Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

jadmag

W THT pracy brak i same sprzedawczyki pracuja co na porządnych ludzi kablują

cool

Po małych oględzinach stwierdzam ,że tht miało dużo dużo lepszą prezentację na targach , wszechstronnie i osobne profesjonalne stoisko .

tadi

A czy dojazd i bilety będą refundowane? Bo jeśli nie to może tam też kamerki wrzucić i w ramach szkolenia filmik (usunięte przez administratora) nam puści.

Niezdecydowanych zapraszamy na targi w Norymberdze w dniach 25-27.09.2012 Hala 5 stanowisko 447

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
York

To fakt, że jak szefostwo na urlopie to lejce się rozluźniły. Jak wróci Szefowa to przypomni co niektórym po co do pracy przychodzą, i posprząta te bzdury z forum.

Tobiasz

iwan, pracowałeś tam że się wypowiadasz, a jeśli pracowałeś lub pracujesz to podpisz się imieniem i nazwiskiem jak ja, to wtedy powymieniamy się na fakty, co brak cywilnej odwagi, kłapać mordą kłamstwa pod nierozpoznanym nickiem to każdy umie, odważny bo incognito. Szczekać to byle burek potrafi

iwan

Ale się uśmiałem stary obrót 80tyś miesięcznie ( no chyba w rublach ) [usunięte przez moderatora]

Larisa

Kolega Teodor chyba niedoinformowany, oprócz prowizji dla najlepszego handlowca mies. jest dodatkowa gratyfikacja zaś na koniec roku nagroda.

Tadi

I znowu się dzieje! Kolega Tobiasz faktycznie przytacza po raz kolejny to samo. Ale jest to skutkiem wcześniejszych czystek na forum. Trudno to nazwać pośmiewiskiem „POŚMIEWISKO” to zrobiła z siebie dyrekcja usuwając jego i inne niewygodne posty.

Tobiasz

Pani [usunięte przez moderatora], bo jestem przekonany że to pani napisała te posty mnie oczerniające, daj sobie na wstrzymanie i ty jeśli piszesz to pisz z sensem i prawdę a nie wymyślasz głupoty, Każdy kto tam pracuje wiedział ile i jakie zlecania przynoszę a jeszcze jeden taki post to mogę przedstawić je tutaj jesli masz ochotę żeby Ci pokazać marnego handlowca. A jesli chodzi o kasę to dokładnie choćby to był jeden grosz to maja go oddać

:((

Byl jaki byl ale jesli zarobil nawet 1zl to powinni zaplacic!

kkk

Tak właśnie Panie [usunięte przez moderatora] kolega dobrze zauważył Pańską przygodę z hanldem a raczej jego próbą w THT , nie był Pan chyba warty aby Pana zatrzymać na dłuższą chwilę , także Pan poleciał.Proszę się przyznać sam przed sobą samym ,że omawiane przez Pana 500 zł prowizji to chyba roczny zarobek ,który Pan wypracował podczas zbiernia zamówień .(których było narawdę kilka i to małych )Zresztą proszę pomyśleć jeżeli aktualny szef jest dumny z Pana postów to chyba też nie za dobrze a jak jest z nim wszystko ok to napewno nie bedzie zadowolony ,że w taki sposób robi Pan reklamę swojej nowej firmie.( chyba ,że pisanie postów w takim stylu jest u Pana w nowej umowie o pracę )

batman z kartonu

Panie [usunięte przez moderatora]!! Daj sobie pan na wstrzymanie bo to już żenujące jest, jaki to ty biedny jesteś, przez firmę i los skrzywdzony, rękaw od łez mokry, a tu w dodatku admin posty usuwa……no tylko się powiesić!!! Tak pana firma potraktowała, jaka pańska pracy była, wszyscy w firmie wiedzą jakim to pan handlowcem był, sprzedaż marna, jeśli w ogóle była, jako jedyny z handlowców auto pan rozwalił, pojęcia pan o tej branży nie ma, a robi z siebie mega dobrego pracownika którego za nadzwyczajne wyniki z roboty wywalili. Firma jest jaka jest, dyrektor handlowy jest taki a nie inny…. wszyscy wiemy dlaczego taki stan rzeczy jest, lecz jakoś inni pracują z różnym skutkiem i się dogadują nawet z takim dyrektorem, kwestia nastawienia i chęci. Panie [usunięte przez moderatora], zatem dla własnego dobra niech pan więcej już nic nie pisze i nie robi z siebie pośmiewiska, a jak pan już musi pisać to proszę się nie powtarzać i pisać z sensem.

mis

Znowu pozamiatali po [usunięte przez moderatora]! Ale kogos to boli? Pewnie ciezko sie pogodzic z tym ze tak jak ksiegowa poszedl do konkurencji.

pzu

Kolega fan [usunięte przez moderatora] myli sie! Ta droga dojazdowa to teren tht i jak tam cos spadlo komus na auto lub glowe to odpowiedzialnosc spoczywa na firmie!

zupa kalafiorowa

He He tylko ta droga to raczej nie teren THT, popatrzcie gdzie idzie płot tht i gdzie jest stróżówka, gdyby ta droga należała do firmy to [usunięte przez moderatora] na pewno by ja odgrodził, a tak to jest to tylko droga dojazdowa do posesji i jak coś wam sie stanie na niej to..... prezes wam powie powodzenia w sądzie

pzu

Jesli auto stalo na terenie firmy to musza ci zaplacic i na100% maja na to ubezpieczenie OC pracodawcy obejmuje wszystkie szkody ktore mialy miejsce na terenie zakladu.

:))

Ja tak na chwilkę i nie chcę się narzucać ale mam pytanko. Parkujemy na wjeździe /oczywiście tylko ranne ptaszki, bo potem się już wjeżdża wbrrrew beznadziejnemu zakazowi/ ale czy jak komuś spadnie na autko taka prześliczna gałązka to firma pokryje klepanie daszka?

miś:)

Koledzy przeginacie! Chcecie kobietę do szału doprowadzić? Jak usunęła posty to widać tak ma być. To że sobie nie radzi i nie znosi słowa krytyki to wiemy, więc może należy poszukać jakiś pozytywów. Która szefowa przez cały dzień puszcz do pracowników oczko? Ma ktoś taką milutką?

M.H.

piosenka o [usunięte przez moderatora] : http://w430.wrzuta.pl/audio/8hAHEy243Qx/kult_-_idiota_stad

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.