Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Nikt

Czy ktoś wie ze w tym roku Procars obchodzi 30 lecie firmy ? Ciekawe czy Dziedzic udaje ze nikt nie wie czy da podarki tylko dla swoich pieskow czyt. stolarz i jemu podobni. Wstyd wstyd wstyd. Szukajcie pracy bo tu juz nic dobrego bie bedzie

Usunięte przez admina
@Nikt

Miło by było gdyby zarząd docenił wysiłek pracoholi jakimiś ochłapami w postaci premii na 30lecie firmy z tradycjami

Mieka faja
@Usunięte przez admina

Chyba rodzinnymi ha ha ha

@Usunięte przez admina

Z okazji 30lecia firmy zarząd doceniając wysiłek pracowników zainstaluje niwe kamery, aby pracownikom się lepiej pracowało To taki rodzaj premii.

Naplet
@Endrju

Aby dziedzic rósł w siłę a ludziom żyło się dostatniej

@Naplet

Niby podwyżki mają być na wiosnę ale Dziedzic jest oporny bo twierdzi że ludzie w procarsie zarabiają krocie, są szczęściarzami że pracują w tej firmie, śpią na pieniądzach i żyją dostatnie. Galopujące ceny i rekordowa inflacja nie dotyczy pracowników procarsu.

Napięty
@Mikołowianin

Ja jakbym miał 5 złoty to bym sobie życie ułożył, a ty piszesz o podwyżkach weź przestań przecież mam kasy w brud

@Napięty

To się zwolni chłopie

@Mikołowianin

Nie narzekaj zwolni się po prostu roboty jest wszędzie w brud nie musisz pracować w motoryzacji

Dziedzic dawaj kasę!

Gggggg

Czy ja cię obrarzam ja już się zwolniłem ale widać ze ty tam pasujesz

Edward II
@Pankracy

Od nowego roku nowy ład badzmy dobrej mysli o wspanialej przyszlosci pro caratu

Leader

Bo to Panowie powinno byc tak ,że co jakiś czas powinna być wymiana liderów,mistrzów i tych celebrytów co chodzą z rękoma w kieszeni ,powinna być degradacją,albo zmiana zmiany .Bo sodowa wali każdemu, sami prezesi i celebryci!!!Taka prawda.

Bob
@Leader

Widzę że kolega aspiruje. A może zainteresujesz się posadą szefa produkcji?

Leader
@Bob

No A Jak!A po mnie Ty hehe

????
@Leader

Dlaczego my mamy spoko leadera , tylko tak niektórych szefostwo nakręca , trzeba poprostu być człowiekiem dla ludzi z którymi się pracuję , tutaj się nieda normalnie pracować wszystko jest spi.....one jeden drugiemu wyrywa detale z ręki i to jest bardzo duży problem i to zucanie nas po 20 robotych za zmianę jak (usunięte przez administratora) i idziesz po podpis to cię majster jeszcze (usunięte przez administratora) ze nowy nie zrobiłeś

@Bob

Na Fiacie od lat trafiają się liderzy którzy się wywyższają, drą się po pracownikach itd. Jednak po jakimś czasie przytrafia im się na mieście że zostają im obite te wrzeszczące buźki. Dziwnym trafem zawsze po takich incydentach pokornieją. Po prostu gdy wszystkie sposoby zawiodą ludzie używają tych drastyczniejszych lecz skuteczniejszych.

@????

Zwolni się w czym problem zmieniasz prace i proste

Siwy

A co to się porobiło na zmianie Guliwera? Podobno jeden z liderów jest oskarżany o (usunięte przez administratora) i jeden z pracowników składa sprawę do Sądu przeciw niemu.

Pozew
@Siwy

No dokładnie to prawda ,skonczy się w końcu dzień dziecka ....

Stary
@Pozew

Ktoś może zrobi porządek z Guliwerem ilu ludzi ten gość już wykończył i dalej się buja , nic nie robi z czym do niego pójdziesz to nic nie wie . To jest majster to statysta może jego ktoś poda do sądu

Ggggggg
@Stary

Tak samo ten z klanu co się w kiblu zacioł jak mu było zuca telefonem psychiatryk nie firma a liderzy to tam to tarcia chrzanu się nawet nie nadają

Szybki Lopez
@Ggggggg

(usunięte przez administratora) no ten się czuje tutaj prawie jak prezes tak jakby ta firma była jego, też ile osób się przez niego zwolniło , kolega koledze krzywdy nie zrobi

Weteran

Robię już w tej firmie 12 lat i muszę stwierdzić że w Procarsie czas zatrzymał się w miejscu. 12 lat temu na karpia i wczasy pod gruszą dostawaliśmy po mniej więcej 500zł. Przez 12 lat wszystko sporo podrożało a w procarsie socjal stoi w miejscu. Po 12 latach na karpia znowu dostaniemy 500zł !!!! Co dziś jest warte 500zł ? To samo premia frekwencyjna. 125zl? Śmiech na sali. Od 12 lat beż zmian. Jak ktoś ma iść na L4 to ma gdzieś te 80zl na rękę. Powinno być 300=500zł to wtedy ktoś by się pięć razy zastanowił czy iść na L4. Stażowe też jest śmieszne. Ja mam 10% to jest około 400 brutto, 260 na rękę. Pokażcie mi drugą taką firmę gdzie doświadczony pracownik z 12letnim stażem zarabia zaledwie 260zł więcej od nowoprzyjętych. Ewenement na niespotykaną skalę. Podwyżek jak nie było tak nie ma. Obudzą się znowu jak za jakiś czas znów Polacy zaczną się masowo zwalniać. To tylko kwestia czasu.

Tomcio
@Weteran

Witam masz rację w zupełności kolego w tej firmie czas się ztrzymał, tutaj dadzą podwyżki 100 zł brutto i myślą że ludzie na kolanach do Częstochowy pójdą, tutaj wszyscy mają na nas wy....ne tylko normy i normy zero podejścia do ludzi żenada

Lopez
@Weteran

Tylko strajk coś zmieni. Piszę to bez napinki i na spokojnie.Dwa dni strajku i wtedy można spokojnie pogadać o normalnej podwyżce. Trzy stówy na rękę to minimum. Co do premi mam podobne odczucia jak Ty. Dodam tylko słowo o premi tzw. efektywnościowej. Nie ruszona od 10 lat. To się samo komentuję.

Szybkie ręce
@Lopez

A ja dopowiem jescze że premia uznaniowa jest dawania za kolesiostwo ,człowiek robi wszystko nawet czasem więcej niż powinien A i tak lebry dostają więcej haha.Piszesz podwyżka 100 zł to nie jest żadna podwyżka, tu podwyżek nie było i nie będzie,(są ale norm ,swoją drogą ciekawe kto je ustala ,skoro nie które są nie do wyrobienia ,sama (usunięte przez administratora) )

Kastrat
@Szybkie ręce

A co zemną jo tyż chca podwyżka mój Ekcelencjo

Kkkk
@Weteran

Jak ci się nie podoba to się zwolni

Lopez
@Kkkk

Super wpis. Wiele wnosi. Wszyscy zaniemówili. Zaorałes tym wpisem. Jesteś genialny. Widać że z ciebie nie byle kto. Masz potężny umysł. Świat mógłby przestać istnieć. Szacun.

Mentor

W tej firmie przyszłości niema jedynie czego możesz się dorobić to zajechanego kręgosłupa pisanie na tym forum nie ma sensu lepiej wziąć się za aktualizacje CV i wysyłać .ofert jest pełno kto mądry tak zrobi resta będzie płakać pisać swoje żale tu i robić dalej tyle w temacie.

Orzeszanin
@Weteran

Jest jeszcze efektywnościowa do 450zł. I kwartalna 1100zł. Ale zgadzam się z przedmówcą wszystko po 10 latach powinno być X2 tak poziom płacy w Pro Cars byłby wyrównany do tego z przed 15 lat. Ale jest rozwiązanie. Przynajmniej stażowe powinno być do 25% i to by załatwiło sprawę. Starsi pracownicy byli by docenieni. To była by dobra decyzją zarządu na 25 lat firmy! Proszę to rozważyć. Dziękuję za uwagę.

Normalny
@Mentor

Nie wiek kim jestes ale to racjia narzekanie nic nie da zmieniasz robotę na lepsza i spoko zapytaj ludzi co się z tad zwolnili niektózy maja o 2 kolne więcej na miesiąc a nie którzy o 300 pln mniej ale bliżej do pracy i normalne warunki pracy a za chwile i tak maja lepiej jak tu 100 procent którzy odeszli z tej firmy se polepszyło albo nic nie robią jak sandał i jego kolega albo coś tam robią i maja więcej ale i tak polowe tego jak na ubojni

Paruwa

Chyba z kierownictwa pań sprzątających, a mie nie zależy na takim kierownictwie banda id...uw a nie kadra kierownicza

Mat
@Weteran

Panowie na ProCarsie świat się nie kończy. Pracowałem niecały rok w tej firmie potem przyszedł zabójczy wirus no i umowy nie przedłużyli. Poszedłem do pośrednika i robota od strzału...stawka 3200 i możliwość pracy w weekend. Robota nie najgorsza, dwa weekendy i 3,5 jest do tego premie: absencyjna i kwartalna, na święta, grusza, roczna...praca na dwie zmiany. Można narzekać i dalej pracować w tym (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Weteran

Pracownicy z kilkunastoletnim stażem na podobnych stanowiskach w zdecydowanej większości firm zarabiają w granicach 5 tysięcy zł. Tam się po prostu ich szanuje oraz ceni ich wiedzę i doświadczenie odpowiednio ich wynagradzając. A u nas? Dwie-trzy stówki więcej od nowoprzyjętego. To kompletny brak szacunku dla doświadczonych pracowników. I jeszcze osoba wydajna która wyrabia normy, jest sumienna, nie chodzi na L4 ma taką samą stawkę jak leser który nie wyrabia norm, chodzi na L4 i niczym się nie przejmuje. Ot cały procars.

Hey
@Mat

Ja to samo męczyłem się 12 lat przeszłoprawie 13 i zmieniłem firmę dwie soboty i 5 jest pracują tam tylko No niewiem ludzie bez ambicji nie chce tu nikogo obrażać ale co niektórzy to by się zabili żeby zrobić a majster chodzi i ryje z was nawet jak jest kryzys i mniej roboty to każe cisnąć

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
EMIL

Duży plus dla zarządu za powrót maseczek na terenie zakładu. Zdrowie jest najważniejsze.

Raz na wozie raz na nawozie
@EMIL

Haha cieplej w brode i nie czuć odoru niektorych towarzyszy same plusy

EMIL 2
@EMIL

No kolego nie do końca tak dbają , przejdź się czasem do chłopaków na halę 9 i zobacz jaka tam jest mgła z oleju. Wszyscy o tym wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi, a ty chwalisz ich za maseczki że niby dbają o twoje zdrowie. To jest dbanie o frekwencję pracowników, a nie o twoje zdrowie ich nie interesuje olej w Twoich płucach ani co pisze na beczkach z olejem.

Dr. Sutkowski
@EMIL 2

Panowie rozejrzyjcie się wokół siebie. W procarsie roznosi się koronawirus. Wszystko owiane tajemnicą. Czekają aż się zarazimy wszyscy i zaniesiemy wirusa do swoich domów. Stop narażaniu pracowników.

@Dr. Sutkowski

Dokładnie masz rację ludzie chodzą bez masek na magazynie , wszyscy maja to gdzieś tyle osób chorych wokół nas a tutaj nic się nie robi , tylko ściemniają ze jest ok , co to ma być czy w tej firmie pracują jakieś myślące istoty, które zarządzają tym bajzlem , na strefie kolejna osoba chora a co z resztą która z tą osobą pracaowala i miały kontakt co nie zależy wam na naszym zdrowiu i życiu

Tumidej
@Dr. Sutkowski

To zaszczep się preparatem, nie wiem w czym masz problem?

Dr. Sutkowski
@Tumidej

Ty tak poważnie czy tylko udajesz? Jak poważnie to daruj sobie odpowiedź.

Ginekolog Amator
@Dr. Sutkowski

Co wy tam wypisujecie, wirus jest nie ważny lepiej coś na strefie wyr...ać

@Tumidej

Mnie ciekawi dlaczego zakład nie płaci pracownikom za szczepienie się przeciw (usunięte przez administratora) Wiele firm płaci po 500zl zaszczepionym pracownikom. I jest to dobra inwestycja bo za nieobecność pracowników w pracy, płacenie za L4 czy kwarantannę wyszliby finansowo gorzej.

Obiektywny

Odnośnie podwyżek które mają być na wiosnę. Ile dadzą? Max 300 brutto . Mam taką propozycję dla dyrekcji. Może zamiast podwyżki stawki miesięcznej czy akordu podnieść premię frekwencyjną do 500 zł . Zakład lepiej by na tym wyszedł finansowo niż na na podwyżce płac o 300zł. W każdym miesiącu na L4 jest minimum kilkanaście osób jak nie więcej więc podniesienie premii frekwencyjnej nie dotyczyłoby sporej części załogi. Ponadto wiele osób nie szło by na L4 wiedząc że stracą 350 zł na rękę bo strata 80 zł jak to jest do tej pory na nikim nie robi wrażenia . Myślę że propozycja warta rozważenia . Zyskali by na tym uczciwi pracownicy oraz firma natomiast straciliby leserzy masowo korzystający z L4 . Możnaby również że tak się wyrażę zmiksować podwyżki np. 200 zł więcej płaca zasadnicza oraz podniesiona premia frekwencyjna do 300zł. Wszystko w rękach dyrekcji

Waldek

Dobra decyzja dyrekcji. Kto chce przyjść na nockę w czwartek to może przyjść zamiast piątku. To się chwali gdy pracownik ma wybór a nie przymus narzucany z góry.

@Waldek

Walduś Kiepski , przez takich(usunięte przez administratora) jak ty nigdy w tej firmie nie będzie dobrze, co może jeszcze w sobotę przyjdziesz za darmo,

Hah

Hehe ,oby jescze że 3 tygodnie, niech se dychnij chłop

@Waldek

Sporo zakładów zaczyna nockę w niedzielę i ostatnią nockę mają w czwartek. Można by rozważyć taką opcję u nas. Paru żuli będzie podnosić głos natomiast większość załogi jest za. Jak ktoś już wcześniej napisał wystarczy zrobić ankietę.

@Endrju

Pomyślałeś o tym jak będziesz musiał pracować w sobotę na rano? To jest jedenaście dni bez przerwy lub dwanaście jak każą ci przyjść w piątek. Super. Może pracujmy cały czas i oddajmy jeszcze trochę z wypłaty.

@Pankracy

A niby jak masz teraz? Jak były soboty to kończyłeś nockę w niedzielę a na drugi dzień do roboty na popołudniu. Tyrałeś przez 2 tygodnie bez dnia wolnego i ci nie przeszkadzało . Pomysł zaczynania nocek w niedzielę popieram w 100%.

@EMIL

No właśnie. Czekałem że tak napiszesz. Wpadłeś we własną pułapkę. Nocka od niedzieli nic nie zmieni. Zabierze tylko jeden dzień wolny który jest tylko dla ciebie,twojej rodziny albo chomika.

@EMIL

Dobry pomysł z zaczynaniem nocek w niedzielę. Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Mikolowianin
@EMIL

Też jestem za zaczynaniem III zmiany w niedzielę. Moje pełne poparcie.

A.B.
@EMIL

I ja dołączam do pracowników popierających rozpoczynanie nocnych zmian w niedzielę. Świetna inicjatywa.

Koń

Może przestaniemy pracować na nocki , na strefie pracują na dwie zmiany dało się ogarnąć, acha a niektóre gwiazdy że strefy pracują na jedną zmianę, ups wymskneło się

Danny
@EMIL

Zaczynać nockę w niedzielę? Jeżeli dałoby radę jestem jak najbardziej na TAK. Podczas luźnych rozmów w pracy na ten temat to większość byłaby za. Trza iść do szefa i podsunąć mu tę propozycję. Czemu miałby się nie zgodzić. Szło by się dogadać.

Doświadczony
@Danny

Dzieci. Skupcie swoje wysiłki na walce o lepsze wynagrodzenie. Jest sprawą prostą że niedziela jest dniem wolnym od pracy.

Giszowianin
@EMIL

Wzorem niektórych firm fajnie byłoby zaczynać pracę w niedzielę i kończyć w piątek rano. Popieram 100%.

ARAS
@Giszowianin

Też jestem za tym żeby zaczynać nocki od niedzieli. A jak się pachołom nie podoba to niech się zwolnią.

Grześ
@Giszowianin

Tylko procars nie wzoruję się na innych firmach. Zaczynając w niedzielę to ta zmiana jest pierwszą do nadgodzin czyli pracy w piątek na noc. Praca w sobotę na rano jest powszechna. W takim układzie zastępuje ja nocka. Ludzie myślcie.

Paruwa

Zaczynajmy pracę w niedzielę na drugą zmianę będzie więcej wolnego w tygodniu a pseudo tatusiowie będą mieli dużo czasu dla swoich brajankow i dżesik

@Paruwa

Może w końcu ktoś z was zacznie pisać o podwyżkach, dostaliśmy 100 złoty a ceny są wy...ane w kosmos , ludzie przestańcie pisać o pracy od niedzieli gdzie nasze podwyżki

@Paruwa

Ktoś niedawno pisał że podwyżki mają być w przyszłym roku najpóźniej do wiosny.

@EMIL

Pisać a dostać jest różnica, ja mogę napisać że dostaniesz w grudniu na święta 5000 tysięcy, i co

@Paruwa

To po co chcesz żeby ludzie pisali o podwyżkach.

Ślusarz

Ha ha ha. Fajnie że mnie rozbawileś w ten ponury dzień.

Lol

Witam. Mam pytanie Kiedy w końcu ktoś zajmie się wyrwaną lampą i dziurą która po nie została i oraz cieknącą wodą z ww dziury w czasie deszczu - np dziś!!! Problem był kilkukrotnie zgłaszany. Minęło kilka miesięcy i NIC!!!

@Lol

Pewnie chodzi o szatnię na małej hali ????

0i tam
@Lol

Podstaw wiaderka i będzie git ,albo zawołał tego z utrzymania najlepszego ,to on podstawi

Niemnoga
@0i tam

No co Ty on nie ma czasu składa nowe nabytki do skansenu firmowego

Oj tam
@Niemnoga

Na fakt i zagląda gdzie tu się olej dolewa hehe

Lol
@Lol

Brawo dla fachowca, który przymocowali lampę w szatni na małej hali. Szkoda tylko, że po dzisiejszym deszczu woda znowu cieknie prosto z lampy. Ciekawe kiedy zrobi się jakieś zwarcie lub wypadek. Kto poniesie konsekwencje takich zaniedbań

@Lol

Jak Ci coś nie pasuje to się przebieraj na parkingu.

Mody

30 lat firmy i luje ani złotówki nie dali! Hańba! (usunięte przez administratora) Na prasy z epoki kamienia łupanego poszedł hajs co??

@Mody

I na nowe kamery . A na podwyżki piniędzy nie ma I nie będzie.

BeHaPowiec

Szkolenie okresowe które miało się odbyć w tym tygodniu zostaje przełożone na dni 17-18.11. Odbędzie się przed pracą w godz 8.30-13 30. Za zmianę terminu serdecznie przepraszamy.

Kapituła
@BeHaPowiec

Droga firmo prezesie ,szefie, mistrzowie-jesteśmy pełni uznania jak firma sobie radzi,jak potrafi wyjść z kryzysu,jak potrafi zarządzać ,dlatego też powinna otrzymać od nas ,od pracowników medal na swoją rocznic I wystartować w konkursie 100lecia w kategorii JAK (usunięte przez administratora)PRACOWNIKA(zwycięstwo murowane!!!)Bez poważania wasi oddani ciałem i sercem pracownicy.

Slava
@Kapituła

Stanowisko szefa Cię lubi

@Kapituła

Ciekawe kiedy dadzą w końcu podwyżki. Oni chyba nie wiedzą że inflacja wynosi 7% że wszystko drożeje, że pensje w tym kraju rosną już na poziomie blisko 10%. Wszyscy dają podwyżki tylko nie procars . Jeszcze bym zrozumiał jakby nie mieli z czego, ale firma która ma roczne przychody rzędu kilkuset milionów zł, która na pensje dla pracowników wydaje zaledwie 3-4% tychże przychodów to śmiech na sali. Nawet jakby dali pracownikom podwyżkę 400-500zł to przy tak ogromnych zyskach nawet by tego nie odczuli.

Inwestycje
@EMIL

No ale jakie inwestycje robią A to kosztuje "nowa prasa",tereny będzie jak na fiacie ,rowery,hulajnogi itd.Auta,nie możemy wymagać podwyżek, ja to bym nawet wnioskowal o obniżenie pensij i zabranie premii tak min.na rok,zal jak z takiej firmy zrobiło się takie (usunięte przez administratora)

Endrju

Ty pierwszy przyjdziesz i będziesz grzecznie siedział 5 godzin a potem do roboty.

Waldek

Czy istnieje możliwość, aby nocka zaczęła tydzień pracy w niedzielę 7 listopada? Chodzi o to że w czwartek 11 listopada wypada Święto i musielibyśmy kończyć pracę właśnie w Święto. Zdecydowana większość pracowników wolałaby zacząć pracę w niedzielę. Czy to jest jakiś problem dla firmy? Procars na tym nic nie straci, a być może nawet zyska bo ludzie nie będą brać urlopów przed świętem . Wystarczy odrobina wyrozumiałości i dobrej woli że strony zarządzających.

Dzizes
@Waldek

Waldek weź ze flaszkę i se wypij ,gdzie jest ta większość?hahahahahahajak Ci nie pasuje to urlop sobie weź A nie bredz ,w niedzielę na noc ,mój Boże, co za nadgorluwy typ

Bhp

Co ty gadasz kastrat to leń nie z tej ziemi

Luka
@Waldek

Waldek nazwisko chyba Kiepski. Tylko on ma go wymyślić taką głupotę.

@Luka

Odezwało się kilku niedobitków którzy lubią się schlać w niedzielę. Nie piszę tu o kilku żulach tylko o większości załogi. Praktycznie każdy z nas w tygodniu w którym wypada Święto, piszę wyłącznie o nockach, wolałby zaczynać prace w niedziele. Niedziela 22.00 to już praktycznie po weekendzie i lepiej w ten dzień zacząć pracę niż kończyć w Święto. W dzień świąteczny wszyscy mają wolne a tu człowiek zamiast spędzić czas z rodziną musi spać po nocce. Fajnie jakby Dyrekcja wzięła to pod uwagę i w tygodniach w których wypada Święto zostało wprowadzone na stałe że nocka zaczyna od niedzieli. Tym bardziej że firma na tym nic nie traci i ciągłość produkcji jest zachowana. Zawsze się znajdzie paru żuli czy innych malkontentów którzy będą przeciw jednak ponad 90% załogi tak by właśnie chciała. Można zrobić ankietę i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Luka
@Waldek

Nie mierz innych swoją miarą. Nie odpiszę Ci więcej bo widzę że nie zrozumiesz. Wstań o 11i świętuj.

Pan
@Waldek

Panie waldku Pan się nie boi ,w robocie też się pije ,tylko po kryjomu, już Ci ktoś odpisał, Nielsen się tylko wstań o 10 i tyle nie musisz spać cały dzień skoro tak chcesz spędzać dzień z rodziną ,i idź już spać bo jutro do roboty

@Waldek

Waldek bardzo dobry pomysł, popieram 100% I to nie tylko ja; bo większość załogi tak myśli. A te cwiercinteligenty co są przeciwko to typowe menele które traktują niedzielę jako okazję do upicia się. I dlatego taki żul nie będzie chciał zaczynać pracy od niedzieli nocki. Dla normalnego człowieka weekend kończy się w niedzielę wieczorem. Możnaby zrobić też tak, że pracowalibyśmy I niedzielę nockę i dzień w którym kończymy pracę w Święto. Do wyboru. Żule by pracowali jak dotychczas a reszta zaczynałaby od niedzieli. Może to by było nawet lepiej dla procarsu bo mieliby dodatkową roboczą dniówkę za którą nie musieli by płacić ani złotówki. Na najpilniejsze roboty byłaby darmowa dodatkowa dniówki. Pomyślcie nad tym.

McQueen

Dwaj geniusze.

Zmęczony sranie..m

A czyli wszystko pod kontrolą tylko niech na hemoroidy uważają hahaha

Bhp

Te kastrat weź że przynieś te listę na szkolenie co ma być, nikomu się nie chce iść to byś tak mógł przynieść, nie bądź taki nie ,no weź że przynieś, albo zleć to zadanie wiernemu giermkowi tylko jakiemuś rozgarnietemu żeby do biurowca nie zaniosl.

Wojtas

Co złotówy załamani że niema Soboty i oby jak najdłużej ha ha ha

@Wojtas

i 10 znowu będziesz płakał ze masz za mało........chyba że chcą dać podwyżkę to se podarujemy soboty

@złotek

Lista z zapisami na Sobotę jest już 2065 rok banda (usunięte przez administratora)

@złotek

I bardzo dobrze że nie ma sobót i oby nie było jak najdłużej. Wolę zarobić mniej, spędzić weekend z rodziną i odpocząć. Jak ludzie będą wypoczęci to będą wydajniejsi i będą robić mniej baboli. A złotówom którym brakuje sobót zacytuję pewne powiedzonko - Jak pies nie ma co robić to se (usunięte przez administratora) liże.

Nigdy

A z sobotami to ile wiecej zarobisz 50 zl?bez jaj

@Nigdy

50zł więcej za sobotę to chyba nikt by nie pracował ja tam nie jestem wymagający ale 3 bym w m-ce bym chciał zrobić w niedziele idzie przecież odpocząć a tak jak nie będzie będzie trzeba szukać cos dodatkowego bo kredyt sam się nie spłaci kredyt opłaty życie za dużo nie zostaje tez bym wolał nie robić sobót ale to zarobek musiały by być o 1000 więcej i wtedy soboty tez mi nie są potrzebne niestety na to nie ma co liczyć

@złotek

Kolejny kredytobiorca, starą do roboty poślij .Wszystko na kredyt ha ha ha

Spejson

Butelki sprzedaj

@złotek

Nie 5000 za sobotę id..to dostaniesz, tak cie wyci...ja ze tą sobotę za (usunięte przez administratora) zrobisz , zapomnieliście jak zadarmo soboty pracowaliśmy, a teraz mają nas gdzieś

@Wojtas

przecież tu nie zarabiamy nie wiadomo ile więc żeby cos mieć trzeba na krechę a stara zwolnili nie dawno przez pandemie dobrze ze ma 500+ bo by była masakra, a kredyt na mieszkanie mi starczy na więcej niestety nie mogę sobie sobie pozwolić wiec kolego nie być zazdrosny bo nie ma czego nie chce ci się pracować to siedź w domu a ci co musza dam im spokój i się nie naśmiewaj bo mi nie jest do śmiechu wcale

@złotek

To się Majstrowi wyplacz(usunięte przez administratora) , co może kredyt we Frankach za ciebie zapłacić w banku też nie wiedziałeś co podpisujesz , nie stać mnie to nie biorę i tyle

@złotek

Starą do Procarsu na strefę i już ma pracę

złotek

to może swoją zwerbuj mojej wykształcenie nie pozwala na taka pracę i jak miała prace to w soboty nie pracowała za bardzo sie nie cieszcie bo jak się zrobi ciepło to pewnie wrócą soboty na 3 zmiany wiec se skończy wasze (usunięte przez administratora)

@złotek

To sobie możecie otworzyć własną firmę jak , twoja stara ma takie aspiracje , to jest tak jak Ferdek powiedział niema pracy z jej wykształceniem Koń by się uśmiał

Nie no kolejna Pani Prezez ,bez szkoły

@złotek

Żadna praca nie hańbi kolego

@złotek

Ciepło to ci się zrobi jak ci mieszkanie zabiorą za nie spłacony kredyt ha ha

Zlotek
@Rolnik kobiór

Jak bys mial szkole to bys nie tyral na takiej produkcji wiec sie nie udzielaj bo pewnie jak beda soboty 1 polecisz sie zapisac

Wolne soboty
@Zlotek

Co was z tymi sobotami...... Ludzie kredyty są dla mądrych ludzi. Weź jeden spłać i nie żyj ponad stan. Co do starej Złotka to szkoda gadać. Życie szybko mija,szkoda go spędzać w procesie pracując w sobotę.

@Zlotek

Tak ty masz 5 klas i to dobrze ze się udało , ale masz starą dobrze wykształconą więc się nie martw i pracuj dalej na kolejną księżniczkę ,powodzenia z taką kobietą

Nie
@Rolnik kobiór

Lepiej nie posylac starej do do naszej cudownej firmy bo skonczy sie rozwodem albo wychowywaniem cudzego dziecka hehe,skonczy za drzwiami zaslonietymi folia heh...

@Zlotek

Zbieraj złom, puszki po piwie, makulaturę. Może ubierasz na kredyt. Toś chłopie dowalił z tym wypoczynkiem w niedzielę, że nie ma co. Taka z Ciebie głowa rodziny, że masz ją w (usunięte przez administratora). Dla Ciebie robota ważniejsza niż czas spędzony z rodziną. I nie pieprz tu farmazonów że nie ma z czego spłacać kredytu. Bo albo nie potrafisz gospodarować pieniędzmi albo jesteś nieudacznikIem życiowym. A twoja żona skoro taka niby wykształcona i nie ma pracy w kraju z najniższym bezrobociem w Europie to wybacz, ale to tylko świadczy o kwalifikacjach twojej żony żony. Dobry, ba.. nawet przeciętny pracownik nie ma problemu że znalezieniem pracy czy to fizycznej czy umysłowej. A jak Ci brakuje kasy to roznoś ulotki w soboty. Zarobisz niewiele mniej niż procarsie.

@Mikołowianin

nie napisałem że nie mam z czego płacić bo skoro pracuje to zarabiam tylko mi mało zostaje i tyle jak byś miał kredyt to byś wiedział ile to kosztuje wszystko do kupy robi się ładna suma poczekam do maja i czekam na soboty jak nie to szukam dodatkowej na weekendy i tyle jutro do roboty nareszcie w wczoraj mi się nudziło wszystko pozamykane to co w domu się siedzi i nic nie robi bez sensu

@złotek

Starą w bobra podrap, przecież i tak nie masz kasy więc czy pozamykane czy nie to jakie ma dla ciebie znaczenie

Kiepura
@złotek

Z jednym się z tobą zgadzam. Za mało zarabiamy. Reszta no comment.

@Wojtas

uważaj żeby ciebie ktoś czasem za bobra nie podrapał za ta foliową zasłoną bo nie znasz dnia ani godziny kiedy podpadną cię jakieś....

@złotek

Złotek co Ty chrzanisz? I co z tego że wszystko pozamykane? A jak by było otwarte to co? Przecież nie masz kasy więc nigdzie nie pójdziesz i nic nie kupisz. Dla Ciebie bez różnicy. Jesteś naprawdę małym człowiekiem, bo jest tyle sposobów spędzania wolnego czasu do których nie są potrzebne ani sklepy ani większa ilość gotówki. Ja mam masę pomysłów na spędzanie weekendów z rodziną, ale niestety brak wolnego czasu. Wystarczy tylko trochę kreatywności. Współczuję twojej rodzinie, że mają taką fajtłapę w domu.

@Waldek

Zróbmy ogólnozakładową zrzutkę dla Złotka i innych nieszanujących swoich rodzin. Wystawmy puszkę na bramie i niech każdy coś im wrzuci. Trzeba mieć naprawdę nieźle pod deklem, żeby płakać za sobotami.

Premia

Haha a ten w srodku ciekawe jak przez drzwi przechodzi???Wie ktos ???Musi sie ladnie schylac,zeby nie rysowac futryn ...

@Premia

Trzeba kolegi żony z magazynu zapytać jak się w drzwiach mieści

Może Dziubek się wypowie

Nop
@Wojtas

Dajcie spokój koledze,moze "nie staje"na wysokosci zadania ,poza tym trzeba sie dzielic...

Kibelson

Dawaj soboty nawet 3 zmiana

Danny

Marcinku mom prośba do Ciebie. I to nie tylko jo. Czy na rozdaniu robót możesz godać trocha głośniej bo Cie wogóle nie słychać . Jest tam hałas i ty strasznie cicho godosz. Jo stoja kole Ciebie i mom problem cie usłyszeć. Ci z tyłu to się muszom pytać innych bo nie usłyszeli. Godej trocha głośniej. Czy aż tak dużo wymagomy? Chłop jak dąb a głos jak kastrat.

Mikołowianin

Panowie proponuję zrobić ranking ściemniaczy procarsu. W rankingu biorą udział tłoczarze, zgrzewacze, monterzy, ustawiacze i ślusarza. Na zwycięzcę czeka znacząca podwyżka. Wasze propozycje?

Kizo
@Mikołowianin

Panowie po co ta szopka chcą nas skłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne

Hanys

W tym roku jest 30lecie firmy. A bydzie jakiś hajs z tyj okazji? Podwyżki w tym roku nie chcom dać to może by doli chociaż po trzi stówki na swój geburstag.

Tomcio

Na pewno dostaniesz po 500 stówek i 3 dni wolnego

Norma
@Hanys

No jak to przeca niedawno była podwyżka...a tyle tylko że norm ,ale to prawie to samo

Złonaczony
@Hanys

I do tego prezes nasz kochany miał 70te urodziny i nawet halby niy postawił hehe dej 500 dej 500 co za roszczeniowy naród wszystko drożeje a oni tylko dej i dej zamiast sie cieszyć ze mają pracę

Olha
@Hanys

Ciekawe kiedy wrócą z gor niedźwiedzie chodzą szlakami

100 lat
@Hanys

(usunięte przez administratora) życzę prezesowi na 70 były pracownik moja pierwsza wypowiedz na forum sto lat i dziękuje ze w końcu rzuciłem tom ciepłom posadkę

A ja nie
@100 lat

Kiedyś miałem prezesa za człowieka...jak by to napisać zarabistwgo,który tak ładnie mówił na spotkaniach wigilijnych,teraz niestety,ale już parę lat temu stracil szacunek mój niestety.

Waldek

Nocka piątek wolny. Pewne info.

Zza biurka

Od 1 października zostaną wprowadzone normy na detale na których do tej pory ich nie było. Równocześnie na niektórych detalach normy zostaną nieznacznie podwyższone. Jest wiele zapytań ze strony pracowników dlaczego w związku z wprowadzeniem nowych norm nie zostaną równocześnie podwyższone płace. W tej chwili jest aktualnie zastój w branży motoryzacyjnej, więc firma nie może sobie pozwolić na podwyżki, których w tym roku nie planuje. Jednak podwyżka wynagrodzeń nastąpi najpóźniej do wiosny. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Bob
@Zza biurka

Podnosząc normy obniżanie nam wynagrodzenie bo więcej musimy zrobić żeby tyle samo zarobić a w przyszłym roku będzie wyrównanie a nie podwyżka więc skończ pisać takie bajki podwyżki to tu od lat nie było. A co do cierpliwości nam już się skończyła dobrze że zAstoj jest tylko w branży motoryzacyjnej inne mają się dobrze a nawet świetnie więc ty zza biurka ucz się ukraińskiego bo ta firma tylko takich pracowników będzie mieć i ciebie z czasem takim pracownikiem zastapi

Dziubulek
@Zza biurka

Zastój w branży, ale normy dźwigać potrafisz ,a potrafisz coś jescze prócz tego i picia kawy?Co za brednie.Do zarzygania jeden krok.Ekscelencja musi odejść i tyle

Haha
@Zza biurka

Nie kompromituj się z tymi normami ...one były i są jak dla dzieci ,robię je w 3 godz a potem popijam kawusie i chodzę na faje hehe....

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy