Opinie o Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom w Poznań

Waldek Nowy wpis

A z jakiego powodu przestaliście być aktywni na tym forum pracowniczym?

Artur Nowy wpis

A jak dokładnie nazywa się ta firma i gdzie ma biuro? właśnie rozpoczynam poszukiwania jakiejś pracy i nie chciałbym się nadziać

Eco Energia Nowy wpis

Bardzo proszę o kontakt osobę która umieściła wpis. Jestem właścicielką Firmy Eco - Energia i zacznę od tego, że na Ul. Wyłom nie pracujemy od 3 lat. Nie zajmujemy się sprzedażą energii elektrycznej w domach ( a tu ewidentnie chodzi o sprzedaż dotyczącą klientów indywidualnych tak wnioskuję z opisu) Dodany wpis Pani lub Pana nie dotyczy Mojej Firmy a został tu umieszczony, proszę dokładnie sprawdzić miejsce pracy... ( gdzie Pani / Pan pracował w jakiej dokładnie Firmie ) Pozdrawiam serdecznie,

arek

no nie mow ,ze jeszcze musiales zaplacic za szkolenie? ja bym sie na twoim miejscu nie zgodzil na cos takiego, nie zaplacilbym wogole, to jakis zart jak tak mozna ludzi traktowac

oszukany

Pracowałem 2 tyg, zostało 5 dni szkolenia, straciłem czasu i pieniędzy na dojazdy, a zostałem bez niczego, chociaż szkolenie miało być niby opłacone... Nawet głupiego dziękuję, nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
oszukana

Opinia z listopada na bank pisana przez właściciela firmy. Potwierdzam, ze to zwykli oszuści szkoda na nich tracić czasu.

nie warto ?

Nie warto wiadomo,że dla kogoś, kto woli mieć 1150zł na rękę w biedronce , praca za prowizję jest zbyt trudna dla nieroba. Na pewno informowali Cię o warunkach , więc nikt Cie nie zmuszał,ale jak mawiała moja babcia, rowy też musi mieć kto kopać, a więc powodzenia

Ultrecht

Jest ok, jak w każdej pracy wymagania są,ale amtosfera ok i kasa na czas.

nie warto

Firma powiązana [usunięte przez moderatora] słynnymi poznańskimi [usunięte przez moderatora]okres próbny za darmo na początku obiecują złote góry a potem nici z tego, nie dostaniecie nawet głupiego telefonu służbowego. Umowy o pracę nie ma to co wypisują w ogłoszeniach o pracę to brednie. Nie dajcie się nabrać, no chyba że ktoś chce pracować za frajer

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom - Poznań

Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.

Eco Energia Partner Energa Obrót Poznań Wyłom