Opinie o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Staler Market Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Staler Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staler Market Sp. z o.o. w Toruń

Anioł

A w 2004 było tak: " budujemy nowy dom...", łezka się w oku kręci jak się przypomni ta starą ekipę, to były czasy świetności:) dziś już tylko kurz został oo tych czasach

Dariusz
@Anioł

Nie da się chyba nie zauważyć, że masz bardzo dobre wspomnienia związane z pracą w firmie Staler Towarzystwo Gopodarcze. Pracowałeś tam już dosyć dawno temu. Może jednak wiesz, jak wygląda aktualna kondycja tego przedsiębiorstwa? Czekamy na Twój kolejny komentarz.

Anioł
@Dariusz

Tak, było to dawno, choć są tam jeszcze 2 ostatnie chyba osoby które pamiętają tamte czasy. To co dzieje się obecnie w tej firmie nie jest mi znane, natomiast to co działo się parę lat temu i było powodem mojego odejścia jak najbardziej. Na dziś jednak nic to nikomu już nic nie wniesie do dyskusji bo z firmy w tej postaci nie zostało chyba nic. Tak mam ogromny sentyment do tego miejsca bo było ono dla nas niezwykłe w tamtym czasie, zarówno pod względem atmosfery jak i ludzi którzy ją tworzyli. Byliśmy jak klasa ze szkoły średniej, było wszystko, czarny humor, groteska i trochę dramatów. Kto pamięta wie o czym piszę. Sądzę że każdy to dobrze wspomina, przynajmniej ci którzy przetrwali tam najdłużej, a los skierował ich w różne miejsca. Nie da się ukryć była to kuźnia talentów o czym można się przekonać śledząc losy co poniektórych osób w dalszym życiu zawodowym. Jednak po pewnym czasie sztuczki menadżerskie w wykonaniu co raz to bardziej egzotycznych speców od zarządzania skutecznie wykurzyły z firmy co lepszych zawodników a sam Staler...... cóż..... stał się tym czym jest dzisiaj.

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

@Andrzej

Ogólne jest ciężko zatrudniają ludzie a jak nie ma zleceń to do domu. W zimie jak masz szczęście to robisz na hali gdzie i tak jest zimno nawet nie ma ciepłej wody żeby umyć ręce

Spawacz

Powiedzcie mi czemu są masowe zwolnienia spawaczy? Czy mamy szukać sobie pracy ? ? ?

Robert
@Spawacz

Podobno dobry spawacz bez problemu znajdzie robotę za 4000.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jakieś wskazówki przed aplikowaniem napiszecie?

Darek
@Andrzej

szkoda zdrowia nie warto

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Staler Market Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Green Capital S.A.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Zastraszony

Pewne osoby dbają aby było cicho, aby żadna komisja nie zaczęła wąchać, szperać, muszą przeczekać aby chmury spornych zdarzeń odleciały i aby pył osiadł na nowym pokoleniu...

Ostatnie wpisy na tym forum są bardzo zdawkowe i nie zawierają informacji ważnych dla kandydatów do pracy w Staler Towarzystwo Gopodarcze. Gdyby któraś z osób obecnie zatrudnionych w tej firmy mogła dokonać jakiegoś informacyjnego przełomu, to na pewno spotka się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników tego portalu, którzy odwiedzają te strony, aby uzyskać bardzo konkretne opinie o pracodawcy. Tylko wtedy spełnia on swoją założoną rolę.

Krystek

co to tak cicho nowy dach wam się w Golubiu na głowę zawalił - oczywiście ten którego ciągle nie ma i nie będzie

@Typ, co chcesz powiedzieć przez swój wpis pozostawiony na tym forum? Mógłbyś go rozwinąć i uargumentować? Warto zamieszczać w tym miejscu jasne i czytelne wypowiedzi, aby były zrozumiałe dla wszystkich osób, które odwiedzają ten wątek w celu pozyskania informacji o Staler Towarzystwo Gopodarcze przed decyzją o aplikowaniu do tej firmy.

Typ

Co tu dużo pisać jest ciężko.

LukrowanyMisiaczek

Ale PR ktoś uprawia, czyżby MISIEK znowu zaczął "pracować" ??? Dyskusja ocieka lukrem, aż strach nacisnąć guzik aby wysłać tam aplikację ! Komunistyczny garaż zawsze pozostanie garażem ! Nigdy tam lepiej nie będzie. A o teren i o porządek na nim zadbał już nowy właściciel i do niego aplikumy bo to jest porządny pracodawca!

Dziura
@LukrowanyMisiaczek

Spłoszył się i przestał produkować

@zyga, mógłbyś rozwinąć swoją opinię na temat zmian w Staler Towarzystwo Gopodarcze? Rozumiem, że oceniasz je negatywnie, ale niestety nie są jasne dla użytkowników zainteresowanych tą firmą pod kątem zatrudnienia.

@yeti, napisałeś, że sytuacja w Staler Towarzystwo Gopodarcze się poprawia. Czy zaszły również jakieś zmiany, ważne z perspektywy osób tam zatrudnionych? Mógłbyś podzielić się swoim dotychczasowym doświadczeniem z tym pracodawcą? Każde spostrzeżenie będzie cennym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

zyga
@Marta

zmiany z kiepskich na kiepskie, coraz więcej pociotków do spraw zbędnych więc pewnie komuś się poprawia

była/były

Co tam w starej firmie ? podobno przędzie coraz lepiej? a czy Co niektórzy wiedzą , ze maszynki z dofinansowań nie wszystkie działają?

yeti
@była/były

Tak masz rację w Firmie jest coraz lepiej

firestarter
@była/były

ładnie zagrabili pole na przelocie, to mi się podoba:)

Krzycho

Czy jest jakiś normalny powód, że jesteście niezadowoleni z pracy w firmie? Jak na razie to są zwykłe złośliwości ludzi stroniących od pracy?

Słuchajcie celem forum jest informowanie pozostałych pracowników lub nowo odwiedzających osób o kwestiach wynagrodzeń, umów, panującej atmosferze. Uzasadniajcie swoje wypowiedzi ponieważ, ponieważ nic nie wynika z takich bezpodstawnych i schodzących na inny temat wypowiedzi.

Zapytajnik

Kto to jest ten Don don buhahaha - może inicjały by pomogły albo jak na niego mówiono . Wyjaśnijcie proszę bo tu czarna magia nastała

kufel piwa

Tam gdzie występują organizmy żywe nie obowiązuje zasada ceteris paribus.

oko

smarowanie na byłych pracowników, szczególnie tych którzy sami odeszli, to taki miejscowy specjał kilku frustratów którzy nie wiedza co ze sobą począć.....

oczko
@oko

Jak ciągle siedzą i pierdzą w stołki, to chociaż niech trochę radości tym sprawią... Firma pada doczeka jeszcze dwa lata, aby zbyt dużo kasy nie stracić z dofinansowań i już nic po niej nie zostanie , zobaczymy wówczas co będą smarować na swój temat !!!

szambelan

Co, już koniec? szambo się skończyło? Nic widać się tam nie zmieniło, plucie, obrzucanie błotem wszystkich i wszystkiego. Kiedyś to można się było nawet pośmiać czytając co niektóre wpisy.

Poszukujący

@Przedstawiciel Dzięki ale smród który z stamtąd ulatnia się nawet dochodzi po łączach internetowych... Nerwy sobie niszczyć, czas tracić, być stratnie finansowo - O NIE !!! jest wielu innych pracodawców, którzy S Z A N U J Ą L U D Z I

Przedstawiciel
@Poszukujący

Nie sugeruj się za bardzo wpisami na tym forum. Ten pracodawca szanuje ludzi, którzy szanują jego. Spróbuj, nie pożałujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Staler Market Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Staler Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staler Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staler Market Sp. z o.o.?

Staler Market Sp. z o.o.