Opinie o Onninen w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Onninen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Onninen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onninen w Kraków

aaaaa Nowy wpis

Polecam firmę Onninen jako sprzedawcę godnego polecenia, mającą szeroki asortyment i wykwalifikowaną kadrę sprzedającą, wychodzącą na przeciw klientom.

Staszek Nowy wpis
@aaaaa

Jakiś czas temu, w życie wszedł projekt kampanii promocyjnej polegającej na tym, iż pracownicy firmy na portalach takich jak m.in. ten, mieli dodawać pozytywne wpisy i opinie. Niektórzy się tym przejęli i wypisywali różne pozytywne farmazony próbując w ten sposób wpłynąć na atrakcyjność niezbyt korzystnego wizerunku przedsiębiorstwa. Czy wpis p.t. "aaaaa" miał taki właśnie charakter ?

Jakie wartości są cenione w Onninen?

A czy do pakietu lux medu można dołączyć rodzine ?

E Nowy wpis
@Marek

Tak za dopłatą ok 100zl w zależności od pakietu

Jakie są mocne strony pracodawcy Onninen?

E

Wynagrodzenie na czas, pakiet Lux Med, benefity.

Koko

Ich mocną stroną jest mnogość stron słabych.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Onninen? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Pawlo

Firma wykorzystuje pracowników

ringo

Hej jak aktualnie wygladaja zarobki pracownikow na magazynie? Ile maja ludzie z brakiem a ile 10letnim doswiadczeniem?

rocky
@ringo

2500 na reke

Iwo

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna cześć umowy i nikt otwarcie nie udzieli takiej informacji . Ważne, że firma jest ok i warto się załapać.

Dział handlowy ma plany sprzedażowe jakieś z kosmosu, a co za tym idzie słabe zarobki. Natomiast magazynierzy muszą jak kretyni przez cały dzień biegać sprintem z zamówieniami (bo klient już czeka na miejscu tupiąc nogami), wysiadają im stawy, nogi, kręgosłupy, muszą robić po 10 rzeczy na raz w zagmatwanych czasochłonnych procedurach, a w międzyczasie obsługiwać zniecierpliwionego klienta; pracować w trudnych warunkach na deszczu i śniegu.

Były-pracownik
@Marcin

hmm,.. dziwne. nie spotkałem się z taką praktyką, a pracowałem w Onninenie ponad 3 lata

@Były-pracownik

Ale to było - jak sam mówisz - jakieś trzy lata wstecz, poza tym śą ludzie i "człowieki" a to ma wiele znaczeń, zachowań i ...temat rzeka, tak więc, czy to dziś czy kiedyś aczkolwiek, wielu osobom czy inaczej wiele osób (sam się z tym stykałem niejednokrotnie) zmienia sie diametralnie wraz ze zmiana stanowiska na wyższe !!?? Tak wiec, jest to niestety przykre ale prawdziwe, a co do wymagań i założeń firm (księgowość kreatywna) wiadomo o co chodzi, jeden człowiek zrobi to co robiło dotychczas dwóch, da rade itd, itp.

Były-pracownik
@Nowy

no wlaśnie jak sam powiedziałes, są ludzie i ludziska ;-) często zmienia się pkt widzenia po zmianie stanowiska na wyzsze... i to chyba wszędzie, nie tylko w tutaj...

no ja widze ze oni teraz sporo nowych ofert pracy maja na przyklad na stanowisko handlowca w branzy instalacyjno- grzewczej w Jeleniej Gorze oferuja atrakcyjne wynagrodzenie,szkolenia dostosowane do potrzeb,prywatną opiekę medyczną

Siemka
@200

Bardzo dużo towaru na jutro w bardzo wysokich cenach - takich jutrzejszych:) po podwyzsce. Firma uwzględnia już dzisiaj podwyżki które producent będzie być może miał za rok :)

Hydrostolec

"Towar będzie na jutro a ja dziś kupię obok? Ale gdzie? W Tadmarze też nie ma nic na półkach.

Nie da się do nich dodzwonić i brakuje podstawowego towaru.

elekteroman

Towar będzie na jutro :) a ja dziś kupię obok.

Zostaw merytoryczną opinię o Onninen - Kraków

• Jak się pracuje w Onninen?

Zobacz opinie na temat firmy Onninen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Onninen