Opinie o Solar-Tech w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Solar-Tech . Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Solar-Tech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solar-Tech w Kraków

Mand15 Nowy wpis

Odbierałem tam towar - złote chłopaki na magazynie! Szybki załadunek, miła atmosfera, widać że firma działa sprawnie. Pozdrawiam!

Arek Nowy wpis

W odniesieniu do opinii z dn. 17.09.2023 Została zawarta ugoda z firmą Solar Tech zgodnie z którą firma zobowiązała się do realizacji inwestycji zgodnie z zamówieniem i je wykonała . Na chwile obecną nie mam zastrzeżeń . Sam montaż urządzenia wykonany dobrze i w terminie

Radek Nowy wpis
@Arek

I znowu kolejny Pański komentarz pod profilem niewłaściwej firmy. Solar-Tech Kraków nie ma nic wspólnego z panelami solarnymi.

Radek Nowy wpis

@Arek - to nie ta firma. Proszę o usunięcie komentarza i pozostawienie go pod profilem właściwej firmy, a nie firmy, która nie ma z tym nic wspólnego. Solar-Tech to producent profili aluminiowych.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Solar-Tech ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solar-Tech ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Solar-Tech ? Chętnie zatrudniają?

nick

nie -brak procesu wdrozenia

Kornick

Ja nie polecam tej firmy , ludzi traktuje się przedmiotowo za 18 zł na rękę więc życzę powodzenia w szczególności na magazynie . Magazyn z profilami gdzie dostęp do towaru jest tragiczny . Mimo że jest suwnica podkreślam na połowie magazynu to i tak trzeba większość przepychać na wózkach gdzie towar jest wąski średnio na 80 cm a wysokie na 3,5 metra .czekać tylko aż dojdzie do tragedii .

Fg
@Kornick

Jak kogos przygniecie to przyjdzie PIP i prokurator.. Plus brak bhp w obrebie pil

Sid

Realizacje 9/10 Ludzie. 9/10 Warunki pracy 4/10 Kierownictwo 1/10 Pensja 2/10 Stres 10/10 Rozwoj 0/10

Teresa
@Sid

Pensja 2/10 - to ile tam zarabiacie?

Wojciech
@Sid

jestem w branży od 5 lat i rozglądam się za zmianą, rozumiem, że więcej niż najniższą krajową nie da się tam wyciągnąć? no i ważna kwestia - zarządzanie, lubie mieć w pracy spokój i nie potrzebuję wtrącania się, z tym chyba nie jest również najlepiej?

@Wojciech

@Wojciech nie wiem czy mówimy o tej samej branży, ale jeżeli o budownictwie to jednak nie da się ukryć, że spokój nie jest powiązany z tą branżą. Stres też jest na porządku dziennym. To może jednak zmiana branży :)

Renata
@Marcin

Wiadomo że branża do najspokojniejszych nie należy - jako żona budowlańca wiem co mówię. No ale czy w tej firmie jest jakoś wybitnie nerwowo? Widzę że ktoś wyżej ocenił kierownictwo na 1/10 - kojarzysz czemu tak ?

Mieczysław
@Marcin

Ja jeszcze chciałbym zapytać o warunki pracy. Masz w firmie jakiś sojal tzn benefity? Np. prywatna opiekę lekarska albo inne udogodnienia? Bo to też jest na plus :)

@Renata

@Renata, nie wiem, bo nie pracuję tam. Zwróciłem uwagę na tę wypowiedź, bo ktoś napisał, że chce spokoju w budownictwie. Z kolei osoba dodająca opinię, ocenia stres jako 10/10. Zatem ja od razu podchodzę z dystansem do całości takiej oceny, ponieważ jest z mojego punktu widzenia mało realistyczna. Budownictwo = stres, jeśli ktoś jest wrażliwy to powinien myśleć nad inną branżą. Ja szukam opinii ludzi, których podejście wydaje mi się podobne do mojego.

@Teresa

Ocena dotycz benefitów , systemów motywacji , braku dodatkowych pakietów socjalnych, systemów motywacji, i innych. A kwote wynagrodzenia dostaniesz jaka wynegocjujesz , dlatego nie chodzi o wysokość

@Marcin

Budownictwo=stres prawda.... ale nie chaos , brak koordynacji i planowania

Renata
@@Sid

Ano, ale jakby nie patrzeć to ujęcie subiektywne i tak jest. Ale w sumie to fajna skala opracowana została przez Ciebie, może każdy z pracowników podobnie by się odniósł?

Klient dostał za darmo całą dokumentacje potrzebną do uzyskania dotacji z Warszawy wg projektu który wymyślił. Okazało się potem jednak, że instalacja ze względu na lokalizacje paneli na kilku połaciach i miejscowe zacienienie nie działała by właściwie na dobranym inwerterze Fronius. Zaproponowaliśmy klientowi, że za niewielką dopłatą, praktycznie po kosztach zamienimy inwerter na SolarEdge i damy optymalizatory. Klient się jednak na to nie zgodził i zażądał wykonania wg swojego projektu. Nie mogliśmy się na to zgodzić ponieważ zależy nam aby wszystkie nasze instalacje działały prawidłowo. Klient otrzymując dotację mógł dokonać zmian i mógł zmienić firmę wykonawczą bo umowa nie była zawarta i nie wpłacił żadnej zaliczki

Jakub

Opinia nie o tej firmie, zupełnie niepowiązanej. Wprowadza w błąd użytkowników serwisu. Powinna zostać usunięta.

Kierowca bombowca

Byłem tam po towar. Wspaniała i przyjazna atmosfera. Szkoda, że załadunek był tak szybki i sprawny, bo aż chciałoby się tam spędzić więcej czasu.

Czy zdarzają się nadgodziny w Solar-Tech ?

Jeśli ktoś chce to jest taka możliwość.

Rozczarowany

Nie zwykłem źle mówić o innych ludziach, ale w tej sytuacji muszę zareagować. Szczerze nie polecam firmy ze względu na styl zarządzania Pani Prezes. Wydaje mi się on bardzo archaiczny, typowy dla prezesów z lat 90, gdzie właściciel/prezes, miłościwie panujący, posiada swoją jedyną słuszną rację. Jeśli masz czelność nie zgodzić się z Panią Mariolą to jesteś momentalnie, w ordynarny sposób, sprowadzany na swoje miejsce, czyli do poziomu zero. Dodając do tego niskie zdolności komunikacyjne, brak empatii, agresywne, aroganckie zachowania i brak samokontroli otrzymujemy mieszankę, która pozwala skutecznie zarządzać firmą w sposób autorytarny, ale dla pracowników jest piekłem. Firma działa w ciekawej branży, produkty są bardzo interesujące, ale jeśli zależy ci na tym, aby Twój szef posiadał kwalifikacje do zarządzania zespołem i podstawowy poziom kultury osobistej to nie aplikuj tutaj. Szkoda Twoich nerwów i poczucia godności.

Zostaw merytoryczną opinię o Solar-Tech - Kraków

• Jak się pracuje w Solar-Tech ?

Zobacz opinie na temat firmy Solar-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solar-Tech ?

Solar-Tech