Opinie o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Staler Market Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Staler Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Poszukujący

Może dla was pracowników i byłych pracowników jest zabawne jak opisuje się swoich kolegów i przełożonych... Ja chcący podjąć pracę i czytając powyższe opinie o pracodawcy personalnie nic nie rozumiem. Wiem tylko tyle że rozważając chęć podjęcia tam pracy to właśnie TEN ZAKŁAD BĘDĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! ! !

Przedstawiciel
@Poszukujący

A to duży błąd bo firma fajna i z perspektywami. Nie spróbujesz, nie dowiesz się jak jest.

Memento Mori

Nawet zabawne jak ze sobą koty drzecie, drzyjcie je więc póki możecie, bo przyjdzie taki dzień, że wszyscy umrzecie :)

andron

ostatnio na tym forum, tańcowały dwie jąkały, jedna duża, drugi mały i pomyje wylewały

va bank

Zastanawiasz sie hi hi wszyscy to wiedza w firmie i na tym forum kto wylewa te pomyje ocziwista oczywistosc jeden jest złoty a drugi kolega po fachu czyli ..... wy. :)

don
@va bank

słaba teoria, komu by się chciało paprać w coś takiego? Zresztą pomyje wylewane są tu też na tych co poodchodzili więc jak to jest (pan z ciechanowa)? ja stawiam na kogoś z wewnątrz firmy, skąd rekordzista masz takie newsy? Kim jest P ionek G ruby?

Fircyk
@don

.... szkoda mi was Panowie wasz świat jest niestety lustrzanym odbiciem was samych :). Bardzo słabe i płytkie są te wpisy tych samych osób pod innym nikiem popracujcie lepiej nad potomstwem może 500 p....

andron
@Fircyk

najlepsi są aplikujący i szukający z polecającym:) P.S. to twój 7 lub 8 nik

don don buhaha
@andron

Fajny jestes sam rozmawiasz ze soba sam sobie zadajesz na tym forum pytania i sam na nie sobie odpowiadasz iloraz inteligencji masakra :))))

ubikacja
@don don buhaha

trza było rzucać wpierw picie, a nie palenie.....

kierowik zamieszania
@ubikacja

Nie zalmuj sie glowa do gory phill jeszcze moze jakies 10-20 lat i uda sie awansujesz

Bilans
@ubikacja

Dzięki za miła konwersacje. Miło że tak duże zainteresowanie moją osoba nie wynika z waszej zazdrości , cynizmu oraz traumy z dzieciństwa. Domyślam się jak wielka ciekawość i chęć poznania tajemnicy sukcesu wami kieruje to miłe ale ja nie potrzebuje jeszcze takich uczniów i asystentów. Mam nadzieje ze to co napisałem będzie zrozumiałe nawet dla was Panowie. A tajemnica tkwi w umyśle tam znajdują się najpotężniejsze aktywa. Jeżeli go mamy....

zgaga
@don don buhaha

pytanie, kiedy wracasz?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Staler Market Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Zbychuj

Wszystkim rozgorączkowanym przypominam, że i tak wszyscy pójdziecie kiedyś do piachu, więc się tak nie podniecajcie swoim błahym życiem doczesnym. Miłego dnia.

Zbychuj

Miałkie ludziki z miałkim żywotkiem prowadzą miałką dysputkę na miałki temacik .

jatka

Nowe kontrakty S7 do wzięcia wracajmy do pracy

HahaHa

Ha ha ha Widzę że dyskusja rumieńców nabiera. PRAWDA KOLE W OCZY ! ! ! Śmiejesz się z Rekordzisty ale niech pierwszy rzuci kamień kto jest bez winy. Takie były realia w zeszłym roku ! Takie były czystki ! Takie rekordy ! /Notabene na forum było pytanie i super że ktoś rzetelnie na nie odpowiedział/ A żal (usunięte przez administratora) ciska tylko tym którzy zostali bo już nie mają na kogo intryg snuć, potracili najlepsze kontrakty, zainwestowali w maszyny które dziś stoją i tylko wyczekują kiedy oni dostaną wilczy bilet. Dla reszty takich jak ja szarych żuczków, którzy pozostali i tylko mogą się przyglądać temu wszystkiemu jest niezła szkoła życia

Rekordzista

Z kadry zarządzającej została tylko: 1. M arkowa Z apalniczka, która ma wiadomo zasługi i musi teraz sprzątać 2. M arna Ł ania która swoimi intrygami i wkopywaniem innych kurczliwie się trzyma stołka A poza tym reszta dyr i kier sama podchodziła ! ! ! Głównie za przyczyną powyższych albo z braku kompetencji którzy zostali wylansowani przez dziecica to pojechali do Piotrkowa czy Ciechanowa albo Krzysz Łososiowy niosą na Prusy. Nie wspominam tu o takich wynalazkach jak poza miejscowe gwiazdki B artzo W ojdzie a które jak szybko przyszły tak jeszcze szybciej dostały kopa tylko jakie czystki już (może nie do pytania o kadrę - ale na produkcji) zrobiły zwalniając masę ludzi. Ha z tamtych regionów kolejny P ionek G ruby który w zeszłym roku wyleciał lans niesamowity biorący pełnymi garściami pomysłów na życie i najciekawsze realizujący to w trakcie pracy. No i listę kończąc a może powinienem od "Asa w rękawie" jakby nie patrząc dwuimiennego zacząć: D ar O lkowy przyglądając się jak imperium ginie z ściskajacym sercem i mnóstwem nowych kontaktów zmuszony został do odejścia zakładając już tym razem dla swoich dzieciów nową firmę. To tak w skrócie wygląda zeszły rok... Masz wątpliwości czy rekordowy? - Jedna wielka czystka, jak rząd się zmieniał to tyle odejść nie było co w tej firemce...

Neutralna
@Rekordzista

Uważam że przesadzacie z zamieszczaniem tych opinii na temat firmy w której już dawno nie pracujecie. Żal chyba wam tyłki ściska. Proszę zatem wszystkich byłych handlowców tej firmy czyt. obecnych doradców technicznych, kierowników z kujaw i pomorza i innych odpadów tego rynku zajmijcie się sobą i popracujecie nad miłością do bliźniego.

trzycztery
@Rekordzista

Niczego w życiu nie osiągniesz bo zajmujesz się pier....m. Weź się do roboty to przynajmniej ktoś będzie miał z Ciebie korzyść.

trzycztery
@trzycztery

powyższa prośba jest to tego pajaca " rekordzisty"

leon zawodowiec
@Neutralna

Strasznie pudłujesz dziecino, tutaj dyskutują głównie pracownicy no i może ci co dopiero zostali zwolnieni. Zakładając że ten spalony grajdołek może wywoływać coś więcej poza politowaniem u byłych pracowników bardzo przeceniasz znaczenie miejsca w którym pracujesz. Swoją drogą zastanawiam się kim jest Rekordzista, lub kim był do niedawna. Co do rad udzielanych na forum to mam jedną dla ciebie: uprasza się wszystkie neutralne "zapracowane" mamusie żeby nie pisały o rzeczach których totalnie nie rozumieją (praca handlowca).

Strazak

Tak, masz rację. W Toruniu z odszkodowań jak pączki w maśle sobie ustalają śmieszne tabelki rozwoju, przenosząc produkcję na podwaliny do Golubia, gdzie zwinnymi ruchami wystraszyli najlepszego klienta, gdzie ponad 100 ludzi pracę straciło aby kilka tyłków z Torunia mogło nadal ślizgać się.

Strazak

Z tegoco mi wiadomo ciągle odszkodowania za tamte fajerwerki wypłacają, co prawda jest w co inwestować - nowe domy dla dziedzica, nowe fury dla radości. Może na przyszły rok - jak źródełko wyschnie.

podpalacz

Idzie nowy rok, może zgodnie z tradycją jakieś pokazy ogni będą?

clansman
@podpalacz

Ogólnie to 2016 rok był niezły dla Firmy.

odchody
@clansman

niezły powiadasz? to o ile skurczyła się kadra, padł rekord?

Rudy.

Święta idą, a to czas wigilii firmowych, życzeń, przemów...

RudyDżil
@Rudy.

Świątecznych premii (czytaj: uścisku ręki dyrektora, bo tylko na tyle możesz liczyć)

róbmyswoje

K..., ale bełkot frustratów...

pustka
@róbmyswoje

róbcie, róbcie- choć z drugiej strony ile można pierdzieć w stołek

OWIECZKA

Duszpasterzu ... dobrych dusz - które już tam nie pracują ! Tak... Wielu z nas już wybaczyło, bo inaczej to byśmy siedzieli za wbicie noża ... Lecz to forum jest dla szukających pracy, a nadzieje o dobrą przyszłość niech szukają u innego pracodawcy ! ! ! Tu jest Sodoma i Gomora nowego zarządu, a nowy pracownik na własnej skórze przekona się co to znaczy przechodzić przez katusze wyzysku, aby co dzień wracając nie odstępował go jęk i zgrzytanie zębami...

Pianino :)

Hee Jasnowidzu masz odrobinę racji w tym co piszesz ale skoro jesteś tak inteligentny na jakiego wyglądasz to uważasz ze te wszystkie posty a w szczególności dotyczące tej toksycznej materii(np. nieprofesjonalnych i często bezmyślnych działań dyrekcji która po chwili i tak została zwolniona po bardzo krótkim czasie ich kompletnie często nietrafionych decyzji dot. długoletnich pracowników, oraz konfiden... czarów itp.) które są faktami nie miały nie mają wpływu na przyszłość i sytuacje firmy w jakiej się znalazła. Ile tych błędów w dziale handlowym było ilu dyrektorów i pseudo doradców(Ciech...), niemający pojęcia o rynku o wewnętrznej sytuacji w firmie często niektórzy z nich w swojej niewiedzy i tępocie byli marionetkami tych pseudo doradców ilu przez to pracowników i klientów odeszło i zaczęło kupować u konkurencji to wszystko myślisz ze nie miało wpływu na to co jest dziś !!!!!

Duszpasterz
@Pianino :)

Drodzy, jedyne co mogę rzec to: wybaczajmy i patrzmy w przyszłość, bo tylko ona się liczy ;)

ByłyCzytajacy

Ciesz się Rudziudki, ciesz się... Niewiele czasu Tobie i innym zostało.... Niebawem nie będzie o czym i o kim pisać... Ta padaczka już długo nie pociągnie... Przecież kiedyś strumień finansowania się skończy, nawet po intratnych inwestycjach w zapałki...

Jasnowidz

Ja widzę przyszłość, a wy ciągle grzebiecie się w przeszłości nieboraki. Może też spójrzcie w przyszłość, może nawet dostrzeżecie tam światełko, które rozświetli wasze spętane przeszłością umysły.

bary
@Jasnowidz

Jaka przyszłość? Z tej firmy trzeba uciekać czym prędzej, bo lepiej już było.

Jasnowidz
@bary

Przyszłość rozumiana w szerokim kontekście i związana z tą firmą lub inną, każdy ma wybór. Natomiast nieustanne wracanie na tym forum do tego co było jest działaniem wyhamowującym działanie na rzecz przyszłości.

Jaja

Jaja sobie robicie ? Jak to wszystko czytam to na wymioty się zbiera i przez to tylko tam swej aplikacji nie złoże. Dziw bierze że jeszcze takie firmy istnieją ! ! ! A o kolesiu z Ciechanowa dużo słychać i to w takim samym tonie już w nowej firmie, lecz tu niestety niema już przyjaciela któremu palec w dupce trzyma tak jak u ówczesnego spadkobiercy tak jak piszecie w imię przyjaźni. A ten mały dyrektor to ten który wrócił po kilku latach i zrobił zatrważającą furorę w Golubiu gdzie położył firmę w pół roku która powstała w pięć lat za sprawa jednego człowieka jako samodzielny i nieźle prosperujący zakład, a teraz jest garstka ludzi którzy resztkami sił ciągną. Rzeczywiście był niewielkiego wzrostu ale to i tak było chyba jedynym jego atutem. Sam jestem z Golubia i żal serce ściska jak wiele ludzi, sąsiadów bez pracy zostało. Takich małych dyrektorów w kosmos wysyłać !

Asin

Niestety nie zawsze rządził tu Dyro a młodzież rozdawała karty :)))))))0 dobre to były czasy oj dobre juz niestety nie wrócą były pizze od małego dyr. a i lody były :))) dla ochłody

Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Staler Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staler Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staler Market Sp. z o.o.?

Staler Market Sp. z o.o.