Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

STORCZYK

WIADOMOŚĆ DLA PANA PREZESA. RADZĘ PRZYJRZEĆ SIE DOKŁADNIE PANI LIDERCE MONTAŻU PANI J. , KTÓRA JEST NIEKOMPETENTNA , NIEODPOWIEDNIA NA SWOIM MIEJSCU. NIE LICZY SIĘ Z LUDZMI , WYSŁUGUJE SIĘ NIMI , A ONA SAMA NIC NIE ROBI I UDAJE ŻE PRACUJE , JAK W POBLIŻU JEST KIEROWNIK ALBO PREZES . A TAK TO PRZEZ OSIEM GODZIN CHODZI TYLKO PO HALI , JE NON STOP KANAPKI I PALI PAPIEROSY , A Z TEGO CO WIEM TO JEST ZABRONIONE . TA OSOBA MA PRACOWNIKÓW ZA NIC , NIE LICZY SIĘ Z NIMI .RADZE WYMIENIĆ LIDERKĘ NA OSOBĘ , KTÓRA BĘDZIE MIAŁA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE , A TAKŻE KULTURE OSOBISTĄ , BO TEJ OSOBIE TEGO ZDECYDOWANIE BRAK. WYMIANA KADRY , MAM NA MYŚLI WŁAŚNIE TĄ OSOBĘ , Z CAŁ PEWNOŚCIĄ WYJDZIE PANU NA DOBRE , GDYŻ WYNIKI ZAPEWNE BĘDĄ ZDECYDOWANIE EFEKTYWNIEJSZE A I PRODUKT LEPSZEJ JAKOŚCI.

KIWI

firma to dno , płaca najniższa , jedna przerwa i to tylko 15-minutowa , nieliczenie się z pracownikiem , zdecydowanie nie polecam , zastanów się 10 razy zanim zatrudnisz się w tej firmie , bo na podwyżkę nie masz co liczyć , ta sama stawka przez kilka lat pracy , a jeżeli chodzi o rozwój zawodowy pracownika , o awans zapomnij !!!!!!!

zupa kalafiorowa

pokrzyczeć jak pokrzyczeć ale co innego to, a co innego mobbing, bo zachowanie tej pani ewidentnie pod ten termin podlega. ale tak to jest jak z dziada pan się zrobi. Ktoś trochę kiedyś czymś handlował i myśli ze to wystarczy do kierowania firma i bycia dyrektorem. Ogólnie kobieta nie ma zielonego pojęcia o tym co robi ale wymusza swoje chore pomysły i wizje

zupa kalafiorowa

Mruator. kolego zdecydowanie polecam, szczególnie wspaniała, miła i wyrozumiała pani dyrektor ds handlowych. Normalnie dusza człowiek. a tak na prawde cóz , jesli chcesz si prosic o każdy grosz zarabiać psie pieniadze i byc opier... za kazdą rzecz to zdecydowanie polecam. omijaj to jak najdalej jesli chcesz zachowac zdrowie psychiczne w dobrej kondycji

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
biba

Witam ! Mam pytanie dlaczego w takie upały firma nie gwarantuje ludziom dodatkowej przerwy lub chociaż wody do picia? Tylko jeszcze każą zostawać po godzinach bez uprzedniego powiadomienia bo zamówienia są . Pan Prezes tylko biega i wszystkich by uczył jak to sie robi a jak tamto nie polecam kompletnie pracy w tym barłogu

Zupa kalafiorowa

Oj cos widać budowa która ruszała z kopyta nagle stanęła w miejscu. hmmm czyżby fundusze się skończyły a kredyty wyczerpały

Wykiwany

Radzę uważać na firmę THT Bouw i inie liczyć na zbyt długi romans z nią. Trzeba tam być odpornym psychicznie, by móc zachować umiar w kontakcie z szumowinami, którzy obok pracują.(usunięte przez administratora). Trzeba mieć zdrowy kręgosłup, bo pracować tam trzeba i dużo, nie patrząc na boki. Trzeba być zawsze zadowolonym i nie zwracać zbytniej uwagi, że na konto wpływa suma znacznie mniejsza niż temu obok na murze. Jeśli posiadasz te wszystkie cechy, które wymieniłem, smiało możesz udać się do biura w Warszawie na Wernyhory, by bez najmniejszego problemu wyjechać do pracy w belgii.Jeśli będziesz uśmiechnięty, posłuszny i szczodry, możesz liczyć na przepracowanie okresu próbnego, który może trwać nawet trzy miesiące.Bo naprawdę, tam są ludzie, którzy muszą zarobić, nie koniecznie swoimi rękami.

Dawno nie czytałem tak głupiej wypowiedzi, która tylko potwierdza biegunową odmienność osoby generującej te słowa od normy ujętej w ramach niepisanego kodeksu zwanego kulturą osobistą.

Bogumiłów – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Rozprza. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa piotrkowskiego. Może tam będzie nowy zakład bo w Świdnicy budowy nie widać.

???

gdzie ten Bogumiłów???

obserwator

Tak sobie to czytam i jestem przerażony głupotą i bezmyślnością ludzką..... Nawet jeśli kilka postów jest sensownych to i tak tracą na wartości przez kretynów którzy piszą bzdety typu- do dupy (usunięte przez administratora) płace nędzne, donoszą na współpracowników i wypisują jak to im źle...skoro wdzystko jest do (usunięte przez administratora) droga wolna, nic na siłę, to forum jest do konstruktywnej opini a nie do użalania się nad sobą. (usunięte przez administratora)

Siwy

Witam a jeśli chodzi o to wynagrodzenie to ile to jest średniozadawalające? Można wyciągnąć ponad 2tys bez nadgodzin?

Bez przesady z tą czterobrygadówką, pracujemy na dwie zmiany. A wynagrodzenie... Średniozadowalające

Alibaba

Witam. Mam kilka pytań odnośnie pracy w THT na produkcji: w jakim systemie odbywa się praca (3 zmiany, 4 brygadówka? ) Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku? Pozdrawiam.

oburzony

Co zabolał mój wpis? Tak działa słowo może zrobić tyle złego. Wcale nie chodziło mi o pokazanie, że akurat ta jedna osoba nie przestrzega zakazów, łamią je wszyscy, ja też. Tylko nikt swoim gadaniem nie narobił tyle zamętu. jak sie gada na innych to trzeba sie spodziewać, ze inni też coś w końcu powiedzą

tenobcy

gdyby każdy z WAS kto tu się wypowiada zajął się swoim stanowiskiem pracy i swoją osobą to nie w głowie by niektórym było plotkowanie o innych osobach. ktoś tu ma wybujałą wyobraźnię na temat innych osób i lubi się wykłócać.co niektórzy widzą innych jak pracują a nie widzą siebie co robią i jak to robią lub nic nie robią bo jaka płaca taka praca i bimbają!!! Ludzie opamiętajcie się. chodzi sie do pracy aby pracować a nie oczerniać innych szanowny 'oburzony' . nie potrafisz porozmawiać , rozwiązać konfliktu z innym człowiekiem face to face? ( człowiek gatunek rozumny a Ty?). potrzebna Ci do tego strona , bo czujesz się pewniej?spójrz na siebie jak Ty 'Oburzony' postępujesz. nie masz sobie nic do zarzucenia ? ( oj pewnie nie jaki/a to ja wspaniała/y).jeśli nie to idź na (usunięte przez administratora)- zobaczymy jak Ty sobie poradzisz jestem ciekaw.donosy to Twoja specjalność??? brawo napewno bedziesz lubianą osobą. puknij sie w czoło. a jak już się skłaniasz do pisania za pomocą neta to pisze się prawdę .czemu nie poszłeś nie doniosłeś osobiście ? ze strachu ? żałosny jesteś oburzony.szczerość i prawda to wartości pozytywne moi Państwo - nie bójmy się ich, o których co niektórzy zapomnieli w tym wyścigu szczurów , pogoni za kasą i komu by tu zrąbać dupsko. żałosne moi Państwo. a w soboty może każdy iść wystarczy sie zapisać.... ludu tht Bóg ( mój ,twój) patrzy i kamery też.i zza kamery też nie myślcie , że oni nie widzą obserwują dokładnie , ale podwyżek dać nie chcą , bo im ciągle mało... a Ty oburzony zastanów się nad sobą , (usunięte przez administratora)

Trochę tu nieprawdy bo w soboty i nawet niedziele przychodzą ............ bardzo potrzebujący i wszyscy dobrze wiedzą kto.

poszukujacy pracy

a szefostwo jakie ?? i ile na produkcji można zarobić??

tezoburzony

Oburzony, jesteś zwykłą świnią!!! napisałeś normalny donosik! Liczysz ze szefostwo to przeczyta i zwolni osobe o której piszesz?! I co będzie ci wtedy lepiej, humor ci się poprawi?!

oburzony

Ja nie o płacach, tylko z innej beczki. Czy nikt nie zauważył, co wyprawia pani "(usunięte przez administratora)"? Sieje zamęt, obrabia (usunięte przez administratora) każdemu, podburza, widzi jak to wszyscy nie pracują i się obijają (oprócz niej) a nie widzi jak sama lata na papieroska DO SZATNI co godzinę, na stole ma jedzenie, kawke i chyba myśli ze nie czuć tych wyziewów "amolu" spożytego przed pracą. To jak to jest, że jednym wolno bezczelnie łamać wszystkie zakazy i nic, bo są pyskaci i w razie czego uderzą w płacz jak to wszyscy się uwzięli i prześladują. Pracuje we wszystkie soboty, bo ona chce zarobić a inni to nie muszą. Jednym wolno robić nadgodziny, a drugim musi wystarczyć minimum. I to jest osoba reprezentująca interesy załogi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.