Opinie o EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )

anonim 2010-12-01 10:31:53
Firma beznadziejna obiecująca zarobki od 1500-3000zł w rzeczywistosci pracuje się na pełen etat za 500zł. Wszelkie rozmowy na temat wyplaty konczą sie tym ze szef zamydli oczy opowiesciami ile to on nie zapłaci w przyszłym miesiącu a kasy jak nie bylo tak nie ma. Robi sie z ludzi [usunięte przez moderatora którzy odwalają robote za psie pieniądze. Omijajcie ja z daleka. Nieprofesjonalne podejscie do ludzi, każdego dnia zmienia się zdanie na temat tego jak dany dokument zrobić bo się zdecydoać ne mogą, są poprawki poprawki i jeszcze raz poprawki bo nie ma kompetentego człowieka który pokieruje pracą tak żeby było wszystko wporządku. Ta firma to jedna wielka pomyłka!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej ) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO AKTA Centralna Składnica Akt Sp. z o.o.” ( projekty w Ministerstwie Edukacji Narodowej )