Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

ben 10

jaaa jak ty piszesz o swoim szefie on jest ok nie nie nie ładnie

jaaa

nigdy nie będzie lepiej jeżeli ta [usunięte przez moderatora] żądzi [usunięte przez moderatora]!!

obecny

a może zatrudni na zlecenie bo w firmie sie poprawiło i jest cudownie szefowie się zmienili i czas pokaze i kasa sie poprawi jeszcze zobaczycie

bez nika

wszyscy normalni kierowcy sie z tego polewają dobra firma na miesiąc ale ci miesięczni tez sie kidys skącza

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
były

tak, dst musi być przygotowane na zmiany, zmiany na gorsze

dst mietkow

pogoda dla bogatych i z pisania nici idzie nowe i dst musi być na to gotowe na zmiany

aaaaaaaaaa

nienieniedowiary ze tak sie zmienił to wracam jak da rade jeszcze bo pewnie nie ma juz wolnych etatów

volvo

jak mu kierowcy masowo(usunięte przez administratora) to musi cos robic bo co sam nie da rady norme robic woli teraz być dobrym szefem by potem stać się bestią

zen

jak (usunięte przez administratora) daje umowy to chyba coś z nim nie tak nie do wiary warto spytać albo się zwolnić też warto

kolega

ale mam inny pomysł potem napiszę bo to nie jest cos co ich zaboli

filip

były ja mam nagranie w telefonie między[usunięte przez moderatora] tylko szkoda mi jej

filip

ja dzisiaj podzwoniłem po pewnych placówkach i chyba coś z tego się wykluje tylko muszę się ujawnić ale coś za coś kwitów mam sporo to za zagrabioną kasę

kierowcaodlotowy

Stary, wiadomo że z szoferami, z bazy to jedynie nadają się mechanicy i stróż i nie mówię o [usunięte przez moderatora] seniorze.

filip

urlopówki kolego w tej firmie[usunięte przez moderatora] wystawiali na oslep jak ktoś robi coś takiego to liczy sie z odp za to a to powiązac z tachami i kartami pracy i jest wszysko ja się za to biore i jeszcz e słyszałem ze[usunięte przez moderatora]urlopówki uzywając nazwisk kierowców ta sprawa nadaje sie do prokuratury . kolego kierowco a jak by sie cos stalo to myslisz ze oni by ci pomogli nielicz na to ty bys siedzial nie oni

radca

panowie kierowcy chcecie usadzic dst napewno da sie ale to nic nie zmieni tylko jeszcze niewinne osoby kture tylko wykonywały ich polecenia zle na tym wyjdą tam i tak będzie kontrola i to nie taka jak zawsze bo sprawą zaczeły interesować odp, jednostki

aaaaaaaaaa

w trasie i ..............................................................................................kwitów szukają

były

co tu taki spokój? nagle wszyscy mają dość, czy wszyscy w trasie?

adam

kiki aleś zadzobał co to biuro prawne

kiki

:USTAWA O CZASIE PRACY KIEROWCÓW PDF Drukuj Rozdział 1 Przepisy ogólne Art. 1. Ustawa określa: 1) czas pracy kierowców wykonujących przewóz drogowy, zatrudnionych na podstawie stosunku pracy, 2) obowiązki pracodawców w zakresie wykonywania przewozów drogowych, 3) zasady stosowania norm dotyczących okresów prowadzenia pojazdów, obowiązkowych przerw w prowadzeniu i gwarantowanych okresów odpoczynku, określonych rozporządzeniem (WE) nr 561/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego oraz zmieniającym rozporządzenia Rady (EWG) nr 3821/85 i (WE) 2135/98, jak również uchylającym rozporządzenie Rady (EWG) nr 3820/85 (Dz. Urz. UE L 102 z 11.04.2006, str. 1), zwanym dalej "rozporządzeniem (WE) nr 561/2006" oraz Umową europejską dotyczącą

koleś

zrobiona norma to jest miły a zobaczysz jak przekroczysz norme co zrobi będzie ok

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski