Kraków

Opinie o KANCELARIA ADWOKACKA MEDIUS W KRAKOWIE POMOC POKRZYWDZONYM PRZEZ MS MEAT Z SIEBA W NIEMCZECH

R.P. 2010-06-16 18:08:56
[usunięte przez administratora] NIE POTRAFIĄ ZAŁATWIĆ NAJPROSTSZYCH SPRAW.NIE MAJĄ NAWET SZYLDU A ICH KANCELARIA MIEŚCI SIĘ W ZWYKŁYM BLOKU.ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ OBYWATEL NIE POWINIEN KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG
inspekcja pracy 2013-07-21 08:53:06
Co to za kancelaria co po przeanalizowaniu umowy o prace nie wie ze nie ma szans gdyż jest ona tak skonstruowana ze pracownik bierze wszystko na siebie i pośrednik ma pokrycie.pracownik zobowiązuje się do tyrania jak wół do upadłego do wypisywania bezpłatnego urlopu zamiast chrobowego L4 pracy o każdej pozę za ta sama stawkę około 5 euro dźwigania ton po nocach i otrzymania gdy potrzeba kary za byle co do tego gdy za dużo rozumie zostaje wykorzystany np przez 230 h zaprasza się go do biura i tam dostaje wypowiedzenie i 600 euro mimo ze należy mu się 1400 ale w umowie ma 600 tak wiec proponuje mu się pójście do sadu wiedząc ze sam podpisał psia umowę
Zostaw swoją opinię o KANCELARIA ADWOKACKA MEDIUS W KRAKOWIE POMOC POKRZYWDZONYM PRZEZ MS MEAT Z SIEBA W NIEMCZECH - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA ADWOKACKA MEDIUS W KRAKOWIE POMOC POKRZYWDZONYM PRZEZ MS MEAT Z SIEBA W NIEMCZECH