Opinie o City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Karol Nowy wpis

A firma zmieniała swoją nazwę ?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za wszystkie pozostawione tutaj dotychczas opinie. Zapraszamy jednak na nasz główny profil - Discover Cracow, który można znaleźć pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/discover-cracow,575546. Znajduje się tam więcej opinii i informacji na temat pracy w naszej firmie. Zapraszamy więc do pozostawiania swoich komentarzy właśnie tam. Pozdrawiamy!

Grzegorz Nowy wpis

Na wstępie zaznaczę, że z firmą związany byłem 2 lata. Zaznaczam również, że recenzuję głównie sam Dział Obsługi Turysty w punktach sprzedaży (POT), a nie całą firmę (o tym na końcu). Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia - ustalone zostały na samym początku w jasny sposób (+). Dofinansowania do prywatnego ubezpieczenia w LuxMed i do karty Multisport. Praca w w tygodniu i w weekendy, niestety łącznie z pierwszym dniem Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz innymi świętami ustawowo wolnymi od pracy (-). Zarobki - zaczynałem od stawki (usunięte przez administratora)a po 3 miesiącach do stawki zostawała doliczona premia sprzedażowa ((usunięte przez administratora)Od 2017 stawka wynosiła (usunięte przez administratora) Po roku pracy zostałem awansowany , wówczas stawka wynosiła (usunięte przez administratora). Aktualnie zatrudniani pracownicy w dziale POT dostają na wstępie (usunięte przez administratora)+ miesięczne i kwartalne (jeżeli został osiągnięty target) premie po trzecim przepracowanym miesiącu. Ogólnie na +. Managerem, który nadzorował moją pracę był Damian, którego pracę oceniam bardzo dobrze. Wszelkie nieporozumienia wyjaśniane były natychmiast i w jasny sposób. Jeżeli ktoś wyrażał chęć ściślejszej współpracy, wówczas starał się wspólnie znaleźć możliwość dalszego rozwoju. Pomocny i zwykle wyrozumiały. Raczej bez zastrzeżeń. Na +. Atmosfera - w dziale Punktów Obsługi Turysty atmosfera bardzo rodzinna, wszyscy są pomocni. Zdrowo, wszystkie niejasności pomiędzy pracownikami były szybko wyjaśniane, brak tzw. "kablowania" na siebie wzajemnie. Zdecydowanie +. Praca - ogólnie spokojna, nie męcząca, zdarzały się jednak momenty bardzo intensywne i wielu obowiązków kumulujących się na raz. Praca głównie w biurach zlokalizowanych na Rynku Głównym, czasami w terenie w celu realizowania pick-upu turystów. Oceniam ją jako rozwijającą, zwłaszcza na początku, natomiast kiedy robi się monotonna wystarczy wyrazić chęć realizacji większej ilości/innych obowiązków managerowi. W firmie istnieje możliwość przejścia i przekwalifikowania się pomiędzy działami. Ze względu na utrudniony kontakt pracowników pracujących w POT z głównym biurem nie jestem w stanie dokładnie ocenić askpektów pracy w pozostałych działach. Współpraca z działem Helpdesk, Pilotami, działem Rezerwacji, Transportu, Finansami i Działem Serwisów jest płynna i bez większych zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o CEO firmy - wydaje się, że podejście do życia na +. W momencie ustalonego awansu, wykonywałem pracę adekwatną do nowych obowiązków przez cały miesiąc, a przy podpisywaniu umowy okazało się, że podwyższona pensja zostanie wypłacana nie od bieżącego - jak było ustalone, lecz kolejnego miesiąca, bez konkretnej argumentacji. Tutaj ze strony CEO zdecydowany brak poszanowania dla pracownika, na -. Polecam pracę w dziale POT przede wszystkim studentom ze względu na elastyczny grafik lub jako wstęp do dalszego rozwoju.

Weronika

@fw a o jakich rekrutacjach dokładnie mówisz? Gdzie ich poszukiwać? Na stronie internetowej City Tour Polska nie ma obecnie żadnych informacji o poszukiwanych pracownikach. Jak obecnie ma się sytuacja w firmie? Bieżące informacje będą cenne dla osób szukających pracy w Krakowie.

Discover Cracow Nowy wpis
@Weronika

Pani Weroniko, nasza firmowa strona z ogłoszeniami oraz informacjami dla kandydatów jest obecnie w modernizacji, dlatego chwilowo brak na niej aktualnych informacji - bardzo przepraszamy za utrudnienia. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, zapraszam do kontaktu pod adres mailowy: rekrutacja@discovercracow.com. Proszę o podesłanie swojego CV oraz informacji, jaka praca Panią interesuje, a wówczas skontaktujemy się z Panią z odpowiedzią. Pozdrawiam serdecznie, Dominika, Dział HR

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
fw

O rany to skoro można liczyć na stawki na poziomie 16zł @ajdo, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Pewnie do tego jeszcze dorzucają odpowiednie premie, czyż nie? Takie dwuskładnikowe wynagrodzenie bardzo się każdemu przydaje teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

City Tour Polska Sp. z o.o. Sp. K.