Opinie o Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud w Kraków

Czy w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud występują paczki/bony świąteczne?

Barbara Nowy wpis

Paczki to dostaniecie do więzienia. Firma to przekręt. Mają setki tysiące spraw w sądzie, komornicy już nie wiedza jak ściągać płatności. Alan Żak to największy (usunięte przez administratora)

Czesław

Czemu ludzie tu ostrzegają przed firmą? Chodzi o zaległości w wypłatach? Bo tak zrozumiałem. To było rok temu. Teraz firma wyszła na prostą czy nadal jakieś problemy?

Stać
@Czesław

Po pierwsze to nie firma to (usunięte przez administratora) Po drugie nie płaci Po trzecie (usunięte przez administratora) klientów ,bierze zaliczki i ucieka,potem kolejny wyrok cywilny itd itd

Stać.
@Stać

Administrator usuwa pozwala by dokonywano przekrętów Alan Żak i to nie firma Nie ma pojęcia o budowie remontach. Przychodzi na robotę, bierze zaliczkę i następny dzień nigdy go nie ma sprawy idą do sądu i wyrok za wyrokiem komornicy stoją w kolejce. Pracownicy.....wybiera ludzi (usunięte przez administratora) młodych naiwnych Coś zaczynają robić budowę remont po to by wziola zaliczkę..potem ucieka nie płaci wypłat nie płaci ZUS itd. A administracja gov.usowa wpisy by nadal robiono przekręty. Zgodnie z konstytucją ma prawo prowadzić działalność gospodarczą.

Grażyna
@Stać.

No to ja chyba tego nie zrozumiem. Od kiedy tego typu opisane zachowanie wobec drugiego człowieka miałoby być zgodne z konstytucją? Bo jeśli byłaby to prawda to jakieś dziwne to wyjaśnienie tutaj podajesz. Na pewno wobec takich działań da się jakieś konsekwencje wciągnąć

Anna Potocka
@Grażyna

Pani wie że ta jego firma ma inne nazwy Nawet tu. Art-bud Ard-bild I 18 innych nazwy zmienia pieczątki nazwę firmy raz tak raz tak Ciągle ten sam Alan Żak Trzyciąż

Anna Potocka
@Czesław

Kto wyszedł na prostą To nadal (usunięte przez administratora) firma robi. Nic się nie zmieniło. Biorą zaliczki i uciekają . Komornicy sprawy sądowe itp itd.

Xxx Nowy wpis
@Czesław

Nie chodzi o to że ,firma Alan Żak nie wyszla na prostą . Nadal to firma (usunięte przez administratora) Chcę nadmienić że Nigdy ale nigdy nic nie wykonali . Rozpoczęli , okradli, wzięli zaliczkę, uciekli. Nigdy nie wykonał żadnej pracy .remontu. Alan Żak nie ma żadnych umiejętności, (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud?

Janina stec Nowy wpis

Umowę jak spierniczy budowę, okradnie materiały sprzęt,weźmie na umowie zaliczkę i ucieka. Pracownicy bez Zusu itp. Uwaga to (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud odbywa się również w języku angielskim?

Barbara Kidawa

Alan to (usunięte przez administratora) firma (usunięte przez administratora) mataczenia Ten Pan to (usunięte przez administratora) i firma tez same kłopoty Ostrzegam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
M

W sprawie zaległych płatności proszę o telefon pod nr 789.061.495

Jak się pracuje z ludźmi z Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud?

Magdalena Wałek Rzeszów

Pracownicy oddaja do Sądu Alana Żak juz ma prawie 80 komornikow Uwaga na Alana Żak

Franek

Jeśli ktoś dowody na to co zostało tu zapisane to z pewnością forum pracownicze w niczym nie pomoże

Czesław

Firam Art-Bud zajmuje się usługami budowlanymi i pracami wykończeniowymi. Budują domy czy obiekty przemysłowe - od fundamentów, przez docieplenia budynków, instalacje CO i hydraulikę po usługi dekarskie i budowę dachu. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać, jaka jest aktualna sytuacja firmy i czy można liczyć na zatrudnienie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą i czy firma oferuje premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Dodawajcie swoje obiektywne opinie.

@Czesław

To (usunięte przez administratora) a nie firma

Chyba niszczeniem budowli przez Alana Żak

@Czesław

Firma Art-Bud zajmuje się zlodziejstwem oszustwami i homoseksualizmem. To przykrywka a w gruncie rzeczy gej okradajacy zw.ludzi. Nieudolny.oszust nie ma pojecia o budowie. Teraz zmienia nazwy firmy ale ten sam (usunięte przez administratora) z Rzeszowa A.Żak

Deweloper
@Czesław

Art-Bud to firma Alana Żak? ????????

@Czesław

Panie czy pan czytać nie umie Czlowieku czytaj wpisy wszystkie o tej firmie. Do reszyt zwarioealiscie a potem placzecie ze wam wyplaty nie dają.

Elżbieta

@Michał Nie wiecie, czy Art-Bud szuka obecnie kogoś do pracy? Nie widzę żadnej informacji w internecie. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Czy w obrębie jednego działu w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Thomas

To (usunięte przez administratora) kreminalista i jego firma budowlana to przykrywka.by okradac ludzi. A administrator celowo usowa wpis jego nazwiska by w Polsce.nadal mógł krzywdzić ludzi. Administracja gowork usowa imie zlodzieja Alan Żak by mógł nadal okradac ludzi uzywajac swojej firmy budowlanej.

Thomas

Prosze o pomoc Adres lub miasto gdzie mieszka.(usunięte przez administratora) Thomas.herzog@onet.eu

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Tymon

Może ktoś zamieści jakieś informacje o pracy w firmie, czy normalnie działacie?

Prezes
@Tymon

Nie działają siedzą w (usunięte przez administratora)

P.I.P

Dam 12.000zl za informacje gdzie jest Alan Żak z Rzeszowa ??? Aaa.100@onet.eu

Prezes An-Bud

Dam 2000zl.za inf gdzie jest Alan Żak z Rzeszowa. Kubus.123@onet.eu

Prezes An-Bud

Jesli kogoś (usunięte przez administratora) Pan Alan Żak Proszę o kontakt. Prezes An-Bud Kubus.123@onet.eu

Kuba

Pan. Alan.Żak frma budowlana. Poznań Okolice Kolo Szczecin Wrocław Krakow Rzeszow (usunięte przez administratora) Proszę o każda infirmacje Prezes.An-Bud Kubus.123@onet.eu

KTO MA KONTAK DO ALANA ŻAK Z rRzeszowa proszę Kubus.123@onet.eu

Jeżeli pracowaliście na czarno, lub nie pracowaliście na czarno u niego to załóżcie sprawę w sądzie. Jeżeli masz wyrok sądu/ będziesz miał(a) to możesz typa ścigać całe życie (ja tak robię). Dopytajcie komornika co ile bezpiecznie jest odwiesić sprawę, aby wyrok nie stracił mocy. Tylko pamiętajcie poszukajcie konkretnego komornika np. takiego, który też go nie trawi :) Wiadomo lepszym wyjściem byłoby poznanie firmy windykacyjnej pod nazwą "Wania&Sasza Odzyskujemy wierzytelności w 200%" (nazwa firmy została wymyślona na potrzeby opinii, ale wiemy o co chodzi), lecz nie radzę bo może się to obrócić przeciwko Wam. Jeżeli o mnie chodzi to fatalnie trafił. Powodzenia z tym tumanem.

Magdalena Wałek Rzeszów

Kto wie o Panu Alan Żak opinie inf ..

biuroanbud@onet.eu

Chcesz cale życie jak piszesz ścigać Go ???

biuroanbud@onet.eu

Odp pomylka imny adres biuroanbud@onet.pl

@biuroanbud@onet.eu

Tak. Kiedyś straci czujność.

Kinga

To nie jest do konca tak jak piszesz.

Prezes

Alan Żak zlodziej udowodnione wyrokami prawomocnymi oszust. Każda budowe rozwala.nie kończy. Nie placi pracownikom nie płaci ZUS. Kradnie narzędzia. Nie ma pojęcia o budowie .skazywany wielokrotnie orawomocnymi wyrokami. Mieszka obecnie.Rzeszów z zboczonym gejem. Moje sugestie dla Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud: Przestal okradac oszukiwac. Zrezygnowal i przyjol się do pracy uczciwej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zna się na budowie Nie placi pracownika i ich rozkazuje a nie ma pojecia o budowie

Zostaw merytoryczną opinię o Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud?

Kandydaci do pracy w Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud

Alan Żak usługi remontowo-budowlane Art-Bud