Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Witam, jeśli pracownik jest w firmie z polecenia pracownika to przez jaki czas dostaję się tzw nagrodę za rekrutację?

Do związków zawodowych

Związki nie powinny się godzić na propozycję firmy powinni być za pracownikami którzy nie godzą się na takie warunki Firma zmienia warunki pracownikom pod nowego właściciela firmy nie wiadomo czy to nie wymóg nowego właściciela który będzie chciał tak zostawić na stałe

Sposób na zmiany
@Do związków zawodowych

Powinniśmy wszyscy lub większość z nas złożyć wypowiedzenia umowy i to w najbliższym czasie wtedy firma by przestała realizować swoje zmiany tym bardziej że jest w trakcie sprzedaży firmy co by bardzo negatywnie wpłynęło na sprzedaż jakby nowy właściciel zauważył co się zaczyna dziać w firmie i pracownicy z wiedzą których potrzebują zaczynają odchodzić wtedy nowy właściciel może zrezygnować nawet z zakupu firmy 2 rozwiązanie to związki które nie powinny się zgodzić na propozycję firmy ale mam wrażenie że związki zamiast bronić pracowników przed negatywnymi zmianami to szkodzą tylko pracownikom Tym bardziej że firma nie liczy się ze zdaniem pracowników i mówi o korzystnej zmianie (1 dniówka do przodu) ale nie wspomina już o tym jak uciążliwa jest praca 6 dni w tygodniu 2 razy w miesiącu

@Do związków zawodowych

Informacyjnie Związki się nie godzą właśnie ma propozycje firmy.Malo tego jakbyśmy nie mieli związkowców mieli byśmy (usunięte przez administratora) do powiedzenie w tym temacie firmy by zrobiła co chce i nikogo nie interesowało by zdanie pracowników. I jeszcze jedno firma nic nie zmienia pod nowego właściciela. W każdej firmie Lear jest inny system rozliczeniowy itd. Także nie siejcie plotek bo to w niczym nie pomaga w obecnej sytuacji.

olo
@Sposób na zmiany

Zacznij od siebie. Złóż pierwszy

Do związków zawodowych

Skoro związki zawodowe nie godzą się na nowe warunki firmy to czemu dyrektor mówi z przekonaniem o wdrożeniu zmian?? Druga sprawa to propozycja firmy jest dla pracowników nie akceptowalna i z punktu widzenia pracownika wogole nie powinna mieć miejsca wiąże nas umowa firma ma obowiązek zapewnić nam pracę a jak jej nie ma to zapłacić postojowe to żadna łaska ze strony pracodawcy a obowiązek a nie zrzucanie odpowiedzialności na pracowników za ryzyko pracodawcy które ponoszą np w takich sytuacjach jak obecna gdy nie ma pracy więc jeżeli związki słyszą oburzenie pracowników na propozycję firmy wystarczy żeby się nie godzili na warunki które proponują w innym przypadku pozostaje tylko odejść z pracy chodź każdy ta decyzje podejmie indywidualnie

Inżynier
@Do związków zawodowych

Firma przejmująca ICS nie ma prawa wywierać wpływu lub próbować wpływać na działania firmy między innymi w obszarze warunków zatrudnienia. Jest to autonomiczna decyzja firmy Kongsberg.

Sprawiedliwy

Do zarządzających fabryką Kongsberg Automotive w Pruszkowie: Pracownicy są przeciwni wprowadzeniu 12 miesiecznego okresu rozliczeniowego.

Idzmy do zwiazkow zawodowych
@Sprawiedliwy

No to trzeba zasuwac do zwiazkow. Ile razy bedzie trzeba, jak czesto bedzie trzeba. Oni sami tego nie wywalcza. My musimy jasno postawic swoje oczekiwania - nie tutaj na stronie ,tylko uderzajac do zwiazkowcow i dajac im jasno do zrozumienia jakie sa nasze oczekiwania. Bo taka zmiana nie jest dobra dla zadnego pracownika. I kazdy zwiazkowiec powinien o tym wiedziec. Sprawa jest w naszych rekach, nie przegapmy tego!

hehe
@Idzmy do zwiazkow zawodowych

Związki nic nie zrobią, Mamy tam starych pracowników którzy już się wygodnie ustawili w firmie i czekają do emeryturki. Udają że coś próbują a podpisują co im dyrekcja podtyka.

Jakie godziny pracy obowiązują w Kongsberg Automotive?

Praca 3 zmianowa w godzinach od 6 do 14, od 14 do 22 i o 22 do 6. ????

Mikołaj

Widzę że wiesz co się dzieje w firmie, powiedz mi w takim razie jak to wygląda z nadgodzinami tutaj? Ludzie często biorą?

@Mikołaj

Nie ma żadnych nadgodzin i raczej nie będzie w tym roku , zakład od roku je zniósł i będzie robił wszystko by tylko unikać nadgodziny .

@Xxx

A dlaczego tak jest, czemu je znieśli? Za często ludzie je brali, czy jak? O co chodzi?

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Daria

Jeśli mam być szczera to praca ciężka nie jest. Jeżeli chcesz się nauczyć to nie powinno być problemu. Stawka oczywiście najniższa krajowa, nie ma co się spodziewać kosmicznych sum w naszym województwie. Jeśli chodzi o wypłaty to zawsze do 10ego każdego miesiąca, ale zdarza się, że się nie zgadzają i trzeba samemu załatwiać i najlepiej wytłumaczyć w kadrach. Premie... nie skomentuję. A największy mankament zakładu to różne patrzenie na pracowników w zależności od stanowiska. Z biura wychodzą pracownicy na papierosa, również kierownicy i liderzy i nie ma problemu, ale jak zwykły "szary" pracownik wyjdzie to już jest problem. Zwracanie uwagi na maseczki jednym pracownikom a innym nie i ogolnie atmosfera jest coraz gorsza. Być może jest to spowodowane zmęczeniem 3 zmianowym tokiem pracy, frustracja wypłatami lub czymś innym, nie mam pojęcia, nie wtrącam się, ale ludzie zaczynają sobie skakać do gardeł.

Beata
@Daria

Dlaczego nie skomentujesz premii? Coś jest z nimi nie tak? Wyjaśnisz? Czy wspomniana najniższa krajowa obowiązuje cały czas czy możliwe jest ubieganie się o podwyżkę?

Darek

To nie jest praca,to jest (usunięte przez administratora),tylko normy normy normy, wszyscy nakręceni na normy zeby wyrabiać, praca bardziej na akord. Czułem sie jak chińskiej fabryce,wszyscy z tymi kosmetyczki chodza (usunięte przez administratora) wie po co. Praca od gwizdka do gwizdka,do łazienki iść to ktoś musi cie na te chwile zastąpić bo norma do wyrobienia,wiecie co po tym to wszystko będzie lepsze od pracy w tej firmie. Ci ludzie jak w amoku jakimś pracują.....

@Darek

Okej, a ile w takim razie można zarobić w Kongsberg Automotive? Czy oprócz podstawy są jakieś premie i dodatki do pensji? Albo benefity jak np prywatna opieka medyczna? Daj znać jak to tu wygląda.

Tom
@Mikołaj

A o jakie stanowisko pytasz, może od tego zacznijmy :D

Czy pracodawca Kongsberg Automotive motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik.

Dzien dobry. Mam pytanie. Co trzeba zrobic aby dostac sie na staniwisko lidera tak jak pani Anitka ?

jatojatoja

groźby to ich zdaniem najlepsza forma motywacji :)

to co ona
@Pracownik.

j/w

Nowa

Witam czy ma ktoś opinie na temat pracy w Pruszkowie w tej firmie ?

Czemu został usuniety wpis na temat pana Paska? Nie bylo w nim nic obrazliwego a jedynie prawda na temat tego pseudo-inzyniera.

ANONIM Z KAPR

Bo to forum dyskusyjne Pruszków, nie Brześć!!!! Czego Wy nie rozumiecie

Coal rolling
@ANONIM Z KAPR

Witam, też sie dziwię, ze ludzie bez zastamowienia tu piszą posty, które dotyczą innych lokalizacji i jest jeden wielki bałagan na tym forum. Czy posiadasz informację w jakiej kondycji jest obecnie KA Pruszków? Pojawiło się dużo ogłoszeń, szukają inżynierów. Czy to oznacza że sytuacja się polepszyła i i są zamowienia?Czy warto pracować w KA Pruszków?

Ona
@1234

Przecież jest jakiś wpis o inż Pasku. Proszę dobrze patrzeć. Chyba, że to nie ten wpis.

@1234

Pana Paska? Pan kierownik S2C to dopiero (usunięte przez administratora) stoi przed Tobą, patrzy na Ciebie. Mówisz mu grzecznie ,bo kultura do drugiego człowieka tego wymaga DZIEN DOBRY ,a On co ?Patrzy i myśli co do Niego mówisz. To jest reprezentant firmy?,Człowiek na stanowisku?, WIESNIAK...przepraszam za wyrażenie, ale tak jest, ma człowieka za nic.

Kot

Jak to?

Prosty człowiek

Witam. Jak można pracować skoro lider i pracownica mają covid...gdzie jakieś zabezpieczenie...powinna być kwarantanna.

Zainteresowany.

Witam. Pisze z zapytaniem jakie trzeba miec kwalifikacje aby dostac sie na stanowisko lidera. Tak jak Pani Anita. Prosze o szybka odpowiedz poniewaz niedlugo chce skladac papiery.

Raz dwa trzy

Ludzie nie przychodźcie tutaj pracować. (usunięte przez administratora). Namawianie na soboty, niedziele i wszystkie święta. Tylko później nie jest za to zapłacone. I tłumaczenie, że bramki przy wejściu nie działały, albo się nie odpisałeś na liście obecności, albo liderzy Cię nie wpisali do systemu. Premii brak lub 50 zł ( he he he). Gdzie takie premie dają, tylko w KONGSBERGU. I to brutto! Cele( normy) z kosmosu, nie do wyrobienia. I jeszcze gadanie dyrektorów ,że Polacy to nygusy.Czaicie to? Bo niektórzy się nie godzą na soboty i święta. A bracia i siostry ze wschodu zawsze. Mobing: nie pij dużo żebyś za dużo nie sikał. Nie spóźnić się minutę bo 15 minut odróbki. O telefonie zapomnij. Nie postawisz swojej pieczątki= nagana. Dwie nagany = zwolnienie dyscyplinarne. Odejdziesz od stanowiska = nagana.Jeszcze raz się to zdarzy= zwolnienie. I to wszystko za 13,70 BRUTTO. Nie choruj bo z końcem miesiąca jesteś zwolniony(a). Ale w toaletach jest ostrzeżenie , że jak masz grypę to myj ręce i idź do lekarza i pozostań w domu. Paranoja.Teoria i praktyka( he he he). Zakład klimatyzowany ale nawet o tej porze roku jest gorąco. Niby są wiatraki ale nie na wszystkich stanowiskach. Ciągle ludzie sobie podkradają. Zdarzają się omdlenia, złamania paznokci, oparzenia, wybijanie zębów przez potknięcie o paletę. Wszystko przez pośpiech, żeby zrobić cel nie do osiągnięcia. Jak miesiąc dłuższy np. 21, 22 dni to 1800 zł. na konto wpłynie. A jak krótszy albo jakieś chorobowe to 1650. Ewentualnie 50 zł dodatkowo premii brutto.Wystarczy , że jakaś panna złamie paznokcia na innym dziale i już premii nie ma . Teraz się wyższe władze wymądrzyły i zamknęły dział kadr. Bo kolejki były wyjaśnić czemu się wypłata nie zgadza. To zamknęli kadry! Są otwarte tylko w czasie śniadania żeby nikt nie przyszedł bo konsumuje i nie zdąży. Jak się przechodzi na umowę z firmą KONGSBERG AUTOMOTIVE po kilku miesiącach nie po trzech( oni dłużej sprawdzają czy się nadajesz) to jest podwyżka na 14,50zł na godzinę. Ale premii i tak nie ma. Chyba pan Kaczyński ich wyprzedzi za dwa lata z tymi podwyżkami. Mam nadzieję bo jestem stałym etatowcem. Dyrektorzy zamiast motywować to karają za wszystko. Traktują jak tanie mięso. Oj dużo by pisać. Aha no i palić nie wolno. Tylko na palarni, która jest na dworze ale wyjść nie wolno. Chyba , że na przerwie. Czyli podsumowując: nie pij, nie jedz, nie pal, i jeszcze po swoje pieniądze nie chodź do kadr, no chyba że nie zjesz. Normalnie fabryka marzeń i to norweska. Tylko zarządzanie polskie. I mamy polskie piekiełko. A za chwilę ukraińskie. Jeszcze tylko ruskich brakuje. Jeszcze napiszę. Pozdrawiam kandydatów do pracy

Cała prawda!!!!!!!

Daga
@Raz dwa trzy

Nareszcie ktoś napisał całą prawdę. W dodatku to wszystko na "umowę o pracę", ale z liczonymi godzinami, czyli rób jak najwięcej, ale najlepiej za darmo. Szkoda czasu i słów na to COŚ.

kraina
@Raz dwa trzy

Brawo za odwage przestroga dla wszystkich chcacych przyjac sie tam do pracy jak jest z ukrainkami one tam jeszcze pracuja bo slyszalem ze zwialy mialy dosc

@Raz dwa trzy

No, każdy czeka aż nowe firmy powstaną na Brzeskiej Strefie Gospodarczej , która ma się rozwijać i pójdą ( robole) operatorzy - PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE. Będą masowo odczodzic z pracy co komentują między sobą i nawet głośno o tym na pradukcji...to się może w końcu obudzą Ci na górze z ręką w nocniku i przestaną zarabiać dobra płace bo nie będzie miał kto na nich zarobić!!! Myślą że ludzie są głupi....NIE!!!! To tylko czas!!! z taką góra zarządzającą ten zakład długo nie pociągnie. Przypominają się czasy ,kiedy Niemiec miał władze ,choć z wielkim szacunkiem w Niemczech lepsze warunki pracy oferują teraz. Doświadczeni ludzie ze starzem pracy i wykształceni nie chcą pełnić funkcji w tym zakładzie, sami odchodzą. Dyrektor B. Ok. tylko zaślepiony słówkami i zapewnieniami dyrektora G. mało co wie, co się na produkcji dzieje a powinien więcej wiedzieć Pan dyrektor B. że większość spraw odbywa się poza jego plecami. Porażka...Masakra...i Żenada...co się w tym zakładzie wyprawia...! W każdym dużym zakładzie pracownik ma prawo należeć do Związków Zawodowych a tu zastraszają zwolnieniem jeśli wpiszesz się na taką listę...lista poszła, ale została zlikwidowana zaraz na górze. Ludzie padają tam z wysiłku jaki jest narzucony i jeśli nie jest konieczność wzywania karetki są zastraszeni nie zgłaszaniem tego dalej , no chyba że jest już konieczność wezwania karetki to i tak efektu niema , a raz w tygodniu karetka pod zakładem bo operator nie ma już siły wstać i wyjść o własnych siłach do domu, zacznijmy pisać to co tam się dzieje , od tego jest ta strona. Pozdrawiam odważnych.

Adr
@Raz dwa trzy

A weź z tą firmą.... Chyba ją postawili żeby ludzi powykańczać. Ani do kibla, ani się napić tylko biegaj jak głupi za minimalną. Ktoś jest mądry to po 1 dniu odejdzie. Wielkie ogłoszenia na olx że zostało 30 miejsc wolnych haha, tam na 5 nowych 15 odchodzi. Coś mi się zdaje że jak zacznie brakować chętnych co już się dzieje to zamknął ten psi oboz wp.izdu. To jest poniżanie człowieka iść do takiej pracy.

@Adr

Dokładnie tak.Tylko dlaczego ludzie tak się dają? Szkoda,że znajdują się ludzie, którym to odpowiada i postawi sie jeden,drugi to go zwolnią,a reszta nadal z krwistymi oczami będzie robić normy i szybko na następne stanowisko.Nie ma zgrania,a szkoda siła w wiekszosci.50% jednej zmiany hurtowo na chorobowe i już by nie wiedzieli co zrobic.tylko solidarnie.Niestety to się nie uda,bo są tam podludzie,którzy twierdzą,że tak ma być i im to pasuje i wypłata pasuje i kryptomobbing pasuje.W dzisiejszych czasach,gdzie praca szuka człowieka,a nie odwrotnie,pytanie jest proste...jak to możliwe,ze coś takiego jak ten zakład istnieje?Nie wierze,ale naprawde to się dzieje,on istnieje,gdzie pracownika traktuje sie poniżej godności.

Ona
@Pracownica

Czy orientuje się ktoś Kiedy powstaną nowe zakłady w strefie brzeskiej i jaka to będzie branża?

@Ona

Po nowym roku Healt and Steel,branża metalowa.Ten zakład już jest,ale nie w pełni funkcjonuje.Zaraz obok Konsberga jest nowa hala dla tego zakładu.

olo
@Raz dwa trzy

To się zwolnij a nie siedzisz tam i czekasz aż Ci z nieba spadnie. W korporacji nikt się ludźmi nie przejmuje. Dajesz się wykorzystywać to masz pracę a jak chcesz zarabiać to skończ studia zostań menadżerem i wtedy Ty będziesz wykorzystywał innych, możesz również założyć własną firmę.

Pruszków
@Raz dwa trzy

To forum Pruszkowa .Swoje brudy pierzcie na forum Pikutkowa.

Raz
@Raz dwa trzy

A kto Ci takich informacji udzieli że nie płacą za nadgodziny

japitole
@Ona

A skąd my w Pruszkowie mamy to wiedzieć. Przecież wy nawet nie umiecie na swoje forum wejść, wszystko wiecie najlepiej, jesteście najbardziej poszkodowani. Nauczcie się najpierw czytać to może coś skumacie

bylem tam
@Raz dwa trzy

wszystko się zgadza .. można by jeszcze wiele napisać ale powiem tylko < omijajcie ten zakład szerokim lukiem >

Nina
@Raz dwa trzy

Oj tak. Masakra tam pracować te stare osoby nie chcą z młodymi bo one chcą normę wyrobić.

Czy wam ludzie na głowy się rzuciło, nie macie innych zmartwień jak pisać bzdury. Chcecie żeby was szanowano a zachowujecie się jakbyście się, delikatnie mówiąc z amebą na mózgi zamienili. Gorzej niż w rynsztoku. Nic dziwnego ze pracodawca was waży lekce. jak sami się nie szanujecie, a admin to przysnął zdaje się.

@pracownik

O jakim szacunku piszesz. To może niech takie panie szanują swoje koleżanki i wogóle kobiety i nie biorą się za cudzych mężów. Nie stać ich na to żeby znależć sobie kogoś wolnego.

Mar.

Może z jego żoną jest coś nie tak. Za słabych argumentów używa skoro woli takie coś.

Czczcz
@Mar.

Nie mi to osądzać:) ale nikt by się nie zgodził na ich wspólną prace po takiej akcji.

@Mar.

Najlepiej wszystko zrzucać na żonę i w ten sposób usprawiedliwiać te łajdactwa. Tylko pogratulować sposobu myślenia

Produkcja
@Xy

Co wy za bzdury piszecie Już jest spokój. Ta pani ma teraz inny obiekt zainteresowań.

Pa.

Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek... Że też ktoś chce być z kimś takim. To chore jakieś, zamiast polować na zdobycze to może jakiś lekarz by się przydał

Ysysy
@Mar.

Dla całej sytuacji jedyny argument to spakowane skarpeteczki,majteczki -kierunek drzwi;)o resztę niech kochanka dba:))))))))

Mar.

A kierownik udaje że się między nimi nic nie dzieje I oni też kombinują.

Ysysy
@Mar.

I dalej to się ciągnie??? Współczuję wszystkim

@Mar.

Wywalić z roboty i przejdzie im ochota na romasowanie. Następni może się zastanowią czy warto stracić pracę dla takiej zabawy.

Doris

Ciekawe kogo bo mój mąż też tam pracuje

Oh

Chyba wiesz o jaką pannę chodzi skoro tak bronisz. A może sama siebie bronisz od plotek To zachowanie zmień

Kala

Jej można mówić. w oczy pluć. A dalej będzie się uganiać za czyimiś chłopami.

lolita
@Doris

mnie

Która to taka szalona kobieta Ma ktoś jakiś namiary na nią?

xD
@Zainteresowany

Wszyscy z sma chyba mają namiar na Alę.

@xD

Ale ja nie pracuje na sma

Haha...
@Zainteresowany

Ale ta szalona tam pracuje :)

@Haha...

To podajcie jakiś namiar na Ale bo nie mam skąd skombinować a bardzo mi zależy na tym. Z góry dzięki

XD
@Xy

W pracy obowiązują pewne zasady i kodeks pracy ale najwidoczniej niektóre panie nie wiedzą co to jest i zero taktu, umiaru i szacunku do siebie

Omi
@Mar.

Z tego co widzę to chyba ma dobre argumenty.z nim jest raczej problem.

@Omi

Problem jest raczej z nią bo teraz ma inny obiekt zainteresowań. Kawka, papieros, wiecznie chodzą razem. Kto widział to ten wie o kogo chodzi. Widać lubi się uganiać za cudzymi mężami. Ciekawe czy żona tego chłopaka wie co się dzieje.

Oh

A to płacą za siedzenie na palarni i romansowanie przy kawce z czyimś mężem?

Xxx...

Widać dziewczyna ma problem z poznawaniem wolnych facetów.to chyba nie zbyt z nią dobrze skoro tylko żonatych wybiera. Trzymam kciuki żeby ktoś to (usunięte przez administratora) pogonił, widać że to nie miejsce dla niej skoro praca ją nie interesuje.

Atam

Tak napewno wie co jej mąż robi poza pracą w pracy i to akceptuje. Tak samo jak żona pana M. wiedziała. Może głośno trzeba to powiedzieć i zrobić z tym wreszcie porządek? A z drugiej strony jak ona taka cudowna to może niech sobie zmieni z żony na nią?

Pozdwowionka
@Atam

Może zamiast gadać na forum powiedzieć chłopakowi prosto w oczy ????.... A nie wszystkie urwy się ukrywają za pseudonimami

@Pozdwowionka

O co cho? Tu chodzi o dziewczynę z sma która każdemu żonatemu chętnie by dała nawet na linii jakby kamer nie było, bo ma z głową problem panna Ala i do żonatych się dostawia. Pominę wasze pytania i sarkazm ona zbyt nierozumna żeby zauważyć swoje zachowanie. Widocznie żaden kawaler jej nie chce skoro na siłę wyrywa zajętych. Powodzenia i współczuję tym nieświadomym żonkom, bo napewno żadna nie zasługuje na takiego męża który łapie byle co. A tak poza marginesem to nie forum romans KA. Więc może jej ktoś zwróci uwagę żeby pracą się zajęła. Jest lider jest kierownik można porozmawiać z nimi na ten temat.

Obserwatorka

Pani Moniką S. z Włocławka lepiej niech pilnuje swojego męża a nie na nockach obciskuje żonatych i całuję po szyji.Takie nietaktowne guwniary zachowanie i to jeszcze w pracy.Znam jej profil i nazwisko, lepiej niech się wpatruje w swoją pracę. Ten Konsberg to jeden wielki (usunięte przez administratora) I jeszcze jedno ma tak zryty beret i myśli że ktoś będzie jej słuchał żeby tylko (usunięte przez administratora) tangersy????????????a sama nie potrafi zrobić coś co wymaga od innej osoby. Paranoja tam wogóle nie szkolą tylko każą (usunięte przez administratora)

WesołychSwiąt
@Obserwatorka

Tobie również życzę Zdrowych i spokojnych Świąt!

Stokrotka
@WesołychSwiąt

Pewnie o ciebie chodzi hehe

hehehe
@Stokrotka

Niepiśmienne dzbany, znowy swój (usunięte przez administratora) wylewają nia nieodpowiednim forum.

Jj
@hehehe

Dobra nie przeżywaj tam

Marianek

Witam mam ochotę zatrudnić się na produkcji jak tam warunki czyli zarobki?

KA Pikutkowo

Firma nie wyciągneła lekcji... zatrudniliście pełno ukrainców, podczas wprowadzenia tarczy pozbyliście sie wszystkich a potem wielkie narzekanie że nie było rąk do pracy, teraz z kolei, jest ich wszędzie dookoła jeszcze więcej, na przerwach palarni, rzadkością jest uslyszec cos po polsku, na dodatek jeszcze przyniesli nam zaraze do zakładu... Ja bardziej nazwał bym już to ukraińskim zakładem, jeśli chodzi o mierzenie temperatury przepuszczane są osoby z temperaturą 38 i wyżej byle tylko przechodzić, a potem jesteśmy karani za brak maseczek, i tak zdrowo myslacy czlowiek wie co sie dzieje w szatniach, na palarni i na stolowkach, krotko mowiac KAZDY I TAK MA ZE SOBA STYCZNOSC I NIC Z TYM NIE ZROBICIE!!! Obecnie jest w zakładzie ponad 10 osób zakażonych... Stwierdzicie ze z nikim nie mieli stycznosci podczas przebierania, pracy, przerwy lub palarni? Do czego jeszcze sie posuniecie aby nie zatrzymac produkcji...

zdechlak
@KA Pikutkowo

i mam pojechać do Pikutkowa i posprzątać ten wasz baizel, czy co? Wpadajcie do nas , u nas ludzie w śmierdzących maskach przez 8 godzin stoją i ogólnie fajnie jest

Łuki
@zdechlak

U nich sprzątać nie musisz bo u nas gorsze gów... o jest. Liderzy brak słów... nadgodziny dla wybranych pupili. Pracuję 11 lat i takiego bagna nigdy w Pruszkowie nie było. Ciekawe tylko od czego są kierownicy...

XD
@zdechlak

Pikutkowo to (usunięte przez administratora) na kółkach

Hcufuf

Zdejmijcie Halina z conyajmentu ona się nie nadaje i same konflikty są

@Hcufuf

Co chcecie od Haliny pracuje z nią jakiś czas to naprawdę spoko dziewczyna Pracujcie dobrze to nie będzie się czepiać bo za to jej płacą żby pilnowała jakości

@Hcufuf

Taka pani wszystkowiedząca a nie umie napisać bez błędów .... :) No cóż skoro takiej pani się zwróciło uwage że coś zrobiła nie tak to teraz tak będzie . Bo sądzi że jest bezbłędna Perfect i ona robi maty najlepiej. A nawet czterech liter nie ruszy by podejść do dziewczyn i im pomóc

Hgff

Ok niech sprawdza ale niech się nie mądrzy xd własna siostra z nią nie rozmawia a dali ją na contajment żeby tylko donosiła i ludzi podburzała między sobą xd

X
@Hcufuf

a konkretnie gdzie ta Halina pracuje? Brześć Pruszków czy Koluszki? Która Zmiana?

@Hcufuf

Jako alkomat by się sprawdzila

Hfhdh
@Xxx

Hahah dokładnie alkomat jak ta la la :D Mówię niech sobie sprawdza ale Ona tylko ludzi kłóci i donosi

xyz
@Hcufuf

W tym zakładzie jest wiele osób co awansowały na jakieś stanowisko przypadkiem,a później zadowlona twarz, bo głupim się udało.

Awans
@xyz

Kogo masz na myśli?

XXD
@Hfhdh

Tylko nie pracujcie na jednej celi z Moniką S. z (usunięte przez administratora)

kkkk

A jak wam się podoba prezent od firmy ,szkoda było wydanych pieniędzy-mój wylądował w śmietniku

MAGIC
@kkkk

Serio?! Smartwatch jest mega i dodatkowe maseczki????????????????????

Magda

A co to był za prezent ?

Darkness

Witam. Czy może ktoś mi odpowiedzieć, czy w norweskim KA też muszą nosić maseczki (w Norwegii i nie ma obowiązku takiego)? Czy tylko u Nas tacy nadgorliwi żeby Nas wykończyć? W wielu firmach/ sklepach wystarczy przyłbica /półprzylbica mimo, że mają kontakt z setkami osób,a u Nas musi być maseczka i okulary! Ja już mam problemy zdrowotne przez maseczki, mimo, że noszę jednorazowe medyczne. Ach i dyr kiedyś sprawdzał porządek, jakość pracy itp Tera wychoszu7na halę i żeby sprawdzić czy ludzie mają maseczki! Coza czasy. Dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive