Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

nowy

kolego kierowco \'\' ktoś ,, powtażasz się pewnie trasy w kołach waliłes a potem na export i problem bo jak dojechac i wrucic do domu

kierowca dst

kolego przywiozlem w tamtym tygodniu 26,7litra teraz 26,4 litra... i nie sa zamulone az tak bardzo wystarczy umiec jezdzic a nie but w podloge i cieszyc morde... a i zadbac o auto tez troche trzeba nie samemu-rekoma mechanikow tylko trzeba wiedziec co sie chce zeby zrobili i dopilnowac zeby to wykonali... a jak Ci zle to dowidzenia zrobisz miejsce innym ktorzy dadza rade

kierowcaodlotowy

Cześć Zakapior, wysłałem Ci wiadomość. Co i jak wyjaśniłem w mailu. Czekam na odpowiedź. Jeśli ktoś ma coś również do powiedzenia i jest kumaty to kontakt ze mną i Zakapiorem złapie. Pozdrawiam.

stan

myśle że jednak coś zrobią z doniesienia muszą a[usunięte przez moderatora]i nie pomogą bo sprawa będzie za głośna

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
aaaaaaaaaa

dolnosląska ITD i tak nic nie zrobi bo [usunięte przez moderatora] były kontrole na firmie i nic nie wykazały, przypadek?

stan

jazdana na magnesie zawsze zostawia ślad na impulsatorze wystarczy dać cynk do ITD oni to bardzo prosto sprawdzą.Kierowcy nie udowodnią że akurat ten jechał na magnesie ale seba popadnie w[usunięte przez moderatora] koszty będzie musiał wymienić każdy impulsator i jeszcze firma z volvo będzie miało coś do powiedzenia.

ktoś

na legalu na sól nie zarobisz, a oszczędności to mit za miesiąc zarobisz 400zł legalnie zrobisz 1 kolonie a jeżeli wysyłają ciebie w Polske to km zrobisz mało i zrobisz przepał, a płacone masz od km gdzie to jest zabronione

m

ja jezdze na legalu kase za oszczednosci biore i jeszcze niezle zarabiam ta firma jest super

ktoś

legalnie heheheehe 2 razy w tygodniu kolonie niemożliwe,tylko magnez a z powrotem po przekroczeniu granicy jazda bez karty, taka legalna jazda

ktoś

[usunięte przez moderatora] siedzi na gps i po powrocie z trasy melduje że przekroczyłeś obroty, chociaż delikatnie wciszkasz gaz,przecież to automat, ktoś wymyślił optymalne obroty na odpowiednim biegu,oni są mądrzejsi od producenta. Ruszająć z krzyżówki w miescie musisz się napocić żeby bezpiecznie przejechać na tych ich śmiesznych obrotach

krzysiek

a jak przekroczysz norme to licza po 31 g i sa zdziwieni ze tylu sie zwalnia w polsce lepiej sie zarabiaja na krajowce a moze oni plajtuja

ktoś

30l też niemożliwe samochody zamulone pod górke na autobanie 50-60km inne ciężarówki tylko smigają lewym pasem, oni nie mają pojęcia o oszczednościach.dość że zamulone to jeszcze kaganiec na 85

sławek

zaiteresowany - 2012-02-27 07:48:02 napiszcie mi czy to wszystko co tu piszecie to prawda (ale nie jestem zaiteresowany opiniami o pracownikach tylko o firmie) ile mozna tu zarobic i co czeba robic zeby zarobic dobrze kraść

sławek

co ty żaden sie nie zdobył na odwage dużo jest gadania tylko

zaiteresowany

byly

to jest najlepsza firma w kturej pracowalem ale kilka lat temu tam zarobki siegaly takiej kwoty ze do bankomatu podchodziles nie stresujac sie i tak w sumie to 40 gr za km za wikendy i postoje 100zl i jeszcze stazowe po100zl za rok to byl raj teraz jest koszmar

sławek

witam i pozdrawiam byłych i obecnych kierowców tej fajnej firmy..Panowie zapraszam na wódkę i bajer

.......

panowie tak czytam te wasze opinie to jak narzekacie na l[usunięte przez moderatora] to ona sie zmieniła ja jak tam pracowałem to była całkiem miła nie jeden z szoferów miał ochotę wyskoczyć z nią na kawę można by długo wymieniać nazwiska ,ale faktycznie nie warto bo po takiej kawce to by pewnie trzeba było iść na przeżuty na 4 tygodnie bez karty .......haha...coś za coś ............

m

w wreszcie spokojnie to jest forum na temat; .jakie macie opinie o firmie dst a nie o jej pracownikach jeszcze do tego nie pracujacych od dawna w dst pozdrawiam m

CIN MAR

max sam sie zgodziles na te warunki wienc nie maz sie jak baba i do roboty bo kolonia czeka

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski