Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Aaa45

Czy na Święta coś będzie?

@Aaa45

Zapytaj się lidera.

Aaaa3131

Czy biuro Jest czynne?

sceptyk
@Aaaa3131

Mam wrażenie że tylko produkcja jest czynna i to pewnie niedługo

A mnie Ciebie, bo to ty będziesz zasuwał! hehehe

@236

Widzę jakas dyskusja tu się rozgrywa.zgadzam się z bezimienna ponieważ praca to nie targ.a Pani która interesuje się czyim życiem widać ma swoje mało interesujące :D

Zabierali mu kanapki

Doszły mnie słuchy, że decyzją „pana dyrektora” będziemy odrabiać Sylwester 11 Listopada. Skandal! Jesteśmy gorzej traktowani od turystów, którzy i tak mają w poważaniu swoje obowiązki. Precz z agitatorowi pracy pseudo dyrektorem!!!!

@Zabierali mu kanapki

Pomyśl, dowiedz się i pisz. Nigdy odwrotnie. Powtórka z j. polskiego też by nie zaszkodziła

do roboty

Pracować sie nie chce w 11.11.2020? Skandal

oihju
@Zabierali mu kanapki

To może idź do pana dyrektora, zamiast narzekać

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Porazka

Drodzy pracownicy z Pruszkowa. Odpowiedzcie prosze, czy Was rowniez poinformowano, ze 11 listopada bedziecie odrabiac sylwestra. Jak mozna w swieto kazac pracownikom przychodzic do pracy? Aaaa.... i jeszcze doradzono nam, aby zglosic sie z tym problemem do audytora kodeksu pracy, kimkolwiek on, kurcze, jest. Co Wy na to, ale prosze, tak na serio.

@Porazka

Przecież Sylwester nigdy nie był dniem wolnym od pracy w przeciwieństwie do Nowego Roku, więc o co ten krzyk? Sylwester nie jest świętem i nigdy nie był.

Ell
@123

To 11 listopada jest świętem...11 listopada - w dzień świąteczny - musimy przyjść odrobić Sylwestra.

Porazka
@123

O tym wszyscy wiemy. Mozna ten dzien odrobic np w sobote, ale nie w swieto, ktore jest dniem ustawowo wolnym. A tak poza tym drugi dzien swiat BN przypada w sobote, wiec nam powinni oddac za to jeden dzien. I wlasnie moglby nim byc np sylwester.

@Porazka

I co z tym zrobicie, zamiast beczeć na forum?

Adrian95

Przed pracą tam myślałem że wiem, czy jest (usunięte przez administratora), myliłem się. Tym miejscem powinna zająć się inspekcja pracy, choć by było nie wiadomo jak źle, nawet nie myśl o pracy tam. W tydzień można się depresji nabawić i jeszcze na koniec cie wyśmieją że jesteś nygus i nierób. Ja się tylko zastanawiam.. Jak takie coś ma prawo funkcjonować i to w dodatku legalnie?

Szanowna dyrekcji, nawet więźniowie mają bardziej przezroczyste szyby na widzeniach niż nam zafundowaliście na stołówce. Wasza troska o zdrowie pracownika jest powalająca! Zwala z nóg po prostu. Gratuluje pomysłu.

mnb

Niedługo założą nam łańcuchy na szyje żebyśmy nie mogli głową kręcić a sami będą pracować zdalnie z domu.

Emil

Jak dla mnie porażka warunki takie jak w amazonie więc za chwilę stąd wylatuje...

???

DLACZEGO BIUROWI NIE SIEDZĄ W MASECZKACH A PRACOWNIK FIZYCZNY MUSI STAĆ PRZY MASZYNIE W MASECZCE 8 GODZIN I JEST STRASZONY KONSEKWENCJAMI.

cmok

Jakoś nie widzę żeby pracownicy biurowi siedzieli przez 8 godzin w maseczkach. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego pracownik fizyczny na gorącej hali musi stać w maseczce przez 8 godzin a pracownik biurowy w swoim klimatyzowanym biurze siedzi bez maseczki. Znaczy to że my robole zarażamy a Wy inteligencja, nie? Pracownicy biurowi też będą karani? Nie długo sami na siebie będziecie zapieprzać jak wszystkich fizycznych będziecie karać i zwalniać. Szkoda że tego nie zobaczę. He he he

kulawplot

Nic dziwnego że was tak traktują jak Wy nie możecie nawet zrozumieć że piszecie ni na tym forum. Dziad swoje a baba swoje!

Ups

KA PIKUTKOWO. DZIAŁ FTS NIE OTRZYMUJE PODWYŻEK ZE WZGLĘDU NA PANDEMIE...NOWOZATRUDNIENI Z AGENCJI OTRZYMUJA O .50GR/H MNIEJ OD PRACOWNIKOW KONGSBERGU PO ROKU PRZEPRACOWANYM. NA DZIALE MAT, PRACOWNICY OTRZYMUJA NIEZŁĄ PODWYŻKĘ JUŻ OD SIERPNIA. PANDEMIA TAM NIE DOTARŁA?? NIESPRAWIEDLIWOŚĆ. OTRZYMANA ODPOWIEDZ USŁYSZELIŚMY TAKA IŻ MAMY MOŻLIWOŚĆ DOROBIENIA NADGODZINAMI 10/12H I SOBOTY. SUKCES!

Sruturu
@Ups

Nie wiem skąd Ty słyszałeś o podwyżkach na matach. Guzik prawda, taka sama stawka, o trochę mniejsza niż pracownicy świeżo przychodzący

Życzliwy
@Sruturu

Kłamstwo, na sąsiednim dziale dostali podwyżki a bynajmniej wyrównanie do wyżej stawki, a na ftsie ludzie pracujący po prawie rok są nadal na najniższej.

och
@Życzliwy

na sinusach - KA Pikutkowo ludzie pracujący( na innych stanowiskach, niż linia produkcyjna)z dwóletnim stażem w firmie, wyrabiający 90- 100 procent celu mają stawkę 16, 90/ godz. a nowo przyjęci, robiący 30- 40 procent celu i mnóstwo skrapu stawkę ok. 16 zł. Nie warto się angażować,starać, bo nikt tego nie docenia. Premia miesięczna 100 zł brutto to śmiech na sali. Żadna motywacja

janiemoge
@Ups

Ludzie, umiecie czytać? Tu jest forum KA Pruszków. Ani my was znamy ani wiemy o co chodzi. Piszcie o swoim bałaganie na forum Brześcia. Równie dobrze możecie pisać te historie na forum Biedronki z podobnym skutkiem, czyli żadnym.

ANONIM Z KAPR
@och

Możecie swoje problemy rozstrzącać na forum Pikutka a nie Pruszkowa

Witam czy mógłby ktoś wyrazić opinie o dziale utrzymania ruchu ? Jak wygląda praca i ogólnie jaka panuje atmosfera ?

Coal rolling
@Kandydat

Tu niestety niczego się nie dowiesz. To forum KA Pruszków a ludzie opisują tu co się dzieje w innych oddziałach KA. Gdzie jest admin?

Anatol

Podpowiedzcie czy firma w ogóle prowadzi teraz rekrutacje, warto składać cv?

@Anatol

Tak, są rekrutacje. Na pytanie czy warto sam sobie odpowiedz.

Blackbird

Na tym forum są wpisy odnośnie różnych lokalizacji KA a to forum dotyczy KA Pruszków. Czy sytuacja z covind się wyklarowala ? Czy firma ma już zapewniony zbyt swoich produktów? Pojawiaja się ogłoszenia na stanowiska inzynierów w Pruszkowie? Czy warto tu pracować? Szczerze.

Też mnie to zastanawia. Jestem ciekaw czy gdyby Pan Pasek był na produkcji 8 godzin stał na Eolu bądź SM czy by dał radę. Aż strach pomyśleć jakie by porobił wyliczenia grzyby tak szył sam na dwie maszyny. Szanowny Pan Pasek niech najpierw pomyśli że człowiek jest tylko człowiek a potem się mądrzy... Brak słów na takiego inżyniera..

@1234

Taki nawet godzine nie postoi, nie wie podstawowych rzeczy, na sinusach tez nie ma dobrej opinii... Co lub kto go jeszcze trzyma w tej firmie, z nim sie nawet ciezko rozmawia. A co do SM to niech najpierw spojrzy na liczbe operatorów a pozniej niech sie bierze za wyliczenia.

@1122

A wy nie możecie tych swoich brudów prać na forum Brześcia?

Była

Czy powróciły przyjęcia do pracy w Kongsberu w Pruszkowie? Jeżeli tak to czy przyjmują jedynie przez agencję czy też od razu przez zakład?

@Była

Tak, przyjmują.

Zmiana

Jak dla mnie Ewa jest jednym z najlepszych liderów jacy są na tym dziale. Nawet mój obecny lider jest poniżej jej poziomu wiedzy i doświadczenia. Mam nadzieję że nowy kierownik zrobi porządek z tymi liderami bo trochę ostatnio ich zachowanie i podejście do ludzi jest tragiczne. Zero szacunku itp.

Pit bull

Brawo za zwolnienie z pracy Ciapy. Brawo. Może w innym zakładzie nabierze kultury osobistej i szacunku do drugiego człowieka. Wypowiedzenie dyscyplinarne powinni też wręczyć liderce Ewie W. Co z niej za liderka. Pracownica zgłasza że jest szykanowana w pracy wysmiewana poniżana a ona nawet nie zareagowała. ....

Bery

Na kamerach widać właśnie te żarty... Dlatego posypały się zwolnienia. Następna w kolejce powinni zwolnić liderkę Monikę Szambor... Za nawoływanie i organizowanie strajku w celu przywrócenia Ewki do pracy. Biedactwo tak mnie wzruszyła na zebraniu tym lamentem za ewka że łzy mi do oczu same naplynely, gardło z bolu mi się zacisnęło. Kurw.. A przeciez kto z nią bedzie teraz 30 razy podczas zmiany na fajka latał... Ale tak się pracuje na ercelach. Powinno rozbić całe te chore towarzystwo (usunięte przez administratora) Na inne działy baranów przenieść Zrozumieli by może że to jest praca a nie przedszkole. Potraktować ich tak jak oni ytakruja nowe osobyTu się mamy szanować a nie szykanowac poniżać i na puszczać jeden na drugiego. Monia niech się weźmie za pracę bo i ona kopa na rozpęd nie dostała.

KA
@Pit bull

Są równi i równiejsi. Liderka moja jest Monika a ja mam brac udział w strajku o przywrócenie Ewki. Słowa nawet z nią nie zamieniałam. Nawazyla piwa to je musiała wypić..

Arcele

Witam. Czy jesteście zadowoleni że zwolnili (usunięte przez administratora)? Jak dla mnie ten człowiek miał nie równo poukładane w główce. Ogólnie ta firma z roku na rok jest coraz gorsza. Dział HR całkowita porażka. Zarządzanie też daje dużo do życzenia. Zwalniają lub degraduja ludzi których nie powinni a trzymają nieudaczników.

Halina
@Arcele

Nie wyobrażam sobie żeby go nie zwolnili, to co zrobił i jak się odgrywał na ludziach to dopiero porażka, miał każdego za nic, chyba, że ktoś mu donosił to miał fory. Co z HR, ja tam nie mam problemów? Wszystko na czas, może kwestia podejścia?

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive