Opinie o Beloud Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Beloud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beloud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beloud Sp. z o.o. w Kraków

Irena

O matko. Ale to chyba nie mogło mieć innego znaczenia jak tylko to jedno. Aż mnie to zgasiło pod koniec czytania. To serio niefajnie z ich strony, dziwię się, że nie potrafili powiedzieć wprost. Ale ogólnie to po tylu miesiącach czułaś się faktycznie pewnie tam czy jednak miałaś jakieś wątpliwości?

beloud

Szanowni Państwo, jako przedstawiciel firmy z całą stanowczością podnoszę, że komentarze użytkownika „Ada” są nieprawdziwe, opierają się na manipulacji faktami, a wręcz w pewnych fragmentach mogą nosić znamiona przestępstwa zniesławienia oraz naruszania dóbr osobistych firmy jak i osób fizycznych. W opiniach przewija się wiele stronniczych i nieprawdziwych stwierdzeń dotyczących pracy w firmie oraz traktowania pracowników. Przedmiotowe komentarze traktujemy jako „swoisty” odwet za wypowiedzenie umowy o pracę. Sprawa została już skierowana do Kancelarii w celu przygotowania odpowiedniej dokumentacji. W przypadku, gdy sprawa trafi do postępowania sądowego poinformuję o jego wyniku w odpowiedzi na komentarze użytkownika „Ada”. Firma jest zmotywowana, aby bronić dobrego imienia swojego oraz jej przedstawicieli. Wszelkie dowody na nieprawdziwe twierdzenia użytkownika zostaną przedstawione przed Sądem. Nie będziemy ich przedstawiać na portalu internetowym, ponieważ szanujemy swoich obecnych i byłych pracowników i nie będziemy naruszać ich prawa do prywatności oraz tajemnicy korespondencji.

Użytkownik Nowy wpis
@beloud

Darujcie sobie ten pseudoprawniczy bełkot, bo tylko się ośmieszacie :D Gdyby wpis nosił znamiona przestępstwa, Go Work usunąłby go zgodnie ze swoim regulaminem. Z jakiegoś powodu komentarz nadal wisi :D Pozdro.

Kaśka Nowy wpis
@beloud

Nie wiem, czy bardziej niepokojące są komentarze na tym profilu, czy sposób, w jaki firma na nie reaguje... :/ 10 razy zastanowiłabym się, zanim zaaplikowałabym do takiej firmy. Łatwo sobie wyobrazić, jaka panuje u Was kultura pracy...

Rozbawiony Nowy wpis
@beloud

Akurat zobaczyłem ogłoszenie od tej firmy i postanowiłem sprawdzić ich na GoWorku... strasznie mnie bawi podejście firm które w odpowiedzi na jakąkolwiek krytykę od razu straszą prawnikami. Czy nikt nie rozumie, że w ten sposób tylko sobie kopią dół pod sobą? Wpis użytkownika Ada wydaje się być bardzo spokojny i wyważony, ja tam nie widzę żadnego oczerniania... no chyba że uderz w stół a nożyce się odezwą i nerwowa reakcja byłego pracodawcy to tylko potwierdzenie, że mają coś za uszami, stąd ten popłoch u nich :D Tak czy owak - nie wiem czy chciałbym pracować w firmie która zamiast dyskretnie załatwić temat z GoWorkiem, publicznie straszą sądami.

f

Praca tam to jakaś kpina. Szef zwraca się do ludzi per ziomuś...o ile jest w pracy, bo to typ imprezowicza, więc często go nie ma. Nie mają poważnych klientów - wykonuje się projekty typu billboard na płot dla Kowalskiego. Nie ma co marzyć o poważnej umowie. Zresztą wystarczy popatrzyć jak często umieszczają ogłoszenia - rotacja jest ogromna

She
@f

Jeżeli tak jest naprawdę, to dlaczego się nie podpiszesz konkurencjo z (usunięte przez administratora) Wstyd czy zbyt mały iloraz inteligencji...

Ech Nowy wpis
@She

Niezłe samozaoranie :D Wasze reakcje świetnie pokazują Wasz poziom i klasę :D

Norbert

Słyszałem dobre opinie o firmie, ludzie są zadowoleni ale dziwi mnie taka cisza na forum?

Luidzi

Dziwna opinia bo patrząc na internet i bardzo dobre opinie to zupełnie trudno zrozumieć skąd tyle oskarżeń?

Firma Beloud Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Social Media Specialist_ka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Łukasz

Wiele informacji na temat Agencji Beloud można znaleźć na ich oficjalnej stronie na Facebooku, dla zainteresowanych link podaję tutaj - https://www.facebook.com/BeloudCreativeAgency/ Natomiast niewiele informacji można znaleźć na temat ich ofert pracy. Może któremuś z pracowników wiadomo coś na temat rekrutacji, a jeśli tak to na jakie stanowisko jest ona prowadzona? Ponadto, zachęcam każdego, byłego czy nie, pracownika do wyrażenia swojej opinii na temat pracy w Agencji Beloud, gdyż tych opinii jest bardzo mało i każda merytoryczna opinia będzie bardzo cenna.

dudu

Chociaz byłem tutaj tylko na chwilę, to trzeba przyznać że atmosfera w pracy jest super! Mocne aspiracje na duzego gracza na rynku w przeciagu 2-3 lat.

karina

slabe pieniadze ? oni nawet tych slabych nie placa tylko duzo obiecuja!!

romo

nie warto. slabe pieniadze i nic sie nie nauczysz

Zostaw merytoryczną opinię o Beloud Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Beloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Beloud Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wojciecha Gersona 28
    30-818 Kraków