Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski w Mietków

Zenek

muszę powiedzieć że tak czytam i czytam te wasze opinie i nie wiem //o co w tym pisaniu chodzi ,,,,, może piszcie o firmie jak tam jest a nie o ludziach\', byłem zainteresowany pracą tam bo nie mam praktyki ale już nie jestem

normalny

Kpina kpina kpina!! Pensje to żart, sprzęt złom którego już nie robią nawet. Zwalniają się wszyscy po kolei. Kierowcy, magazynier, dyspozytorzy... Do tego te umowy śmieciowe. Może czas skończyć sobie pozwalać chodzić po głowie?

oszukany

kolego wszyscy co sie zwolnili to mają [usunięte przez administratora] napewno bym nie wrucił chcby obiecywali złote góry

obecny

pewnie że doszli do pewnych wniosków bo zaczeli dbać o kierowców może jeszcze nie zupełnie im to wychodzi ale postępy już widać

Brałeś udział w rekrutacji do DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
były

oni to wszystko czytają i wypadałoby by doszli do pewnych wniosków. chcą być szefami, muszą pomyśleć bo jak nie to zostaną pracownikami, a co z wygodnym życiem??

koles

poprawia sie w tej firmie ale do idealnej firemki to im bardzo daleko

Były Kierowca

a to ze i tak się nic nie zrobi a reklamę to oni już mają

były

a co mają znaczyć te Twoje wypociny??? jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po prostu nie pisz

Były Kierowca

tak czytam te opinie i dochodze do wniosku ze wy sami nie wiecie co chcecie ; dajcie sobie na luzik panowie kierowcy bo to jest tylko prowokacja innych kierowców aby zajeli się czymś innym od pracy i pisali bzdety

były

nie potrzebuję nikogo z biura w cokolwiek wtajemniczać nie mam zaufania do pracowników biurowych, uważam że za kierowcą się nie wstawią....chcą pracować, tak? mało tego, wielu kierowców również nie pomoże, bo przy....sy najprostsza matematyka....umiesz liczyć, licz na siebie

ktos

zrobisz to to bedziesz kimś ale sam to nie dasz rady pogadaj z kimś zaufanym z biura to moze ci pomoze

były

nie rozumiem dlaczego tyle rezygnacji w Waszych tekstach?? to tylko ludzie, a ludzie nie są nietykalni, ale tego nie będę udowadniał, bo nie chcę rąk pobrudzić, ale co mam zrobić to zrobię na 100% przyjdzie czas to opiszę co i jak firmy nie mam zamiaru kłaść (sami to zrobią prędzej czy później), bo to nie jest łatwe i szkoda mojego czasu, a i sam jestem za mały, ale co zaznaczam z całą stanowczością.......swoje załatwię na 100%, bo nie pozwolę by chłopaczki śmiali mi się w twarz

kacper

monituj kolego i tak to nic nie da

były

tak zajrzałem i stwierdzam, że miałem nerwa i mnie troszkę poniosło, ale uważam, że brak profesjonalizmu i nieuczciwość oraz brak wykształcenia doprowadzą do upadku tej "zacnej" firmy będę za to mocno trzymał kciuki monitorując temat

ben 10

to jak się mylę to się ciesze bo też jestem na nich cięty tylko zrezygnowałem z ich udupienia bo nie ma jak są kryci z każdej strony

mylisz się

ben 10

nic im nie zrobisz szkoda czasu on są nietykalni

były

najgorsze jest to właśnie jak się komuś coś wydaję;-) nie, nie są nietykalni........na szczęście

były

mam mocne kwity i z nich korzystam GEFCO już wie z kim współpracuje dla kogo jeszcze jeżdżą?

koza

to daj znaka co robić bo chyba są nietykalni

• Jak się pracuje w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

Zobacz opinie na temat firmy DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski?

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.

DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski