Opinie o Opomarket (Boma Bogdan Nowak) w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BOMA Bogdan Nowak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOMA Bogdan Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOMA Bogdan Nowak w Katowice

Rocky

Od lat wymieniam tam opony, pełna profeska i full opon. Polecam

andrzej

raz w życiu kupiłem tam opony i nigdy więcej tam nie kupię. wszyscy mi wielka łaskę robi przy obsłudze!

Czy w obrębie jednego działu w BOMA Bogdan Nowak są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bomiorz

Tak sa na desperatow omijaj ta firme duzym łukiem ta ogolni ze tak powiem firma slowo na wyrost to porazka

Zofia
@Bomiorz

@Bomiorz, czemu porażka? Z Twojego komentarza nie wynika, co Ci nie odpowiadało w BOM-ie, pensja, nadgodziny, atmosfera z szefostwem? Daj znać, żebyśmy też wiedzieli.

Antek

Ludzie ciężko Was zrozumieć co piszecie! Bez ładu i składu! Czy praca Wasza też jest bez ładu i składu i dlatego w Bomie nie zagrzaliście miejsca? Tak bywa. Nie martwcie się- życie szybko mija!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Księgowa / Księgowy w firmie BOMA Bogdan Nowak? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Rozczarowany

Zbytni terroryzm i stres we wszystkich działach w tej firmie, dlatego jakiś czas temu, po w sumie niedługim okresie pracy tam, zrezygnowałem. Ludzie z "gowork", nie pytajcie się dlaczego odszedłem i żeby to bardziej rozwinąć. Polecam przyjąć się na chociażby okres próbny, wtedy zrozumiecie...

Lapospolitas

Byłem też na rozmowie gadałem z kierownikiem zwykły człowiek ale magazyn zle zorganizowany wszystko można usprawnic po przeZ inna numeracje regalòw i magazynu dzielac na inne strefy żeby łatwiej i szybciej zbierać towar firma na tym traci ale jestem tylko pionkiem ktòry pracuje na bardziej nowoczesnym magazynie i raczej tam zostane pozdro dla pracowikòw z boma ps zròbcie im tam ogrzewanie

Lolek

Byłem na rozmowie o pracę, na stanowisko magazyniera i "ZDECYDOWANIE ODRADZAM" w ogóle tracić czas na samą rozmowę w tej firmie! Kierownik magazynu, to arogancki, znerwicowany, niekulturalny człowiek i samo przebywanie w jego towarzystwie w ogóle nie motywuje do tego, aby podjąć tam pracę, bo najlepiej to by było, żeby nowozatrudniony, wszystko wiedzial od razu i najlepiej, żeby miał w sobie geny mrówki z ADHD. Do tego wszechobecny smród gumy w powietrzu, dodatkowo mnie zniechęcił do tego miejsca. Podsumowując, nie traćcie czasu na szukanie pracy w tej firmie!

Jak szefostwo w BOMA Bogdan Nowak? Spoko traktują ludzi?

Ewelina

Tak, miło kulturalnie. Wszyscy chodzą z uśmiechem na twarzy. Najprostsze słowo, uwielbiam tam pracować

Aaaa
@Ewelina

Ty poważnie to piszesz ty chyba nie wiesz co tam się dzieje

Xxx
@Ewelina

Ewelina ty udajesz uposledzona czy taka jesteś czy kaza ci tak pisać 3 lata tam pracowałem i to jest dramat więc nie pier... To głupot i pewnie też imię masz zmienione bo każdy kto pisze prawdę a debile z bomy śledzą tu opinie zaraz są konsekwencje i jak ci tak dobrze zobaczymy za jakiś czas pozdrów lizusow z hurtu i fałszywa Karolinke

