Opinie o Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk w Kraków

Mati

Nie polecam, wszystkie pozytywne opinie pisane przez właściciela. Szkoda tracić czas na to miejsce.

Jola
@Mati

A czemu pracownicy nie mieliby pisać tych pozytywnych opinii? Widziałam, że ktoś pisał, że jest możliwość odbycia tutaj stażu i byłoby to dla mnie spoko. Tym bardziej, że dużo ludzi pisało, że idzie się tu dużo nauczyć. Teraz też jest szansa na staż?

Mariia

Obecnie odbywam staż w firmie Victoria ZUH Tadeusz Kowalczyk, jestem zadowolona z możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w pracach biurowych i rachunkowości! Pozdrawiam

@Eliza

Czy po stażu są duże szanse zatrudnienia? Albo inaczej - czy w Twoim przypadku staż zakończył się podpisaniem umowy?

Mati Nowy wpis

Jola Nowy wpis
@Mati

Mariia

Eliza Nowy wpis
@Mariia

zgadzam się z tą opinią tęż Byłam na stażu Z.U,H Tadeusz Kowalczyk .

@Eliza

Yulia

Obecnie odbywam staż w firmie ZUH Tadeusz Kowalczyk na stanowisku asystentki ds. HR oraz innych prac biurowych. Jestem zadowolona z możliwości zdobycia doświadczenia co w przyszłości będzie cennym atutem dla mojej kariery zawodowej. Również chcę dodać że właściciel firmy Tadeusz Kowalczyk w terminach wypłaca wypłaty pracownikom oraz dba o porządek w firmie. Polecam!!!????

Maria

zgodna

Eliza

Potwierdzam tą opinię .

Zgadzam się z opinią .

Polecam tą Firmę

W Firmie byłam na trzy miesięcznym stażu z umową w Firmie Z.U.H Tadeusz Kowalczyk a moją uczelnią UEK w Krakowie w roku 2021. Była to moja pierwsza praca z wiązana z kierunkiem studiów Zarządzanie i Marketing w trakcie stażu zdobyłam praktyczną widzę i doświadczenie w pracy związane z podstawami prowadzenia dokumentacji firmy jak i rachunkowością przez pomoc w prowadzeniu programu księgowego . Staż z uczelni jest ogólnie bezpłatny ale właściciel firmy wypłaca wynagrodzenie wszystkim stażystom odbywającym praktyki z różnych uczelni taki jak AGH , PK . TECHNICZNYCH I ADMINISTRACY JNOBIUROWYCH . Polecam tą firmę .

Praktykant

Przyszła na rozmowę kwalifikacyjną, która przebiegła w sympatycznej atmosferze. Zostałam zaproszona na szkolenie na następny dzień, jednak kilka godzin przed szkoleniem zostało ono odwołane. W sprawie ustalenia nowego terminu mieli się ze mną kontaktować w przyszłym tygodniu. Niestety mija 2 tydzień a ani znaku. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, uważam, że jeśli zmieniło się zdanie powinno poinformować kandydata o tym, który nie potrzebnie czeka na telefon i nic w tym czasie nie może sobie zaplanować.

Doświadczenie i umiejętności, dużo pytań o znajomość excela i dostępność czasową.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Klijent

(usunięte przez administratora) w przebiegach samochodów.. do tego bezczelne kłamanie klienta dramat. Odradzam szerokim łukiem takich pseudo chandlarzy. M nadzieję że zabiora się za nich.

Dominika
@Klijent

Zgadzam się, w pracy jest tak samo

Tadeusz
@Klijent

Twoja opinia to pomyłka, nasza firma nie zajmuje się sprzedażą samochodów i nie prowadzi komisów samochodowych!!!

Piotrek

Odbyłem w firmie kilkumiesięczny staż dla studentów elektrotechniki, po którym zostałem zatrudniony. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Z szefem oraz z pozostałymi pracownikami bez problemu można się dogadać. Podczas stażu oraz pracy zdobyłem duże doświadczenie zarówno z pracy biurowej przy projektach oraz w terenie na budowach. Uważam, że doświadczenia z pracy w tej firmie w przyszłości będą bardzo cenne podczas budowania kariery zawodowej inżyniera elektrotechniki. Polecam.

Julia

Piotrek

Dominika

Pan właściciel już ponad 2 lata szuka uwaga!!! tylko dziewczyn jako asystentek do wszystkiego, czyli hr, markerting, promocja. W ogłoszeniu daje bardzo duże zarobki. Faktycznie nie dostaniecie nic bo każda z tych dziewczyn szuka pracowników do jego firmy. Często szuka dziewczyn znj. j rosyjskiego, ukraińskiego. Nikt tam w biurze nie zatrzymuję się z tych dziewczyn. Uważajcie na jego ogłoszenia, szkoda czasu naprawdę.Co raz będzie nowa dziewczyna. Nie wiem jak pracują księgowe i inżynierowie, ale przy hr jest burdel,tak jak wasz obowiązek tylko dawać ogłoszenia na portalah o pracę. Nie jest to konkurencja, jeśli właściciel o tym napisze

Odbyłam 5 - miesięczny staż na stanowisku asystentki ds. księgowości, dzięki, któremu nabyłam wiele przydatnych umiejętności związanych z tym stanowiskiem, a także związanych z typową pracą biurową. Ze względu na to, że dopiero zaczęłam swoją karierę z pracą w księgowości bez zarzutu mogę stwierdzić, że zostałam z powodzeniem wprowadzona zarówno do pracy jako asystentka ds. księgowości, a także jako pracownik biurowy. Stąd też po stażu zostałam zatrudniona, co pozwoliło mi na kontynuację zdobywania doświadczenia w firmie z 26 - letnim doświadczeniem na rynku. Ponadto Szef bardzo wyrozumiale podchodzi do kwestii grafiku, jeśli chodzi o zarządzanie godzinami pracy ze względu na studia, a także wprowadza do firmy sympatyczną atmosferę. Zdecydowanie zachęcam każdego, kto tak jak ja rozpoczyna swoją drogę z księgowością czy administracją, a także tych którzy chcą kontynuować rozwój w tym kierunku.

MWK

Szukam informacji oraz opinii dotyczących płatnego stażu ( dział marketing/ promocja/administracja)

Inżynier

W firmie pracowałem w latach 2019-2021 i w żadnym wypadku nie żałuję. Zaczynałem jako stażysta, a ostatecznie zostałem na dużo dłużej. Gdyby nie to, że chcę trochę zmienić kierunek zawodowy to pewnie pracowałbym do tej pory. Praca jest mieszana - zarówno w biurze, jak i w terenie także jeżeli ktoś chce poznać branżę to o lepszą możliwość bardzo trudno, zwłaszcza że szef i reszta pracowników ma po kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat doświadczenia. Firma ma sporo różnych inwestycji z czołowymi graczami na rynku więc to też daje sporo możliwości w przyszłości. Zdecydowanie polecam, a z firmą zapewne będę jeszcze współpracował w przyszłości. Pozdrawiam.

Podczas rozmowy telefonicznej właściciel na postawione przeze mnie pytanie, czy pierwszy dzień będzie w ramach wolontariatu uniósł swój głos, zaczął używać niecenzuralnych słów że co to ja sobie wyobrażam... Jakby to było jakieś trudne pytanie. Idąc do kogoś do pracy to pytanie zawsze się pojawia, wiec nie rozumiem skąd ten ton który słyszałem w rozmowie. Totalny brak szacunku do młodej osoby. Szacunek ma działać w dwie strony, a nie tylko w jedną. Nie polecam

Oliwier

Jeśli ludziom dobrze pracuje się w firmie to nic dziwnego, że nie ma chętnych do dzielenia się opinią o pracy.

Victoria

Witam, Proszę o usunięcie danego komentarza, ponieważ opinia zawarta w komentarzu przez anonimową osobę jest nieprawdą Prawdopodobnie pisana jest przez osobę pracująca w w firmie konkurencyjnej . Pozdrawiam, Właściciel firmy ZUH Tadeusz Kowalczyk

ladicze

Na ta chwilę @zmefira ich strona internetowa jest w przebudowie, nie ma więc ogłoszeń o pracę tam, ale to chyba kwestia czasu, swego czasu firma zatrudniała swoich pracowników na umowę o pracę. Jak jest w tej chwili nie wiem, ale raczej nie odeszli od tego

zemfira

Witam! Wie ktoś, czy mają teraz oferty pracy?

maro

Pracowałem w ZUH Tadeusz Kowalczyk. Później dużo łatwiej znaleźć pracę, bo robią dobre projekty i mają wielu Klientów. Na życzenie dostajesz również rekomendacje, a to bardzo dużo daje. Może i kasa nie jest największa ale też tragedii nie masz

maro

Zawsze "coś za coś". Z reguły zdobywając doświadczenie dostajesz darmowe praktyki i staże. Jeśli wyegzekwujesz rekomendacje to są pisane byle jak. Może i zarobki nie są duże, ale "przeczekałem" ten etap w moim życiu, zdobyłem doświadczenie, rekomendacje i praktyki przy ciekawych projektach i teraz moje wynagrodzenie jest naprawdę bardzo wysokie. Także polecam ze swojej strony. Kokosów nie zarobisz od razu.

maro

Polecam firmę Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk !!!

Blanca

W firmie Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk byłam na stażu, a następnie podjęłam pracę. Dzięki doświadczeniu jakie nabyłam w Tej firmie, otrzymałam bardzo dobrą propozycję pracy na stanowisku kierowniczym. Jestem zadowolona z pracy w ZUH Tadeusz Kowalczyk i z pewnością mogę Tą firmę polecić jako pracę na "starcie zawodowym".

Zostaw merytoryczną opinię o Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk - Kraków

• Jak się pracuje w Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk?

Kandydaci do pracy w Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk