare tygodni nie wystarczy, żeby to opanować, a ten chłopak właśnie tam pracuje od trzech tyg. Traktując tak ludzi, niestety, ale firma będzie skazana wiecznie na usługi pracowników ukraińskich, z których również kierownictwo nie jest zadowolone. To tyle z mojej strony.

Ana
@Lolek

"świerzo" - pisze się przez "ż": świeżo.

Głupoty...
@Lolek

Naprawdę ludzie przestańcie się czepiać biednego pana kierownika, on się stara jak może dba o pracowników nigdy przecież nie powiedział ,że dba o własną (usunięte przez administratora) on to robi dla nas pracowników aby nam się żyło i pracowało lepiej. Warto czasami docenić jego pracę i powiedzieć dziękuje panie kierowniku iż się pan tak stara chronić nasze dobre imię...

Sprawiedliwy
@Lolek

Lolek, a kim ty jesteś że wypowiadasz się na temat jednej z najbardziej cenionych osób w firmie która swoją ciężką praca i zaangażowaniem wiele osiągnęła. Ty jesteś jedynie jednostkom która pewnie nie przeszła rekrutacji. O takich jak Ty świat szybko zapomina. Wypowiadasz się na temat poglądów zarządu, ale chyba członka zarządu to nawet na oczy nie widziałeś. HAHAH. MUREM ZA KIEROWNIKIEM MAGAZYNU!!!

były
@Głupoty...

eh .... nie chroni twojego dobrego imienia tylko swoje ...

LUZIK

witam w gronie nie zadowolonych przy naprawie auta tz wymianach podstawowych typu olej itd. oddając auto nie idealnie ale no w miare czyste po otrzymaniu auta zaznaczam było już dość ciemno bo odebrałem auto o 17 nie dostrzegłem pewnych rzeczy z tym że 15 minut po naprawach byłem na stacji przegląd zrobić auto było upierdolone tak jak by jeździło po nie utwardzonym terenie całe w błocie . ceny za usługi są kosmiczne bo nie uważam że wymiana filtra + oleju jest warta 145 zł odkręcić osłone silnika i korek spustowy + łatwo dostępny filtr to według mnie masakra . autko prawie nowe a ROBOTA OD BOMA katowice to DRAMAT

@LUZIK

i firma o tym wie czy nie, zgłaszałeś im to?

Nie Polecam tej "hurtowni"

Odradzam zakupów w tej "hurtowni" ponieważ sprzedają chiński (usunięte przez administratora)przy zakupie gwarantują gwarancje na opony , w ciągu 3 miejscy w dwóch oponach popękały druty opony zostały odesłane do tej "hurtowni" na reklamacje i odpowiedz .... opona za bardzo zużyta-reklamacja nie uznana w 3 miesiące opona do samochodu ciężarowego się zużyła-super oponki maja , ta " hurtowania" sprzedaje odpady a nie opony - nie polecam tego (usunięte przez administratora)!!!

BOMA
@Nie Polecam tej "hurtowni"

Szanowni Czytający. Celem wyjaśnienia sytuacji: Klient, który napisał te opinie reklamował dwie opony. Obydwie posiadały uszkodzenia mechaniczne (w przypadku jednej reklamacji uszkodzenie mechaniczne polegało na fizycznym uszkodzeniu boku opony w wyniku najechania lub uderzenia o przeszkodę, w przypadku drugiej wyszarpanie żebra bieżnika w wyniku manewrów skręcania w miejscu pod pełnym obciążeniem). Uszkodzeń mechanicznych gwarancja nie obejmuje. Nie tylko w przypadku opon ciężarowych. Telefonu ze zbitą szybką po upadku też nie da się naprawić w ramach gwarancji, ani telewizora z pękniętą matrycą w którą ktoś przypadkowo cisnął padem od konsoli. Porwanego t-shirta i stłuczonego kubka z którego zostało ucho jedynie też nie. Wydaje się to oczywiste.

Zenek
@BOMA

Zawsze cos wymysla, u mnie pojawil sie (usunięte przez administratora) po tygodniu uzytkowania i tez reklamacja odrzucona. Pekl kord wewnatrz opony ale jak to w Polsce na 100% winny klient. Przy oponach ciezko udowodnic wine producentowi a Boma nie chce sie meczyc z reklamacja.

Honorata

Znalazłam ogłoszenie o pracę w Bomie jako mechanik samochodowy. Mąż ma trochę doświadczenia, ale nie wie, czy próbować. Piszą, że wynagrodzenia atrakcyjne i że jest możliwość rozwoju, czy rzeczywiście? Chciałabym jeszcze wiedzieć jak wyglądają godziny pracy, może ktoś będzie tak miły i powie z własnego doświadczenia.

mazdi79@gmail.com
@Honorata

Śmiało próbować, jest zapotrzebowanie zwłaszcza jeśli ma się doświadczenie, praca zazwyczaj od 8 do 18 i dni wolne za 10 godzinny dzień pracy, jeśli się sprawdzi zarobki ok. 4k.

Raderyk

Skasowali moją opinię, więc napiszę ją jeszcze raz. Przy wymianie opon zwyczajnie i bezczelnie ukradli mi metalowe nakrętki na wentyle a dali stare plastikowe. Wstyd, że tak renomowana firma łaszczy się na cztery nakrętki

Junior
@Raderyk

Standard nich pan N złotowa mowie tu o właściecliu firmy dalej przyjmuje fachwcow nigdy więcej bomy znam przypadki ze inteligenci z bomy nawet progi pokrzywili jak lapy z podnośnika podsuwali pod auto

Bomiorz
@Junior

Dokładnie potwierdzam firma dramat

iwa

muszę wykreślić z tą firmę ze swoich kontaktów,za pierwszym razem dałam im felgę do prostowania,firma przetrzymywała ją dwa tygodnie chociaż obiecała że będzie to zrobione w trzy dni,następnie zaczęli stosować spychoteramię to nie ja ,ktoś coś itp.,dzisiaj podjechałam po opony wszystko sprawnie,do momentu zamówienia ,miły Pan poprosił abym poczekała w poczekalni do 10 minut i wtedy poprosi mnie by odebrać opony i zrealizować transakcję,no i się zaczęło,po 30 minutach oczekiwania,nic,sprzedawca na moje pytanie co się dzieje poinformował mnie,że on już dzwonił i już zaraz będą ,następne 30 minut oczekiwania i nadal nic,zirytowana podeszłam do sprzedawcy i podziękowałam i poprosiłam o anulowanie zamówienia.Nie wszyscy mają czas aby marnować go. LUDZIE CZY WY TAM PRACUJECIE ZA KARĘ

Zostaw merytoryczną opinię o BOMA Bogdan Nowak - Katowice

• Jak się pracuje w BOMA Bogdan Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy BOMA Bogdan Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMA Bogdan Nowak?

BOMA Bogdan Nowak
2.9/5 Na podstawie 171 ocen.
  • ul. Krakowska 160 lok. 2
    40-393 Katowice