Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Ja robot

Dzisiaj zmiana B pokazała że ma jaja a co zrobi reszta ?

Bufon

Co to się porobiło?

Ja robot
@Bufon

Zgadza się . Porobiło się.

Nic wielkiego.

@Ja robot

Już zapomnieliście jak zmiana C bodajże trzy lata temu poszła do szefa ? Dzięki nam mieliśmy wtedy podwyżki . Teraz poszła zmiana B i bardzo dobrze. Ciekawe czy zmiana A kiedykolwiek sie zmobilizuje . Więc jeżeli już mówimy o ciotkach to już wiecie.

Lord

Brawo,zmiana C też pójdzie,ale trzeba kontynuować dalej i daj czas powiedzmy tydzień na odpowiedź, a nie pół roku ,jak nie to dalej np.cala zmiana bierze urlop na żądanie ,oczywiście wiem że się ciotki niektóre wyłamią,ale myślę że większość na to pójdzie ,a dla firmy to już będzie kłopot, potem dalej dalej i dalej aż wywalczymy.Aha to do firmy my nie prosimy ,my żądamy!!!!!!!!

Olo
@Lord

Nic nie dostaniecie pachoły ani jednego pln w tym roku nie podoba się są inne zakłady gdzie zarobisz lepiej bay

KOKS

(usunięte przez administratora) to jesteś Ty , mieliście pomysł ok fajnie, ale trzeba było obgadać z każda zmianą, a nie przyjacołki GAŁ Z MACIUSIEM :D Zmiana C ma do tego nocki i o całej akcji dowiedziała sie przypadkiem ! Także liderzy trzymia ta informacje dla siebie, bo boją sie że posypią sie UŻ na piatkowej zmianie :D Jak trzeba to pójdziemy na BELWEDER DO DZIEDZICA !!!

Opona
@KOKS

Tak jest i mamy opony!!!!!I górników zaprosimy i prasę z telewizją zaprosimy!!!!!

Endrju

Na wiosnę mają być dobre podwyżki to się wyrówna

Ustawiacz

Czeba się było uczyć i zostać ustawiaczem niedouczone pachoły.

Mieka faja
@Ustawiacz

No no no czeba powodzenia

Morbius
@Endrju

Na wiosnę będą ściągać migrantów pod kamery zeby mieć na kogo zawiesić oko

Waldek

Wypłaty na koncie a paski znowu z tygodniowym opóźnieniem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Weteran

Jeszcze słówko a propos wypłat i niepodnoszenia od 10 lat premii frekwencyjnej czy wczasów po gruszą. Jest jeszcze dodatek za pranie. 10 lat temu było to 21zł. miesięcznie. Ktoś zgadnie ile wynosi teraz?

@Weteran

Dalej dostajemy kokosy w wysokości 21 zł. Przecież dla pracowników procarsu przez ostatnie 10 lat nie podrożał proszek do prania, prąd ani woda. Nas na szczęście drożyzna omija i podwyżek nie musimy dostawać .

Wara
@Waldek

Gozej jak nowym w inzynieri podrożał ! Apropo (usunięte przez administratora) pospszataliscie w biurze hahha a de nie !!! :D

No
@Weteran

Człowieku wy tylko narzekacie jak ci zle to się po prostu zwolni i tyle nikt ci nie każe tu pracować jest tu grono osób które tylko narzekają pracy w Tychach i okolicach jest od groma po co ty tu piszesz ze pracujesz 10 lat i nic się nie zmieniło dla twojej informacji nic się nie zmieni przez kolejne 10 lat ale ty możesz wszystko zmienić skoro twoim zdaniem i kolegów jest mało No to droga wolna nie pasuje ci taki zarobek to idź gdzie indziej nie masz ambicji jestes leniem jak dla mnie możesz się zwolnić razem z wszystkimi pracownikami co narzekają możesz zostać kim kolwiek chcesz gdzie kolwiek chcesz skoro ci tak nie dobrze tak zle tak mało zarabiasz to po co tu pracujesz pomyśl tylko czy jesteś mądry czy głupi nie rozumie pisanie ci nic nie da ludzie się z tad pozwalniali są szczęśliwi a ty tylko mało i mało rób kursy na suwnice spawacza wózki i spadaj do innej pracy ale pewno się nie chce nie ma ambicji za grosz tylko jak zle jak zle człowieku jesteś chory ps ja się zwolniłem i uwierz śmieje się wchodząc tu ciagle narzekanie masakra bier swoje życie w swoje ręce a jak nie to rub tam za 21 pln za pranie do emerytury tu jestes tylko zwykłym pachołem a pachołami się nikt nie przejmuje

Octopus
@No

Ja pitole, kto Cię uczył ortografii, interpunkcji i stylistyki pisania??? Tego co i jak piszesz nie da się na trzeźwo czytać...

No
@Octopus

Definicja pachoła . PACHOŁ to tłoczarz, monter, zgrzewacz, ustawiacz i narzędziowiec . Czyli każdy fizol to pachoł.

Solorz
@No

Bez ustawiaczy to najwięksi ściemniacze, dlaczego zawsze są przebrani i wykąpani i czekają na fajrant w szatni

@Solorz

Najwięksi ściemniacze to ustawiacze. Ustawiacz=ściemniacz=pachoł.

Dziedzic

Z okazji prawosławnych świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim pracownikom z Ukrainy wszystkiego dobrego i żebyście w niedługim czasie zarabiali więcej od Polaków.

******
@Dziedzic

Dziedzic dzisiaj też patrzysz jak się chłopcy wypijają

***** ***

Z tymi kamerami,to jakiś cep chyba pozazdrościł kaczyńskiemu,i bardzo zapragnął inwigilacji ludzi....Mam pomysł dlatego cepa, który jest taki mądry,i chce montować na każdym kroku kamery....Niech pogada z kaczynskim czy ziobrą, może mu udostępnią Pegasusa....Ta firma jest niczym pis,musi wiedzieć co kto z kim gdzie i kiedy.... Żenada do potęgi.

***** ***

Tu bardziej chodzi o to, że jeden bałwan z drugim, którzy patrzą w te kamery jak szpak w (usunięte przez administratora) mają coś nierówno pod deklem,i wszyscy dobrze wiemy,o kim mowa.

Tusek
@***** ***

Ta firma to chyba bardziej jak PO. W sklepach drożyzna a oni podwyżek płac nie dają bo piniędzy nie ma I nie będzie.

Prawda
@***** ***

A niech se patrza i niech sobie robią dobrze ,albo niech ręka kolegi robi dobrze ,nie przejmujcie się tymi kamerami ,co ci zrobią, weźmie premie ?jaka premie!Dzwigna normy?I tak dzwigna ,więc-wyostrzonego obrazu rzycze i miłego oglądania

Pedro
@Prawda

Witam ceny kawy wyj...li o 50 gr , więc kiedy dostaniemy w tej firmie konkretne podwyżki , dziedzic czy ty nie widzisz ile wszystko podrożało .Co znów dostaniemy 110 brutto żenada

@Pedro

Ostatnie podwyżki były przed covidem w 2019 roku. Mamy rok 2022. W 19 roku inflacja wynosiła 3%, w 20 roku 4%, w 21 roku ma wynieść 8%. Razem 15%. Ceny żywności prądu benzyny czy gazu poszły w górę znacznie więcej. Policzcie sobie o ile spadły realnie nasze pensje w porównaniu z 2019 rokiem. Żeby tylko wyrównać inflację powinniśmy dostać 15% podwyżki. Pytanie retoryczne. Dostaniemy?

@Pedro

To się zwolnijcie pachoły jesteście tylko zwykłymi pachołami płace ile płace i gów…. Więcej dostaniecie za niedługo jak rusza nowe maszyny będzie tylko automat i po jednej osobie wtedy i tak pachoły połowa z was mi będzie nie potrzebna

Zwolni się jak ci złe

Zwolni się

@Dziedzic

Się zdziwisz jak się pachoły zaczną zwalniać . Jeszcze będą płakać za nimi I będą ich prosić żeby pracowali w procarsie. Wtedy to już będą Panowie Pachoły. Ale oni się już wypną na procars bo będą mieli lepsze posadki za lepsze pieniądze.

Pegasus

I co ,boli ręka od patrzenia???

Morawiecki

Ojojoj panie dziedzic... Monitoring powienien dbać o bezpieczeństwo a nie być podstawą do podgladania ludzi! Sam fakt że obserwujecie ludzi już jest (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) jest karalny... Zostaje nam czekać kiedy jawnie i wbrew prawu zaczniecie wyciągać konsekwencje! Wtedy będzie trzeba zgłosić sprawe do PIPu...Wywierać nacisk na ekscelencję to też (usunięte przez administratora) Tylko że on ze strachu wykonuje rozkazy... Liderzy tak samo... Przypomnę wam tylko że hitlerowcy i (usunięte przez administratora) też tylko wykonywali rozkazy... Nie pozdrawiam.

Szybkie ręce

I jak TAM?Boli ręka od patrzenia?

Osaczony
@Szybkie ręce

Tam muszą być częste przybliżenia obiektywu na spoconych facetów w opiętych ogrodniczkach

Poddany

I co chłopaki, robimy bunt jak nam każą przyjść na nockę przed sylwestrem? Wszyscy urlopy na żądanie. Na zmianie Guliwera cioty robiły nockę przed wigilią zamiast brać żądacze. Pokażmy że my mamy jaja w przeciwieństwie do zmiany przed nami.

Haha
@Poddany

No tak,tak haha nie bredz czlowieczku tylko pracuj ,bo do tego jesteś stworzony

Poddany

Już 2 lata temu też kazali nam kończyć nockę w sylwestra. Pokazaliśmy jaja i prawie 80% załogi wzięło żądacze . My potrafimy się zjednoczyć, nie to co wy mięczaki. Dlatego z nami się liczą i w czwartek dadzą nam wszystkim urlopy. A smakował wam opłatek w wigilię po robocie?

Endriu
@Poddany

Nie poprostu wasz majster potrafi coś załatwić jaki jest to inna sprawa ,Guliwer to poprostu jest piz.a to co może załatwić to niedzielę na noc i tyle w temacie

Urlop
@Endriu

Ciekawe dlaczego Guliwer sam wy..bał na urlop a o pracownikach nie pomyślał na innych zmianach ludzie dostali urlop i jest wszystko ok , to jest poprostu burak z Lędzin

@Poddany

Jak zakład poradzi sobie bez super bohaterów że zmiany B. Jesteście niezastąpieni. Dlatego będziecie rypac w czwartek. U nas są tylko mężczyźni. Przespaliśmy się dwie godziny i tyle. Nie płaczcie chłopaki.

@Pankracy

U was mężczyźni? Hahaha.. Największe ciotki są na zmianie guliwera. Oczywiście nie wszyscy, ale większość z was to panienki wchodzące w zad majstrowi.

@Poddany

Nie widziałem żeby u nas na zmianie ktoś wchodził w zad majstrowi. Natomiast jak patrzę na waszego majstra to moja wyobraźnia podpowiada mi że by was takie rzeczy się dzieją.

Lopez
@Poddany

Padnijcie narody przed Bogami że zmiany B. To jest sól tej ziemi. Same asy.

Lopez

Niestety myślisz się.

Pupil

Chyba A

Narciarz
@Pupil

Tak zmiana A najlepiej wyszkolony przez stolarza

Pro rok

Strajk

Skywalker

Nie obrażaj ludzi. Raczej zjednoczmy siły. Życie nas zmusi żeby wystąpić o konkretną podwyżkę. Koszty życia poszybują już od stycznia.... Tu nie ma się co napinać. Podwyżka o min.10% to jest jakaś przyzwoitość. Jeśli nie będzie ruchu ze strony pracodawcy to strajk jest opcją. Przecież to nie jest jakaś decyzja o zagładzie ludzkości. Ale tylko razem jesteśmy w stanie to wywalczyć. Pozdrawiam.

Mlody
@Skywalker

Ja jestem jak najbardziej na tak , ale kto w tej firmie się odezwie , tak jak napisał baby yoda tu są niestety same (usunięte przez administratora)i nie chodzi tu o obrażanie taka jest smutna prawda

Chciec
@Mlody

Wystarczy chcieć,no i to fakt musi być jeden gość z jajami taki nasz procarsowski Wałęsa

Tłoczarz
@Chciec

Trzeba się zwolnić jak największą grupą w podobnym okresie czasu . Ukraińcami nas nie zastąpią może Ci co zostaną będą mieli lepiej a jak nie to wszyscy Polacy się pozwalniają. Większość firm w Tychach planuje po nowym roku konkretne podwyżki swoim pracownikom Ciekawe ile nam dadzą na wiosnę . Dźwigną akord o 12zl czyli jakieś 160zł na rękę i będziemy musieli ich po rękach całować za ich dobroć.

Młody

Oj dziedzic dziedzic... Szczyt laski! Dziękujemy za jabola, taki uznanie naszych zasług dla firmy... Zachował byś się jak człowiek i dał normalna premie świąteczna jak w każdym szanującym się zakładzie... (usunięte przez administratora) amy na wasze leniwe (usunięte przez administratora) na was nierobów i w podziękowaniu jabol z promocji, czekoladki i świstek z życzeniami... Wstyd...

Żulioner

Dla nas jabol za 17 zł , a mistrzowie do zameczku na wigilię ,poprostu dziękujemy, nie bierzmy tego (usunięte przez administratora) niech sobie sami wypiją

Morawiecki
@Młody

Kasa poszła na kamery, coby w firmie bezpieczniej widzieli czy aby nie lecisz w pręta... Żeby bezpieczniej mogli zabrać Ci premie żeby bezpieczniej zaoszczędzić pieniądze!

Pegasus

Kamery są jescze pegasusa niech załatwi i będzie już wszystko wiedział, a tak swoją drogą to bym te kamery w biurze obok dał jak juz ,milej by było, chociaż i tak tam przesiaduje cały czas

Święta

Drogi prezesie,niedrogi dziedzicu i najtańsza ekscelencjo-polecam w ten świąteczny czas obejrzeć w tv "Opowieść wigilijna"gorąco polecam,to jest taka opowieść o bogatym skór.....ale nie będę zdradzal

A.B.

Według przecieków Procars przymierza się do ujednolicenia systemu wynagradzania w całej firmie. Ma zostać zlikwidowany akord i wszyscy pracownicy będą mieli stawki miesięczne. Być może nastąpi to już od 1 stycznia.

W.K
@A.B.

A według moich przecieków od 1 stycznia podwyżka wynagrodzeń o 25% ,premie o 30%kamery co 2 metry ,5,mistrzów i 10 celebrytów na każdej zmianie

Luluek
@W.K

Dziedzic sypnij trochę dukatów też chcę zjeść coś dobrego na święta podziel się bądź człowiekiem

Pankracy

Dziedzic oddaj paski z wypłaty. Boisz się że ludzie się wkur..... Nie bój się. Już są wkur....

A.B
@W.K

Dobra wiadomość na święta. Na wiosnę będą dobre podwyżki i zlikwidowany akord. WESOŁYCH ŚWIĄT

Mikołowianin

Był fajny pomysł który wyszedł od samego mistrza aby w przyszłym tygodniu zacząć nockę od niedzieli. Nie musielibyśmy wtedy kończyć w wigilię. Niestety pomysł został storpedowany przez żuli. Szkoda. Tylko nie płaczcie w przyszłości że musicie kończyć nocki w sylwestra czy Święto albo że trza przyjść w sobotę na nockę. I weźcie że sobą w czwartek opłatek aby się nim podzielić w wigilię po robocie Myślę że na pozostałych zmianach ten pomysł by przeszedł bo na innych zmianach jest więcej ludzi rozumnych.

Czerkawski
@Mikołowianin

Całe szczęście że ten durny pomysł upadł. Szkoda tłumaczeń.

Żule tryumfują.

Klon
@Mikołowianin

Przecież Mistrz to ćwierć inteligent z Lędzin , takie pomysły jak ten to sobie nich wsadzić w (usunięte przez administratora) obdzielili się na tłoczni urlopami na święta i o innych nie pomyślą tutaj też pracują inni ludzi nie tylko tłocznia

@Klon

Nie dyskutuj tylko tyraj w wigilię.

Wigilia
@Endrju

Przecież Guliwer niema mózgu wić skąd u niego takie pomysły, a tak akropol wolę tyrać w wigilię, on n niech nic już więcej nie wymysla

Żulczyk
@Mikołowianin

Nigdy nie patrz na inne zmiany, nasza lubi dzielić się waflem w robocie nawet nieraz na nockę ludzie przynosili ciasto weselne pokryjomu taka to firma

@Żulczyk

To się szykuje cudowny tydzień na nocce . Będziemy kończyć w Wigilię. Tak wygląda magia świąt w procarsie. Prezes obiecał że przyjdzie rano podzielić się z nami opłatkiem.

A ja dam tobie.

Orzeszanin

Jest jeszcze efektywnościowa do 450zł. I kwartalna 1100zł. Ale zgadzam się z przedmówcą ,,weteranem" wszystko po 10 latach powinno być X2 tak poziom płacy w Pro Cars byłby wyrównany do tego z przed 15 lat. Ale jest rozwiązanie. Przynajmniej stażowe powinno być do 25% i to by załatwiło sprawę. Starsi pracownicy byli by docenieni. To była by dobra decyzją zarządu na 25 lat firmy! Proszę to rozważyć. Dziękuję za uwagę.

@Orzeszanin

W sumie niezły pomysł. Żeby było prościej to stażowe powinno być liczone razy dwa. To znaczy po 5 latach 10%. Później za każdy rok 2%. Maksymalnie po 10 latach 20%. Pracownik z kilkunastoletnim stażem zarabiałby 500 netto więcej od nowoprzyjętego. Więc to chyba nie jakąś przepaść, ale różnica powinna być widoczna. Ruch po stronie Dyrekcji.

Mentor
@Orzeszanin

Ludzie weźcie się ogarnijcie żadnych podwyżek nie będzie za wasze podwyżki kupili kamery(usunięte przez administratora) bo ci przelicza tak że normy nie zrobisz a majster ci nie podpisze bo powie przecież cię przy maszynie chwilę nie było

Iiiiii
@Orzeszanin

Zwolni się to jest rozwiązanie

Dyro

Zwolni się

Tomcio
@Dyro

Ekscelencjo kiedy podwyżki będą

Danny
@Orzeszanin

Ja mam premii kwartalnej 1400. Ciekawe jaka jest maksymalna. Kilka lat temu była 2000 ale podobno poobcinali tym co mieli najwyższe

Luka
@Danny

Napisz że to jest brutto. Jeśli masz faktycznie taką to pokazuje jak ta firma działa. Szkoda gadać.....

Leonidas
@Danny

Masz na imię Roman? I lubisz wchodzić do biura ekscelencji

EMIL

To teraz wyłoży tysiaka, usunie wszystkie negatywne komentarze i na forum procarsu zapanuje cisza bo niestety nic dobrego na temat tej firmy nie da się powiedzieć.

Nop
@EMIL

Ale najpierw tobie zabierze

Żul

Dlaczego nie możemy przyjść teraz w sobotę na rano odrobić ten czwartek to Guliwer wymislił niedzielę nockę brawo brawo brawo dla tego myśliciela i dla inteligencji z tłoczni gratuluję pomysłu. Guliwer na szefa produkcji z tymi pomysłami , w tym roku na gali prezes da ci 10 dyplomów za najbardziej pop...dolony pomysł roku

@Żul

Żeś wymyślił w sobotę do roboty. Dość już tych sobót zrobiliśmy. Wolę przyjść w czwartek na nockę. Nara.

Waldek

Ktoś wie dlaczego nie ma jeszcze pasków? Dostarczenie tzw. paska dla pracownika to obowiązek zakładu pracy. Brak paska to naruszenie Kodeksu Pracy. Wystarczy nasłać PIP i procars płaci karę. Najgorsze w tym wszystkim jest to że ten zakład całkowicie nas olewa. Żadnych informacji. Tak jest ze wszystkim. Odradzam wszystkim pracę w tym zakładzie. Chociaż jest kilka osób którzy choćby nie wiem co sie działo, choćby nie wiem jak by było źle, choćby nie wiem jak marnie płacili to i tak będą robić w procarsie do emerytury. To są urodzeni tłoczarze tacy jak Bartoszka czy Daniela z Mikołowa.

Oddany
@Waldek

Co to za wyplata dziedzic nie jest ci głupio, i cały rok pracy za 300 zł na święta . Tutaj jak zwykle swoje kieszenie na pchać a reszta jest nie ważna .Wesołych świąt życzą milionerzy z produkcji

Ustawiacz
@Oddany

Jakie 300? Ja dostałem na karpia 900zl więc nie było tak źle.

Ha ha ha
@Waldek

No i co zrobisz daj spokuj

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 378, z czego 14 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 237 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy