Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

gowniarz

poczatek tygodnia i znowu jazda 85 bo szybciej tylko z gorki oni wszyscy sa walnieci bo traca na tym norma i tak nie spadnie tylko odwrotnie

nowy 2

firma sie kaczy wiec zapraszamy swiezakow

robert

ton wy normalni nie jestescie, jeczycie jakie to normy niskie kaganiec 85 a karte kierowcy jak wyciagaliscie tak dalej wyciagacie nie wspomne o magnesie bo bez niego na fordzie nie da rady. Nic nie zmienicie nie macie szans, kto madry ten odszedl. a spalanie pokazalem specjalnie bo wiedzialem ze odchodze, i co mi zrobicie mozecie jeczec i wyzywac bede mial dobry ubaw

kolega

moze po tych opiniach o tej firmie sie cos poprawi aby sie do niej dostac to czeba spelniac podstawowe wymagania dla tego jes t jak jest

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
m

ucichlo bo pojechali a moze ktos zostal zobaczymy

bbb

to sa opinie na temat firmy a wy co piszecie

kierowca

Gosia nie jestem jakimś tam kierowcą tylko pracuje tu cztery lata. Ty pewnie dwa miesiące i wielki kierowca z Ciebie. Jak ja na Vigo jeździłem to Ty o DST pojęcia nie miałeś. Moja średnia wypłata to ok (usunięte przez administratora)Zadnym pupilkiem nie jestem, tylko wykonuje należycie swoją pracę. Ostatnio miałem kontrole ITD i BAG i wszystko było ok. Co wy na to?

kierowca

Ludzie co wy chcecie(usunięte przez administratora)wykonuje tylko odgórne polecenia. Jaka ona ruda to też nie wiem. Ja tam jeżdżę,robotę robie, w normie się mieszcze za oszczędności kasę biorę co miesiąc. Ogólnie to rewelacji nie ma,ale tragedii też.

gggggggggggggggggg

a kto to sa ci koledzy jakies lidezy ja to nie znam pownie im tez cos zabrali i bo kroja tu za wszysko kasa musi byc pelna a jak zawodowcow zwolnili to pewnie ich na cos przerobili ja niebawem z tej firmy pryskam obiecuja zlote gory i na tym sie konczy . ale sie forum rozkrecilo szkoda ze niebylo go wczesniej to ja tez bym sie nie (usunięte przez administratora)

aaa

Kolego po co tak daleko, aż do Francji? przecież oni w Polsce każą omijać autostrady. Jadąc z zachodu do Strzelina trzeba jechać jakimiś krzakami przy czym traci się mnóstwo czasu i paliwa( za które później obciążą) ale (usunięte przez administratora) zaoszczędzone:)

ktos

szanujaca sie firma przedewszyskim szanuje kirowcow bo zarabiaja dla nich (usunięte przez administratora) i jeszcze wile innych przykladow szukajacy pracy radze nawet nie myslec o tej firmie

dst mietków

no i oczywiście (usunięte przez administratora), żeby się ktoś nie zdziwił przy zatrudnianiu. Jakby ktoś miał taki głupi pomysł.

aaa

(usunięte przez administratora) to potrafił wysłać kierowce na 3 weekendy w miesiącu do Koln. Jak mu się nie pojechało czegoś dla kogoś załadować.

l iiii

co wy pipszycie to nie jes firma dla kierowcow to jest przejsciowka i nikt tam dlugo miejsca nie zagrzeje

aaa

Ja jeżdżę w w/w firmie i rzeczywiście s(usunięte przez administratora). Jedyna normalna osoba to spedytor(usunięte przez administratora)oraz mechanicy, bo można z nimi zawsze jakąś bajere pokręcić. Z wiadomych przyczyn się nie podpiszę.

Miro

no ja musze byc narazie anonimowo ale napisze ze na takie firmy niema kontroli .(usunięte przez administratora).wiec ostrzegam omijajcie te firme bedziecie bardzo zalowac

jakis tam

a teras jest jazda 85 bo sa kagance i trzeba wylanczac radio jak sie jedzie bo inni to mowia ruzne zeczy niecenzuralne jak tak dalej bedzie to ja tez odchodze bo ani zarobic nie mozna ani w domu cie nie ma i tak jak ktos napisal wszyscy w (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy nawet tym bez zadnej praktyki

tomek

a ty (usunięte przez administratora)nie jestes za bardzo zafascynowany dst/\' to czemu nie wracisz przeciesz wikszos twoich pomyslow caly czas realizuja i to masowo napewno gdyby wszyscy kierowcy wiedzieli czyja to zasluga to by ci odplacili, a teraz niewiem czy wiesz postawili na nowicjuszy i tych sta rych (usunięte przez administratora)

bob

(usunięte przez administratora) wiekszosc juz nie jezdzi przeszli do leprzych firm ale z tego co wiem to bez kutni poprostu odeszli

gosia

jazda landami przez francie nie za taka cene bracie sie przed ta firma bo nie jest godna uwagi ............................................................................................................nawet przez nowicjuszy bo praktyke czeba zrobic ale nie moze byc ona oparta (usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski