Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Zza biurka

Od 1 października zostaną wprowadzone normy na detale na których do tej pory ich nie było. Równocześnie na niektórych detalach normy zostaną nieznacznie podwyższone. Jest wiele zapytań ze strony pracowników dlaczego w związku z wprowadzeniem nowych norm nie zostaną równocześnie podwyższone płace. W tej chwili jest aktualnie zastój w branży motoryzacyjnej, więc firma nie może sobie pozwolić na podwyżki, których w tym roku nie planuje. Jednak podwyżka wynagrodzeń nastąpi najpóźniej do wiosny. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Bob
@Zza biurka

Podnosząc normy obniżanie nam wynagrodzenie bo więcej musimy zrobić żeby tyle samo zarobić a w przyszłym roku będzie wyrównanie a nie podwyżka więc skończ pisać takie bajki podwyżki to tu od lat nie było. A co do cierpliwości nam już się skończyła dobrze że zAstoj jest tylko w branży motoryzacyjnej inne mają się dobrze a nawet świetnie więc ty zza biurka ucz się ukraińskiego bo ta firma tylko takich pracowników będzie mieć i ciebie z czasem takim pracownikiem zastapi

Dziubulek
@Zza biurka

Zastój w branży, ale normy dźwigać potrafisz ,a potrafisz coś jescze prócz tego i picia kawy?Co za brednie.Do zarzygania jeden krok.Ekscelencja musi odejść i tyle

@Zza biurka

Nie kompromituj się z tymi normami ...one były i są jak dla dzieci ,robię je w 3 godz a potem popijam kawusie i chodzę na faje hehe....

Majk

Czy ktoś powie jakie są obecne warunki w firmie? Mam zamiar zatrudnić się w firmie na dzial produkcji.

@Majk

Warunki super. Praca na tłoczni to sanatorium, bardzo lekka. Normy strasznie niskie. Większość norm zrobisz w trzy godziny. Liderzy bardzo pomocni, cały czas dbają, aby narzędzia były sprawne, abyś miał detale czy pojemniki na bieżąco. Urlop dostajesz beż problemu kiedy tylko chcesz. Zarobki około 6000 na rękę. Do tego super socjal. 3000 wczasy pod grusza i tyle samo na karpia. Lepszej pracy nie znajdziesz.

@Mikołowianin

A ja się pytam kiedy podwyżki

Disco-polo??? Gratuluję gustu

Waldek

Teraz mamy nowe spryskiwacze. Od razu lepiej się pracuje. Kiedy tylko potrzebuje idę i mam pełny. Skończy mi się idę i wymieniam i znów mam pełny. Fajnie że są na bieżąco napełniane. Teraz to zrobię każdą normę.

Wojtas
@Waldek

Jak będą cię zwalniać to dostaniesz taki jako odprawę id..to

Info

Droga Ekscelencjo(szef produkcij)zadaniem Wysokiej Ekscelencij jest nie tylko chodzenie po halach,zabieranie premii,wypalanie setki papierosów w przedsionku,wypijanie hektolitrow kawy w tymze przedsionku,ale rowniez informowanie zalogi o tym co sie dzieje na zakladzie.Poraz kolejny brak jakiekolwiek informacij na temat na temat covidu,Wysoka Ekscelecjo wiekszosc zalogi sie boi o swoje i bliskich zdrowie ,robienie z tego az takiej tajemnicy jest nie na miejscu poniewaz to nie jest blacha rzecz.Najwyzsza Ekscelenjo zaloga domaga sie jakies informacij na ten temat,czy u nas nie mozna wprowadzic normalnosci tak jak na innych zakladach gdzie INFORMACJA jest zecza normalna,a u nas wieczne tajemnice!Dziekuje za przeczytanie wiadomosci.Oczekujemy na szybka odpowiedz.Z góry bardzo dziekujemy i proponujemy nauczenie sie empatii jak kolwiek to brzmi.

Kawosz
@Info

Te litry kawy to tarcza antykryzysowa.Wspomaganie branzy kawowej i automatów z kawa.

Ha ha ha
@Kawosz

Jeden z liderów zapytany dlaczego poszedł na l4 odpowiedział z tymi idę..... przełożonymi już się nie da i wymienił R W M po czym wziął i wypluł gumę z buzi w nerwach panowie co wy robicie tym liderom oni kreski ino i po miesiącu bez spania

Przepraszam
@Info

Witam czy to ukraińska firma bo podobno zostali tam sami Ukraińcy i ludzie bez ambicji

Tak to widzę
@Info

Po jednym liderze ci co latają z kartkami na pracy oczywiście akord zostawić tylko dwóch ustawiaczy Ukraina do domu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Stęskniony wielbiciel

No w końcu nasza Meery wróciła,już się doczekać nie mogłem!Teraz będzie mi się lepiej pracować (o lepszym planowaniu nie wspomnę)Witaj z powrotem na pokładzie!!! :*

EMIL

Produkcja przemysłowa ma się w Polsce dobrze, wręcz wyśmienicie jednak przemysł motoryzacyjny przeżywa chwilowy kryzys . Wiele firm w tym Fiat wstrzymuje produkcje. Zapotrzebowania na samochody są, ale firmy motoryzacyjne są blokowane przez brak komponentów. Chodzi głównie o półprzewodniki potrzebne do współpracy silnika z komputerem pokładowym w samochodzie. Na dzień obecny Procars jakoś sobie radzi jednak w najbliższym czasie będzie konieczna redukcja załogi. W pierwszej kolejności polecą leniwi Ukraińcy, później ci którym kończą się umowy, potem na odstrzał pójdą ci co rewirują, potem reszta Ukraińców. Panowie Polacy z długoletnim stażem też się pilnujcie, bo jeżeli nie wyrabiacie norm to liczcie się ze zwolnieniem. Zostaną tylko ci co wykonują normy i nie chodzą na L4 bo to są najcenniejsi pracownicy dla procarsu. Być może zwolnienie wyjdzie wam na dobre, bo pracy w Tychach i okolicy za podobne pieniądze jest aż nadto. Wybór jest spory. Trzeba tylko rozejrzeć się wokoło siebie. Na dzień dobry więkość firm oferuję ponad 3000 pracownikom z doświadczeniem. Po 4-5 latach zarobicie więcej niż w procarsie. Zaraz ktoś zapyta to po co tu robię jak mogę iść gdzie indziej. A po to że na razie robię tu trzy lata i liczę że jednak zarobki pójdą w górę. Bo warunki pracy nie powalają, wypłaty dobre dla nowoprzyjętych, dla pracowników z długim staże marne, ja zarabiam 3-4 tys w zależności od sobót i kwartalnej, ale jak ktoś zarobi 400-500 zł więcej ode mnie a robi tu 15 lat to się dziwię że z takim stażem robi tu za takie pieniądze

@EMIL

Zapraszam do press glas od pon do piątku 4 tysiące na rękę na start na przystanku pod firma na płocie wisi ogłoszenie wiec lepiej samemu się zwolnić i zostawić to Ukraińcom w press nie ma Ukrainy nie ma pracy przez agecjie ps kto ma na stałe nikogo nie zwolnią bo ich nie stać na odprawę najgorsze jest to ze wywala cię na urlop do zera poźniej na bezpłatny albo tarcza ze będziesz rok za darmo robił ha ha kto ma muzg to zmieni pracy spożywka danon Hilton okna kasa w biedroce lidl ta firma to już i tak ruina moim zdaniem a ogólnie kryzys potrfa dwa trzy lata wiec lepiej dawać odprawę i się żegnamy wyrabiać normę po co jak zamówień nie ma co za tępe myślenie mega

Waldek

A ja się pytam kiedy w końcu procars zamontuje drzwi na stołówce. Czy nie jest wam wstyd gdy podczas audytów polscy i zagraniczni wizytatorzy muszą oglądać drzwi pamiętające czasy PRL-u ?

Slusarz

Dalej prowadzona jest rekrutacja na ślusarza narzędziowego?

@Slusarz

Już nie. Leserów nam wystarczy.

Slusarz
@Endrju

Dlaczego leserow? Rozwiń swoją myśl

@Slusarz

Na papieroska to co pół godziny, pogaduchy przy kawie itp, ale żeby przyjść naprawić narzędzie to nie mają czasu. Na szczęście są nieliczne wyjątki, ale większość ślusarzy bierze pieniądze za nic.

ciekawy

Jak kadra zarządzająca? Myślę nad aplikacją do firmy

@ciekawy

To myśl..

Obiektywny

Najnowsze dane GUS informują że przeciętna płaca w sektorze przedsiębiorstw wzrosła w czerwcu o 9,8% w stosunku do czerwca ub. roku i wyniosła 5802 zł. brutto co daje na rękę około 3900zł. A u nas pracownik z 15-letnim stażem ma 4300 podstawy, 430 wysługi, 450 premii, 125 frekwencji, 125 dodatku nocnego co daje łącznie niecałe 5700 brutto. 15 lat w Procarsie i nie ma nawet przeciętnej pensji w kraju w sektorze przedsiębiorstw. A Ukraińcy mają 500 mniej i mają na wszystko wy....ne. z racji tego że do 26 lat nie płacą podatku to na rękę mają te same pieniądze co pracownik z 15-letnim stażem.

Hey
@Obiektywny

Po co tu pracujesz i narzekasz są w Tychach firmy gdzie nie zatrudniają panów z Ukrainy tylko samych Polaków gdzie nie śmierdzisz olejem gdzie pobierasz z magazynu rzeczy na stan nie musisz kupywać swoich a jak się zużyją to dostajesz nowe albo idziesz do majstra i daje ci protokół zużycia gdzie robi pół tej firmy i gdzie na start to chyba najważniejsze dostajesz lepszy hajs jak po 15 latach tutaj czyli 3600 na łapę za 20 dni i za jedna dziesiąta pracy co tu tak gdzie robi juzek mymlok i inni czapla patol czacha szymon i 15 innych osub wiec po co nażekac

Pompon
@Hey

Jaka to firma?

Ha ha

Co ty gadasz ja już nie robię ty 3 lata a juzek to jest ksywa pisze jak chce pachole a pisze jak chce z błędami żeby ludzie z firmy potrafili odczytać ha ha miłej pracy pachole

Polonista

No coś takiego...az nie sądziłem, że w naszej cudnej firmie pracują sami poloniści i inż.o magistrach nie wspomnę....

Ja robot

Widzę że się poprawiło skoro tu taka cisza ????

@Ja robot

Oczywiście że się poprawiło. Wszyscy mają 2 tygodnie wolnego płatne 100%. I do tego jeszcze dokładają 600zł.

Lipa
@Ja robot

A tam ...poprostu szkoda pisać, bo i tak to nic nie da eh.Pupilki 3 tygodnie, pacholy 2 mimo że że jeszcze większość z nas ma stary urlop to i tak nie dadzą 3 tygodni ,,a 2 tyg to jest stanowczo za mało żeby odpocząć od tego jak by to powiedzieć tyrki tak delikatnie mówiąc. To po pierwsze primo ...a nie chce mi się już pisać, jak będę miał wene to może...

@Lipa

Dokładnie, dodałbym jeszcze że dwa tygodnie to za mało żeby odpocząć ale i żeby....zapomniec

Ha ha

I co dostałeś 600 buraku

Endrju

Bardzo dziękujemy firmie za wypłacenie wczasów pod gruszą na niebagatelną kwotę 600zl. Za tę kwotę wyjechałem z rodziną na 14dniowe wczasy za granicą i jeszcze mi zostało. Jeszcze raz dziękujemy za hojność z waszej strony. I podwyżek nam nie musicie dawać. Zarabiamy tak dużo że stać nas na wszystko.

No nie
@Endrju

No nie wierzę, jeszcze Ci mało???Ile byś chciał dostać?Ludzie coś dla firmy ,a nie tylko dla siebie...kryzys jest A wy tylko byście chcieli więcej i więcej!!!Na szczęście teraz dali jak już po urlopie więc można odłożyć na przyszły rok jak nam dostaniemy urlopy bo wiadomo wszystko dla naszego chlebodawcy!!!....A bo bym zapomniał.....EKSCELENCJA MUSI ODEISC!!!!

@No nie

Przepraszam gdzie ten kryzys ,każdy majster nowy samochód i cztery razy do roku na urlop , a tak swoją drogą majstrowie biorą tyle razy urlop i dalej mają stary to ile oni mają urlopu po 60 dni w roku, może temu ktoś się przyjrzy???????

@Rolnik kobiór

Mistrzowie mają stanowiska kierownicze i mają nienormowany czas pracy. Mistrz przychodzący w soboty do pracy nie ma płaconych nadgodzin. Za sobotę ma wyższą premie i dzień do wybrania, więc pracując w soboty ma dni do wybrania. Panimajesz?

@No nie

Chłopie przestań z tą ekselencją bo już nudny jesteś.

0biktyw

Bo na Ciebie musi patrzeć

Luka
@Obiektywny

Dlaczego piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia?

Podwyżki

Andriu podpisał podwyżki i 60 % ...da się?Bo im się należały!!!A droga ekscelencja i drogi prezesie kiedy dla nas podwyzki ?Normy wiadomo ale pensij???!!!!!NAM TEZ SIE NALEZA....BEZWZGLEDNIE!!!!!

@Podwyżki

Przeciętna pensja wzrosła w Polsce w czerwcu o blisko 10% (dokładnie 9,8) więc abyśmy nie zostali w tyle powinniśmy dostać ok. 350 zł podwyżki ,,na rękę" . Wierzycie, że Procars tyle da? My nawet brutto tyle nie dostaniemy. A podwyżek jak nie widać tak nie widać Chyba znów czekają na kolejną falę zwolnień starych pracowników żeby rzucili jakieś grosze.

@Obiektywny

Tak dostaniesz , biurowiec musi niedługo samochody zmienić , także podwyżki masz gwarantowane

Dostałeś 600zl pod gruszą to się ciesz i siedź cicho

@Mikołowianin

Dziękuję ekscelencji

Rolnik kobiór

W związku z upałami dyrekcja wprowadza od poniedziałku dodatkowe przerwy w pracy. Na 1 zmianie o godz. 8 i 12. Na 2 zmianie o 16 i 20. Na 3 zmianie o 24 i 4. Przerwy będą trwały 5 minut. Pewne info .

Bryza
@Rolnik kobiór

A dodatkowo odbędzie się cogodzinne polewanie pracowników produkcji wodą święconą ze spryskiwaczy ręcznych przez team leaderów woda dostępna w mistrzowce:)

@Bryza

Sandał będzie polewał ale gorzołom co drugi tydzień tak jak żadzi

Robol

Się wysilili 5 min a norma ta sama

@Haha

Sandał do za 10 to po co spisujesz produkcie godzinę wcześniej kary możecie dać za 5 jak dla mnie i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie do kierowników skoro mamy robić do równej do za 15 czy za 10 po co wysyłacie swoich pachołów żeby spisywali wcześniej kto ile zrobi dostajesz dodatek to siedź do 15 pachole jeden z drugim proste

No
@Haha

Kierownicy nie potrafią czytać w moim mniemaniu dlatego wysyłają swoich tz liderów czyli ja nie rządze ale spisać mogę zbieraj karty o równej jeden z drugim i spisuj produkcjie skoro uważasz ze to dobre rozwiązanie spisywać godzinę wcześniej co za mózgi co innego gadacie co innego robicie muwisz jedno robisz drugie a puzniej pretensja dostajesz 400 jeden z drugim dodatku plus majster to ci się nic nie stanie jak posiedzisz dłużej a jak ci się nie podoba to się zwolni twoje słowa pachole

grusza

kiedy płacą gruszę?

@grusza

Grusze zawsze płacą w sierpniu. Nie rozumiem tylko po jaką cholerę jest to wypisywanie papierów, zaświadczenie o dochodach, wniosek o przyznanie itp. Potem robi się niepotrzebne zamieszanie, temu gdzieś wcięło, tamtym zgubili , kogoś nie było i nie wypisał itd. Czy nie prościej było by wypłacać wszystkim pracownikom taką samą kwotę bez zbędnych papierów? Tak jest w większości firm. W lecie jest premia wakacyjna wypłacana w sierpniu, w zimie premia świąteczną (tzw. karp) wypłacana w grudniu, a wìosną premia świąteczną (wielkanocna) wypłacana w kwietniu lub w marcu. O wiele prostsze. I chyba lepsze rozwiązanie zarówno dla pracowników jak i firmy. I jeszcze jedno. Skoro w tym roku dostaliśmy całe ZERO na święta wielkanocne to może teraz wypadało by dać pracownikom nieco więcej.

Odp

W 2055 roku

Proponuję skromnie po 2000

Sandał

Sandał to jest tagi gość ze kolega go kiedyś spotkał w lidlu jak darł się po synie Rafałłłłł!!!!!! To aż żona kolegi się go pyta słyszałeś tego typa jak dre się po dziecku odpowiedział tak słyszałem kochanie to muj lider Pawełek tak mam w pracy codziennie kochanie odparł, aż mu żona do koszyka włożyła dwa piwa z perspektywy czasu szkoda mi nie których rodzin to smutne że za 300 pln więcej ludzie się tak zmieniają historia oparta na faktach

@Sandał

Takich pawelkow to tu jest cała masa haha

@Sandał

Skoro spotkałeś takiego lidera po pracy to była niepowtarzalna okazja, aby go pogłaskać po twarzy. Gdyby taki lider poczuł dłoń jednego czy drugiego pracownika na twarzy to uwierz mi więcej by się nie wydar na takiego pracownika. Tak było kiedyś na fiacie i z dnia na dzień pan lider stał się potulny jak baranek.

McQueen
@Sandał

A mnie szkoda rodziny gdzie tatuś popełnia takie błędy ortograficzne.

Rafał
@EMIL

Nie potraficie gęby w pracy odezwać, a chcecie nas bić po niej?! Pff śmiechu warte... Powodzenia chłopaki! Do zobaczenia na mieście, napewno będę miał głowę w górze. Pozdrawiam normalnych!

Ojej
@McQueen

Jejku jejku coś takiego,jakie to mądre,pomyśla by kto,że takie to mądre że błędów nie robi ....szok.Ale pewnie dlatego ty jesteś liderem a nie kto inny,chociaż pewnie jest inny powód tego prawda???hehe

McQueen
@Ojej

Oświeć nas o Wszechwiedzący jaki to powód?

Ojej
@McQueen

Nie wiem, mogę się tylko domyślać tak jak każdy z nas ,więc raczej ty powiedz a nie mnie się pytasz ,tak najprościej co?!A tak poza tym, to powiedz mi ile jest brygadzistow w firmie?I ilu dostało to stanowisko za kolesiostwo lub inne układy,układziki ...A ilu jest zwykłych brygadzistow którzy nie mają takowych?Jeden,dwóch,czy może trzech?Więc nie bredzi że tak nie jest...juz o innych stanowiskach nie będę wspominał jak mistrz czy tych którzy siedzą koła...stanowiska się same stwarzają na potrzebę właśnie tych osób...koniec...chociaz można tak dlugoooo...amen

@Rafał

Taki (usunięte przez administratora) z Ciebie, a podszywasz się pod kogoś. Jak jesteś taki bohater to napisz z jakiej zmiany jesteś i jak masz na imię to wtedy pogadamy. Chyba że brak ci odwagi i jesteś odważny tylko jako anonim. Się znalazł wielki lider od siedmiu boleści.

Emil do drewutni

Rolnik do przedszkola

Tate
@grusza

Skoro postuj jest w lipcu powinni w lipcu

Daniel walidół

A od kiedy wchodzą nowe normy? Nieoficjalnie mówi się że od sierpnia. Mam nadzieję że nas poinformują z odpowiednim wyprzedzeniem, a nie dadzą listę z datą wsteczną jak to jest w zwyczaju procarsu. Dla przypomnienia, dopóki ktoś nie podpiszw zgody na nowe normy dalej obowiązują go dotychczasowe.

Normoszvzyk
@Daniel walidół

Normy jak dla dzieci haha ,musieli by je podnieść na 5000 kazdy to może bym się chociaż troszkę śpicie,haha

@Normoszvzyk

To jak norma 5000 to 5000 wypłaty?

żorż

Słyszfirmy że najniższa stawka za ałem od menadżera z waszej firmy że najniższa stawka za którą można pracować to 6-8 euro ?? Czy to prawda ? tak to wygląda w Waszej firmie ??

Boss

Niestety, poziom kultury, jaki prezentuje część liderów w tej firmie, jest poniżej jakiegokolwiek poziomu..... No bo jak nazwać sytuację kiedy idziesz do takiego "lidera", pytasz go o jakąś sprawę, a on jest do ciebie odwrócony tyłem, trzyma fajkę w ryyju, gapi się w telefon i jego odpowiedź brzmi "niewiem"?!?!? Ja się pytam, za co prezes im płaci?!? Za to, że co łażą z rekoma w kieszeni?!? Za to, że co chwila siedzą na jadalni i żrą chipsy?!?!? Za darcie mordyy o dosłownie byle co?!?!? Jak ktoś wspomniał wcześniej, zdecydowana większość liderów z tej firmy, w innych firmach mogłaby co najwyżej zamiatać hale.... No ale tak tu było i jest, że buractwo,prostactwo, zerowy poziom kultury, jest większym atutem niż jakiekolwiek kompetencje.... A jedynym hasłem, które i tak już nie robi na nikim wrażenia, jest "jak ci nie pasuje, to się zwolnij"..... Lider jest od tego, żeby pomagać pracownikowi, dawać wsparcie.... Niestety, tutaj ani na jedno ani drugie liczyć nie można...

@Boss

A pracownik jest żaby pracować nie łazić do kibla jarać fajkę za fajka i plątać się jak smród po gaciach, kończyć pracę półtorej godziny wcześniej i siedzieć w szatni za piętnaście już przebranym

@Rolnik kobiór

A team leader jest od czego??? Od siedzenia bezczynnie na jadalni??? Od łażenia z rękoma w kieszeni przez większość pracy?!? Od darcia mordyyy na prawo i lewo?!? Od żarcia chipsów, orzeszków co chwilę, zamiast pomoc pracownikom?!?!? Od olewania pracownika, kiedy ten idzie do leadera z jakimś problemem?!?!? Pytam się, za co ci panowie, mieniący się brygadzistami, biorą pieniądze co miesiąc?!?!?

Karwowski
@Boss

Napisz konkretny jak facet a nie jak .....

@Rolnik kobiór

Chyba mówisz o ukraincach i o pupilkach majstrów co mają same fuchy.

Bosy
@Karwowski

A co zabolalo???Wiem.ze tak,prawda w oczy kole....

@Boss

Niestety to wszystko prawda,i to sie tyczy praktycznie wszystkich liderow i ze wszystkich wydzialow,oczywiscie sa wyjatki i jest jakis normalny lider,ale ogolnie hamstwo i prostactwo bije od przelozonych.I niestety jak juz jtos napisal ze im wiejsza swinie,ham,itd ale tez trzeba dodac ze kolega midtrza lub szefa lub kogos tam jescze zostaje przelozonym.Oczywiscie ze prawda tu nie lezy po srodku tylko tak jest i tyle i tez doskonale wiemy ze nic tego nie zmieni bo to firma rodzinno kolezenska i tyle.W normalnej firmie za takie zachowania ,taki przelozony leci z pracy ale jest degradacja bo zaden normalny pracodawca nie pozwoli sobie na takie zachowanie w jego firmie bo to smierdzi mobbingiem a u nas to jescze smierdzi poniżaniem.Wiem.ze to nie realne ,ale powinien byc taki system ze jest wymiana liderow co jakis czas,zeby im sie poprzewracalo w glowach,niektórym mistrzam tez by sie to przydalo ale to juz ogole nierealne.Kazdemu kto ma stanowisko wyższe od pracownika produkcij,wydaje sie jest lepszym czlowiekim i juz z pogarda patrzy na niego i to jest fakt niezaprzeczalny,a czyja to zasluga....????Od kiedy ta firma to dno,dna...????TAK BRAWO.....EKSCELNCJA MUSI ODEJSC...

Karwowski
@Bosy

Napiszę prościej bo czytam że masz problem ze zrozumieniem. Napisz konkretnie który leader co i kiedy robi coś niezgodnego. Pisanie tak o wszystkich leaderach to jak pisanie że wszyscy pracownicy to ściemniacze i nieroby.

Zmiany
@Karwowski

Doskonale wszyscy wiedza ,przeciez wiekszosc z was taka jest ,nazwisku tu nic nie pomoga,a ogolenie chyba tez juz miales zmieniac zmiane czy cos takiego,prawda?I co ?Cossie zmienilo?Ciekawe co....

@Prawda

A co napiszesz o sobie ?????????

@Prawda

Może wymienimy wszystkich na Ukraińców i też będzie fajnie, a ty kolego myślisz że być leaderem w tak wspaniałej firmie to jest miód , oj to byś się grubo zdziwił ,tutaj wszystko jest do wymiany

@Zmiany

Najlepiej wszyscy bądźmy leaderami

@Rolnik kobiór

Tak to prawda,ze tu jest wszystko na opak,ale tak,bycie liderem tutaj to miod!!Co ze sie nasluchasz raz na jakis czas od szefa?To nic yakiego i tsk masz to gdzies.A potem i tak eyzyjesz sie na ludziach i to podwójnie.

@Rolnik kobiór

Dzieciaku proszę Cię skończ pisać, bo się Ciebie czytać nie da.

Lord

Jak tam mlody lord juz sie napracowal???hahah

Lola
@Lord

Na tak ,bo to jest praca tylko dla.prawdziwych mezczyzn

Lola

Ale za to.jakich hihi

Imadło
@Lord

Dopiero się rozkręca młotka do rączki nie weźmie

Do domu polsko hehe..

Boss

A dokręcać śrubę, jak mawiają niektórzy liderzy, to se możecie w aucie, albo w domu babie. I od teraz, każda rozmowa będzie nagrywana telefonem. Każda próba straszenia, czy słownego mobbingu, będzie zgłaszana. Tyle w temacie.

Spoko....pożyjemy zobaczymy parówoo...

lodzik
@Boss

lepiej załagodzić sprawę pod biurkiem.....ono to lubią

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy