Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

zen

ja tam własnie się zatrudniłem naprawde jest ok ale niewiadomo do kiedy z pracą teraz niema problemu

były

to mamy GEFCO , dzięki Co tam jeszcze dla gkn juz nie śmigają, a polkowice emden??

były

jak się zwalniasz to jest ryzyko, że będą kombinować, ale jak masz kwity i mimo to nie zapłacą jak trzeba to zostaje sąd pracy, ale weź radcę prawnego (tańszy) lub adwokata i będzie oki, tyle że troszkę to potrwa

adam

dla GEWKO bardzo czesto i co zlapią

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
krzysiek

koledzy ja się zwalniam i wielu innych za niedugo co zrobic zeby mnie nie okradli z kasy

były

napiszcie dla kogo jeżdżą,a może da się coś wykołować, np upowszechnić informację o wpisie do krajowego rejestru dłużników wypada poinformować kontrahentów o tej zacnej firmie

obecny

oni po prostu nie mają godności tylko pyche i to ich zapewne sprowadzi na ziemie ja można byc tak pazernym i po co ta firemka sie sama zozpada

były

japa, tel na ich stronie internetowej

były

obiło mi się o ucho, że firemka na oloło 100% (nie sprawdzałem) figuruje w krd, a jeśli to prawda to maja spory kłopot

ala

panowie co tu czytam dawajcie do sądu pracy on jest bezpłatny wystarczy zgłosić sprawę oni się zajmą ,jeżeli nawet przegracie to sprawa i tak będzie głośna a firma tylko na tym straci życzę powodzenia

jaaa

nieważne jeżeli masz coś to pisz

ciekawy świata

zakapior72@o2 może coś skreślę, ale jeszcze poczytam i poczekam jedno pytanie: były czy obecny szofer?

ciekawy świata

Czytam że nic od lat się nie zmienia, to jakiś fenomen, że ta firma jeszcze istnieje. Czyżby miała nastąpić kolejna zmiana w nazwie firmy? Wygląda, że zawiązuje się jakiś spisek przeciw dst, ale bez kwitów nic mądrego się nie da zrobić. Gdzie teraz śmigają, stałe trasy czy łapanie byle czego? Będę z ciekawością śledził to forum, narka

jaaaa

jak macię konkretne zarzuty to piszcia na mail zakapior72@o2.pl jest już paru kierowców czekamy na więcej

kierowcaodlotowy

Jestem bardzo oburzony, ponieważ została usunięta moja wypowiedź a nic złego nie napisałem, dobrego też, to raz. Dwa znowu o jakiś [usunięte przez moderatora]piszecie a nie o konkretach. Trzy, może byli oraz starzy kierowcy tej firmy, zamiast warcholić na tym głupim forum, spotkali by się na browcu jakimś.

KIEROWCA DST

z tego co tu czytam dni dst są policzone albo itd albo inna choroba ich zabije troszke szkoda ze tak się ta firma wykoleja

koza

ale jak słyszałem ze ja wykonując ich polecenia tez jestem winny

stary

Spoko poczekam na ciebie

zaiteresowany

dostane jeszcze cie w tamtym tygodniu sie pewnie zwolniles i kasy ci nie dali banalna sprawa dowiedziec kto ty

ktoś

mam dla was dobrą wiadomość, dotyczy to zwłaszcza tych z koloni. Wysłałem list do niemieckiej policji że po fordzie cały czas jeżdzi sie na magnesie, a karta tylko do granicy. Zycze wam teraz wysokich zarobkow :) :) :) :)

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski