Opinie o ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona) w Poznań

Księgowy

Pracuje się w tym biurze kiepsko. Duży obszar pracy na jednego pracownika. W okresie podatkowym siedzi się do późnych godzin (do 20:00, nawet 22:00). Nadgodziny to norma. Nerwową atmosferę wprowadza pracodawca, który nigdy nie jest z niczego zadowolony. Wybiera sobie pupili. Brak szkoleń, brak przepływu informacji na temat aktualnych zmian w prawie podatkowym. Duża rotacja pracowników. Nie polecam. Jeden plus... można się czegoś nauczyć, ale to jak w każdym biurze rachunkowym.

Szymon
@Księgowy

Czy to prawda, że w ADAO Outsourcing trzeba być przygotowanych na dużo bezpłatnych nadgodzin? Jak to wygląda obecnie?

Księgowa Nowy wpis
@Szymon

Nadgodziny są bezpłatne. Teoretycznie do odebrania w postaci dni wolnych. Praktycznie nie ma na to czasu.

Szymon Nowy wpis
@Księgowa

A jak wygląda sprawa z ewentualnymi urlopami wypoczynkowymi? Czy można bez problemu wziąć urlop w dogodnym dla nas terminie? Proszę o informację, jak to w praktyce wygląda.

Urlop Nowy wpis
@Szymon

Urlopy do dogadania z szefostwem

XD Nowy wpis
@Urlop

Dogodnym? Słyszałeś o dogodnym terminie w księgowości? Życzę powodzenia jeśli uda Ci się wziąć urlop 10-15 dnia miesiąca, gdy jest roboty tyle, że nie wiadomo czy skończysz pracę o godzinie 18:00 czy o 22:00. Szef "z pewnością" też się zgodzi. heh

Dawid

no tak, taki asystent na pewno się nie przemęczy. Dodatkowo liczy się elastyczność grafiku i nie zawsze musisz być dyspozycyjny, na pewno idą z tym na rękę :)

@Dawid

Fake.

Aniaaaaaa

Nie polecam pracy w tym biurze. Śmierdzący piec właścicieli, Pani właścicielka wredna baba, która sama nie wie czego chce. Żadnych szkoleń a wymagania jakby nie wiadomo ile płaciła, a płaca nędzna.

admin

Czy w firmie ADAO Outsourcing s.c. można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona)? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona)
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

ADAO Outsourcing s.c. (działalność zakończona)