Opinie o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie THT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie THT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THT Sp. z o.o. w Świdnica

Balbina

Pracuję w tej firmie już kilka lat i przykro mi,że ani razu na święta Bożego Narodzenia nie dostaliśmy ani premii świątecznej albo chociażby talon,gdzie jest Fundusz pracowniczy?Biuro robi sobie wypady i wspólne imprezy,a nas zwykłych pracowników mają za nic.Pracowałam na wszystkich działach i praca nie jest lekka dla tych co pracują uczciwie i jeszcze w dodatku ten hałas, szkodliwe opary, które tworzą się podczas obróbki,powinni nam płacić szkodliwe.A kierownictwo lubi jak się im donosi,a jeden to szczególnie

Omijać z daleka ten "zakład". Warunki na produkcji godne pożałowania, brak butów i ubrań roboczych, często nawet szafek a weekendy nie twoje. Płacą podstawę. Zero szacunku dla pracownika.

Kondzio

A ile Wy tam zarobicie ? 1400zł ? Jak Wy za to się utrzymujecie ?

PA,,

A ja tam pracuje i jest mi dobrze !!!! A pani J jest super i nie prawda ze się obija pracuje razem z nami.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Seba

Aktualnie jest nabór na stanowisko kierownika produkcji, więc czy ktoś wie jakiego wynagrodzenia można oczekiwać ?

Zupa Kalafiorowa

o widze ze tetko naczytał sie chyba ze strony internetowej THT albo i sama pani dyrektor nas zaszczyciła obecnością, jakież to wyszukane i pełne ciepła słowa o firmie w której pracownicy sa niczym, a może powie trochę o warunkach na nowo otwartej hali , że ludzie mdleją bo takie zapylenie,a może powie że wszystkie dobre szwaczki i pracownicy uciekli do konkurencji i zostali albo (usunięte przez administratora) albo nieudacznicy.

storczyk 2

oooooooooooooooo i najlepsza ze zmiany Pani J się zwolniła w lutym bo mało zarabiała a teraz sama przysłała syna do pracy chodzą pogłoski że sama wróci bo dostała propozycje niezłej kasy baba nie do zastąpienia!!!!!!!bo zapier.....całymi dniami i nocami a tacy pracownicy dla szefostwa to są ok.

TermoForumowicz

Nie polecam firmy kazdy ma gdzies wszystko... byleby ten co jest niżej w łańcuchu odje... robotę i wszystko jest okej... ''Lekko przymuszają'' do przychodzenia ciągle soboty i niedziele caly miesiac a pod koniec przychodzi kierownik i mówi ze nie ma premii bo brudno :D nie pomyśli ze caly miesiac sie zap... cyrk w tym zakładzie niesamowity... kasa coraz mniejsza a roboty coraz wiecej :DD

Bob

Nie poleacam , pracowałem w tej firmie i jestem szczęśliwy , że mnie tam nie ma . to co piszą inni to całkowita prawda , nie liczenie się z pracownikiem , ogólnie dno i jeszcze raz dno , a stawka minimalna.

pan

witam, rozwazam podjecie pracy w tej swidnickiej firmie. Prosze o aktualne opinie, bede wdzieczny. Pozdrawiam

kopolimer ABS

Firma mdleje, ale nic sie nie dzieje! Jeszcze kilka dni i pracowników nie bedzie

poli(akrylonitryl-co-butadien-co-styren), kopolime

Przyjdą do pracy Ukraińcy, im zadyma nie przeszkadza i stawki polecą w dół. Podwyżka to tylko chwilowa słabość szefostwa.

storczyk2

i co wy na to następne osoby dały nogę teraz prożby i nagłe podwyżki już nie pomogą dwie najlepsze ze zmiany Pani J odeszły tak właśnie się traktuje dobrych pracowników ,że w chwili dania podania nagle stawka godzinowa rośnie żenada dobrze dziewczyny zrobiłyście za wami odchodzą następne zostają tylko te co do emerytury im brakuje i te co się podlizują i tak naprawde opinia storczyka jest czystą prawdą jedzą palą i śię ślizgają tylko patrzą czy prezes pojechał i już papieros w kiblu nie szanujecie ludzi coociaż was nigdy nie lubiłam to dzięki wam mam podwyżke

gość

ponoc właśnie co najlepsi handlowcy odeszli właśnie bo mieli tego dosyc i teraz są mocną konkurencją dla tht, z tego co słyszałem nawet lepiej stoją

gość
@gość

No tak.Po handlowcach,parę osób też odeszło.Kolejne decyzje przełożonych-szok.Pójdą inni też skoro nie rozmawia się z ludźmi tylko z "lizusami". Powodzenia w interesach.Ciekawe czy Pan Prezes wie o tym co tak naprawdę się dzieje w jego firmie??????

Byla pracownica
@gość

Pracowalam tam 10 lat temu... jestem w szoku czytając, jak bardzo zmienil sie ten zaklad. Wowczas byly paczki na święta, byly wyjazdy na grzyby. Ludzie sie lubili, biuro nie cwaniakowalo (po za owczesna ksiegowa malgorzata). No ale jak widac wszystko sie zmienia. Szkoda, ze w tym wypadku na gorsze. Pan Marcin byl blisko pracownikow. Rozmawial. Zycze obecnym pracownikom, zeby bylo tylko lepiej :)

jadmag

Brawo,brawo dla Prezesa.Tak trzymać!!!

nieznajomy

Jak wygląda praca w służbach utrzymania ruchu i jakie są na tym stanowisku zarobki.Kto kieruje Służbami utrzymania ruchu w tej firmie.

Myślę,że zamiast obserwować innych każdy powinien się przyjrzeć sobie. Jak pracuje, a ile czasu spędza na podpieraniu stołu i opowieściach do innych,które echo niesie pod same drzwi biura. Prawda, że przykład idzie jak to mówią "z góry". No niestety nasza "góra" nic z takim postępowaniem nie robiła i nie robi. To co "nie wolno" /czyli choćby telefon na hali i jedzenie,że o zakazie palenia nie wspomnę/ działało kilka dni i nie raz to przerabialiśmy. Jeśli wprowadza się jakieś zakazy i nie są one egzekwowane to może czas nad tym się zastanowić po co je w ogóle wprowadzać. Nic to nie da jeśli będziemy jeden na drugiego pisać,że ten/ta jest zły/zła a tamten/tamta nic nie robi. Każdy jest dorosły i odpowiada za siebie. Życzę każdej niezadowolonej osobie znalezienia takiej pracy, w której podobnie jak u nas będzie tylko odliczać czas od początku do końca zmiany i gdzie kierownictwo pozwoli na to co się aktualnie u nas dzieje na hali.

Prezes

Tak się składa że w firmie THT pracuje bliska mi osoba więc wszedłem tutaj z ciekawości i powiem wam jesteście bardzo dziwni piszecie narzekacie wszystko wam nie pasuje a to że prezes ma nowe auto a to że liderka jest taka a nie inna po co tam siedzicie poszukajcie innej pracy moze tam będzie prezes bez auta a liderka będzie robić wszystko na co będziecie mieli ochotę a może tak napiszcie że w firmie THT przysługują urlopy że chodzicie na zwolnienia kiedy chcecie że macie płacone składki od tego co zarobićie ze macie płacone nadgodziny uczciwie .Pamiętajcie że zawszę będzie coś nie tak i to wy paradokslanie jesteście szefami bo decydujecie gdzie pracujecie .A może sami chcecie otworzyć taką firmę z tego co wiem świetnie wiecie co trzeba robić jak żądzić kiedy pracować a kiedy leżeć życze powodzenia i samych sukcesów

ale jaja

ceniom,wpadajom,pozwalajom ,tchurze, podporządkowujom ktoś kto tak pisze zasługuje na powrót do 2 klasy podstawowej,wstyd i żenada brak słów a słowo bojom mistrzostwo świata ortografi, najpierw do szkoły a póżniej piszemy na forum. pzdr....

szczurek

widze ze pani,czy pan storczyk maja duzo do powiedzenia,ale czy sami sa wopozadku,moze ze tak sie dzieje na hali ,to nie tylko wina liderów tylko wina przelozonych,bo na to pozwalajom ,nie ceniom ludzi którym na tym zalezy,tylko ceniom tych którzy lizom im dupy,a o pracy nie majom pojecia.TAK NIECH NIEKTÓRZY NIE PODGLADAJA JAK ZLODZIEJE TYCH CO PRACUJA ,TYLKO ZAWSZE WPADAJOM JAK CHWILE MUSZA ODSAPNAC,A TYCH CO POWINNI PILNOWAC TO SIE BOJOM,A OGÓLNIE ZAKLAD JEST SPOKO,BO OSTATNIO PRZYJMUJE SIE TYLKO LUDZI KTÓRZY SIE ŚLEPO PODPORZADKUJOM,gadajom tylko na forum,a na zebraniach milczom jak tchurze nie umiejom powiedziec w oczy.....POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o THT Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w THT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy THT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w THT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THT Sp. z o.o.