NigdyWięcej

Pracowałem ponad 5 lat. Na szczęście nie ma mnie tam już od pewnego czasu. Początkowe dobre wrażenie, po pół roku przerodziło się w pracę z przymusu w oczekiwaniu na lepszą przyszłość. Finansowo niewiele się zmieniało, ale plus taki, że zawsze na czas wypłaty były. I to chyba na tyle z plusów. Po pewnym czasie czułem się jak w domu Wielkiego Brata. Znajomość rozmieszczenia kamer i ich martwych punktów jest obowiązkowa. Inaczej przy byle rozmowie między pracownikami, a kiedyś nawet przy rozmowie z klientem można spodziewać się reprymendy od kierownika czy szefa. Kierownicy w większości przypadków byli ofiarami stresu wywołanego "specyficzną" logiką prowadzenia tego biznesu. Zero szacunku dla pracowników, zero motywacji pozytywnej totalna inwigilacja, wyrabianie nadludzkich norm. Przyszły pracownik musi potrafić pracować 10h na pełnych obrotach inaczej sam zrezygnuje albo firma zrezygnuje z niego. Ja zmieniłem pracę i w końcu pozbyłem się tego stresu, który miał ogromny wpływ na moje życie prywatne. W końcu w trybie pracy po 10 godzin i po 12 godzin w sezonie (3-5 miesięcy zależnie od pogody) z wolnymi tylko niedzielami człowiek większość aktywnego czasu spędza za bramami Bomy. Krótko o zachowaniu szefa względem pracowników. Generalnie nie mam nic dobrego do powiedzenia na temat tego Pana. Zbytnio mnie zraził do siebie, żebym mógł powiedzieć, że go chociaż szanuję. Odnoszę wrażenie, że pracownik jest dla niego złem koniecznym. Nie pamiętam ani jednej sytuacji w, której mnie zaskoczył na plus. Jego kultury osobista pozostawia wiele do życzenia, szczególnie w momencie kiedy pracownik robi coś co mu się nie podoba. Na przykład zwalnia się. To co ja usłyszałem i z opowieści kilku innych byłych liczących się pracowników, nie mieści się w żadnych ramach dobrego wychowania. Jestem pewien, że gdyby wyeliminować ten element układanki to w firmie wszystkim podniosło by się morale nie tracąc przy tym na wydajności. No, ale to tylko takie gdybanie. Zakłamanie widać dokładnie w tutejszych opiniach. Z tego co mi wiadomo, dział internetowy odpowiada za poprawianie opinii w sieci, zatem podejrzewam, że większość pozytywnych komentarzy jest pisane pod dyktando właściciela. Nie mam na to dowodów, ale swoje słyszałem i nie znam ani jednego tak bardzo zadowolonego pracownika jakby to wynikało z poniższych opinii. Reasumując jeśli chcesz pieniądze na czas i jesteś w stanie porzucić dobre samopoczucie na dłuższy czas to polecam Ci tą pracę. W innym przypadku szkoda tracić zdrowia.

kolega
@NigdyWięcej

Oj, zwolnienie dyscyplinarne zabolało.

Niekolega Kolegi
@kolega

Ktoś tu próbuje się bronić przez atak? Można się było tego spodziewać po powyższym tekście, ale moglibyście się trochę wysilić na subtelniejszą ripostę. Wtedy może ktoś by uwierzył.

Kolega kolegi
@NigdyWięcej

Oczywiscie ze to co napisałes to prawda jest wszystko tylko ładnie to ujełes w słowa tak naprawde ta firma to dramat podejscie do ludzi tragedia przełozeni w (usunięte przez administratora) maja ciebie i tylko sie liczy wykonanie zadania jakiekolwiek wolne w terminie ktorym ty chcesz zapomnij za nadgodziny nie zapłacone tylko mozna sobie godzinki wybrac ale wybierzesz kiedy oni ci na to pozwola kasa za ta prace bez komentarzy jedno jest pewne w tej firmie wiesz o ktorej tylko zaczynasz i tyle kiedy konczysz nigdy nie wiesz jedyne lizusy i włazidupy maja no jakies plusy donioszenie w pracy standard kazdy na kazdego lizusostwo w tej firmie norma jesli ktos ma swoje zdanie i sie nie zgadza z tym co ci inteligenci wymyslą z bomy jestes wrogiem odrazu straszenie zwolnieniem ogolnie mowiac tragedia kazdy kto moze to jak tam popracuje ucieka kasa atmosefra warunki pracy DRAMAT i tylko inwigilacja kamer na metr kwadratowy wiecej niz gdziekolwiek i monitoring i ogladanie wszystki i wszystkiego jakies przerwy cokolwiek zaraz afery ze za długo i tym podobne prawa pracownika sa tam tylko iluzją długo by mozna było mowic na ten temat ale szkoda słow pracownika tam nic nie czeka dobrego i nawet szacunku do niego nie maja temat własciciela firmy i jego podejscia do ludzi i tak zwanejkadry kierowniczej TRAGEDIA bez komentarzy kto tam pracował wie o co chodzi a do przyszłych pracownikow czytajcie opinie jesli sa bo tez sa negatywne zaraz usuwane i zastanowicie czy warto PS szpeidzy z bomy siedza i sledza wpisy zaraz pewnie tu bedzie odpowiedz ich hahahah smiech bez ambicji ludzie pozdarwiam wszystkich i nie POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie sie z dalej od tego barachła pozdarwaiam

W bomie fajnie jest
@NigdyWięcej

Ale nikt cię w tej firmie na siłę nie trzymał .Było się wcześniej zwolnić.

M5
@W bomie fajnie jest

nic tam sie nie zmieniło od 10lat !

Tragedia. Nie szanują klientów!! Czekam na kupione opony i czekam..nikt się Tobą nie interesuje!!! Jestem tu ostatni raz!!

Edyta

Od Twojej aktywności na forum trochę już minęło, dlatego chciałabym Cie zapytać, czy udało Cię się już wyjaśnić tę sytuację? BOMA chce właśnie zatrudnić kogoś na stanowisko Handlowca: https://www.pracuj.pl/praca/handlowiec-przedstawiciel-handlowy-katowice%2Coferta%2C7061423 Firma ponoć oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Ale czy ktoś z Was powie mi, czy na owe wynagrodzenie składa się także i prowizja?

Jj
@Edyta

Atrakcyjne wynagrodzenie ludzie nie wierzcie w cuda ta firma porażka nawet Ukraińcy poszli sami z tej firmy Pana N wogole tam kodeks pracy nie obowiązuje 8 godzin praca zapomnij tylko wieczne straszenie zwolnieniem albo że premii nie dostaniesz i pretensje nie polecam tej firmy

Nicki

Prosze o informacje czy warto przejsc do w/w firmy? Jaka atmosfera pracy? Widzialam oferty pracy ale mam obawy bo musze sie zwolnic z dotychczasowej i nie wiem czy warto? Pozdrawiam

Edyt
@Nicki

Warto. Pracownicy GoWork mile widziani. Tu będziecie mieć super.

@Nicki

Nie popełniają tego błędu i nawet o tej firmie nie myśl

nowy

ja pracuje od paru tygodni i jest ok. pan Bogdan spoko kierownik, nie ma zadnuch problemów

@nowy

To chyba żart?

Robert

Czy nic pozytywnego nie możecie napisać?

@Robert

Nie. Unikaj tego miejsca jak ognia

Kamil

Zasada jest prosta, że idziemy do pracy żeby pracować a nie leżeć!!

@Kamil

I godnie zarabiać a nie dostawać jałmużnę

Jaro

Kiepska firma nie polecam. Chiński bubel. Moje sugestie dla BOMA Bogdan Nowak: Zacząć szanować klienta Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zaloge

Sympatyczna
@Jaro

Drogi Goworku????stajesz się już mało atrakcyjny. Musisz się bardziej postarać. Twoje pytania i sugestie już się znudziły a co najważniejsze są banalne. Chyba słaby ruch macie w interesie że tak manipulujecie biednymi i naiwnymi i anonimowymi. Pozdrawia długoletnia i zadowolona z pracy PRACOWNICA

Edyta

Czy posiada ktoś z Was aktualne informacje odnośnie tego, czy do BOMA poszukiwani są nowi pracownicy? Jeżeli tak to na jakie konkretnie stanowiska? Czy polecacie ogólnie rzecz biorąc pracę w tej firmie? Jak ocenilibyście w niej atmosferę?

Edyt
@Edyta

Pani Edyto, a może pracownico GoWork. W BOMA jest super. Atmosfera spoko. Przyjęcia non stop by wyłapywać talenty z rynku. Zarobki najlepsze na rynku. Wszystko jest naj. W końcu NAJ nie bierze się z niczego!

Edyta

Aktualnie w firmie BOMA Bogdan Nowak poszukują osób na stanowisko kierowcy - więcej informacji na stronie gowork: http://www.gowork.pl/praca/inne;b/katowice;l?oferta_opinie=gratka.pl3804771. Czy ktoś obecnie pracuje, na tym stanowisku i może się wypowiedzieć na temat pracy/ warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

Porazka
@Edyta

Tam wiecznie poszukują kierowców. Rotacja non stop. Ale za taka kasę nie ma się co dziwić. I dostać jeszcze umowę na czas nieokreślony- nie w tym miejscu

Witam. Pracowałem w tej firmie dosyć długo i nie polecam. Umowę dostałem jako kierowca, ale pracowałem na magazynie bo cytuję "mamy za dużo kierowców". Rozładunek RĘCZNY 3 tirów z oponami ciężarowymi na prawdę daję w kość (Około 720 opon po 40 kg). Bez ubrań roboczych bo takowych nie dostałem. Wypłata okej jeżeli zadowala Cię 1800 zł. Przy jakimkolwiek L4 zwalniają z pracy bo podobno mają takie prawo. OSOBIŚCIE NIE POLECAM I ODRADZAM

Nigdy

Cała prawda i tylko prawda. W sklepie można więcej zarobić

@Edyta Nie miałem ani szkolenia na magazynie, ani ubrań roboczych ani nawet badań lekarskich na to stanowisko. Kierownik powiedział że muszę tam iść bo maja za duzo kierowców.

Zgadza się. Poza tym za nadgodziny nikt nie płaci, nikt nie pyta czy ktoś chce je odebrać (kodeks pracy jasno mówi jak pracodawca ma się zachować w tej sytuacji) tylko są wpisywane w grafik jak podoba się "kierownikowi" i ma się przymusowe wolne. Trzeba się prosić o urlopy i walczyć z fochowanym, nie mającym o branży zielonego pojęcia.

100% prawdy

rozczarowany

może i wypłacą Ci kasę na czas, ale jaką kasę, śmiech na sali,nie adekwatna do wykonanej pracy, wręcz jałmużna; jesteś zatrudniony na jednym stanowisku, a wykonujesz pracę wszystkich innych; nie płatne soboty, praca czasami na akord, charytatywnie, bo możesz łaskawie sobie wziąć dzień wolny; kamer to chyba jeszcze tylko w kiblach nie ma, chociaż nie wiem jak jest teraz; za każdą pierdołę, mogą Ci uciąć premię, lub dostaniesz naganę, może teraz jest tak, że za podrapanie się po nosie dostaniesz karę pieniężną ;/ całe szczęście, że już tam nie pracuję, bo obecnie w mojej korporacji lepiej traktują pracownika, niż w Bomie; lepiej płacą, nie oglądają mnie przez kamery czy pracuje, czy nie, nie dostaję kar pieniężnych za podrapanie się po nosie; może i jestem kolejnym korposzczurem, ale przynajmniej z perspektywami na rozwój, czego próżno było szukać wcześniej; jak ktoś wyżej napisał, kto mądrzejszy i robotny, to stamtąd odchodzi; ze swojego doświadczenia powiem tyle, że w ogóle nie polecam tego pracodawcy !

Mądra i robotna
@rozczarowany

ale pierdoły piszesz, nawet nie chce się tego komentować !

rozczarowany
@Mądra i robotna

Widocznie jesteś jednym z lizusów szefa. To dobrze, bo za niedługo będzie wspólnie przekładać opony i naprawiać auta. Rozmawiałem kilka dni temu z chłopakami z serwisu, kilku już się zwolniło, bo tak są docenieni, a to wcale żadne nieroby, a wręcz przeciwnie, odchodzą Ci najlepsi. Piszesz bzdury tylko dlatego, że jesteście przed sezonem i ludzi szukacie. Dostaną głodową stawkę na zleceniu, po sezonie do widzenia, czyli norma. Więc nie wyjeżdżaj z tekstami, że głupoty piszę. Najpierw trzeba się zorientować, co się dzieję pod własnym nosem.

Osoba
@rozczarowany

Najlepsi i pracowici zawsze sobie poradzą i przetrwają. Umieją się dostosować, a potem tylko zbierają wysokie plony. Ci co tu narzekają mają chyba problem głównie z sobą i szukają pociechy wśród nawzajem nieznanych sobie osób kryjących się pod różnymi nickami. Najwyraźniej nie mają się komu wyżalić z swej żałosnej egzystencji. Życie to nieustanna walka o przetrwanie. Ci co narzekają niech pociechy szukają w PiS-ie :)

XYZ
@rozczarowany

To takie normalne w naszym kraju, narzekać a najlepiej w sposób bezimienny kogoś obrażać. Oczywiście jeśli ktoś odezwie się w sposób pozytywny to jest lizusem lub karierowiczem no bo przecież wolno tylko narzekać. Czy wziąłeś pod uwagę, że w tej tak znienawidzonej przez ciebie Firmie pracuje od kilkudziesięciu lat ok. 100 osób. Mamy rodziny i żyjemy wcale nie na najniższym poziomie. Może zabrakło Ci wytrwałości aby dojść do wielokrotności Twoich początkowych zarobków, a może po prostu byłeś za słaby i Cię wywalili. Gdybyś był inteligentniejszy to wiedziałbyś, że biznes oponiarski jest sezonowy i na całym świecie korzysta się w nim z pracowników sezonowych. Ci wyróżniający się zostają i gwarantuję Ci że nie pracują za najniższą krajową, ale Ty niestety przez to sito chyba nie przebrnąłeś i chyba słusznie.

Rudy102
@Mądra i robotna

Sama.prawda i tylo prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o BOMA Bogdan Nowak - Katowice

• Jak się pracuje w BOMA Bogdan Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy BOMA Bogdan Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOMA Bogdan Nowak?

BOMA Bogdan Nowak
2.9/5 Na podstawie 171 ocen.
  • ul. Krakowska 160 lok. 2
    40-393 Katowice