Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 00:09:38
Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.
ajos 2015-10-19 02:19:29
tak jak wcześniej opisywałem firemka m. kubika nie przestrzega kodeksu pracy łamiąc podstawowe prawa, sprawa toczy się w sądzie pracy o nadgodziny , urlop, pensje, i inne sprawy, współpracuje z f-mą kem mont t. wielkiewicz która też ma założoną sprawę. zapomnij o premii praca monterów po 12 godz. handlowiec , projektant, uruchomieniowiec i co jeszcze. studenci nie skarżą ubezpieczenie odpada a praca na budowach z różnymi idiotami. jest dużo innych firm.
123 2015-11-12 12:50:18
@ajos, ale masz nasrane do łba, pracowałeś tam? chyba nie, nie mają spraw o nadgodziny i pensje. Mała firma, zarobki przyzwoite jak na początek, później trochę gorzej, ale to nie jest korporacja. Narzekasz tylko, pewnie Ci za to płacą, albo sam nic innego nie potrafisz.
byly pracownik 2016-07-01 08:20:23
hm, proponuję założyć własną firmę, a zobaczycie jak to jest płacić pracownikowi ... z uzgodnionych warunków pracodawca się wywiązywał.
erty 2016-07-13 19:39:37
hejka widze ze od czerwca szukaja inzyniera automatyki w Krakowie widzieliscie? oferuja wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
Zostaw swoją opinię o Satcontrol Automatyka Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satcontrol Automatyka Sp. z o.o.