Opinie o Elżbieta Lizoń Delta Research w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elżbieta Lizoń Delta Research. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elżbieta Lizoń Delta Research o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Lizoń Delta Research w Wrocław

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Elżbieta Lizoń Delta Research?

Jakie są warunki zatrudnienia w Elżbieta Lizoń Delta Research?

demi Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia? Żadnych warunków, a pracujesz dopóki płacą. Zazwyczaj za pierwsze badanie. Potem cisza w eterze, brak kontaktu, brak wypłaty. To się powtarza od wielu lat. Czemu ta firma dalej funkcjonuje? Bo nikt tego nie zgłosił chyba wyżej i dalej znajdują się frajerzy(ja do nich należę) by dla nich robić.

demi Nowy wpis

Zgłaszajcie to różnych urzędów, bo pani ela (specjalnie z małych liter) ma w nosie Was, a z pieniędzy, które powinna Wam wypłacić świetnie sobie żyje.

tajny klient

Ja również odradza tą firmę. Pracuję w branży od 12 lat. Nie dawno ktoś polecił mnie pani E. i tylko dlatego zgodziłem się zrealizować badanie.Nawet osoba która mnie poleciła, nie ma najlepszej opinii o pani E, i stwierdziła że wiele opinii zamieszczonych w internecie jest prawdą Nie odbieranie telefonów, odpowiadanie na nieodebrane połączenie poprzez SMS " jestem na spotkaniu. proszę o telefon" to standard. Brak umów, i brak rachunków, to norma. Myślę że czas najwyższy poinformować Urząd Kontroli Skarbowej we Wrocławiu, o nieprawidłowościach w tej firmie.

@tajny klient

Ja otrzymałem tylko część wynagrodzenia dopiero po kilku miesiącach upominania się o to poprzez telefony z innych numerów niż własny który nie był odbierany.

@tajny klient

Poinformowałam urząd skarbowy, trochę się przestraszyli i zapłacili za niektóre zlecenia. Realizując badania nie wymagają poza ankietą online , żadnych dokumentów. W moim przypadku powiedzieli urzędowi, że nie dosłałam druków. No i proces kontroli został zakończony. (usunięte przez administratora) więc trzymajcie się od nich z daleka, chyba że lubicie komuś nabić kasę do portfela waszym kosztem, bo za czas i paliwo nikt Wam nie zwróci. Pozdrawiam i przestrzegam przyszłych ankieterów.

Lenka

Straszne doświadcznie

Grzegorz
@Lenka

O czym piszesz? O zatrudnieniu w firmie? Możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź bo ciężko wywnioskować co ci się nie podobało. A zależy mi na informacjach.

Jolka
@Grzegorz

Za dużo by pisać co tam się nie podoba.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elżbieta Lizoń Delta Research? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jakie są mocne strony pracodawcy Elżbieta Lizoń Delta Research?

Były naiwny pracownik

Nie ma mocnych stron. Pytanie powinno brzmieć, jakie ma słabe strony, wtedy wiele osób mogłoby się podzielić swoją opinią.

Iza

Nigdzie nie można znaleźć informacji czy firma w dalszym ciągu działa, może ktoś ma takie informacje i mógłby się nimi podzielić?

Iga

Zastanawiam sie dlaczego tak piszecie?

Byly pracownik

To jeszcze ktos realizuje badania dla tej firmy? Firma do dnia dzisiejszego niezaplacila mi fv na ponad 1tys zl.Minelo juz 5 lat. Odpuscilam sobie bo walka z wariatami nie ma sensu. Brak odpowiedzi na maile, nieodbieranie telefonow w koncu zmiana numeru telefonu-to sa zarty w ktore pogrywala ze mna Pani Elzbieta. Tylu ludzi przestrzega przed ta firma i nadal trafiaja sie naiwni ludzie ktorzy daja sie wykiwac. Z ciekawosci 3 lata temu wzielam do obserwowanych jako dluznika ta firme i byla do niedawna na czarnej liscie dluznikow. Samo to za siebie mowi. A ilu jest ludzi takich jak ja ktorzy odpuscili i nie zglosili tej firmy. Firma juz nie istnieje, strona nie dziala-jestem w szoku ze ktos wykonal dla niej badanie gdy firma zostala juz zamknieta?! Jakim cudem?

lolek

od 30 czerwca 2016 roku firma delta research(usunięte przez administratora)jest wykreślona z rejestru CEIDG. Ponadto nie jest podatnikiem VAT-aktywnym. Zastanawiam się, jakim cudem realizuje zlecenia dla dużych firm i zleca je innym... Z zamkniętą działalnością? Czy ktoś wie, czy(usunięte przez administratora) założyła jakąś nową firmę? Jeśli tak, to proszę o nazwę/NIP, bo nawet nie wiadomo komu wystawić fakturę, kontakt oczywiście zerowy.

kai7

witam. Nie polecam współpracy z Panią Elżbietą z numeru 507060882. Po wykonaniu badania od kilku miesięcy nie mam wynagrodzenia !! Tak samo jak u Państwa nie odbiera telefonu tłumacząc że jest na spotkaniu !! To zwykłe oszustwo !! NIE PRACUJCIE DLA NIEJ !!

ankieter

Pytałem w Urzędzie Skarbowym o konsekwencje braku rachunku za umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Każdy kto wykonywał jakieś zlecenie dla tej firmy, otrzymał pieniądza, a nie otrzymał rachunku, może o powyższym poinformować US zgodny z rejonizacją firmy pani E. US może przymusić do wystawienia takiego rachunku oraz nakłada karę finansową na firmę. Ja jutro składam takie doniesienie. Zachęcam pozostałych

Nie polecam , odradzam. Straszna właścicielka, nieuprzejma. ODRADZAM

Rara

Nie wierze-czyli nic sie nie zmienilo? Nadal nie placa? nadal nie odbieraja tel jak przychodzi do platnosci? Nadal nie odpisuja na maile? Nadal robia lewizne? Wspolpracowalam z Nimi 4 lata temu i nadal bez zmian?!!! Jak to jest ze oni jeszcze funkcjonuja i ktos im zleca badania?!!! Mi wisza jeszcze ze 2 badania (robione 4 lata temu). Szkoda nerwow na szarpanie sie z chora psychicznie wlascicielka ktora i tak nie zaplaci. Dla ludzi ktorzy mysla o wspolpracy z Nimi-nie dajcie sie nabrac, oni tylko tak pieknie spiewaja na poczatku. Dadza 3 badania-zaplaca za nie, po czym dadza jeszcze 6 i kasy nie zobaczycie tak jak ja. To jest masakra a nie firma.

humor

dobre!! to do łapego. jestes taki naiwny, ze chcesz dla nich pracowac? to pracuj. powodzenia zycze. moze bedziesz tym, któremu z jakichs dziwnych przyczyn zaplaca. p.s. sa inne, normalne firmy, które płaca w terminie. i sa uczciwe. zobaczysz - wrocisz na to forum i bedziesz jeszcze bardziej ich oczerniał, jak CI kasy nie zapłacą. a ze nie zaplaca - wiem na 1000%

jadiiii

A ja uważam, ze skoro tylu ludziom nie wypłaciła wynagrodzenia, to trzeba cos z tym zrobić. No bo jak można pracować dla kogoś, a potem czekać latami na wynagrodzenie...

kameo

wlaścicielka jest bezczelna - jak do niej dzwonie to potrafi mi sie rozłączyć w połowie rozmowy. dzwonie potem kolejny raz i juz oczywiście nie odbiera. ta kobieta nie ma zadnych zasad moralnych, jest jak tępa dziwka

niuniek

ja powiem tylko jedno - jezeli ktos chce pracować charytatywnie, to polecam firme delta research. w innych przypadkach - jak najdalej od tej firmy. wlascicielka olewa wszystko i wszystkich, jest KOMPLETNIE NIEUCHWYTNA ANI POD TELEFONEM, ANI POD @ wiecej - jest kompletnie beznadziejna - uważam że trzeba z tym skonczyć, bo nie mozna jej - im- firmie - pozwalac na to, ze kompletnie nie placa ludziom za badania, ktore dla nich zrealizowali... to jest nie wyplacalna kompletnie firma. nie mam pojecia jak jeszcze jest w stanie utrzymać sie na rynku przy takim oszukiwaniu ludzi..... oraz przy takich komentarzach.... proponuje sprawe sądową jej-im założyc - w grupie zawsze raźniej oraz taniej chetnych proszę o kontakt. Mnie "wisi" około 600 złotych ale uważam że warto powalczyć o taka kasę. a co jest najwazniejsze - ZEBY WIECEJ SUKA LUDZI NIE OSZUKIWAŁA!!!!!!!!!

madry

LUDZIE!!!! ja nie wiem, czy Polacy potrafią czytać czy nie, ale skoro jest jasno napisane przez rożne osoby - powyżej , od tylu ludzi, że ta firma jest nie wypłacalna, to po co się dalej zastanawiać, czy dla nich pracować???? dla mnie to jasne - nie placa - nie pracuje dla nich/

Gosc

A no pewnie nie jedynym-pewnie ktos jej pomaga (w tym jej maz) ale nikt z nich z tego co mi wiadomo nie ma kierunkowego wyksztalcenia. Ogolnie wiekszosc badan z tego co zaslyszalam sa "sciemiane" (wszyscy o tym wiedza w tym firmy badawcze dla ktorych robia zlecenia a jednak przymykaja na to oko) wiec nie ma o czym gadac w ogole.

gosciu
@Gosc

to ciężki zarzut, ale jeżeli wiesz coś więcej o tym, to pisz... pisz pisz mamy wtedy wieksza przewagę, a firmy jak się dowiedzą o machlojkach to przestana im zlecac badania...

zuziś
@Gosc

hahaha

koordynator badań
@gosciu

litości - nawet jakby przerwało nam rozmowę - to chyba każdy kulturalny człowiek oddzwania, tak? Ja tak robię. a WY? ludzie? chyba też? Ale tu nie było takiego gestu. Mysle, że ten post napisała sama wlascicielka. widać po ilorazie inteligencji.

Pamelo

ocena* przepraszam za literowke

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Lizoń Delta Research - Wrocław

• Jak się pracuje w Elżbieta Lizoń Delta Research?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Lizoń Delta Research tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elżbieta Lizoń Delta Research
1.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Kamienna 15 lok. 18
    53-307 Wrocław