Opinie o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hand Made Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hand Made Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

kAROLINA

Witam jestem bardzo zadowolona z dosttawy łóżka, kontakt bardzo dobry na maile bardzo szybkie odpisywanie, dostałam listy przewozowe a kurier bardzo miły, polecam sklep

Asia

Duży wybór mebli bardzo dobrej jakości do każdego wnętrza oraz stylu. Po zamówieniu narożnika przez internet obawiałam się jakości wykonania ale po otrzymaniu przesyłki efekt był niesamowity. Materiał bardzo przyjemny w dotyku (na taki właśnie liczyłam). Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko, cały czas byłem informowana o etapie mojego zamówienia. Przewoźnik dostarczył narożnik w nienaruszonym stanie.

Tę agencję polecam omijać szerokim łukiem. Afery (usunięte przez administratora)zamiatane pod dywan, premie wypłacane po kryjomu i wg widzi mi się szefów, a właściwie brak systemu premiowego, brak płatnych nadgodzin, klika tzw. fajnych hermades, które wyznaczają styl i ustalają, kto jest fajny, a kto nie i tworzą dziwne podziały w firmie. Dziwne ścieżki awansów co poniektórych osób, które raczej się niczym nie wykazały poza popularnością. Z perspektywy czasu dobrze, że odszedłem, szkoda, że tak późno. Briefy są fajne, ale atmosfera toksyczna.

Tę agencję polecam omijać szerokim łukiem. Afery (usunięte przez administratora)zamiatane pod dywan, premie wypłacane po kryjomu i wg widzi mi się szefów, a właściwie brak systemu premiowego, brak płatnych nadgodzin, klika tzw. fajnych hermades, które wyznaczają styl i ustalają, kto jest fajny, a kto nie i tworzą dziwne podziały w firmie. Dziwne ścieżki awansów co poniektórych osób, które raczej się niczym nie wykazały poza popularnością. Z perspektywy czasu dobrze, że odeszedłem, szkoda, że tak późno. Briefy są fajne, ale atmosfera toksyczna.

Ja jak nie otrzymam zwrotu pieniędzy to uczule wszystkich na ich produkty na ich stronach będę wszystko komentować

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hand Made Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Nie składajcie zamówień na tej stronie nie są realizowane

Firma tragiczna, nie wywiązuje się z wysłania łóżka, właścicielka (usunięte przez administratora)

Monia

Witam Zakupiliśmy na początku lipca fotel ogrodowy od tamtego momentu na stronie jest ciągle informacja o urlopie Chcemy zgłosić sprawę na policję czy ktoś jest chetny na grupowy donos

Mila

Niestety i ja nacięłam sie na tą firme. zamówiłam synowi łóżko na poczatku czerwca i ani Łóżka ani zwrotu pieniedzy. kontakt z firma praktycznie zerowy. zgłaszam sprawe na policje bo ile można prosić sie o zwrot pieniedzy

Rodzina
@Mila

Niestety firma (usunięte przez administratora) Od czasu zamówienia nie było kontaktu ani e-mailowego ani telefonicznego. Dopiero jak zaczęliśmy z mężem pisać komentarze na Facebooku na ich profilu pod zdjęciami, które wstawili to nagle się odezwali. Oczywiście pisali, że mają czas na zwrot kasy itd, więc my dalej komentowaliśmy i dzisiaj oddali kasę. Proszę się nie poddawać i być upierdliwym.

Joanna
@Mila

Ja tez zamówiłam łóżko w marcu i do dnia dzisiejszego ani łóżka ani pieniędzy nie mam . Anulowałem zamówienie i czekam 14 dni na zwrot środków , a potem idę zgłosić sprawę o (usunięte przez administratora) na policję .

Pomocnik
@Joanna

Macie Facebooka? Tam piszcie komentarze i nie czekajcie żadnych 14 dni, bo to nie wy nie wywiązaliście się z umowy. Nie odpuszczajcie, kilka dni zabawy w komentarze i powinien być rezultat.

Dominika

Przeczytałam poniższe opinie na temat tej firmy i dzięki temu zastosowałam tą samą metodę co moi przedmówcy. Zaczęłam dodawać negatywne komentarze na (usunięte przez administratora) i od razu się odezwała. Anulowała zamówienie i niby ma 14 dni na zwrot. Jak nie zwróci kasy, zgłaszam na policję. Dziecko każdego dnia czekało na łóżko.

Doradca
@Dominika

A dlaczego ma Pani czekać 14 dni na zwrot skoro to oni nie wywiązali się z umowy? Ja pisałam komentarze dopóki środki nie zostały zwrócone na konto - po 2 dniach pisania non stop komentarzy i usuwania ich przez nich nagle przyszedł przelew. Radzę nie czekać i dalej komentować dopóki nie będzie zwrotu.

A jaką na FB mają grupę ma ktoś link . Zamówiłem 21 dni temu i cisza ani na maila i tel też nie ma kto odebrać.

Drodzy klienci pseudo firmy. Przestrzegam przed nią, to zwykli (usunięte przez administratora) Zamawiacie towar a po czasie planowanej dostawy ani towaru ani waszych pieniędzy ani żadnego kontaktu z tą firma. UWAŻAJCIE

Klient

Niestety macie Państwo rację, firma (usunięte przez administratora) pieniądze fikcyjnymi ogłoszeniami, brak kontaktu @ i telefonicznego.

Jola

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą, to są (usunięte przez administratora). W momencie kiedy dodałam wcześniejszą opinię nagle się odezwali. Wcześniej nie odbierali telefonów i nie odpowiadali na maile, nagle się uruchomili łaskawie i po złożeniu przez mnie wniosku o odstąpieniu od umowy sprzedaży i napisali że mają 14 dni. Jeżeli nie dostarczyli towaru to jest ich wina i powinni wysłać pieniądze natychmiast. Dzisiaj wybieram się do Rzecznika Praw Konsumenta ,aby to zgłosić.

@Jola

To nie jest odstąpienie z Pani winy. Wyśle Pani do nich również, to odstąpienie mailem i żąda natychmiastowego zwrotu. Ja tak zrobiłam i atakowałam komentarzami profil na FB. (Meblehandmade Meblehandmade must have Łóżka i domki to wszystko należy do niej ) "Uznała" Odstąpienie mailowe i w tym samym dniu dostalam przelew eliksir. List to kolejna historia. Wysłałam z opcja potwierdzenie odbioru na sms, to łaskawie odebrała list po ok. 10 dniach. + kolejne 14 od czasu odbioru.... To jest cwaniara, która obraca naszymi pieniędzmi tak dlugo, jak tylko się da

@Agnieszka

Ma Pani rację obracają naszymi pieniędzmi. Dzisiaj dostałam na konto zwrot pieniędzy. Masakra jak może funkcjonować tak firma.

Jola

Zamówiłam fotel ogrodowy w czerwcu i do tej pory nie ma dostawy. Nie kupujcie, nie wysyłajcie pieniędzy bo to są (usunięte przez administratora) Ja teraz wysłałam formularz odstąpienia od umowy sprzedaży czekam na zwrot pieniędzy. Będę na bieżąco informować z jakim skutkiem. Trzeba wszystkich ostrzec przed kupowaniem z tej firmy. Nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile.

Agnieszka

Ja dziś otrzymałam odpowiedź na mojego maila z przed tygodnia, z informacją, że mam wypełnić formularz odstąpienia od umowy (13 punkt regulaminu) i do nich odesłać. Jestem ciekawa czy i kiedy doczekam się zwrotu......

Agnieszka

Witam, tak. W zeszły piątek wysłałam maila i list polecony z formularzem odstąpienia od umowy. We wtorek zaczęłam pisać negatywne komentarze na fb, od razu się odezwała i tego samego dnia przyszedł przelew eliksir. Broniła się, mówiła, że ma ileś dni na przesłanie pieniędzy,ale to nie jest odstapienie z naszej winy tylko ze strony pseudo firmy. Żądałam natychmiastowego zwrotu i nie przestawalam pisać komentarzy. Konto na fb meblehandmade i meblehandmade must have tez należy dla niej. Nie odpuszcza Pani. Dołączy Pani do naszej grupy Baby Stars, (pod taką nazwą miała wcześniejsza stronę) Aaaaa i "łóżka domki" to też jej strona. Pisać negatywy pod każdym postem na fb na każdym koncie. Jak usunie, pisać na nowo do skutku

Krzysztof 123

Zamówiłem fotel 1 czerwca cisza firmy meble hand masę Bytom nie polecam myślę że to przekręt ale nie odpuszczę idę na policję

Gosia

Mam identyczny problem.Zapłaciłam za fotel ogrodowy w maju.Nie odbierają telefonu.Do tej pory ani fotela ani zwrotu pieniędzy.Zgłaszam sprawę na policję.

Ola
@Gosia

Też mam ten sam problem ani kasy ani fotela dodzwonić się nie idzie nie wiem co dalej .

Wkurzony klient

Zamówiłam u nich fotel ogrodowy, naturalnie zapłaciłam. Minęło 1.5 miesiąca i cisza . Ani razu nie udało mi się do nich dodzwonić. Dziś zgłosiłam sprawę na policję jako (usunięte przez administratora) internetowe. Nie wiem czy to tylko firma krzak bo nawet nie odpowiadają na email.

@Wkurzony klient

Witam zrobiłam identyczny zakup i mam ten sam problem. Na maila odpowiedzieli, wysyłka miała nastąpić 26. Znowu cisza. Nie polecam!!!

szukający

Czy ktoś pracuje w Hand Made i mógłby się wypowiedzieć coś więcej na temat firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Made Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hand Made Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand Made Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand Made Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hand Made Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Czarnowiejska 55
    30-049 Kraków